Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2021-09-18 - 2021-09-19
Liczba przyjętych koni: 149
Liczba przyjętych zawodników: 134
Komunikaty organizatora
1. Informujemy, że biuro Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach jest nieczynne od 9-15.09. (urlop) z tego powodu wszystkie potwierdzenia opłat w celu zatwierdzenia zgłoszenia proszę przesyłać na equitę: : pomoc@equita.pl . Zgłaszanie chęci noclegów przesyłamy na adres e-mail.osrodek.jezdziecki@wp.pl
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alberjim (107) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
2 Aleksndra Barszczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metaxa (75) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
3 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (81) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
4 Maja Bojarczuk
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Krys Like (49) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
5 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Perła (98) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
6 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Johny Bravo (102) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
7 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Afekt "M" (28) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
8 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hipika (150) Odrzucone 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
9 Martyna Bury
Stajnia Las Istebna
Bongo (84) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
10 Martyna Bury
Stajnia Las Istebna
Wentura (157) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
11 Łucja Bury
Stajnia Las Istebna
Bongo (42) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
12 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Casalltagho (125) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
13 Tomasz Burzyński
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (126) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
14 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Don Calma (143) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
15 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chateau Mouton (100) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
16 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rimini II-P (101) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
17 Martyna Ciaś
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Luna (53) Odrzucone 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
18 Maria Ciszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Urana Melody (1) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
19 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (152) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
20 Dominika Dębiak
KJ Global
Wivo (65) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
21 Marta Domańska
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Warka (66) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
22 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (67) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
23 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Sopran (68) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
24 Maja Dykas
BPK
My Little Pepsi (41) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
25 Julia Folwaczny
KJ Trachy
Celinek (20) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
26 Oliwia Gendosz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka GB (151) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
27 Agnieszka Gierszewska
Marcepan (141) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
28 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (83) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
29 Lena Gruca
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Concord F (139) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
30 Angelika Gruszka
BPK
Oliwia (146) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
31 Martyna Hellmann
SKJ OMEGA
Boyjanero (78) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
32 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (92) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
33 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Perła (98) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
34 Kinga Jazowska
Bpk
Gregor (31) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
35 Natalia Jendrecka
BPK
Sangria De Chenu (40) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
36 Jagoda Jędrusińska
Bpk
Ballinaclought Viardot (108) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-09-18
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
37 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (70) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
38 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Deneris (149) Odrzucone 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
39 Laura Kaźmierczak
BPK
K-rewita (38) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
40 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (106) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
41 Monika Kędzior
BPK
Serbia (50) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
42 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sfera S (36) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
43 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Silesia (37) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
44 Karolina Kobylec
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Garus (17) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
45 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
India (131) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
46 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (130) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
47 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (69) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
48 Martyna Kot
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Dr House (112) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
49 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Joli (16) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
50 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
King (160) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
51 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (86) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
52 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (88) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
53 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Siena "M" (89) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
54 Natalia Kozłowska
Rancho Zielona Mila
Nacalida (27) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
55 Nikola Kozłowska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Asteria Wm (129) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
56 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dantes (63) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
57 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (33) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
58 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (32) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
59 Maja Kucharska
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Muniek (80) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
60 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Violetta (64) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
61 Anna Kulawik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Grasshopper (161) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
62 Dominika Kurasz
Klub Jeździecki Global
Delta I (121) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
63 Kinga Kurczek
LZJ Drama Zbrosławice
Ilussion (62) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
64 Julia Kurnik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sina (15) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
65 Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (140) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
66 Agnieszka Lasko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (14) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
67 Alexander Leda
Indigo (155) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
68 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (13) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
69 Joanna Legaszewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Lirnik (21) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
70 Marta Liszka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Person (145) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
71 Marta Łagiewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (133) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
72 Martyna Łakota
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jachranka (30) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
73 Martyna łoza
Kj Zbrosławice
Rossini (144) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
74 Sara Maksymiuk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (95) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
75 Anna Malczewska
Bpk
Gaja (61) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
76 Sandra Marcol
Bpk
Doly (59) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
77 Zofia Matyszczyk
SKJ OMEGA
Sweet Silvia (55) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
78 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (122) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
79 Marta Mazur
LZJ Drama Zbrosławice
G- Cares (120) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
80 Konrad Morgała
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Knockash Girl (76) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
81 Pola Muller
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Black Little Coffe (135) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
82 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (97) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
83 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (96) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
84 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Simi (72) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
85 Judyta Myszkowska
BPK
Tornado (9) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
86 Zuzanna Nadobnik
BPK
Malibu (26) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
87 Natalia Nowak
SKJ OMEGA
Fred (77) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
88 Oliwia Nowrot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Olek (11) Przyjete 14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
89 Marta Partyka
SKJ OMEGA
Gryps (99) Odrzucone 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
90 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (56) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
91 Wiktoria Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ANAPON MOONLIGHT STAR (3) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-09-18
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
92 Wiktoria Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Apasjonata Flower Love (132) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-09-18
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
93 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Canaro Mountain Oak Z (85) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
94 Oliwia Pławecka
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Monaco (35) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
95 Szymon Pochłopień
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Mar– Bit (79) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
96 Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (104) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
97 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (54) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
98 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clintessa PRO (124) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
99 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ivano (87) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
100 Lena Rudy
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (148) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
101 Martyna Salamon
Kj Trachy
Falco (19) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
102 Nikola Samborska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vyšnia (4) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
103 Eliza Sas
Klub Jeździecki Global
Dafne (7) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
104 Natalia Sawicka
Bpk
Flip (109) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
105 Julia Serafin
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Ledanaja W (46) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
106 Blanka Sęk
Bpk
Famo (48) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
107 Sara Sikora
Bongo (158) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
108 Sara Sikora
Bpk
Wentura (58) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
109 Kaja Sinacka
LJKS Eldorado Świerklany
Amor (110) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
110 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (12) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
111 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Alexandria (153) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
112 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Domare G (162) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
113 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Macho RK (154) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
114 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Utopia BS (156) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
115 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (93) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
116 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (138) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
117 Emma Sobik
Ljks Eldorado świerklany
Koronea (111) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
118 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cbr Fireblade (118) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
119 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Katana v/h Elzenhof (18) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
120 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Dante Alighieri (103) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
121 Anna Standura
Plkj Plessówka
ODYS (137) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
122 Zofia Standura
Plkj Plessówka
Korsarz (136) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
123 Małgorzata Starak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kofeina Pa–Bo–Ma (44) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
124 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (128) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
125 Alicja Surówka
KJ Trachy Sośnicowice
Tik Tak (2) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
126 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (90) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
127 Wojciech Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (91) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
128 Małgorzata Swaciak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (147) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
129 Agnieszka Szymańska
BPK
Perfekcja (24) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
130 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wiki (47) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
131 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (83) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
132 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (82) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
133 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (119) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
134 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (105) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
135 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (52) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
136 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (51) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
137 Paulina Thomalla
BPK
Anne B (39) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
138 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Lazart AK (10) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
139 Victoria Tyczewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (22) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
140 Katarzyna Tyrna
Bpk
Oliwia (146) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
141 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
G (114) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
142 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Gryps (99) Odrzucone 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
143 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (55) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
144 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (74) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
145 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (73) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
146 Iga Weiss
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Valkiria (57) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
147 Zuzanna Wędzińska
BPK
Cichy (5) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
148 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Cornet’s Bambino Mz Z (116) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
149 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Starcornet (117) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-18
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
19 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2021-09-19
150 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Falbana (29) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
151 Aleksandra Wirek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pokusa (34) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
152 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (71) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-09-19
153 Wioleta Wojniak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (142) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
154 Olimpia Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (45) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
155 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (134) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
156 Wiktoria Wollnik
BPK
Emar (8) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
157 Julia Woźniczka
SKJ OMEGA
Bolero Van Gelinden (94) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-18
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-09-19
158 Oliwia Zdebik
Ask Świerklaniec
Ksantos (127) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
159 Paulina Zerzoń
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Tosca (113) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-19
160 Iga Żelazkiewicz
BPK
Karina (23) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-09-18
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-09-18
161 Maja Żuradzka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (159) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
15 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2021-09-19
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
4
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
5
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
8
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
19
Klub Jeździecki Pro Horses
21
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
22
Klub Jeździecki Pro Horses
23
Klub Jeździecki Pro Horses
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
29
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
32
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
33
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
38
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
42
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
43
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
44
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
45
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
46
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
48
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
49
Klub Jeździecki Pro Horses
50
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
52
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
53
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
55
Klub Jeździecki Zbrosławice
56
Klub Jeździecki Zbrosławice
59
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
61
Klub Jeździecki Zbrosławice
64
Klub Jeździecki Zbrosławice
65
Klub Jeździecki Zbrosławice
66
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
68
Klub Jeździecki Global
69
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
70
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
71
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
72
Bez Przynależności Klubowej S L A
74
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
78
Bez Przynależności Klubowej S L A
80
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
81
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
82
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
83
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
84
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
88
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
90
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
91
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
92
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
94
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
95
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
96
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
97
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
98
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
99
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
100
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
102
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
103
Klub Jeździecki Global
105
Jeździecki Klub Sportowy Desant
109
LJKS Eldorado Świerklany
110
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
111
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
112
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
113
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
114
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
115
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
116
Klub Jeździecki Zbrosławice
117
Ljks Eldorado świerklany
118
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
119
Bez Przynależności Klubowej S L A
120
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
123
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
124
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
125
KJ Trachy Sośnicowice
126
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
127
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
128
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
130
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
131
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
132
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
133
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
134
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
135
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
136
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
138
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
139
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
141
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
142
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
143
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
144
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
145
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
146
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
150
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
151
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
152
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
153
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
154
Jeździecki Klub Sportowy Desant
155
Jeździecki Klub Sportowy Desant
159
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
161
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl