Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Zawody Regionalne, Mistrzostwa Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego w ujeżdżeniu Pełen ekran
2021-09-24 - 2021-09-26
Liczba przyjętych koni: 54
Liczba przyjętych zawodników: 41
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Travenort's Diabolo (13) Przyjete 10 - C-2 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-24
24 - C-3 (2019),Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-25
38 - C-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-26
2 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (9) Przyjete 12 - CC-4 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, Św. Jerzy Polski Zachodnie, 2021-09-24
26 - CC-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, 2021-09-25
40 - CC-6, Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, 2021-09-26
3 Aleksandra Brelińska
Atena Ostrzeszów
San Siro (48) Przyjete 19 - L-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-25
19 - L-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-25
33 - L-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-26
33 - L-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-26
4 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (52) Przyjete 12 - CC-4 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, Św. Jerzy Polski Zachodnie, 2021-09-24
26 - CC-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, 2021-09-25
40 - CC-6, Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, 2021-09-26
5 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (53) Przyjete 10 - C-2 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-24
24 - C-3 (2019),Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-25
38 - C-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-26
6 Ewa Burnecka
Picador
Lamia W (12) Przyjete 4 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy 2021-09-24
5 - L-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L 2021-09-24
18 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-25
19 - L-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-25
32 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-26
33 - L-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-26
7 Aleksandra Całek
KS "Arkadia" Wielka Lipa
Equador (16) Przyjete 21 - P-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P, 2021-09-25
8 Anastazja Chwała
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Maximo P (28) Przyjete 8 - N-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzi Jeźdźcy 2021-09-24
22 - N-5, Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzi Jeźdźcy, 2021-09-25
36 - N-7, Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzi Jeźdźcy, 2021-09-26
9 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (5) Przyjete 12 - CC-4 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, Św. Jerzy Polski Zachodnie, 2021-09-24
26 - CC-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, 2021-09-25
40 - CC-6, Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, 2021-09-26
10 Izabela Dyrek - Matuszewska
Clarena Sports Club
Blueberry (23) Przyjete 10 - C-2 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-24
24 - C-3 (2019),Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-25
38 - C-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-26
11 Izabela Dyrek - Matuszewska
Clarena Sports Club
Shooting Star S (24) Przyjete 10 - C-2 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-24
24 - C-3 (2019),Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-25
38 - C-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-26
12 Barbara Felicetti
Bez Przynależności Klubowej M A Z
Mytique (11) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-24
23 - N-5, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-25
37 - N-6, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-26
13 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Global - LA (36) Przyjete 5 - L-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L 2021-09-24
5 - L-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L 2021-09-24
19 - L-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-25
33 - L-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-26
14 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold (35) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-24
9 - N-4, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-24
23 - N-5, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-25
37 - N-6, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-26
15 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Q-3 (37) Przyjete 5 - L-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L 2021-09-24
5 - L-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L 2021-09-24
19 - L-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-25
33 - L-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-26
16 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Quaterback (34) Przyjete 13 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, Św. Jerzy Polski Zachodniej, 2021-09-24
27b - CC-5 (2020), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-09-25
43 - CC-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-09-26
17 Maja Gugała
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Hattrick Cc (49) Przyjete 10 - C-2 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-24
24 - C-3 (2019),Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-25
38 - C-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-26
18 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Gold Medal (20) Przyjete 8 - N-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzi Jeźdźcy 2021-09-24
22 - N-5, Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzi Jeźdźcy, 2021-09-25
36 - N-7, Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzi Jeźdźcy, 2021-09-26
19 Szymon Klepek
Bpk
Elmir (41) Przyjete 4 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy 2021-09-24
18 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-25
32 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-26
20 Joanna Kobyłecka-raczyńska
Bpk
Deboule (46) Przyjete 23 - N-5, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-25
37 - N-6, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-26
21 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (47) Przyjete 1 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40) 2021-09-24
15 - L-2,Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40), 2021-09-25
29 - L-3,Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40), 2021-09-26
22 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Indian Summer (7) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-24
23 - N-5, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-25
23 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (15) Przyjete 14A - CS-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-09-24
28 - CS-2, Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-09-25
24 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lindir B (6) Przyjete 7 - P-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P 2021-09-24
21 - P-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P, 2021-09-25
25 Krystyna Konarska
Biały Las Stajnia Przybylscy
Roksana (17) Przyjete 3 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60) 2021-09-24
17 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60), 2021-09-25
31 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60), 2021-09-26
26 Michał Kubiak
Klub Jeździecki Okoły
Jasione Utopia (56) Przyjete 7 - P-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P 2021-09-24
21 - P-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P, 2021-09-25
34 - P-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-26
27 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
Finlay 29 (19) Przyjete 13 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, Św. Jerzy Polski Zachodniej, 2021-09-24
27 - CC-3, Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-09-25
41 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-09-26
28 Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Germanika - LA (38) Przyjete 6 - P-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy 2021-09-24
7 - P-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P 2021-09-24
20 - P-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-25
34 - P-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-26
29 Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Call Me Maybe (45) Przyjete 12 - CC-4 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, Św. Jerzy Polski Zachodnie, 2021-09-24
26 - CC-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, 2021-09-25
40 - CC-6, Mistrzostwa Dolnego Śląska Open, 2021-09-26
30 Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Euro Calma (44) Przyjete 10 - C-2 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-24
24 - C-3 (2019),Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-25
38 - C-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-26
31 Tomasz Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Sang Jang (27) Przyjete 4 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy 2021-09-24
5 - L-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L 2021-09-24
18 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-25
19 - L-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-25
32 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-26
33 - L-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-26
32 Amelia Pietraszek
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Sanibel Island 0002 (18) Przyjete 6 - P-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy 2021-09-24
11 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty Runda C, 2021-09-24
20 - P-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-25
34 - P-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-26
33 Hanna Rzeźnik
Bpk
Palomino (43) Przyjete 4 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy 2021-09-24
18 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-25
34 Karolina Sekunda
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Troja-P (21) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-24
23 - N-5, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-25
37 - N-6, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-26
35 Emilia Sidorko
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Don Pedro-p (1) Przyjete 3 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60) 2021-09-24
17 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60), 2021-09-25
31 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60), 2021-09-26
36 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Barwinek (51) Przyjete 5 - L-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L 2021-09-24
19 - L-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-25
33 - L-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-26
37 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark R (50) Przyjete 5 - L-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L 2021-09-24
7 - P-1, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P 2021-09-24
19 - L-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-25
21 - P-2, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P, 2021-09-25
33 - L-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda L, 2021-09-26
35 - P-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P, 2021-09-26
38 Zofia Stempniewicz
BPK
Royal Red (2) Przyjete 6 - P-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy 2021-09-24
20 - P-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-25
34 - P-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-26
39 Zuzanna Suchożebrska
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Czikos - N (10) Przyjete 4 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy 2021-09-24
18 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-25
32 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-26
40 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Don Pedro P (33) Przyjete 6 - P-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy 2021-09-24
20 - P-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-25
41 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Wild Rose - P (14) Przyjete 6 - P-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy 2021-09-24
9 - N-4, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-24
20 - P-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-25
34 - P-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-26
42 Katarzyna Święcicka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Win (30) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-24
23 - N-5, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-25
37 - N-6, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-26
43 Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Suleyken (29) Przyjete 13 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, Św. Jerzy Polski Zachodniej, 2021-09-24
27b - CC-5 (2020), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-09-25
43 - CC-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-09-26
44 Maja Turoń
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (55) Przyjete 1 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40) 2021-09-24
15 - L-2,Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40), 2021-09-25
29 - L-3,Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40), 2021-09-26
45 Zuzanna Tyrawa
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
MISSIPI-P (4) Przyjete 3 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60) 2021-09-24
17 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60), 2021-09-25
31 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60), 2021-09-26
46 Zuzanna Tyrawa
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Quidam De Henry (3) Przyjete 3 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60) 2021-09-24
17 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60), 2021-09-25
31 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Junior Mł. (20x60), 2021-09-26
47 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (39) Przyjete 1 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40) 2021-09-24
15 - L-2,Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40), 2021-09-25
29 - L-3,Mistrzostwa Dolnego Śląska Kuce (20x40), 2021-09-26
48 Paulina Werner
BPK
Bakier (22) Przyjete 4 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy 2021-09-24
18 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-25
32 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-26
49 Karolina Worotnik
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Marrie Queen-p (26) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, Otwarty Runda N, 2021-09-24
25 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty Runda C, 2021-09-25
35 - P-3, Zawody Regionalne, Otwarty Runda P, 2021-09-26
50 Karolina Worotnik
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Metres I-P (32) Przyjete 10 - C-2 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-24
24 - C-3 (2019),Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-25
38 - C-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-26
51 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Nomey (40) Przyjete 10 - C-2 (2019), Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-24
24 - C-3 (2019),Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-25
38 - C-4, Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorzy, 2021-09-26
52 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Sir Rosenthal (42) Przyjete 4 - L-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy 2021-09-24
18 - L-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-25
32 - L-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Amatorzy, 2021-09-26
53 Emilia Zadka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
TANGO (31) Przyjete 6 - P-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy 2021-09-24
20 - P-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-25
34 - P-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-26
54 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (25) Przyjete 6 - P-1, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy 2021-09-24
20 - P-2, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-25
34 - P-3, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorzy, 2021-09-26
2
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
8
Klub Jeździecki Maximus Kowary
9
Klub Jeździecki Picador
12
Bez Przynależności Klubowej M A Z
14
Stadnina Koni Dębno
17
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
18
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
21
Wrocławski Klub Jeździecki
22
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
23
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
24
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
25
Biały Las Stajnia Przybylscy
27
RV Landskron Görlitz e. V.
29
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
30
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
34
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
35
Klub Jeździecki Maximus Kowary
39
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
40
Klub Jeździecki Maximus Kowary
41
Klub Jeździecki Maximus Kowary
42
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
43
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
44
Wrocławski Klub Jeździecki
45
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
46
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
47
Wrocławski Klub Jeździecki
49
Klub Jeździecki Maximus Kowary
50
Klub Jeździecki Maximus Kowary
51
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
52
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
53
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl