Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2021-10-30 - 2021-10-31
Liczba przyjętych koni: 61
Liczba przyjętych zawodników: 52
Komunikaty organizatora
1. Uwaga zawodnicy! Organizator pozyskał sponsora na zawody. Informujemy iż pula nagród rzeczowych o wartości 3 456 zł zostanie przeznaczona dla trzech pierwszych miejsc w Rundach L, P, D, N, C i CC. Zapraszamy i życzymy powodzenia.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Natalia Badura
LKJ Lewada Zakrzów
Marco (51) Przyjete 10 - CC-4 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-30
22 - CC-5 2019 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-31
2 Ilona Bigda
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Casanova (7) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
3 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (21) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
4 Iwona Bohdanowicz
Stowarzyszenie Sportowe Impuls
Lila (28) Przyjete 10 - CC-4 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-30
22 - CC-5 2019 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-31
5 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (79) Przyjete 12B - CC-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC GOLD, 2021-10-30
24 - CC-4 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC GOLD, 2021-10-31
6 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (80) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
7 Adela Chodyła
BPK
Masza (40) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
8 Julia Cycak
KJ Picador
Sybilla (78) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
9 Magdalena Cycak
Bez Przynależności Klubowej D O S
Sybilla (77) Przyjete 27 - POZIOM I Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-10-30
25 - POZIOM I Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-10-31
10 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (27) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
11 Magdalena Dąbrowska
Bpk
Milenium (29) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
12 Milena Debrovner
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Solbakkens Kermit (62) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
13 Maria Dębska
Bpk
Dakar (47) Przyjete 15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
14 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (38) Przyjete 10 - CC-4 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-30
22 - CC-5 2019 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-31
15 Izabela Dyrek
Clarena Sports Club
Blueberry (64) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
16 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Bossa Nova Hit (58) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Cristabell (57) Przyjete 10 - CC-4 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-30
18 Patrycja Gągała
SK Kruszyńscy
El Pearl (34) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
19 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Kaszmir (22) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17A - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
20 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Ładar (23) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17A - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
21 Katarzyna Goda
Jeździecki Klub Michałów
Avorina (60) Przyjete 15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
22 Katarzyna Goda
Jeździecki Klub Michałów
Perla (59) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
23 Justyna Gruszka-jeleń
Bpk
Africa Unite (73) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
24 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lausitzer Junior (15) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17A - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
25 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (6) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
26 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (19) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
27 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Milord Udo (44) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
6 - D-2 2020 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-30
17A - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
18 - D-3 2021 zwykły - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-31
28 Dorota Kornatowska
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Szarada (71) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
29 Maja Kozioł
Bpk
Lukrecja (20) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
30 Natalia Kuźma
Klub Sportowy Small Cherry
Caramba (53) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
31 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (41) Przyjete 9 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-10-30
21 - CC-2 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-10-31
32 Anna Lerka
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Ascan (66) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
33 Martyna Łomzik
Wrocławski Klub Jeździecki
Elegant (52) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17A - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
34 Agata Masiczak
Kj Picador
Rafio (70) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17B - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-10-31
35 Karolina Mazurek
KJ Heaa Turek
Belinda (55) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
36 Karolina Mazurek
KJ Heaa Turek
Choco Lady II (54) Przyjete 10 - CC-4 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-30
37 Karolina Mazurek
Klub Jeździecki HEAA
Greace (82) Przyjete 6B - D-1 2021 zwykły, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-10-30
7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
38 Karolina Mazurek
KJ Heaa Turek
Hush Winner (56) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
39 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (8) Przyjete 9 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-10-30
21 - CC-2 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-10-31
40 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Frigo (9) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
41 Karolina Młodawska
Kj ślęża Wrocław
Dante (68) Przyjete 15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
42 Natalia Mróz
Kj Stajnia Krzyżanowice
Acqua Tofana (18) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
43 Dominika Pączek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Chou-Chou (76) Przyjete 28 - POZIOM V Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-10-30
26 - POZIOM V Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-10-31
44 Patricia Popławska
Clarena Sports Club
Showstar (25) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
45 Karolina Pyzik
Clarena Sports Club
Foppe (24) Przyjete 6 - D-2 2020 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-30
18 - D-3 2021 zwykły - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-31
46 Beata Rajewska-Poręba
Kj Maximus Kowary
Cerro (74) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17B - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-10-31
47 Dorota Reimann
Klub jeździecki Biały Las, stajnia Przybylscy
Pasjonata Mona Lisa (46) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
48 Hanna Rzeźnik
Bpk
PALOMINO (Ferdek) (5) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
49 Matylda Sierosławska
Bpk
Kuglarz (1) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
50 Laura Sowińska
BPK
Piorun (45) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie kuce (20x40), 2021-10-30
2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
51 Alicja Stępień
SKJ OPTIMA
Diader Devil Diamond (31) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
52 Alicja Stępień
SKJ OPTIMA
Eclectica (30) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
53 Laura Stępień
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
Wena (43) Przyjete 15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
54 Marta Stępkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Furst Fabulous (14) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
55 Karolina Szut
Sportowy Klub Jeździecki Optima Fundacja Ośrodek Edukacji Ekologicznej
Corlando (32) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
56 Karolina Szut
Sportowy Klub Jeździecki Optima Fundacja Ośrodek Edukacji Ekologicznej
Ewerest N (33) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
57 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (42) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
58 Katarzyna Święcicka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Win (37) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
59 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (16) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
60 Karolina Wiśniewska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Erem (72) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17B - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-10-31
61 Emilia Zadka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
TANGO (2) Odrzucone 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17A - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
62 Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Heros (35) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17A - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
63 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (65) Przyjete 6 - D-2 2020 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-30
18 - D-3 2021 zwykły - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-31
2
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
3
Wrocławski Klub Jeździecki
4
Stowarzyszenie Sportowe Impuls
9
Bez Przynależności Klubowej D O S
10
Wrocławski Klub Jeździecki
12
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
14
Klub Jeździecki Picador
16
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
17
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
19
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
20
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
21
Jeździecki Klub Michałów
22
Jeździecki Klub Michałów
24
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
25
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
26
Wrocławski Klub Jeździecki
28
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
30
Klub Sportowy Small Cherry
31
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
32
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
33
Wrocławski Klub Jeździecki
39
Jeździecki Klub Michałów
40
Jeździecki Klub Michałów
43
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
47
Klub jeździecki Biały Las, stajnia Przybylscy
53
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
54
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
55
Sportowy Klub Jeździecki Optima Fundacja Ośrodek Edukacji Ekologicznej
56
Sportowy Klub Jeździecki Optima Fundacja Ośrodek Edukacji Ekologicznej
57
Wrocławski Klub Jeździecki
58
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
59
Wrocławski Klub Jeździecki
60
Klub Jeździecki Maximus Kowary
61
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
62
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl