Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Driving Competition Ptakowice 2021 Pełen ekran
2021-08-05 - 2021-08-08
Liczba przyjętych koni: 189
Liczba przyjętych zawodników: 69
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Loreta Aleksejeva
LATVIA
CEZARS (44) Przyjete 37-CAI2*-H1-PLN
2 Tadeusz Andrys
POLAND
ATOS (25) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
3 Tadeusz Andrys
POLAND
BASTION (25) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
4 Tadeusz Andrys
POLAND
LEGATO (25) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
5 Tadeusz Andrys
POLAND
PORTOS (25) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
6 Tadeusz Andrys
POLAND
REWIR (25) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
7 Dariusz Bajer
POLAND
IDEAAL VS (7) Przyjete 37-MP D2-PLN
8 Dariusz Bajer
POLAND
IDEAAL VS (7) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
9 Dariusz Bajer
POLAND
JASPER (7) Przyjete 37-MP D2-PLN
10 Dariusz Bajer
POLAND
JASPER (7) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
11 Ota Bares
CZECH REPUBLIC
CINCINNATI (16) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
12 Ota Bares
CZECH REPUBLIC
FLORIAN (16) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
13 Ota Bares
CZECH REPUBLIC
KOBUS (16) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
14 Martyna Bebłot
POLAND
JUPILER F.M (64) Przyjete 37-L-2-PLN
15 Martyna Bebłot
POLAND
KAREL (64) Przyjete 37-L-2-PLN
16 Martyna Bebłot
POLAND
SEIKO VAN DE DEMRO STABLES (65) Przyjete 37-L-2-PLN
17 Martyna Bebłot
POLAND
SENOR V HARMKE (65) Przyjete 37-L-2-PLN
18 Daniel Bejr
CZECH REPUBLIC
CORTES 15 (67) Przyjete 37-L-1-PLN
19 Daniel Bejr
CZECH REPUBLIC
SHELDON COOPER (36) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
20 Andrzej Benedykciński
POLAND
ELEGANT (4) Przyjete 37-MP D2-PLN
21 Andrzej Benedykciński
POLAND
ELEGANT (4) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
22 Andrzej Benedykciński
POLAND
SAMBOR (4) Przyjete 37-MP D2-PLN
23 Andrzej Benedykciński
POLAND
SAMBOR (4) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
24 Wolfgang Binder
AUSTRIA
FEINER TANZ (29) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
25 Wolfgang Binder
AUSTRIA
FERRERO 2 (29) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
26 Wolfgang Binder
AUSTRIA
GENTELINI (29) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
27 Wolfgang Binder
AUSTRIA
GUTENBERG (29) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
28 Wolfgang Binder
AUSTRIA
REINZAUBER (29) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
29 Thomas Blumschein
AUSTRIA
BAILEY 3 (10) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
30 Thomas Blumschein
AUSTRIA
FIANNO (10) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
31 Thomas Blumschein
AUSTRIA
FILKO (10) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
32 Thomas Blumschein
AUSTRIA
HOFMEESTER (10) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
33 Weronika Bogacz
POLAND
BEL-MAXIMUS BH (59) Przyjete 37-C-1-PLN
34 Weronika Bogacz
POLAND
BOHUN (53) Przyjete 37-CAIY2*-P1-PLN
35 Stefan Bösch
AUSTRIA
DADDY'S SUNSHINE 2 (9) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
36 Stefan Bösch
AUSTRIA
FERO 31 (9) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
37 Stefan Bösch
AUSTRIA
FREESTYLE 3 (9) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
38 Michaela Chylikova
CZECH REPUBLIC
GENERALISSIMUS ADIVINA XLI-28 (42) Przyjete 37-CAI2*-H2-PLN
39 Michaela Chylikova
CZECH REPUBLIC
RUDOLFO EREDITA V-40 (42) Przyjete 37-CAI2*-H2-PLN
40 Michaela Chylikova
CZECH REPUBLIC
SACRAMOSO ENEIS XIV-7 (42) Przyjete 37-CAI2*-H2-PLN
41 Sebastian Cichocki
POLAND
GROM (81) Przyjete 37-L-2 KUCE-PLN
42 Sebastian Cichocki
POLAND
WENECJA (81) Przyjete 37-L-2 KUCE-PLN
43 Kathrin Dancer
USA
ABA SAM (22) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
44 Kathrin Dancer
USA
INTENS (22) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
45 Kathrin Dancer
USA
ISAAC (22) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
46 Kathrin Dancer
USA
IVILANDRO (22) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
47 Kathrin Dancer
USA
KAY (22) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
48 Kathrin Dancer
USA
KONTESSA (22) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
49 Scott Dancer
USA
ABA SAM (23) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
50 Scott Dancer
USA
ALIBABA 137 (23) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
51 Scott Dancer
USA
BASCO M (23) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
52 Scott Dancer
USA
COR THEODOOR (23) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
53 Scott Dancer
USA
IVILANDRO (23) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
54 Scott Dancer
USA
KAY (23) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
55 Josef Drabek
CZECH REPUBLIC
CARAJAN (18) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
56 Josef Drabek
CZECH REPUBLIC
LORDIKA (18) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
57 Radosław Falów
POLAND
DOLOMIT (80) Przyjete 37-L-1-PLN
58 Ales Fiala
CZECH REPUBLIC
DAMIEN (41) Przyjete 37-CAI3*-P2-PLN
59 Ales Fiala
CZECH REPUBLIC
DANKEN (41) Przyjete 37-CAI3*-P2-PLN
60 Markus Fleischmann
AUSTRIA
HYLIGHT LUDANCHELO V (11) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
61 Markus Fleischmann
AUSTRIA
INFERNO (11) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
62 Markus Fleischmann
AUSTRIA
KINGSTON (11) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
63 Dawid Gawroński
POLAND
NIXON (63) Przyjete 37-L-2-PLN
64 Dawid Gawroński
POLAND
PARDUC (63) Przyjete 37-L-2-PLN
65 Erwin Gillinger
AUSTRIA
CLAUDIUS 2 (12) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
66 Erwin Gillinger
AUSTRIA
DOERAK (12) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
67 Erwin Gillinger
AUSTRIA
DUCOSI (12) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
68 Erwin Gillinger
AUSTRIA
IMRE ELARDA V (12) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
69 Jan Godek
POLAND
INDYBALA (61) Przyjete 37-N-2-PLN
70 Jan Godek
POLAND
KING (61) Przyjete 37-N-2-PLN
71 Jan Godek
POLAND
M-INKA (56) Przyjete 37-CAIJ2*-P1-PLN
72 Katarzyna Górska
POLAND
HULDIINA KASSARI (85) Przyjete 37-JUN P1-PLN
73 Hubert Górski
POLAND
ETTEL (55) Przyjete 37-CAIJ2*-P1-PLN
74 Kacper Górski
POLAND
Z-AJAX (86) Przyjete 37-MŁ D1-PLN
75 Kacper Górski
POLAND
ZORBA-G (77) Przyjete 37-L-1-PLN
76 Laima Hamitova
LATVIA
BRENCIS (50) Przyjete 37-CAI2*-P1-PLN
77 Krzysztof Idzikowski
POLAND
BARYT (32) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
78 Magdalena Jankowska
POLAND
LEONARDO DICAPRIO (62) Przyjete 37-L-2-PLN
79 Magdalena Jankowska
POLAND
LORENZO (62) Przyjete 37-L-2-PLN
80 Szymon John
POLAND
DON VENTO (5) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
81 Szymon John
POLAND
DON VENTO (6) Przyjete 37-MP D2-PLN
82 Szymon John
POLAND
NICO (5) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
83 Szymon John
POLAND
NICO (6) Przyjete 37-MP D2-PLN
84 Daniel Kaczmarek
POLAND
LARY (83) Przyjete 37-L-2 KUCE-PLN
85 Daniel Kaczmarek
POLAND
SANTANA (83) Przyjete 37-L-2 KUCE-PLN
86 Jagoda Karpińska
POLAND
VAIKO (54) Przyjete 37-CAIJ2*-P1-PLN
87 Dominika Kitel
POLAND
BAJKA (79) Przyjete 37-L-1-PLN
88 Bartosz Klupś
POLAND
BLECKY (84) Przyjete 37-Ch-P1-PLN
89 Hubert Kozłowski
POLAND
BADY (8) Przyjete 37-MP D2-PLN
90 Hubert Kozłowski
POLAND
MICHEL (8) Przyjete 37-MP D2-PLN
91 Hubert Kozłowski
POLAND
TANOS (8) Przyjete 37-MP D2-PLN
92 Jacek Kozłowski
POLAND
AKCENT (5) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
93 Jacek Kozłowski
POLAND
AKCENT (5) Przyjete 37-MP D2-PLN
94 Jacek Kozłowski
POLAND
JASZA (5) Przyjete 37-MP D2-PLN
95 Jacek Kozłowski
POLAND
JASZA (5) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
96 Jacek Kozłowski
POLAND
ŁAWROW (5) Przyjete 37-MP D2-PLN
97 Jacek Kozłowski
POLAND
ŁAWROW (5) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
98 Lars Krüger
GERMANY
FST ELEVE (39) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
99 Lars Krüger
GERMANY
NEVER SAY NEVER B (51) Przyjete 37-CAI2*-P1-PLN
100 Zane Krumina
LATVIA
SENATORS (45) Przyjete 37-CAI2*-H1-PLN
101 Andrea Kun
HUNGARY
FIRMINUS (40) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
102 Libor Kurka
CZECH REPUBLIC
CAVALET (17) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
103 Libor Kurka
CZECH REPUBLIC
HUSAR (17) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
104 Lucie Kurkova
CZECH REPUBLIC
JIM (47) Przyjete 37-CAI2*-H1-PLN
105 Katarzyna Kuryś
POLAND
KARDAMON (72) Przyjete 37-L-1-PLN
106 Katarzyna Kuryś
POLAND
WANDAL AGRO-MAT AA (73) Przyjete 37-L-1-PLN
107 Katarzyna Kuryś
POLAND
WIZA (33) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
108 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
AROMAT (2) Przyjete 37-MP D2-PLN
109 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
AROMAT (2) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
110 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
FROMBORK (2) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
111 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
FROMBORK (2) Przyjete 37-MP D2-PLN
112 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
RENESANS (2) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
113 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
RENESANS (2) Przyjete 37-MP D2-PLN
114 Weronika Kwiatek
POLAND
BAMBER (3) Przyjete 37-MP D2-PLN
115 Weronika Kwiatek
POLAND
BAMBER (3) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
116 Weronika Kwiatek
POLAND
DAJLUK (3) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
117 Weronika Kwiatek
POLAND
DAJLUK (3) Przyjete 37-MP D2-PLN
118 Weronika Kwiatek
POLAND
EPILOG (3) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
119 Weronika Kwiatek
POLAND
EPILOG (3) Przyjete 37-MP D2-PLN
120 Markus Leitner
AUSTRIA
FALCO HE (13) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
121 Markus Leitner
AUSTRIA
GERANDRO (13) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
122 Markus Leitner
AUSTRIA
ZALANDO (13) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
123 Paweł Lesner
POLAND
HISZPAŃSKI RYTM (68) Przyjete 37-L-1-PLN
124 Paweł Lesner
POLAND
RICO (69) Przyjete 37-L-1-PLN
125 Paweł Łopata
POLAND
DOLF (70) Przyjete 37-L-1-PLN
126 Paweł Łopata
POLAND
SAWANA (71) Przyjete 37-L-1-PLN
127 Krzysztof Maciak
POLAND
ERGON (60) Przyjete 37-N-2-PLN
128 Krzysztof Maciak
POLAND
LANDEGO (60) Przyjete 37-N-2-PLN
129 Jozef Masir
SLOVAKIA
FAVORY XII 6 (19) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
130 Jozef Masir
SLOVAKIA
MAESTOSO XV-6 (19) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
131 Jozef Masir
SLOVAKIA
PLUTO XX-19 (19) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
132 Miroslav Matuska
SLOVAKIA
FAVORY XII 8 (20) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
133 Miroslav Matuska
SLOVAKIA
MAESTOSO XV-8 (20) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
134 Miroslav Matuska
SLOVAKIA
NEAPOLITANO XI 45 (20) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
135 Marek Morawiec
POLAND
KASKADA (31) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
136 Marek Morawiec
POLAND
LORD (30) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
137 Petr Novak
CZECH REPUBLIC
BERTA-31 (14) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
138 Petr Novak
CZECH REPUBLIC
CARDONA-28 (14) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
139 Petr Novak
CZECH REPUBLIC
MONTADA-34 (14) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
140 Petr Novak
CZECH REPUBLIC
MONZA-5 (14) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
141 Dariusz Owsianny
POLAND
AMARO (43) Przyjete 37-CAI2*-H1-PLN
142 Anda Pavlovska
LATVIA
KRAMS (66) Przyjete 37-L-1-PLN
143 Anda Pavlovska
LATVIA
KRISTALS B (37) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
144 Laure Philippot
BELGIUM
GALEN V (34) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
145 Laure Philippot
BELGIUM
QC DREAM TIME BROZIE (46) Przyjete 37-CAI2*-H1-PLN
146 Andreas Ruschitzka
AUSTRIA
CAVALLA 9 (28) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
147 Andreas Ruschitzka
AUSTRIA
CONCORDIA 7 (28) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
148 Andreas Ruschitzka
AUSTRIA
GENERALE EXTRACTA XLIX 12 (28) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
149 Andreas Ruschitzka
AUSTRIA
GENERALISSIMUS COLYRIA (28) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
150 Andreas Ruschitzka
AUSTRIA
RUDOLFO PASTORELLA V 3 (28) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
151 Andreas Ruschitzka
AUSTRIA
SOLO RYGATA XXI 17 (28) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
152 Wiesław Sadowski
POLAND
NICO JACOBUS (26) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
153 Wiesław Sadowski
POLAND
ROBBE VAN DE KANTWEG (26) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
154 Wiesław Sadowski
POLAND
TRACY J.W (26) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
155 Wiesław Sadowski
POLAND
YK TOPSPEED LONG BEACH (26) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
156 Wiesław Sadowski
POLAND
YOURI VAN DE KANTWEG (26) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
157 Marketa Sedlinska
CZECH REPUBLIC
CONVERSANO XIII-14 (35) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
158 Małgorzata Skupień
POLAND
HANDO (58) Przyjete 37-C-1-PLN
159 Małgorzata Skupień
POLAND
JENSEN (78) Przyjete 37-L-1-PLN
160 Alexandr Soukup
CZECH REPUBLIC
ENNA-39 (15) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
161 Alexandr Soukup
CZECH REPUBLIC
ESA-35 (15) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
162 Martin Stötzer
GERMANY
CANDY NOIR (48) Przyjete 37-CAI2*-H1-PLN
163 Martin Stötzer
GERMANY
ELSASS (49) Przyjete 37-CAI2*-H1-PLN
164 Łukasz Strzelczyk
POLAND
AMIGO (82) Przyjete 37-L-2 KUCE-PLN
165 Łukasz Strzelczyk
POLAND
MUSTANG (82) Przyjete 37-L-2 KUCE-PLN
166 Dace Sture
LATVIA
CALLIJA (38) Przyjete 37-CAI3*-H1-PLN
167 Krzysztof Szczepaniak
POLAND
PLUTO XX- 2 (27) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
168 Krzysztof Szczepaniak
POLAND
PLUTO XX-1 (27) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
169 Krzysztof Szczepaniak
POLAND
PLUTO XX-21 (27) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
170 Krzysztof Szczepaniak
POLAND
PLUTO XX-3 (27) Przyjete 37-CAI3*-H4-PLN
171 Marc Theisen
LUXEMBOURG
BARETTA (24) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
172 Marc Theisen
LUXEMBOURG
CAYETANO P (24) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
173 Jan Tokarski
POLAND
LENOX (76) Przyjete 37-L-1-PLN
174 Marcela Viochnova
SLOVAKIA
NONIUS XIX-13SK/NOTAR (21) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
175 Marcela Viochnova
SLOVAKIA
NONIUS XIX-20/SARKAN (21) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
176 Katarzyna Wieczorek
POLAND
AMARANT (74) Przyjete 37-L-1-PLN
177 Katarzyna Wieczorek
POLAND
LOLEK (57) Przyjete 37-CAI1*-H1-PLN
178 Rafał Wojtacha
POLAND
DONALD 547 (1) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
179 Rafał Wojtacha
POLAND
DONALD 547 (1) Przyjete 37-MP D2-PLN
180 Rafał Wojtacha
POLAND
ELGER (1) Przyjete 37-MP D2-PLN
181 Rafał Wojtacha
POLAND
ELGER (1) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
182 Rafał Wojtacha
POLAND
EROS (1) Przyjete 37-MP D2-PLN
183 Rafał Wojtacha
POLAND
EROS (1) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
184 Rafał Wojtacha
POLAND
FANABELLA (1) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
185 Rafał Wojtacha
POLAND
FANABELLA (1) Przyjete 37-MP D2-PLN
186 Rafał Wojtacha
POLAND
JOB DROP (1) Przyjete 37-CAIO4*-H2-PLN
187 Rafał Wojtacha
POLAND
JOB DROP (1) Przyjete 37-MP D2-PLN
188 Bartosz Złoty
POLAND
INCITATO IGOR (52) Przyjete 37-CAIY2*-P1-PLN
189 Bartosz Złoty
POLAND
PESTI-G (75) Przyjete 37-L-1-PLN

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl