Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Eliminacje do Halowego Pucharu Śląska w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2022-02-05 - 2022-02-06
Liczba przyjętych koni: 62
Liczba przyjętych zawodników: 51
Komunikaty organizatora
1. Wspólne oglądanie parkuru: 1-2; 4-5; 8-9
2. Uprzejmie prosimy wszystkie osoby o nie przychodzenie do loży sędziowskiej ze względu na panującą pandemie. Wszelkie braki/pytania/uwagi prosimy kierować przez komisarza zawodów.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Krzysztof Biliński
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (14) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
2 Julia Bromboszcz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
For Feeling -Star (63) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
3 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hipika (64) Odrzucone 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
4 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
RIMINI II-P (56) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
5 Sławomir Copik
Lzj Drama Zbrosławice
G-Cares (35) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
6 Sławomir Copik
Lzj Drama Zbrosławice
Mojra (34) Odrzucone 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
7 Karolina Danak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Armia (24) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
8 Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Con Coeur du Baloubet (49) Odrzucone 9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
9 Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Vermont 22 (48) Odrzucone 9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
10 Malwina Dzierbanowicz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (17) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-02-05
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-02-05
11 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (38) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
12 Oliwia Główczyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (2) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (31) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
14 Hanna Huras
Klub Jeździecki "Laredo"
Escada R (12) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-06
15 Natalia Jastrzębska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Markiza (1) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
16 Natalia Jendrecka
BPK
Sangria De Chenu (5) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
17 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (50) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
18 Natalia Kamińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jagna (44) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
19 Julia Karolczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flip (57) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-06
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
20 Katarzyna Kądrowska
BPK
Horest (58) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
21 Hanna Kołodziej
Klub Jeździecki Impuls
Jamboree (26) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
22 Hanna Kołodziej
Klub Jeździecki Impuls
Kankara Progres Z (25) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
23 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Fredora (15) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-06
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-06
24 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Joli (16) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-02-05
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
25 Marta Kowińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (20) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
26 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Violetta (18) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
27 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Utopia BS (68) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-06
28 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (23) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-06
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-06
29 Julia Magaczewska
BPK
Sugestia (39) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
30 Sara Maksymiuk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Patagonia (28) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
31 Marta Mazur
LZJ Drama Zbrosławice
Fryga (27) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
32 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (54) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
33 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valentina (55) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
34 Katarzyna Olejniczak
BPK
Sonet G-T (43) Przyjete 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
35 Aleksandra Ordon
BPK
Emil (51) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
36 Emilia Piasek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Angelino (46) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
37 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Genua M (40) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
38 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Encore Mb Z (21) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
39 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (32) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
40 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Conquesto Con Conquest Boy (60) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
41 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (59) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
42 Blanka Sęk
Bpk
Famo (42) Przyjete 13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
43 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (61) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
44 Lena Skotniczny
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Etna (22) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
45 Maria Sławińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Afera (3) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
46 Maria Sławińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (70) Przyjete 13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
47 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Atlanto (67) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-06
48 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Calisto (66) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-06
49 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Casino Lady (71) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
50 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sadis 2 (69) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-06
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-06
51 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora 111 (62) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
52 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora II (65) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
53 Magdalena Smołka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tori (19) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
54 Julia Sojka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horka (45) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-05
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-05
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-06
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-06
55 Alicja Surówka
KJ Trachy Sośnicowice
Tik Tak (47) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-05
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
16 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, 2022-02-06
56 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (30) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
57 Wojciech Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (29) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
58 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (33) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
59 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (37) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-06
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-06
60 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (38) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
61 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (36) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-02-05
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-06
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-02-06
62 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (52) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-05
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, 2022-02-06
63 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Giorgia LA (53) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-06
64 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (10) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-05
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-02-06
65 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (9) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-02-05
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-02-05
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
66 Wiktoria Urbańczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Anita Barbie (4) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-05
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, 2022-02-06
67 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (41) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-05
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-05
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2022-02-06
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2022-02-06
68 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (7) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-05
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-05
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-06
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, 2022-02-06
69 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (8) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
70 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (6) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
71 Maja Żuradzka
Kj Preria Wilkowice
Nihet (13) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-05
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, 2022-02-06
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
3
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
9
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
10
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
14
Klub Jeździecki "Laredo"
15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
24
Klub Jeździecki Pro Horses
25
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
28
Klub Jeździecki Global
30
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
31
LZJ Drama Zbrosławice
32
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
39
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
41
Klub Jeździecki Zbrosławice
43
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
44
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
45
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
46
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
48
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
49
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
52
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
53
Bez Przynależności Klubowej S L A
54
Bez Przynależności Klubowej S L A
56
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
57
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
58
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
59
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
60
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
61
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
62
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
63
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
64
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
65
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
66
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
67
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
68
Bez Przynależności Klubowej S L A
69
Bez Przynależności Klubowej S L A
70
Bez Przynależności Klubowej S L A

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl