Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Mistrzostwa Śląska w Skokach przez Przeszkody w kategorii Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych oraz HZRiT-B Pełen ekran
2021-11-26 - 2021-11-28
Liczba przyjętych koni: 151
Liczba przyjętych zawodników: 129
Komunikaty organizatora
1. Konkursy finałowe HMŚL rozegrane zostaną zgodnie z art.273.4.3
2. Wszystkich zawodników zarówno tych z Mistrzostw jak i zawodów Regionalnych i Towarzyskich zapraszamy do biura zawodów po odbiór okolicznościowych smyczy z identyfikatorami
3. Odbiór nagród pieniężnych tylko gotówką w biurze zawodów najwcześniej pół godziny po zakończeniu konkursu w którym otrzymaliśmy nagrodę.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Justyna Bambynek
St KJ PRERIA Wilkowice
Selim (125) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
2 Otylia Barczyk
Kj Profit Orzesze
Melody (57) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
3 Aleksandra Barszczak
BPK
Metaxa (150) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
4 Pola Białas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Korynt (123) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
5 Julia Bieniek
Bpk
Tulipan G (50) Odrzucone 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
6 Krzysztof Biliński
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (7) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
7 Julia Błażusiak
KJ Trachy Sośnicowice
Falco (131) Przyjete 13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
8 Maja Bromboszcz
KJ Trachy Sośnicowice
Awangarda (82) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
9 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Perła (169) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
10 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Casalltagho (31) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
11 Tomasz Burzyński
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (33) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
12 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Hostis (21) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
13 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Jumper (22) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
14 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rimini II-P (110) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
15 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Alina (78) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
16 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (45) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
17 Maja Deska
Team Róża
Róża (13) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
18 Dominika Dębiak
KJ Global
Mirabela (168) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
19 Dominika Dębiak
KJ Global
Wivo (126) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
20 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beau du Sancy (35) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
21 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (34) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
22 Maja Dykas
BPK
Anne B (163) Przyjete 30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
23 Lidia Dziemba
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
Tabasco (120) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
24 Malwina Dzierbanowicz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (56) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
25 Wioletta Frania
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara HS (25) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
26 Marcelina Galewska
KJ Impuls
Enjoy Me Z (61) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
27 Roksana Gawron
Łebski Klub Jeździecki
Jeger (48) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
28 Zuzanna Gibas
Plkj Plessówka
Shatti (153) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
29 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (76) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
30 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (79) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
31 Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Balando (121) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
32 Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Boliwia (128) Przyjete 20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
33 Dominika Grabowska
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Dominacja ZW (26) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
34 Iga Grodska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mafia (43) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
35 Magdalena Grodska
BPK SLA
Franko (44) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
36 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (104) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
37 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Margot (103) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
38 Maciej Handzlik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Beau Balou (145) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
39 Maciej Handzlik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Pigment (140) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
40 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Perła (169) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
41 Hanna Huras
Klub jeździecki ,, Laredo”
Escada R (8) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
42 Alicja Jagusiak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fondi-W (134) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
43 Natalia Jendrecka
BPK
Sangria De Chenu (85) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
44 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (119) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
45 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Chaman (135) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
46 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Colani 70 (136) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
47 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (111) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
48 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (159) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
49 Izabella Kisielowska
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Massimo Endorphino (49) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
50 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sfera S (3) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
51 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Silesia (2) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
52 Maja Kliś
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bel de Jour (88) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
53 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Chaviva (108) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
54 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Classina 2 (107) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
55 Małgorzata Knapik
Bpk
Anne B (84) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
56 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Gijsbertha (4) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
57 Hanna Kołodziej
Klub Jeździecki Impuls
Jamboree (18) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
58 Hanna Kołodziej
Klub Jeździecki Impuls
Kankara Progres Z (17) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
59 Agnieszka Kołodziejczyk
LKJ Ochaby
Simi (152) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
60 Aleksandra Konewecka
Akademicki Związek Sportowy Klub środowiskowy Politechniki ślaskiej Osrodek Jeździecki Lukasyn
Lolipop (30) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
61 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (74) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
62 Emilia Korzybska
Bpk
Malibu (36) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
63 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (100) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
64 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clearwater PP Z (99) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
65 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (95) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
66 Oliwia Kosmol
SKJ Preria Wilkowice
Ninnica Bormes (98) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
67 Oliwia Kosmol
SKJ Preria Wilkowice
Star Lady (97) Przyjete 20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
68 Oliwia Kosmol
SKJ Preria Wilkowice
Stubborn Rk (96) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
69 Łukasz Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (129) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
70 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Joli (87) Odrzucone 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
71 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (162) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
72 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (161) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
73 Judyta Krause
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (91) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
74 Dagna Krzymińska
Kj Global
Alexandria (101) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
75 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clara Mia (158) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
76 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clarissa 169 (157) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
77 Grzegorz Kubiak
Bpk
Marco Polo (109) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
78 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Indigo (112) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
79 Agnieszka Lasko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (154) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
80 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (118) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
81 Magdalena Leżucha
Kj Vena
Discovery (40) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
82 Aleksandra Łakomska
Kj Trachy Sośnicowice
Celine (70) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
29 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
83 Aleksandra Ławniczak
Bpk
Mentor Amore (73) Odrzucone 31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
84 Magda Łyko
BPK
Sangria De Chenu (85) Przyjete 30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
85 Julia Magaczewska
BPK
Sugestia (54) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
86 Sara Maksymiuk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (59) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
87 Agnieszka Marynowicz
Vanto Jumping Team
RICCOLA (16) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
88 Monika Materlik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Decybel First (149) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
89 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (58) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
90 Marta Mazur
LZJ Drama Zbrosławice
G-Cares (143) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
91 Anna Michalska
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
Lavita-L (144) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
92 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Cuerly Sue (164) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
36 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
93 Ewa Mniszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (38) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
94 Konrad Morgała
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Knockash Girl (1) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
95 Pola Muller
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Black Little Coffee (77) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
96 Emilia Mura
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hardy (127) Przyjete 32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
97 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (75) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
98 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Illapa L (14) Przyjete 10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
99 Helena Nielsen
Bpk
Grand (15) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
100 Aleksandra Niemkiewicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Vesania Hippica (165) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
101 Aleksandra Ordon
BPK
Emil (124) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
102 Maria Ostałowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (32) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
103 Natalia Paliszkiewicz
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Insygnia (105) Przyjete 20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
104 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
A ' Sweat Heart Forever (52) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
105 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (51) Przyjete 32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
106 Kinga Piecha
Bpk
Dolmet Milly Laforet (23) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
107 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Whisky (102) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
108 Katarzyna Pietrzyk
Bpk
Encore Mb Z (130) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
109 Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (20) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
110 Maja Poręba
KJ Trachy Gliwice
Cargo (27) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
111 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (71) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
112 Zuzanna Puczyńska
BPK
Balou Caretino (133) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
113 Zuzanna Puto
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Calia "M" (132) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
114 Adrianna Pypłacz
Klub Jeździecki "Laredo"
Ixelle de Fremis (55) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
115 Monika Respondek
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Conquesto Con Conquest Boy (142) Odrzucone 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
116 Monika Respondek
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Drago (141) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
117 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (47) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
118 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (46) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
119 Oliwia Rydz
Klub Jeździecki Laredo
Peggy (60) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
120 Martyna Salamon
Kj Trachy
Falco (24) Przyjete 30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
30 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
121 Saskia Salej
BPK
Anne B (86) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
122 Nikola Samborska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vyšnia (29) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
123 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (148) Przyjete 20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
36 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
124 Marta Skibińska
Bpk
Latifia (5) Przyjete 19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
125 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (156) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
126 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Alexandria (101) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
127 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Atlanto (116) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
128 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Calisto (167) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
129 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Crumble de Quirrado (10) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
130 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Domare G (115) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
131 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Macho RK (117) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
132 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quicky B Z (114) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
133 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Utopia BS (113) Przyjete 12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
134 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wivo (126) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
135 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (147) Przyjete 11 - P - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
24 - P - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
27 - P1/N Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
136 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CBR Fire Blade (80) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
137 Karolina Sołtys
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gwinet (151) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
138 Anna Stachura
Klub Jeździecki Laredo
Bellissima (122) Przyjete 31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
139 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (146) Przyjete 35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
36 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
140 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (155) Przyjete 16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
32 -KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
141 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Hazelberg's Kristofferson (19) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
142 Gabriela Strzałka
KJ Vena Rogoźnik
Chacco Z (39) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
143 Alicja Surówka
KJ Trachy Sośnicowice
Tik Tak (6) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
10 - L - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-26
23 - L - II Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
26 - L1/l1 Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), 2021-11-28
144 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (94) Przyjete 17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
145 Wojciech Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (93) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
146 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (67) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
147 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quattro Hippica (90) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
148 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wiki (37) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
149 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (41) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
150 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (42) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
19 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
151 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Lazart AK (83) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
21 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
152 Aleksandra Tracz
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Wika (89) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
153 Oliwia Tyczyńska
Team Róża
Róża (28) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
154 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (69) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
155 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (68) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
156 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Hilton F (139) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-28
157 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Starcornet (138) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
12 - N - I Półfinał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2021-11-26
25 - N - II Półfinał kat. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
28 - N1/C Finał Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności Art. 238.1.1/, zwykły art. 238.2.1), , 2021-11-28
158 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (62) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
159 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (63) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
160 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (64) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
161 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (65) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
17 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
162 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (66) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-26
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
163 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (72) Przyjete 4 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-26
16 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
164 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (92) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-27
20 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-27
34 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2021-11-28
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-11-28
165 Aurelia Wojciechowska
Lzj Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-bo-ma (137) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
31 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-28
166 Jakub Zomerfeld
Team Róża
Róża (11) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-11-27
167 Natasza żelichowska
Bpk
Sangria De Chenu (106) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2021-11-26
168 Maja Żuradzka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (160) Przyjete 13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
13 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-11-27
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
9
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
16
Klub Jeździecki Pro Horses
20
Bez Przynależności Klubowej S L A
21
Bez Przynależności Klubowej S L A
23
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
24
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
25
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
27
Łebski Klub Jeździecki
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
31
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
32
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
33
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
36
Klub Jeździecki Zbrosławice
37
Klub Jeździecki Zbrosławice
38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
39
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
40
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
41
Klub jeździecki ,, Laredo”
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
44
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
45
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
46
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
47
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
48
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
50
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
51
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
52
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
53
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
56
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
60
Akademicki Związek Sportowy Klub środowiskowy Politechniki ślaskiej Osrodek Jeździecki Lukasyn
63
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
64
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
65
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
69
Bez Przynależności Klubowej S L A
70
Klub Jeździecki Pro Horses
71
Klub Jeździecki Zbrosławice
72
Klub Jeździecki Zbrosławice
73
Bez Przynależności Klubowej S L A
75
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
76
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
79
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
80
Klub Jeździecki Global
86
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
88
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
90
LZJ Drama Zbrosławice
93
Bez Przynależności Klubowej S L A
94
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
95
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
96
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
97
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
98
Bez Przynależności Klubowej S L A
100
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
102
Bez Przynależności Klubowej S L A
103
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
104
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
105
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
107
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
109
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
111
Klub Jeździecki Zbrosławice
113
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
116
Uniwersytet Śląski w Katowicach
117
Bez Przynależności Klubowej S L A
118
Bez Przynależności Klubowej S L A
119
Klub Jeździecki Laredo
122
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
123
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
125
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
126
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
127
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
128
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
129
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
130
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
131
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
132
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
133
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
134
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
135
Klub Jeździecki Zbrosławice
136
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
137
Klub Jeździecki Zbrosławice
139
Klub Jeździecki Zbrosławice
140
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
141
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
143
KJ Trachy Sośnicowice
144
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
145
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
146
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
147
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
148
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
149
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
150
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
151
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
152
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
154
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
155
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
158
Bez Przynależności Klubowej S L A
159
Bez Przynależności Klubowej S L A
160
Bez Przynależności Klubowej S L A
161
Bez Przynależności Klubowej S L A
162
Bez Przynależności Klubowej S L A
163
Bez Przynależności Klubowej S L A
164
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
168
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl