Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZR-A Wielka Lipa Vital Horse Pełen ekran
2017-06-10 - 2017-06-11
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Kamila Błaszczyk Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Lanos (46) Przyjete 3 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
10 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
2 Kamila Błaszczyk Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Michle (47) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
3 Wiktoria Bobowiec Stowarzyszenie Sportowe Vidavia Vitus (30) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
4 Iwona Bohdanowicz Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław Lila (8) Przyjete 6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
5 Aleksandra Chachulska KS Arkadia Dylan (17) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
6 Aleksandra Chachulska KS Arkadia Rektor (16) Przyjete 5 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
15D - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
7 Magdalena Cieślik Bez Przynależności Klubowej D O S Moneypenny (54) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
8 Artur Dawidowicz All risk (67) Przyjete 6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
9 Milena Debrovner KJ Picador Solbakkens kermit (32) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
10 Agnieszka Derlukiewicz-tracz BPK Deisi (28) Przyjete 5 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
13 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
11 Edyta Ferst Klub Jeździecki Jaroszówka Jantar (10) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
12 Weronika Frąckowiak Jeździecki Klub Sportowy Hanna Katrona (7) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
13 Weronika Frąckowiak Jeździecki Klub Sportowy Hanna Nobius (6) Przyjete 6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
14 Anzelm Galicki KS Arkadia Wielka Lipa Quidam de henry (34) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
15 Patrycja Gągała Furstin Florencja-S (63) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2A - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9A - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
16 Aleksandra Gołąbek BPK Nawój (29) Przyjete 5 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
13 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
17 Ewelina Gos Stadnina Koni Dębno Gold quaterback (4) Przyjete 6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
18 Oliwia Grochowska OSK Vidavia Norwegia (31) Przyjete 2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
19 Maja Gugała BPK Safira (37) Przyjete 3 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
10 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
11D - D-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
20 Aneta Kalwara Bez Przynależności Klubowej D O S Domena K (53) Przyjete 9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
12 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
21 Małgorzata Kaminiarz Stowarzyszenie KS "Arkadia" Enter (55) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
22 Małgorzata Kaminiarz Stowarzyszenie KS "Arkadia" Geneza (56) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
23 Dominika Kiełczewska-sawicka Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques Chimera (49) Przyjete 4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
12 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
24 Martyna Kołodyńska Karkonoski KJ Matros - p (58) Przyjete 2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
25 Mikolaj Kownacki Karkonoski KJ Caryca katarzyna (12) Przyjete 7 - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
15D - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
26 Pola Krzysiak BPK Muskat (15) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
27 Natalia Kubacka Stowarzyszenie Sportowe Vidavia Westa (60) Przyjete 4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
12 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
28 Katarzyna Kuriata KS Arkadia Wielka Lipa Dominguez (2) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
29 Maja Latusz-szustak BKP Novack vel liroy (48) Przyjete 2A - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
30 Aleksandra Łazowska BPK Madryt (52) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
31 Aleksandra Łazowska BPK V-caprice-as (51) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
32 Halina Machacz KJ Jaroszówka T-sokrates (18) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
33 Charlotte Markowska BPK Wento (23) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
34 Dorota Mazur JKS w Jaroszówce Authentic dm (41) Przyjete 2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
35 Martyna Mikiewicz Stadnina Koni Dębno Gama hit (5) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
36 Natalia Molenda KJ Stajnia Krzyżanowice Iliada (43) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
37 Dominika Mucha Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice" Lexus (1) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
38 Magdalena Pachołek SKJ Szewce Genie kn (44) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
39 Milena Paleń BPK D O S Korynt (61) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
40 Klaudia Pienio BPK Balans (62) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
41 Jarosław Poręba Karkonoski KJ Mira p (68) Przyjete 7 - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
15 - CC-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
42 Katarzyna Sicińska KJ Arkadia Tifany (11) Przyjete 4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
43 Andżelika Skutela KS Arkadia Wielka Lipa Kier (36) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
44 Malwina Słowikowska Klub Jeździecki Picador Samenco (40) Przyjete 5 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
13 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
45 Aleksandra Sobkiewicz KJ Picador Golden boy (38) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
46 Aleksandra Sobkiewicz KJ Picador Parma ii (39) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
47 Maria Stelmaszyk KJ Gołębin Stary Saruman gt (57) Przyjete 3 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
10 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
48 Magdalena Szklarz KJ PICADOR Samenco (40) Przyjete 2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
49 Aleksandra Tomala Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Iowa C (19) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
50 Aleksandra Tomala Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Konstantino-P (20) Przyjete 2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
51 Aleksandra Tomala Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Mozart- P (21) Przyjete 7 - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
15D - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
52 Monika Tyborowska Poranna Rosa (59) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
53 Agata Zimna BPK Gawrosz (24) Przyjete 4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
12 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
1. Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (46)
3 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
10 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
2. Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Michle (47)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
3. Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Vitus (30)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
4. Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (8)
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
5. Aleksandra Chachulska
KS Arkadia
Dylan (17)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
6. Aleksandra Chachulska
KS Arkadia
Rektor (16)
5 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
15D - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
7. Magdalena Cieślik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Moneypenny (54)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
8. Artur Dawidowicz
All risk (67)
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
9. Milena Debrovner
KJ Picador
Solbakkens kermit (32)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
10. Agnieszka Derlukiewicz-tracz
BPK
Deisi (28)
5 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
13 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
11. Edyta Ferst
Klub Jeździecki Jaroszówka
Jantar (10)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
12. Weronika Frąckowiak
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Katrona (7)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
13. Weronika Frąckowiak
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Nobius (6)
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
14. Anzelm Galicki
KS Arkadia Wielka Lipa
Quidam de henry (34)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
15. Patrycja Gągała
Furstin Florencja-S (63)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2A - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9A - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
16. Aleksandra Gołąbek
BPK
Nawój (29)
5 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
13 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
17. Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold quaterback (4)
6 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
14 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
18. Oliwia Grochowska
OSK Vidavia
Norwegia (31)
2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
19. Maja Gugała
BPK
Safira (37)
3 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
10 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
11D - D-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
20. Aneta Kalwara
Bez Przynależności Klubowej D O S
Domena K (53)
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
12 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
21. Małgorzata Kaminiarz
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Enter (55)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
22. Małgorzata Kaminiarz
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Geneza (56)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
23. Dominika Kiełczewska-sawicka
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
Chimera (49)
4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
12 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
24. Martyna Kołodyńska
Karkonoski KJ
Matros - p (58)
2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
25. Mikolaj Kownacki
Karkonoski KJ
Caryca katarzyna (12)
7 - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
15D - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
26. Pola Krzysiak
BPK
Muskat (15)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
27. Natalia Kubacka
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Westa (60)
4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
12 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
28. Katarzyna Kuriata
KS Arkadia Wielka Lipa
Dominguez (2)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
29. Maja Latusz-szustak
BKP
Novack vel liroy (48)
2A - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
30. Aleksandra Łazowska
BPK
Madryt (52)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
31. Aleksandra Łazowska
BPK
V-caprice-as (51)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
32. Halina Machacz
KJ Jaroszówka
T-sokrates (18)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
33. Charlotte Markowska
BPK
Wento (23)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
34. Dorota Mazur
JKS w Jaroszówce
Authentic dm (41)
2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
35. Martyna Mikiewicz
Stadnina Koni Dębno
Gama hit (5)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
36. Natalia Molenda
KJ Stajnia Krzyżanowice
Iliada (43)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
37. Dominika Mucha
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Lexus (1)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
38. Magdalena Pachołek
SKJ Szewce
Genie kn (44)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
39. Milena Paleń
BPK D O S
Korynt (61)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
40. Klaudia Pienio
BPK
Balans (62)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
41. Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
Mira p (68)
7 - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
15 - CC-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
42. Katarzyna Sicińska
KJ Arkadia
Tifany (11)
4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
43. Andżelika Skutela
KS Arkadia Wielka Lipa
Kier (36)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
44. Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Samenco (40)
5 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
13 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
45. Aleksandra Sobkiewicz
KJ Picador
Golden boy (38)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
46. Aleksandra Sobkiewicz
KJ Picador
Parma ii (39)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
47. Maria Stelmaszyk
KJ Gołębin Stary
Saruman gt (57)
3 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
10 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
48. Magdalena Szklarz
KJ PICADOR
Samenco (40)
2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
49. Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Iowa C (19)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
50. Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Konstantino-P (20)
2B - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
9B - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
51. Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Mozart- P (21)
7 - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
15D - CC-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
52. Monika Tyborowska
Poranna Rosa (59)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
2DB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
8B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017
53. Agata Zimna
BPK
Gawrosz (24)
4 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 06 2017
12 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 11 06 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl