Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

[ODWOŁANE] Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu I Eliminacje Halowego Pucharu DZJ Pełen ekran
2022-02-26 - 2022-02-27
Liczba przyjętych koni: 35
Liczba przyjętych zawodników: 27
Komunikaty organizatora
1. Z przykrością informujemy że z powodu pojawienia się na naszym terenie przypadków zachorowań na zołzy u koni, odwołujemy zawody w ujeżdżeniu które miały odbyć się w terminie 26-27.02.2022r. Wpłaty na konto WKJ, które zostały już przez zawodników wykonane, zostaną w jak najszybszym terminie zwrócone.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Ilona Bigda
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Casanova (7) Przyjete 6 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, El. HPDZJ Open, otwarty, 2022-02-26
16 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, otwarty, 2022-02-27
2 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Travenort's Diabolo (25) Przyjete 7 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy, otwarty 2022-02-26
17 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, otwarty 2022-02-27
3 Iwona Bohdanowicz
Stowarzyszenie Sportowe Impuls
Lila (42) Przyjete 8 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda CC, El. HPDZJ Open Gold, otwarty, 2022-02-26
18 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda CC, otwarty, 2022-02-27
4 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (30) Przyjete 7 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy, otwarty 2022-02-26
17 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, otwarty 2022-02-27
5 Nadia Chwała
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Maximo P (24) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
6 Klaudia Dryja
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Jasna Dama (43) Przyjete 15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
16 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, otwarty, 2022-02-27
7 Magdalena Dymarska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Dina U (13) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Amatorzy 2022-02-26
13 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, 2022-02-27
8 Izabela Dyrek
Clarena Sports Club
Blueberry (5) Przyjete 7 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy, otwarty 2022-02-26
17 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, otwarty 2022-02-27
9 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Bossa Nova Hit (32) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
10 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Caesar (33) Przyjete 7 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy, otwarty 2022-02-26
11 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
First Fidelity (36) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
12 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
Olimpic Dancer (37) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Amatorzy 2022-02-26
13 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, 2022-02-27
13 Katarzyna Goda
Jeździecki Klub Michałów
Perla (22) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
14 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lausitzer Junior (4) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
15 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (3) Przyjete 7 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy, otwarty 2022-02-26
16 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, otwarty, 2022-02-27
16 Szymon Klepek
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Lady (11) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
17 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Indian Summer (39) Przyjete 7 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy, otwarty 2022-02-26
17 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, otwarty 2022-02-27
18 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (40) Przyjete 10 - CS-4, Zawody Regionalne, Otwarty, 2022-02-26
20 - CS-4, Zawody Regionalne, Otwarty, 2022-02-27
19 Stanisław Konarski
LKS Stragona Strzegom
Galilo (38) Przyjete 1 - 40-L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy Kuce, El. HPDZJ Amatorzy Kuce, otwarty 2022-02-26
1 - 40-L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy Kuce, El. HPDZJ Amatorzy Kuce, otwarty 2022-02-26
20 Paulina Kozakiewicz
KJ Maximus Kowary
Quirino (35) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
21 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Bucanero Santo (15) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
22 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (21) Przyjete 8 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda CC, El. HPDZJ Open Gold, otwarty, 2022-02-26
18 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda CC, otwarty, 2022-02-27
23 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (2) Przyjete 8 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda CC, El. HPDZJ Open Gold, otwarty, 2022-02-26
18 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda CC, otwarty, 2022-02-27
24 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Onyks (23) Przyjete 6a - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-02-26
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
25 Natalia Mróz
Kj Stajnia Krzyżanowice
Puenta (12) Przyjete 14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
26 Magdalena Pachołek
Small Cherry
A Lucky Boy (9) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
27 Magdalena Pachołek
Small Cherry
Biały Bez (14) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
28 Tomasz Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Sang Jang (31) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Amatorzy 2022-02-26
4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
13 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, 2022-02-27
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
29 Agata Piskadło
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lavaron (34) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
30 Hanna Rzeźnik
Bpk
Ferdek (1) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Amatorzy 2022-02-26
13 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, 2022-02-27
31 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Barwinek (29) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
32 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark R (28) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, otwarte, 2022-02-26
5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
14 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, otwarty, 2022-02-27
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
33 Dominika Trześniewska
BPK
Pasja (41) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Amatorzy 2022-02-26
5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
34 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (26) Przyjete 2 - 40-L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda Kuce, El. HPDZJ Kuce, otwarty 2022-02-26
12 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Rundy Kuce, otwarty, 2022-02-27
35 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (6) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, El. HPDZJ Juniorzy, otwarty, 2022-02-26
15 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, otwarty, 2022-02-27
1
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
3
Stowarzyszenie Sportowe Impuls
5
Klub Jeździecki Maximus Kowary
6
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
7
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
9
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
10
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
13
Jeździecki Klub Michałów
14
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
15
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
16
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
17
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
18
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
21
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
22
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
23
Jeździecki Klub Michałów
24
Jeździecki Klub Michałów
25
Kj Stajnia Krzyżanowice
29
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
34
Wrocławski Klub Jeździecki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl