Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2021-10-09 - 2021-10-10
Liczba przyjętych koni: 90
Liczba przyjętych zawodników: 81
Komunikaty organizatora
1. Przypominamy, że potwierdzenie zgłoszenia następuje po dokonaniu opłat za zawody. W celu szybszego zaakceptowania zgłoszenia należy potwierdzenie opłaty przesłać na adres e-mail osrodek.jezdziecki@wp.pl lub equitę
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Balasa
Bpk
Krys Like (34) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
2 Aleksndra Barszczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metaxa (70) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
3 Krzysztof Biliński
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (1) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
4 Maja Bojarczuk
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Warka (37) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
5 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Johny Bravo (57) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
6 Martyna Bury
Stajnia Las Istebna
Bongo (30) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
7 Martyna Bury
Stajnia Las Istebna
Wentura (31) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
8 Łucja Bury
Stajnia Las Istebna
Bongo (32) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
9 Ewelina Choińska
ASK Świerklaniec
Luna (16) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
10 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (65) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
11 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Alina (45) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
12 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Don Clavius (44) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
13 Kamila Dej
Jeździecki Klub Sportowo-rekreacyjny "michelin"
Desperados (79) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
14 Anna Dołowy
Bpk
Cicha Woda (38) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
15 Emilia Dratwińska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hamada (19) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
16 Aleksandra Gawliczek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Megi (61) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
17 Zuzanna Gibas
Plkj Plessówka
Shatti (23) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
18 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (80) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
19 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (87) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
20 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Chaman (39) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
21 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Colani 70 (40) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
22 Patrycja Kasprzyk
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Caramella (94) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
23 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (92) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
24 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sfera S (12) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
25 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Silesia (13) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
26 Małgorzata Knapik
Bpk
Sangria De Chenu (22) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
27 Karolina Kobylec
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Garus (29) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
28 Barbara Komar
Bpk
Serbia (21) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
29 Emilia Kondysiak
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
Karino (66) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
30 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (11) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
31 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Aktiw (2) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
32 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Fredora (26) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
33 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (7) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
34 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clearwater PP Z (9) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
35 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (8) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
36 Martyna Kot
Ljks Eldorado świerklany
Dr House (53) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
37 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Tik Tak (36) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
38 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (48) Odrzucone 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
39 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (47) Odrzucone 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
40 Dagna Krzyminska
Alexandria (82) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
41 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dantes (56) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
42 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Violetta (77) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
43 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (3) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
44 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (4) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
45 Anna Kulawik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Grasshopper (83) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
46 Agnieszka Lasko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (91) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
47 Patrycja Liszewska
Bpk
Equifor (5) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
48 Anna Malczewska
Bpk
Gaja (59) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
49 Izabela Marchewka
JKS Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (62) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
50 Sandra Marcol
BPK
Doly (35) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
51 Marta Mazur
LZJ Drama Zbrosławice
Fryga (63) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
52 Konrad Morgała
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Knockash Girl (15) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
53 Nikola Mrózek
Ljks Eldorado świerklany
Malina (51) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
54 Pola Muller
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Black Little Coffee (64) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
55 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (54) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
56 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Simi (25) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
57 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (75) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
58 Oliwia Nowrot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Olek (90) Odrzucone 14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
59 Anna Oślislok
Ljks Eldorado świerklany
Intryga (49) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
60 Natalia Paliszkiewicz
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Insygnia (81) Odrzucone 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
61 Anastazja Pasternak
Cjk Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT (68) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
62 Anastazja Pasternak
Cjk Dakar Sarnów
Szogun (69) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
63 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (67) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
64 Anna Pilarska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Sorento (6) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
65 Marta Pławecka
BPK
Mauro (18) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
66 Oliwia Pławecka
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Monaco (28) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
67 Szymon Pochłopien
Plkj Plessówka
Mar-bit Oczekuje na przyjęcie 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
68 Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (10) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
69 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (73) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
70 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clintessa PRO (86) Odrzucone 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
71 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ivano (46) Odrzucone 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
72 Monika Respondek
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Conquesto Con Conquest Boy (95) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
73 Monika Respondek
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Drago (96) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
74 Martyna Salamon
Kj Trachy
Celinek (33) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
75 Eliza Sas
Klub Jeździecki Global
Dafne (27) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
76 Małgorzata Sikora
BPK
Wentura (31) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
77 Kaja Sinacka
Ljks Eldorado świerklany
Amor (50) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
78 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Alexandria (82) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
79 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Macho RK (97) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
80 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (89) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
81 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (93) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
82 Emma Sobik
Ljks Eldorado świerklany
Koronea (52) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
83 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Dante Alighieri (55) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
84 Anna Standura
Plkj Plessówka
ODYS (99) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
85 Zofia Standura
Plkj Plessówka
Korsarz (98) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
86 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (74) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
87 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sunshine Lady (24) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
88 Małgorzata Starak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kofeina Pa–Bo–Ma (17) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-10-09
89 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (14) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
14 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
90 Wojciech Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (43) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
91 Małgorzata Swaciak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (78) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
92 Kinga Swięty
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Sorento (6) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
93 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (80) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
94 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (84) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-10
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
95 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (85) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-10-09
96 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Viserion (76) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
97 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (42) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
98 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (41) Odrzucone 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-10-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-10
99 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
G (88) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
100 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (75) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
101 Aurelia Wojciechowska
Lzj Drama Zbrosławice
MANIANA - P (72) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
102 Wioleta Wojniak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (71) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-10
103 Weronika Zienkiewicz
Klub Jeździecki Lando
Wiedźmin (58) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-10-09
104 Natasza żelichowska
Bpk
Anne B (20) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-10-09
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
4
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
5
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
10
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
13
Jeździecki Klub Sportowo-rekreacyjny "michelin"
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
16
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
20
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
21
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
22
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
25
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
27
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
29
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
35
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
36
Ljks Eldorado świerklany
37
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
39
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
41
Klub Jeździecki Zbrosławice
42
Klub Jeździecki Zbrosławice
45
Klub Jeździecki Zbrosławice
46
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
49
JKS Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
51
LZJ Drama Zbrosławice
52
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
53
Ljks Eldorado świerklany
54
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
55
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
56
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
57
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
58
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
59
Ljks Eldorado świerklany
60
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
63
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
64
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
66
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
68
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
69
Klub Jeździecki Zbrosławice
70
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
71
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
73
Uniwersytet Śląski w Katowicach
75
Klub Jeździecki Global
77
Ljks Eldorado świerklany
78
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
79
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
80
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
81
Klub Jeździecki Zbrosławice
82
Ljks Eldorado świerklany
86
Klub Jeździecki Zbrosławice
87
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
88
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
89
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
90
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
91
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
92
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
93
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
94
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
95
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
96
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
97
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
98
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
99
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
100
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
102
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl