Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Mistrzostwa Śląska w Skokach przez Przeszkody w kategorii Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych oraz HZRiT-B Pełen ekran
2021-11-26 - 2021-11-28
Liczba przyjętych koni: 151
Liczba przyjętych zawodników: 129
Komunikaty organizatora
1. Konkursy finałowe HMŚL rozegrane zostaną zgodnie z art.273.4.3
2. Wszystkich zawodników zarówno tych z Mistrzostw jak i zawodów Regionalnych i Towarzyskich zapraszamy do biura zawodów po odbiór okolicznościowych smyczy z identyfikatorami
3. Odbiór nagród pieniężnych tylko gotówką w biurze zawodów najwcześniej pół godziny po zakończeniu konkursu w którym otrzymaliśmy nagrodę.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Justyna Bambynek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Selim (125) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
2 Otylia Barczyk
Kj Profit Orzesze
Melody (57) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
3 Aleksandra Barszczak
BPK
Metaxa (150) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
4 Pola Białas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Korynt (123) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
5 Julia Bieniek
Bpk
Tulipan G (50) Odrzucone 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
6 Krzysztof Biliński
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (7) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
7 Julia Błażusiak
KJ Trachy Sośnicowice
Falco (131) Przyjete 13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
8 Maja Bromboszcz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Awangarda (82) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
9 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Perła (169) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
10 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Casalltagho (31) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
11 Tomasz Burzyński
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (33) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
12 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Hostis (21) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
13 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
JUMPER (22) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
14 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
RIMINI II-P (110) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
15 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Alina (78) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
16 Klaudia Danak
Vanto Jumping Team
Vidar "M" (45) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
17 Maja Deska
Team Róża
Róża (13) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
18 Dominika Dębiak
KJ Global
Mirabela (168) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
19 Dominika Dębiak
KJ Global
Wivo (126) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
20 Kinga Drewniany
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Beau du Sancy (35) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
21 Kinga Drewniany
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Johny Walker (34) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
22 Maja Dykas
BPK
Anne B (163) Przyjete 30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
23 Lidia Dziemba
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
Tabasco (120) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
24 Malwina Dzierbanowicz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (56) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
25 Wioletta Frania
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara HS (25) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
26 Marcelina Galewska
KJ Impuls
Enjoy Me Z (61) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
27 Roksana Gawron
Łebski Klub Jeździecki
Jeger (48) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
28 Zuzanna Gibas
Plkj Plessówka
Shatti (153) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
29 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (76) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
30 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (79) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
31 Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Balando (121) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
32 Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Boliwia (128) Przyjete 20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
33 Dominika Grabowska
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Dominacja ZW (26) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
34 Iga Grodska
JKS Equi Verso
Mafia (43) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
35 Magdalena Grodska
BPK SLA
Franko (44) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
36 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (104) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
37 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Margot (103) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
38 Maciej Handzlik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Beau Balou (145) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
39 Maciej Handzlik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Pigment (140) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
40 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Perła (169) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
41 Hanna Huras
Klub Jeździecki "Laredo"
Escada R (8) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
42 Alicja Jagusiak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fondi-W (134) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
43 Natalia Jendrecka
BPK
Sangria De Chenu (85) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
44 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (119) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
45 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Chaman (135) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
46 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Colani 70 (136) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
47 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (111) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
48 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (159) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
49 Izabella Kisielowska
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Massimo Endorphino (49) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
50 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sfera S (3) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
51 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Silesia (2) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
52 Maja Kliś
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bel de Jour (88) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
53 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Chaviva (108) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
54 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Classina 2 (107) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
55 Małgorzata Knapik
Bpk
Anne B (84) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
56 Amanda Kolińska
KJ VENA ROGOŻNIK
Gijsbertha (4) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
57 Hanna Kołodziej
Klub jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Jamboree (18) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
58 Hanna Kołodziej
Klub jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Kankara Progres Z (17) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
59 Agnieszka Kołodziejczyk
LKJ Ochaby
Simi (152) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
60 Aleksandra Konewecka
Akademicki Związek Sportowy Klub środowiskowy Politechniki ślaskiej Osrodek Jeździecki Lukasyn
Lolipop (30) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
61 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (74) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
62 Emilia Korzybska
Bpk
Malibu (36) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
63 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (100) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
64 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clearwater PP Z (99) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
65 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (95) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
66 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ninnica Bormes (98) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
67 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Star Lady (97) Przyjete 20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
68 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Stubborn RK (96) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
69 Łukasz Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (129) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
70 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Joli (87) Odrzucone 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
71 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (162) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
72 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (161) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
73 Judyta Krause
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (91) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
74 Dagna Krzymińska
Klub Jeździecki Global
Alexandria (101) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
75 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clara Mia (158) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
76 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clarissa 169 (157) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
77 Grzegorz Kubiak
Bpk
Marco Polo (109) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
78 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Indigo (112) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
79 Agnieszka Lasko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (154) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
80 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (118) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
81 Magdalena Leżucha
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Discovery (40) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
82 Aleksandra Łakomska
KJ Trachy Sośnicowice
Celine (70) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
29 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
83 Aleksandra Ławniczak
Bpk
Mentor Amore (73) Odrzucone 31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
84 Magda Łyko
BPK
Sangria De Chenu (85) Przyjete 30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
85 Julia Magaczewska
BPK
Sugestia (54) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
86 Sara Maksymiuk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (59) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
87 Agnieszka Marynowicz
Vanto Jumping Team
RICCOLA (16) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
88 Monika Materlik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Decybel First (149) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
89 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (58) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
90 Marta Mazur
LZJ Drama Zbrosławice
G-Cares (143) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
91 Anna Michalska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lavita-L (144) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
92 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Cuerly Sue (164) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
36 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
93 Ewa Mniszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (38) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
94 Konrad Morgała
KJ Trachy Sośnicowice
Knockash Girl (1) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
95 Pola Muller
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Black Little Coffee (77) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
96 Emilia Mura
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hardy (127) Przyjete 32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
97 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (75) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
98 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Illapa L (14) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
99 Helena Nielsen
Bpk
Grand (15) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
100 Aleksandra Niemkiewicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Vesania Hippica (165) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
101 Aleksandra Ordon
BPK
Emil (124) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
102 Maria Ostałowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (32) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
103 Natalia Paliszkiewicz
Preria Wilkowice
Insygnia (105) Przyjete 20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
104 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
A ' Sweat Heart Forever (52) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
105 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (51) Przyjete 32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
106 Kinga Piecha
Bpk
Dolmet Milly Laforet (23) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
107 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Whisky (102) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
108 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Encore Mb Z (130) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
109 Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (20) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
110 Maja Poręba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (27) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
111 Anna Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (71) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
112 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (65) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
113 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (66) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
114 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (72) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
115 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (62) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
116 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (63) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
117 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (64) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
118 Zuzanna Puczyńska
Klub Jeździecki "Laredo"
Balou Caretino (133) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
119 Zuzanna Puto
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Calia "M" (132) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
120 Adrianna Pypłacz
Klub Jeździecki "Laredo"
Ixelle de Fremis (55) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
121 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Conquesto Con Conquest Boy (142) Odrzucone 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
122 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (141) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
123 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (47) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
124 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (46) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
125 Oliwia Rydz
Klub Jeździecki "Laredo"
Peggy (60) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
126 Martyna Salamon
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Falco (24) Przyjete 30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
127 Saskia Salej
BPK
Anne B (86) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
128 Nikola Samborska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vyšnia (29) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
129 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (148) Przyjete 20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
36 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
130 Marta Skibińska
Bpk
Latifia (5) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
131 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (156) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
132 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Alexandria (101) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
133 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (116) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
134 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Calisto (167) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
135 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Crumble de Quirrado (10) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
136 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Domare G (115) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
137 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Macho (117) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
138 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quicky B Z (114) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
139 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (113) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
140 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wivo (126) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
141 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (147) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
142 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CBR Fire Blade (80) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
143 Karolina Sołtys
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gwinet (151) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
144 Anna Stachura
Klub Jeździecki Laredo
Bellissima (122) Przyjete 31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
145 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Global
Quentchen (146) Przyjete 35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
36 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
146 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (155) Przyjete 16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
147 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Hazelberg's Kristofferson (19) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
148 Gabriela Strzałka
KJ Vena Rogoźnik
Chacco Z (39) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
149 Alicja Surówka
KJ Trachy Sośnicowice
Tik Tak (6) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
150 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (94) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
151 Wojciech Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (93) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
152 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (67) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
153 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quattro Hippica (90) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
154 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wiki (37) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
155 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (41) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
156 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (42) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
157 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Lazart AK (83) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
158 Aleksandra Tracz
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Wika (89) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
159 Oliwia Tyczyńska
Team Róża
Róża (28) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
160 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (69) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
161 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (68) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
162 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Hilton F (139) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
163 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Starcornet (138) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
164 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (92) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
165 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-bo-ma (137) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
166 Jakub Zomerfeld
Team Róża
Róża (11) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
167 Natasza żelichowska
Bpk
Sangria De Chenu (106) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
168 Maja Żuradzka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (160) Przyjete 13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
9
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
20
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
21
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
23
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
24
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
25
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
27
Łebski Klub Jeździecki
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
31
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
32
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
33
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
36
Klub Jeździecki Zbrosławice
37
Klub Jeździecki Zbrosławice
38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
39
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
40
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
41
Klub Jeździecki "Laredo"
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
44
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
45
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
46
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
47
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
48
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
50
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
51
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
52
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
53
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
57
Klub jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
58
Klub jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
60
Akademicki Związek Sportowy Klub środowiskowy Politechniki ślaskiej Osrodek Jeździecki Lukasyn
63
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
64
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
65
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
66
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
67
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
68
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
69
Bez Przynależności Klubowej S L A
70
Klub Jeździecki Pro Horses
71
Klub Jeździecki Zbrosławice
72
Klub Jeździecki Zbrosławice
73
Bez Przynależności Klubowej S L A
75
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
76
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
79
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
80
Klub Jeździecki Global
81
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
86
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
88
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
90
LZJ Drama Zbrosławice
91
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
93
Bez Przynależności Klubowej S L A
95
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
96
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
97
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
98
Bez Przynależności Klubowej S L A
100
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
102
Bez Przynależności Klubowej S L A
104
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
105
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
107
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
108
Bez Przynależności Klubowej S L A
109
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
110
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
111
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
112
Bez Przynależności Klubowej S L A
113
Bez Przynależności Klubowej S L A
114
Bez Przynależności Klubowej S L A
115
Bez Przynależności Klubowej S L A
116
Bez Przynależności Klubowej S L A
117
Bez Przynależności Klubowej S L A
119
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
122
Klub Jeździecki Zbrosławice
123
Bez Przynależności Klubowej S L A
124
Bez Przynależności Klubowej S L A
125
Klub Jeździecki "Laredo"
126
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
128
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
129
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
131
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
132
Klub Jeździecki Zbrosławice
133
Klub Jeździecki Zbrosławice
134
Klub Jeździecki Zbrosławice
136
Klub Jeździecki Zbrosławice
137
Klub Jeździecki Zbrosławice
138
Klub Jeździecki Zbrosławice
139
Klub Jeździecki Zbrosławice
140
Klub Jeździecki Zbrosławice
141
Klub Jeździecki Zbrosławice
142
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
143
Klub Jeździecki Zbrosławice
146
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
147
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
149
KJ Trachy Sośnicowice
150
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
151
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
152
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
153
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
154
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
155
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
156
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
157
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
158
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
160
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
161
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
164
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
165
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
168
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl