Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Mistrzostwa Śląska w Skokach przez Przeszkody w kategorii Kucy Gr. I i II, Amatorów, OPEN i Śląskiego Brzdąca oraz HZRiT-B Pełen ekran
2021-11-12 - 2021-11-14
Liczba przyjętych koni: 139
Liczba przyjętych zawodników: 117
Komunikaty organizatora
1. Konkursy finałowe HMŚL rozegrane zostaną zgodnie z art.273.4.3
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alberjim (49) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
2 Aleksandra Barszczak
BPK
Metaxa (90) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
3 Julia Bednarek
BPK
Sabir (3) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
4 Patrycja Blicharska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Voltera (57) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
5 Julia Błażusiak
KJ Trachy Sośnicowice
Falco (31) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
6 Maja Bromboszcz
KJ Trachy Sośnicowice
Awangarda (139) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
20 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
7 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (112) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
8 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Casalltagho (39) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
9 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Hostis (35) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
10 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Jumper (34) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-13
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
28 - 85 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
11 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rimini II-P (143) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
12 Martyna Ciaś
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Luna (11) Przyjete 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
13 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (61) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
14 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Moris (96) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
15 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Alina (136) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
16 Kamila Dej
Jeździecki Klub Sportowo-rekreacyjny "michelin"
Desperados (19) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
17 Maja Deska
Team Róża
Róża (123) Odrzucone 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
18 Dominika Dębiak
KJ Global
Wivo (146) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-13
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
19 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Harry (55) Przyjete 10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
28 - 85 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
20 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (54) Przyjete 9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
21 Malwina Dzierbanowicz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (20) Przyjete 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
22 Marzena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Ilario Di Bua (129) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
23 Julia Folwarczny
KJ Trachy
Celine (8) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
24 Emilia Gardeła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alwaro AA (43) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
25 Roksana Gawron
Łebski Klub Jeździecki
Jeger (125) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
26 Oliwia Gendosz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka GB (118) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
27 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (122) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
28 Iga Grodska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mafia (130) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
29 Iga Grodska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pixi BH (131) Przyjete 9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
30 Jagoda Guzek
Bpk
Carynka Z Sadyby (73) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
31 Nadia Harazim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kreta (5) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
32 Hanna Huras
Klub jeździecki ,, Laredo”
Escada R (67) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
33 Hanna Huras
Klub jeździecki ,, Laredo”
Lady Lukrecja - Ewita (66) Przyjete 10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
28 - 85 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
34 Agata Jarosz
KJ Nostro
Erazm (144) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
35 Jagoda Jędrusińska
Bpk
Ballinaclought Viardot (50) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
36 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (140) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
37 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Chaman (114) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
38 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (115) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
39 Julia Karolczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flip (51) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
40 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (105) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
41 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sfera S (7) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
42 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Silesia (6) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
43 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (62) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
44 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Aktiw (26) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
45 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Fredora (27) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
46 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (127) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
47 Łukasz Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (13) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
48 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Joli (29) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
49 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Shiro G (59) Przyjete 9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
50 Grażyna Kozioł
Preria Wilkowice
Kasafi (106) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
51 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Siena "M" (135) Przyjete 35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
36 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-14
52 Natalia Kozłowska
BPK
Nacalida (21) Przyjete 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
53 Nikola Kozłowska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Asteria WM (126) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
54 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (117) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
55 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (116) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
56 Judyta Krause
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (25) Przyjete 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
57 Katarzyna Krywult
Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
Maryon DM II (53) Przyjete 9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
58 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dantes (132) Przyjete 10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
59 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Violetta (133) Przyjete 10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
28 - 85 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
60 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (86) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
61 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (87) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
62 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Indigo (141) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
20 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
63 Zuzanna Kurasz
Plkj Plessówka
Laur (22) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
64 Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (98) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
65 Aleksandra Kwiatkowska
ASK Świerklaniec
Otello (134) Przyjete 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
66 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (46) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
67 Aleksandra Ławniczak
Bpk
Mentor Amore (18) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
68 Martyna łoza
Kj Zbrosławice
Rossini (104) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
69 Aleksandra Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horest (40) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
70 Sara Maksymiuk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (48) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
28 - 85 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
71 Michalina Manowska
KJ NOSTRO
Bogdanov (107) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-13
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-13
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
72 Zofia Matyszczyk
SKJ OMEGA
Sweet Silvia (58) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
73 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (64) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
74 Marta Mazur
LZJ Drama Zbrosławice
Fryga (94) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
75 Marta Mazur
LZJ Drama Zbrosławice
G-Cares (93) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
76 Anna Michalska
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
Lavita-L (28) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
77 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Agnes - Z (148) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
78 Ewa Mniszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (84) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
79 Konrad Morgała
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Knockash Girl (10) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
28 - 85 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
80 Pola Muller
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Black Little Coffee (79) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
81 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (56) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
82 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Illapa L (103) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
83 Helena Nielsen
Bpk
Grand (102) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
84 Maria Ostałowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (1) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
85 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Drama Zbrosławice
Donquest (128) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
86 Aleksandra Parchańska
Bpk
Ofelia (82) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
87 Klaudia Pasoń
Klub jeździecki Lando
Ofelia (82) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
88 Anastazja Pasternak
Cjk Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT (42) Przyjete 10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
89 Anastazja Pasternak
Cjk Dakar Sarnów
Szogun (41) Przyjete 10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
28 - 85 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
90 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (60) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
91 Wiktoria Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ANAPON MOONLIGHT STAR (81) Przyjete 8 - 40 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
21 - 40 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
26 - 40 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
92 Wiktoria Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Petit Denseur (110) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
93 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (72) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
94 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (70) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
95 Maja Pospiech
Ask świerklaniec
Simba Zk (91) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
96 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (83) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
97 Julia Przybylska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (72) Przyjete 9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
98 Julia Przybyła
Bpk
AC/DC (52) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
99 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clintessa PRO (156) Przyjete 35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
36 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-14
100 Monika Respondek
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Conquesto Con Conquest Boy (153) Przyjete 35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
101 Monika Respondek
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Drago (152) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
102 Anna Rozumecka
BPK
Kasia (23) Przyjete 8 - 40 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
21 - 40 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
26 - 40 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
103 Lena Rudy
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (137) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-13
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-13
104 Oliwia Rydz
Klub Jeździecki Laredo
Peggy (92) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
105 Eliza Sas
Klub Jeździecki Global
Dafne (47) Przyjete 12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
106 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
B Lady Looping (108) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
107 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Callie (109) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
108 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (88) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
36 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-14
109 Maja Sękowska
BPK
Canaster (2) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
110 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (155) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
111 Dominika Skórska
JKS Equi Verso
Poezja (12) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
112 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Crumble de Quirrado (99) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
113 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Macho RK (150) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
114 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quicky B Z (151) Przyjete 19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
20 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
115 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sadis 2 (101) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
116 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Utopia BS (100) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
117 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (78) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
118 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (149) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
36 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-14
119 Sandra Sołtys
WLKS Krakus
LUKAS (32) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
120 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (147) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
121 Małgorzata Starak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kofeina Pa–Bo–Ma (85) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-13
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-13
122 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (89) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
10 - 80 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
23 - 80 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
28 - 85 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. II, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
123 Alicja Surówka
KJ Trachy Sośnicowice
Tik Tak (24) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
124 Justyna Szczepanska
Bpk
Gaudi (95) Odrzucone 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
125 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (142) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
126 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wiki (33) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
127 Helena Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kanon Ponysport (75) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
128 Dobrosława Tarabasz
BPK
Helerina (65) Przyjete 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
129 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Viserion (154) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
130 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (45) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
131 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (44) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
132 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Lazart AK (38) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-13
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-14
133 Oliwia Tyczyńska
Team Róża
Róża (124) Odrzucone 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
134 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
G (77) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
135 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (97) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
12 - 100 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
25 - 100 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
30 - L - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
136 Ewa Werner
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Bator (71) Przyjete 8 - 40 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
21 - 40 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
26 - 40 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Śląski Brzdąc, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-14
137 Emilia Wilk
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (68) Przyjete 9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
138 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (14) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
139 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (15) Przyjete 9 - 55 cm - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-12
22 - 60 cm - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-13
27 - 60 cm - Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr. I, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
140 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (17) Przyjete 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
141 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (16) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
142 Julia Wolna
Klub Jeździecki Laredo
Acon (69) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
143 Julia Woźniczka
SKJ OMEGA
Bolero Van Gelinden (63) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
144 Maja Zamłynny-kowalska
Bpk
Vésna (74) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-13
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-14
145 Aleksandra Zasucha
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Martagon (80) Przyjete 11 - 80 cm - I Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-12
24 - 80 cm - II Półfinał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-13
29 - 85/90 cm - Finał Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów, Zawody Towarzyskie, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2021-11-14
146 Jakub Zomerfeld
Team Róża
Róża (121) Odrzucone 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-12
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
13
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
14
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
16
Jeździecki Klub Sportowo-rekreacyjny "michelin"
19
Klub Jeździecki Pro Horses
20
Klub Jeździecki Pro Horses
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
25
Łebski Klub Jeździecki
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
31
Bez Przynależności Klubowej S L A
32
Klub jeździecki ,, Laredo”
36
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
37
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
38
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
41
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
42
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
46
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
47
Bez Przynależności Klubowej S L A
48
Klub Jeździecki Pro Horses
49
Klub Jeździecki Pro Horses
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
53
Klub Jeździecki Zbrosławice
54
Klub Jeździecki Zbrosławice
55
Klub Jeździecki Zbrosławice
56
Bez Przynależności Klubowej S L A
57
Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
58
Klub Jeździecki Zbrosławice
59
Klub Jeździecki Zbrosławice
64
Klub Jeździecki Zbrosławice
66
Klub Jeździecki Global
69
Bez Przynależności Klubowej S L A
70
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
73
Bez Przynależności Klubowej S L A
74
LZJ Drama Zbrosławice
75
LZJ Drama Zbrosławice
77
Klub Jeździecki Global
78
Bez Przynależności Klubowej S L A
79
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
80
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
81
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
82
Bez Przynależności Klubowej S L A
84
Bez Przynależności Klubowej S L A
85
Ludowy Zespół Drama Zbrosławice
90
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
91
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
92
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
93
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
94
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
96
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
97
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
99
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
101
Uniwersytet Śląski w Katowicach
103
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
104
Klub Jeździecki Laredo
105
Klub Jeździecki Global
106
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
107
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
108
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
110
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
112
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
113
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
114
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
115
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
116
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
117
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
118
Klub Jeździecki Zbrosławice
120
Klub Jeździecki Zbrosławice
121
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
122
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
125
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
126
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
127
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
129
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
130
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
131
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
132
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
134
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
135
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
136
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
137
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
138
Bez Przynależności Klubowej S L A
139
Bez Przynależności Klubowej S L A
140
Bez Przynależności Klubowej S L A
141
Bez Przynależności Klubowej S L A
142
Klub Jeździecki Laredo
145
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl