Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Pszczyna PLESS CUP 2021 Pełen ekran
2021-07-25 - 2021-07-25
Liczba przyjętych koni: 47
Liczba przyjętych zawodników: 44
Komunikaty organizatora
1. Przypominamy o konieczności dołączania potwierdzenia przelewu do zgłoszenia lub wysłania go mailem na adres pomoc@equita.pl
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (38) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
2 Natalia Bęcała
BPK
Atut (47) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
3 Karolina Bigaj
Stajnia Duet Tomiszowice
Himera (50) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
4 Marta Bratek
Plkj Plessówka
Dekada (21) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
5 Klaudia Bugiel
JKS Equi Verso
B - Boy (42) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
6 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Afekt '' M '' (1) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
7 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (37) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-07-25
8 Sylwia Czysz
Plkj Plessowka
Wilga (3) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
9 Maja Deska
Klub Jeździecki JD Apollo
Jantar Hs (27) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
10 Klaudia Dzida
BPK
Rafaello (7) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-07-25
11 Karina Gajda
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Piacza (10) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
12 Nadia Gozdal
Klub Jeździecki J&D Apollo
Róża (26) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
13 Sandra Grzegorzyca
Bpk
Johnny Brown Maliro (23) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
14 Katarzyna Jachowicz
Bpk
Flicka (11) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
15 Natalia Kamińska
BPK
Jagna (45) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
16 Maria Kanior-Schott
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (16) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
17 Martyna Kaźmierczak
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
COOL COMICS (32) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
18 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Dama (40) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
19 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
India (41) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-07-25
20 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (39) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-07-25
4 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
21 Agata Konsek
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Cyntia (34) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
22 Martyna Kot
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Dr House (35) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
23 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (31) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-07-25
4 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
24 Martyna Malesza
Bpk
Volvo (6) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
25 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
LUKAS (29) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-07-25
26 Katja Miąso
SKJ Omega Ruda Śląska
DRAGON (13) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
27 Joanna Mikoda
Bpk
Helena (15) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
28 Zuzanna Nadobnik
Bpk
Every Time (8) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
29 Zuzanna Nadobnik
Bpk
Malibu (14) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
30 Anna Paździor
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Joshef (24) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
31 Izabela Pełka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LALA "R" (28) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
32 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hipika (22) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
33 Oliwia Pławecka
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Monaco (4) Przyjete T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
34 Szymon Pochłopień
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Mar– Bit (12) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
35 Tatiana Pyrek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tori (44) Odrzucone T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
36 Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Halka (2) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
37 Marta Rzepa
BPK
Amelka (52) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
38 Wiktoria Sadowska
BPK
Pinio S AA (46) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
39 Magdalena Sławicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kornet Ewita (9) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
40 Emma Sobik
Ljks Eldorado świerklany
Koronea (33) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
41 Julia Sojka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horka (43) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
42 Anna Standura
Plkj Plessówka
Korsyka (20) Przyjete T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
43 Anna Standura
Plkj Plessówka
Odys (18) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
44 Zofia Standura
Plkj Plessówka
Korsarz (17) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
45 Zofia Standura
Plkj Plessówka
Korsyka (19) Przyjete T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
46 Anna Szendzielorz
BPK
Klairon Aa (48) Odrzucone T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
47 Wiktoria Szlezinger
Bpk
Funstorm (30) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
48 Nikola Turoń
Stajnia Duet Tomiszowice
Golden Boy (49) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
49 Oliwia Tyczyńska
Klub Jeździecki JD Apollo
Róża (25) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
50 Aleksandra Wlaź
Ljks Eldorado świerklany
Ramzes (36) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2021-07-25
51 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (51) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-07-25
4 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-07-25
1
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
3
Stajnia Duet Tomiszowice
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
7
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
9
Klub Jeździecki JD Apollo
11
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
12
Klub Jeździecki J&D Apollo
16
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
17
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
18
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
19
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
20
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
21
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
22
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
23
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
25
Bez Przynależności Klubowej S L A
26
SKJ Omega Ruda Śląska
30
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
32
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
33
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
34
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
35
Bez Przynależności Klubowej S L A
36
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
39
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
40
Ljks Eldorado świerklany
41
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Klub Jeździecki JD Apollo
50
Ljks Eldorado świerklany
51
Jeździecki Klub Sportowy Desant

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl