Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody towarzyskie z okazji Rozpoczęcia Sezonu Pełen ekran
2017-06-03 - 2017-06-03
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Zuzanna Banaszak Stajnia Ferdynand Gracja (25) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
2 Natalia Banaszek JKS Barłomino Farah diba fm (46) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 Natalia Banaszek JKS Barłomino Red lynn (45) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
4 Borys Bruliński Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
5 Hanna Budzyńska Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
6 Victoria Bukowska Darboven Nicole (24) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
7 Victoria Bukowska Darboven Orion (19) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
8 Justyna Choszcz Stajnia Morina Reda Grandiosa (8) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
9 Sandra Czoska Derka (35) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
10 Agnieszka Damps BPK Gotha (12) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
5 - L1 - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 03 06 2017
11 Marlena Dawidowska Stajnia Grażyny Mikorowo Hana (43) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
12 Simona Dobrowolska Stajnia Morina Reda Arena (13) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
13 Malwina Dorsz Stajnia Morina Reda Zoja (2) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
14 Monika Dosz Darboven Orion (19) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
15 Zuzanna Drossel Stajnia Morina Reda Betty (10) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
16 Zuzanna Drossel Stajnia Morina Reda Zoja (9) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
17 Nina Gawkowska Pomorska Liga Jeździecka Triple speed (27) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
18 Nina Gawkowska Triple speed (27) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
19 Justyna Górak Stajnia Morina Reda Alabama (28) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
20 Zuzanna Grot Darboven Alabama (28) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
21 Melania Hebel Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
22 Igor Hołownia Stajnia Pegaz Reda Pablo (47) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
23 Klaudia Hyrdel Carlos (37) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
24 Amelia Iwaniuk Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
25 Nikola Kacprzycka Stajnia Morina Reda Zoja (2) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
26 Wiktoria Klawitter Stajnia Morina Reda Ferdek (14) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
27 Lena Klimczyk Stajnia Pegaz Reda Agia (48) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
28 Liliana Knitter Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
29 Maja Kotłowska Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
30 Wiktoria Kreft Semina (31) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
31 Julia Król Magia (39) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
32 Martyna Król Stajnia Morina Reda Zoja (2) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
33 Zuzanna Kummer Stajnia Rosa Drink (38) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
34 Anna Lehmann Derka (35) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
35 Zuzanna Lehmann Nadia (44) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
36 Martyna Lewandowska Magia (39) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
37 Julia Lieder Stajnia Morina Reda Arena (13) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
38 Malwina Liszek Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
39 Monika Ławicka Picasso (32) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
40 Monika Ławicka Semina (31) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
41 Marta Łozarczyk Stajnia Zahir Orion (19) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
5 - L1 - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 03 06 2017
42 Paulina Majewska Stajnia Pegaz Reda Koktail (22) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
43 Paulina Majewska Stajnia Pegaz Reda Proton (34) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
44 Agnieszka Mordako Benitol (49) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
5 - L1 - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 03 06 2017
45 Aniela Nieżurawska Stajnia Morina Reda Arena (13) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
46 Zofia Nieżurawska Stajnia Morina Reda Zoja (2) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
47 Aleksandra Orpel Stajnia Grażyny Mikorowo Bambina (42) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
48 Anna Paga Kalina (36) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
49 Anna Piotrowska KJ Stado Starogard Gdański Lassini 2 (20) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
5 - L1 - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 03 06 2017
50 Apolonia Polanowska Stajnia Lubichowo Blanch (21) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
51 Marysia Puzdrowska Stajnia Ferdynand Hamra (26) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
52 Zofia Radochońska Darboven Nicole (24) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
53 Eliza Rewers-knitter Stajnia Morina Reda Koktail (22) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
54 Joanna Romaniec Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
55 Maja Rompca Stajnia Morina Reda Zoja (11) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
56 Wiktoria Ryciak Stajnia Banderoza Kliper (41) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
57 Kinga Sobotka Stajnia Morina Reda Aldżahar (29) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
58 Emilia Szymańska Stajnia Grażyny Mikorowo Bambina (42) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
59 Anna Świontek-brzezińska Stajnia Morina Reda Dapper (23) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
60 Wiktoria Warkusz Stajnia Banderoza Kali (40) Przyjete 3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
61 Emilia Wilczyńska Stajnia Morina Reda Arena (13) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
62 Piotr Wilczyński Stajnia Morina Reda Arena (13) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
63 Amelia Wyszyńska Stajnia Morina Reda Arena (13) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
64 Karolina Zabrocka Stajnia Rosa Drink (38) Przyjete 2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
65 Adam Zieliński Stajnia Morina Reda Betty (3) Przyjete 1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
1. Zuzanna Banaszak
Stajnia Ferdynand
Gracja (25)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
2. Natalia Banaszek
JKS Barłomino
Farah diba fm (46)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3. Natalia Banaszek
JKS Barłomino
Red lynn (45)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
4. Borys Bruliński
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
5. Hanna Budzyńska
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
6. Victoria Bukowska
Darboven
Nicole (24)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
7. Victoria Bukowska
Darboven
Orion (19)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
8. Justyna Choszcz
Stajnia Morina Reda
Grandiosa (8)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
9. Sandra Czoska
Derka (35)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
10. Agnieszka Damps
BPK
Gotha (12)
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
5 - L1 - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 03 06 2017
11. Marlena Dawidowska
Stajnia Grażyny Mikorowo
Hana (43)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
12. Simona Dobrowolska
Stajnia Morina Reda
Arena (13)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
13. Malwina Dorsz
Stajnia Morina Reda
Zoja (2)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
14. Monika Dosz
Darboven
Orion (19)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
15. Zuzanna Drossel
Stajnia Morina Reda
Betty (10)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
16. Zuzanna Drossel
Stajnia Morina Reda
Zoja (9)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
17. Nina Gawkowska
Pomorska Liga Jeździecka
Triple speed (27)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
18. Nina Gawkowska
Triple speed (27)
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
19. Justyna Górak
Stajnia Morina Reda
Alabama (28)
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
20. Zuzanna Grot
Darboven
Alabama (28)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
21. Melania Hebel
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
22. Igor Hołownia
Stajnia Pegaz Reda
Pablo (47)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
23. Klaudia Hyrdel
Carlos (37)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
24. Amelia Iwaniuk
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
25. Nikola Kacprzycka
Stajnia Morina Reda
Zoja (2)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
26. Wiktoria Klawitter
Stajnia Morina Reda
Ferdek (14)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
27. Lena Klimczyk
Stajnia Pegaz Reda
Agia (48)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
28. Liliana Knitter
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
29. Maja Kotłowska
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
30. Wiktoria Kreft
Semina (31)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
31. Julia Król
Magia (39)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
32. Martyna Król
Stajnia Morina Reda
Zoja (2)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
33. Zuzanna Kummer
Stajnia Rosa
Drink (38)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
34. Anna Lehmann
Derka (35)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
35. Zuzanna Lehmann
Nadia (44)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
36. Martyna Lewandowska
Magia (39)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
37. Julia Lieder
Stajnia Morina Reda
Arena (13)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
38. Malwina Liszek
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
39. Monika Ławicka
Picasso (32)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
40. Monika Ławicka
Semina (31)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
41. Marta Łozarczyk
Stajnia Zahir
Orion (19)
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
5 - L1 - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 03 06 2017
42. Paulina Majewska
Stajnia Pegaz Reda
Koktail (22)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
43. Paulina Majewska
Stajnia Pegaz Reda
Proton (34)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
44. Agnieszka Mordako
Benitol (49)
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
5 - L1 - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 03 06 2017
45. Aniela Nieżurawska
Stajnia Morina Reda
Arena (13)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
46. Zofia Nieżurawska
Stajnia Morina Reda
Zoja (2)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
47. Aleksandra Orpel
Stajnia Grażyny Mikorowo
Bambina (42)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
48. Anna Paga
Kalina (36)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
49. Anna Piotrowska
KJ Stado Starogard Gdański
Lassini 2 (20)
4 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 03 06 2017
5 - L1 - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 03 06 2017
50. Apolonia Polanowska
Stajnia Lubichowo
Blanch (21)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
51. Marysia Puzdrowska
Stajnia Ferdynand
Hamra (26)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
52. Zofia Radochońska
Darboven
Nicole (24)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
53. Eliza Rewers-knitter
Stajnia Morina Reda
Koktail (22)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
54. Joanna Romaniec
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
55. Maja Rompca
Stajnia Morina Reda
Zoja (11)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
56. Wiktoria Ryciak
Stajnia Banderoza
Kliper (41)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
57. Kinga Sobotka
Stajnia Morina Reda
Aldżahar (29)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
58. Emilia Szymańska
Stajnia Grażyny Mikorowo
Bambina (42)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
59. Anna Świontek-brzezińska
Stajnia Morina Reda
Dapper (23)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
60. Wiktoria Warkusz
Stajnia Banderoza
Kali (40)
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
3 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 03 06 2017
61. Emilia Wilczyńska
Stajnia Morina Reda
Arena (13)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
62. Piotr Wilczyński
Stajnia Morina Reda
Arena (13)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
63. Amelia Wyszyńska
Stajnia Morina Reda
Arena (13)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
64. Karolina Zabrocka
Stajnia Rosa
Drink (38)
2 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
65. Adam Zieliński
Stajnia Morina Reda
Betty (3)
1 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl