Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2021-10-30 - 2021-10-31
Liczba przyjętych koni: 35
Liczba przyjętych zawodników: 29
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Ilona Bigda
Bez Przynależności Klubowej D O S
Casanova (7) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
2 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (21) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
3 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (28) Przyjete 10 - CC-4 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-30
22 - CC-5 2019 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-31
4 Adela Chodyła
BPK
Masza (36) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
5 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (27) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
6 Magdalena Dąbrowska
Bpk
Milenium (29) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
7 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro Oczekuje na przyjęcie 10 - CC-4 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-30
22 - CC-5 2019 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda CC, 2021-10-31
8 Izabela Dyrek - Matuszewska
Clarena Sports Club
Blueberry (11) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
9 Izabela Dyrek - Matuszewska
Clarena Sports Club
Shooting Star S (12) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
10 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
First Fidelity (10) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
11 Patrycja Gągała
SK Kruszyńscy
El Pearl (34) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
12 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Kaszmir (22) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
13 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Ładar (23) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
14 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lausitzer Junior (15) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
15 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (6) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
16 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (19) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
17 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Milord Udo (3) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
6 - D-2 2020 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-30
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
18 - D-3 2021 zwykły - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-31
18 Maja Kozioł
Bpk
Lukrecja (20) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
19 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (8) Przyjete 9 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-10-30
21 - CC-2 (2019), Zawody Regionalne, Otwarty, 2021-10-31
20 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Frigo (9) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
21 Natalia Mróz
Kj Stajnia Krzyżanowice
Acqua Tofana (18) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
22 Dominika Pączek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Chou-chou Oczekuję na przyjęcie po edycji 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
23 Patricia Popławska
Clarena Sports Club
Showstar (25) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
24 Karolina Pyzik
Clarena Sports Club
Foppe (24) Przyjete 6 - D-2 2020 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-30
18 - D-3 2021 zwykły - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-31
25 Hanna Rzeźnik
Bpk
Palomino (5) Przyjete 3 - L-1, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-30
26 Matylda Sierosławska
Bpk
Kuglarz (1) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
27 Alicja Stępień
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Diader Devil Diamond (31) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
28 Alicja Stępień
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Eclectica (30) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
29 Laura Stępień
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
Wena (26) Przyjete 15 - L-2, Zawody Towarzyskie konie (20x60), 2021-10-31
30 Marta Stępkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Furst Fabulous (14) Przyjete 4 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-30
16 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda L, 2021-10-31
31 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Corlando (32) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
32 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Ewerest N (33) Przyjete 8 - C-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-30
20 - C-2 (2019) - Wrocławskie Zawody Regionalne runda C, 2021-10-31
33 Katarzyna Święcicka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Win (37) Przyjete 7 - N-4 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-30
19 - N-5 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda N, 2021-10-31
34 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (16) Przyjete 2 - L-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce (20x40), 2021-10-30
14 - L-3 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda Kuce, 2021-10-31
35 Emilia Zadka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
TANGO (2) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
36 Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Heros (35) Przyjete 5 - P-1 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-30
17 - P-2 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda P, 2021-10-31
37 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (13) Przyjete 6 - D-2 2020 - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-30
18 - D-3 2021 zwykły - Wrocławskie Zawody Regionalne runda D, 2021-10-31
1
Bez Przynależności Klubowej D O S
2
Wrocławski Klub Jeździecki
3
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
5
Wrocławski Klub Jeździecki
12
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
13
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
14
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
15
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
16
Wrocławski Klub Jeździecki
19
Jeździecki Klub Michałów
20
Jeździecki Klub Michałów
28
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
29
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
30
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
31
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
32
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
33
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
34
Wrocławski Klub Jeździecki
35
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
36
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl