Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W SNOWBOARDZIE Pełen ekran
2022-03-03 - 2022-03-06
Liczba przyjętych koni: 1
Liczba przyjętych zawodników: 284
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Kołodziej Adam
AWF Warszawa
Snowboard (170) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
2 Suchański Adam
UŚ Katowice
Snowboard (278) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
3 Dubik Adriana
PK Kraków
Snowboard (33) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
4 Czarnowska Adrianna
UŁ Łódź
Snowboard (103) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
5 Kałuża Agata
PO Opole
Snowboard (46) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
6 Troszok Agnieszka
AGH Kraków
Snowboard (5) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
7 Łapińska Agnieszka
UW Warszawa
Snowboard (135) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
8 Biedroń Aleksandra
UPe Kraków
Snowboard (121) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
9 Czarnowska Aleksandra
SGGW Warszawa
Snowboard (68) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
10 Koba Aleksandra
UEK Kraków
Snowboard (88) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
11 Lazik Aleksandra
UO Opole
Snowboard (144) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
12 Mikuć Aleksandra
UEK Kraków
Snowboard (89) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
13 Nosiadek Aleksandra
ASzWoj Warszawa
Snowboard (8) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
14 Sztejnwald Aleksandra
UG Gdańsk
Snowboard (95) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
15 Takuśki Aleksandra
PPUZ Nowy Targ
Snowboard (52) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
16 Tomalczyk Aleksandra
PŚ Gliwice
Snowboard (56) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
17 Zięba Aleksandra
PK Kraków
Snowboard (39) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
18 Kośmider Alicja
PK Kraków
Snowboard (36) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
19 Paszkiewicz Alicja
SGH Warszawa
Snowboard (76) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
20 Różańska Alicja
UŚ Katowice
Snowboard (133) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
21 Stachura Amelia
AWF Kraków
Snowboard (16) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
22 Gawarkiewicz Andrzej
UJ Kraków
Snowboard (245) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
23 Haratyk Anna
PŚ Gliwice
Snowboard (53) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
24 Lalik Anna
UJ Kraków
Snowboard (99) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
25 Moroz Anna
SUM Katowice
Snowboard (80) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
26 Nosek Anna
URo Kraków
Snowboard (130) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
27 Rakowiecka Anna
UMe Lublin
Snowboard (112) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
28 Rosiek Anna
UEK Kraków
Snowboard (91) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
29 Solecka Anna
UG Gdańsk
Snowboard (94) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
30 Wilk Anna
PG Gdańsk
Snowboard (30) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
31 Wójcik Anna
PK Kraków
Snowboard (38) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
32 Żychowska Anna
UŚ Katowice
Snowboard (134) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
33 Kabza Antoni
Vistula Warszawa
Snowboard (294) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
34 Biernacki Artur
UŁ Łódź
Snowboard (249) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
35 Binda Bartłomiej
PW Warszawa
Snowboard (208) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
36 Musz Bartłomiej
PO Opole
Snowboard (197) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
37 Łętocha Bartłomiej
URo Kraków
Snowboard (276) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
38 Kończewski Bartosz
UMe Poznań
Snowboard (265) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
39 Pietruszyński Bartosz
UG Gdańsk
Snowboard (244) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
40 Skrobacki Bartosz
PŚ Gliwice
Snowboard (204) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
41 Tymiński Bartosz
PG Gdańsk
Snowboard (180) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
42 Gasiewicz Bogumiła
PWr Wrocław
Snowboard (62) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
43 Włodarczyk Bruno
PK Kraków
Snowboard (190) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
44 Drywa Cezary
PP Poznań
Snowboard (301) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
45 Wawrzyniak Daria
AGH Kraków
Snowboard (6) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
46 Pieta Dawid
UEK Kraków
Snowboard (236) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
47 Szatan Dawid
UMCS Lublin
Snowboard (255) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
48 Janas Dominik
PK Kraków
Snowboard (185) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
49 Powąski Dominik
UMe Poznań
Snowboard (266) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
50 Traczyk Dominik
UJ Kraków
Snowboard (247) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
51 Bartków Dominika
UO Opole
Snowboard (143) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
52 Jurecka Dominika
UPe Kraków
Snowboard (123) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
53 Mysiorska Dominika
UWM Olsztyn
Snowboard (142) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
54 Narloch Dominika
AWF Katowice
Snowboard (10) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
55 Górecka Dorota
UE Katowice
Snowboard (85) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
56 Witkiewicz Dustin
PP Poznań
Snowboard (300) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
57 Zając Ewa
AWF Kraków
Snowboard (18) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
58 Bracichowicz Filip
UMe Łódź
Snowboard (262) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
59 Czapla Filip
PK Kraków
Snowboard (184) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
60 Piszczek Filip
UEK Kraków
Snowboard (237) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
61 Sordyl Filip
PŚ Gliwice
Snowboard (207) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
62 Woźniak Filip
PP Poznań
Snowboard (302) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
63 Seroczyński Gabriel
SGGW Warszawa
Snowboard (220) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
64 Kuca Gracjan
UMCS Lublin
Snowboard (253) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
65 Konecko Grzegorz
UWM Olsztyn
Snowboard (289) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
66 Gancarz Hanna
PK Kraków
Snowboard (34) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
67 Kato Hanna
SGGW Warszawa
Snowboard (69) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
68 Maruszczak Hanna
UG Gdańsk
Snowboard (93) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
69 Jethon Helena
SGH Warszawa
Snowboard (73) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
70 Grajda Hubert
SGGW Warszawa
Snowboard (217) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
71 Cetnar Iga
PW Warszawa
Snowboard (59) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
72 Boradyn Igor
UWM Olsztyn
Snowboard (287) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
73 Jędrusik Igor
UPr Poznań
Snowboard (271) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
74 Kirkutyte Indre
UJ Kraków
Snowboard (98) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
75 Sołtykiewicz Ireneusz
UW Warszawa
Snowboard (286) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
76 Boczar Iwo
UPe Kraków
Snowboard (268) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
77 Brzyski Iwo
PG Gdańsk
Snowboard (174) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
78 Zielińska Izabela
UMCS Lublin
Snowboard (107) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
79 Jakubczak Jacek
UMCS Lublin
Snowboard (252) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
80 Jakubik Jagoda
UMe Łódź
Snowboard (116) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
81 Błaszczyszyn Jakub
UG Gdańsk
Snowboard (242) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
82 Dobosiewicz Jakub
PRz Rzeszów
Snowboard (199) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
83 Kluczniok Jakub
PO Opole
Snowboard (195) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
84 Kozar Jakub
PRz Rzeszów
Snowboard (200) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
85 Luboński Jakub
AGH Kraków
Snowboard (154) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
86 Maćkiewicz Jakub
AWF Warszawa
Snowboard (171) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
87 Siewniak Jakub
UE Katowice
Snowboard (231) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
88 Skowron Jakub
PK Kraków
Snowboard (188) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
89 Sobstyl Jakub
UMe Lublin
Snowboard (261) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
90 Seweryn Jan
UEK Kraków
Snowboard (239) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
91 Uniłowski Jarosław
UMCS Lublin
Snowboard (256) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
92 Szabla Jędrzej
UE Wrocław
Snowboard (233) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
93 Biernacka Joanna
PK Kraków
Snowboard (31) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
94 Gut Joanna
UŚ Katowice
Snowboard (132) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
95 Hałas Joanna
PO Opole
Snowboard (44) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
96 Witeczek Joanna
AWF Katowice
Snowboard (12) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
97 Zaryczny Joanna
AWF Kraków
Snowboard (19) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
98 Borowska Julia
UWM Olsztyn
Snowboard (139) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
99 Błaszczyk Julia
AGH Kraków
Snowboard (1) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
100 Dutkiewicz Julia
UWM Olsztyn
Snowboard (140) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
101 Kindrat Julia
SUM Katowice
Snowboard (78) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
102 Oleksiuk Julia
UW Warszawa
Snowboard (138) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
103 Pierwoła Julia
UPr Wrocław
Snowboard (128) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
104 Tomsohn Julia
UG Gdańsk
Snowboard (96) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
105 Zawadzka Julia
PŚ Gliwice
Snowboard (58) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
106 Benkowski Kacper
UPr Lublin
Snowboard (270) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
107 Gargul Kacper
UG Gdańsk
Snowboard (243) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
108 Ostrowski Kacper
SGH Warszawa
Snowboard (224) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
109 Skoczyński Kacper
AGH Kraków
Snowboard (155) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
110 Walczak Kacper
PŁ Łódź
Snowboard (194) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
111 Szymankiewicz Kajetan
AWF Kraków
Snowboard (168) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
112 Duszyński Kamil
PG Gdańsk
Snowboard (176) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
113 Landowski Kamil
PG Gdańsk
Snowboard (177) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
114 Mikłuszka Kamil
UO Opole
Snowboard (296) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
115 Prasuła Kamil
SGGW Warszawa
Snowboard (219) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
116 Kaczmarczyk-Wójtowicz Kamila
URo Kraków
Snowboard (129) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
117 Szleper Karol
UWM Olsztyn
Snowboard (291) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
118 Dębska Karolina
UŚ Katowice
Snowboard (131) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
119 Dobies Karolina
PW Warszawa
Snowboard (60) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
120 Kułaga Karolina
UPr Lublin
Snowboard (127) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
121 Płaza Karolina
PP Poznań
Snowboard (49) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
122 Sowa Karolina
UMCS Lublin
Snowboard (106) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
123 Hałas Katarzyna
PO Opole
Snowboard (45) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
124 Piernicka Katarzyna
PG Gdańsk
Snowboard (28) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
125 Pszeniczna Katarzyna
UMe Lublin
Snowboard (111) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
126 Siemińska Katarzyna
SUM Katowice
Snowboard (82) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
127 Lachowicz Klara
UMe Łódź
Snowboard (119) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
128 Lalewicz Klaudia
AWF Warszawa
Snowboard (20) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
129 Nowak Klaudia
UW Warszawa
Snowboard (136) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
130 Bik Konrad
PWr Wrocław
Snowboard (214) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
131 Różański Konrad
UE Katowice
Snowboard (229) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
132 Siwiec Konrad
PW Warszawa
Snowboard (212) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
133 Jonak Konstanty
PW Warszawa
Snowboard (211) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
134 Gaweł Krystian
AGH Kraków
Snowboard (152) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
135 Moskal Krzysztof
PŚ Gliwice
Snowboard (203) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
136 Orwaldi Krzysztof
UW Warszawa
Snowboard (285) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
137 Panek Krzysztof
UMCS Lublin
Snowboard (254) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
138 Piskorz Krzysztof
AWF Kraków
Snowboard (166) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
139 Traczyk Krzysztof
AWF Katowice
Snowboard (163) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
140 Kocielski Kuba
PO Opole
Snowboard (196) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
141 Starmach Lena
PW Warszawa
Snowboard (61) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
142 Wójcikiewicz Lena
AGH Kraków
Snowboard (7) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
143 Ludomirska Lilianna
AGH Kraków
Snowboard (3) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
144 Adamczyk Maciej
UO Opole
Snowboard (295) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
145 Gąsienica-Mikołajczyk Maciej
UEK Kraków
Snowboard (234) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
146 Krzypkowski Maciej
UŚ Katowice
Snowboard (277) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
147 Kuś Maciej
SUM Katowice
Snowboard (225) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
148 Lambach Maciej
UMe Lublin
Snowboard (258) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
149 Sobczyk Maciej
UMe Lublin
Snowboard (260) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
150 Sroka Maciej
AWF Kraków
Snowboard (167) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
151 Stacha Maciej
SUM Katowice
Snowboard (226) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
152 Fadrowska Magdalena
UWM Olsztyn
Snowboard (141) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
153 Goldman Magdalena
UŁ Łódź
Snowboard (105) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
154 Kimla Magdalena
UPr Lublin
Snowboard (126) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
155 Zawiślak Magdalena
UMe Lublin
Snowboard (115) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
156 Ożóg Maja
AWF Warszawa
Snowboard (21) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
157 Pilarczyk Maja
AWF Katowice
Snowboard (11) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
158 Michalik Maksymilian
SGH Warszawa
Snowboard (222) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
159 Bucka Małgorzata
UPe Kraków
Snowboard (122) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
160 Komorowska Małgorzata
PŁ Łódź
Snowboard (43) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
161 Taudul Marcel
UWr Wrocław
Snowboard (293) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
162 Marszałek Marceli
PŁ Łódź
Snowboard (192) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
163 Przychodzka Marcelina
PP Poznań
Snowboard (50) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
164 Kot Marcin
UW Warszawa
Snowboard (283) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
165 Pazowski Marcin
PRz Rzeszów
Snowboard (201) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
166 Prusik Maria
AWF Kraków
Snowboard (15) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
167 Tomasik Maria
AGH Kraków
Snowboard (4) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
168 Kolańczyk Marta
PŚ Gliwice
Snowboard (54) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
169 Kordek Marta
UEK Kraków
Snowboard (90) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
170 Kozłowska Marta
UMe Lublin
Snowboard (108) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
171 Marcinkowska Marta
UMe Łódź
Snowboard (117) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
172 Olczak Marta
UW Warszawa
Snowboard (137) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
173 Rotko Marta
UMe Lublin
Snowboard (113) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
174 Szczygieł Marta
PŚ Gliwice
Snowboard (55) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
175 Pampuch Martin
UO Opole
Snowboard (297) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
176 Gapys Mateusz
SGH Warszawa
Snowboard (221) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
177 Jóźwik Mateusz
UPr Poznań
Snowboard (273) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
178 Krupa Mateusz
PK Kraków
Snowboard (186) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
179 Starzyńska Matylda
SGGW Warszawa
Snowboard (70) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
180 Minkowska Michalina
SUM Katowice
Snowboard (79) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
181 Binda Michał
PW Warszawa
Snowboard (209) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
182 Danielewicz Michał
PG Gdańsk
Snowboard (175) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
183 Gajda Michał
PW Warszawa
Snowboard (210) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
184 Głowacki Michał
AWF Katowice
Snowboard (160) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
185 Mazur Michał
PŚ Gliwice
Snowboard (202) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
186 Młynarczyk Michał
PK Kraków
Snowboard (187) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
187 Piszczek Michał
UEK Kraków
Snowboard (238) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
188 Siwko Michał
UMe Lublin
Snowboard (259) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
189 Szlachtowski Michał
UŚ Katowice
Snowboard (279) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
190 Wiszniewski Michał
UMCS Lublin
Snowboard (257) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
191 Ziuzia Michał
PG Gdańsk
Snowboard (181) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
192 Bartosz-Jefferies Mieszko
AWF Katowice
Snowboard (159) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
193 Biegun Mikołaj
AWF Kraków
Snowboard (164) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
194 Talik Mikołaj
UŚ Katowice
Snowboard (281) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
195 Leziak Milena
UMe Lublin
Snowboard (109) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
196 Uniłowski Mirosław
UMCS Lublin
Snowboard (307) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
197 Godyń Monika
SGH Warszawa
Snowboard (72) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
198 Cichońska Natalia
PP Poznań
Snowboard (47) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
199 Grzelak Natalia
PŁ Łódź
Snowboard (42) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
200 Kübler Natalia
UPe Kraków
Snowboard (125) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
201 Madej Natalia
PWr Wrocław
Snowboard (65) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
202 Pietrzak Natalia
UE Katowice
Snowboard (86) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
203 Śmiech Natalia
UMe Lublin
Snowboard (114) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
204 Lis Natan
CDV Poznań
Snowboard (173) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
205 Góralczyk Nikolina
AGH Kraków
Snowboard (2) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
206 Liszkiewicz Nina
UMe Łódź
Snowboard (118) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
207 Duda Olgierd
AGH Kraków
Snowboard (151) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
208 Kacprzak Oliwia
PP Poznań
Snowboard (48) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
209 Lulko Oliwia
UMe Lublin
Snowboard (110) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
210 Pawlikowska Oliwia
PPUZ Nowy Targ
Snowboard (51) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
211 Tajstra Oliwier
UŚ Katowice
Snowboard (280) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
212 Kwiatkowski Oskar
AWF Katowice
Snowboard (162) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
213 Soczyński Oskar
AGH Kraków
Snowboard (156) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
214 Cichocka Patrycja
UŁ Łódź
Snowboard (102) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
215 Kot Patrycja
PG Gdańsk
Snowboard (27) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
216 Krupa Patryk
UPe Kraków
Snowboard (269) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
217 Najda Patryk
PWr Wrocław
Snowboard (216) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
218 Kawka Paula
SGH Warszawa
Snowboard (74) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
219 Bednarek Paulina
PŁ Łódź
Snowboard (40) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
220 Czaja Paulina
PG Gdańsk
Snowboard (25) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
221 Kasprzyk Paulina
UPe Kraków
Snowboard (124) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
222 Majerczyk Paulina
AWF Kraków
Snowboard (14) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
223 Pawlikowska Paulina
UJ Kraków
Snowboard (101) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ , 2022-03-05
224 Piątkowska Paulina
AWF Warszawa
Snowboard (22) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
225 Zaradna Paulina
PŚ Gliwice
Snowboard (57) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
226 Jędrzejczak Paweł
ALK Warszawa
Snowboard (158) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
227 Kęsy Paweł
UAM Poznań
Snowboard (227) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
228 Kowalczyk Paweł
PWr Wrocław
Snowboard (215) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
229 Marczak Paweł
AWF Warszawa
Snowboard (172) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
230 Rutkowski Paweł
UE Katowice
Snowboard (230) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
231 Skutta Paweł
PŚ Gliwice
Snowboard (205) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
232 Burak Piotr
UWM Olsztyn
Snowboard (288) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
233 Gawęcki Piotr
AWF Warszawa
Snowboard (169) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
234 Korczyński Piotr
UW Warszawa
Snowboard (282) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
235 Krzemiński Piotr
PŁ Łódź
Snowboard (191) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
236 Manikowski Piotr
UEK Kraków
Snowboard (235) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
237 Petryla Piotr
UMe Łódź
Snowboard (263) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
238 Szwarc Piotr
PK Kraków
Snowboard (189) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
239 Tuczyński Piotr
UMe Poznań
Snowboard (267) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
240 Wieczorek Piotr
UEK Kraków
Snowboard (240) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
241 Mazur Pola
UJ Kraków
Snowboard (100) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
242 Pietrzak Przemysław
PG Gdańsk
Snowboard (178) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
243 Kalina Radosław
AGH Kraków
Snowboard (153) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
244 Marcinkowski Radosław
UW Warszawa
Snowboard (284) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
245 Kozłowski Sebastian
URo Kraków
Snowboard (275) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
246 Rybaniec Sonia
AWF Warszawa
Snowboard (23) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
247 Skorupski Stanisław
UMe Łódź
Snowboard (264) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
248 Zacharjasiewicz Stanisław
PW Warszawa
Snowboard (213) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
249 Malarczyk Sylwia
PWr Wrocław
Snowboard (66) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
250 Ból Szymon
PK Kraków
Snowboard (182) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
251 Karoń Szymon
AWF Katowice
Snowboard (161) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
252 Knapiński Szymon
SGGW Warszawa
Snowboard (218) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
253 Walkiewicz Szymon
UŁ Łódź
Snowboard (251) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
254 Pokutycki Tomasz
UJ Kraków
Snowboard (246) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2022-03-05
255 Radtke Tomasz
PG Gdańsk
Snowboard (179) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
256 Romanowski Tomasz
PP Poznań
Snowboard (299) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
257 Sojka Tomasz
PŚ Gliwice
Snowboard (206) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
258 Świderski Tomasz
AGH Kraków
Snowboard (157) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
259 Nowak Tymoteusz
SGH Warszawa
Snowboard (223) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
260 Biela-Nowaczyk Weronika
UJ Kraków
Snowboard (97) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
261 Bochnak Weronika
CDV Poznań
Snowboard (24) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
262 Marucha Weronika
PWr Wrocław
Snowboard (67) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
263 Przetacznik Weronika
SUM Katowice
Snowboard (81) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
264 Stadnik Weronika
PG Gdańsk
Snowboard (26) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
265 Baraniak Wiktor
UŁ Łódź
Snowboard (248) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
266 Jędrusik Wiktor
UPr Poznań
Snowboard (272) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
267 Kluska Wiktor
UŁ Łódź
Snowboard (250) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
268 Kretowicz Wiktor
AWF Kraków
Snowboard (165) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
269 Laszczyński Wiktor
UE Wrocław
Snowboard (232) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
270 Nawra Wiktor
UPr Poznań
Snowboard (274) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
271 Gogoc Wiktoria
AWF Katowice
Snowboard (9) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
272 Kornaś Wiktoria
PK Kraków
Snowboard (35) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
273 Lachowska Wiktoria
SGH Warszawa
Snowboard (75) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
274 Marzec Wiktoria
UO Opole
Snowboard (145) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
275 Wysoczańska Wiktoria
UMe Łódź
Snowboard (120) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
276 Włodarczyk Wiktoria
PK Kraków
Snowboard (37) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
277 Budzyński Witold
PK Kraków
Snowboard (183) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
278 Pactwa Witold
UWM Olsztyn
Snowboard (290) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
279 Zwiranowski Władysław
UAM Poznań
Snowboard (228) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
280 Stefaniak Wojciech
PO Opole
Snowboard (198) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
SLALOM – DRUGI PRZEJAZD FINAŁOWY, MĘŻCZYZN, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2022-03-05
281 Całka Zofia
PK Kraków
Snowboard (32) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ WSCHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
282 Józefowicz Zofia
UG Gdańsk
Snowboard (92) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
283 Twardowska Zofia
UE Katowice
Snowboard (87) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05
284 Olszewska Zuzanna
UAM Poznań
Snowboard (83) Przyjete SLALOM – PÓŁFINAŁ ZACHÓD - KOBIETY, 2022-03-04
SLALOM – PIERWSZY PRZEJAZD FINAŁOWY, KOBIETY, 2022-03-04
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2022-03-05

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl