Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu I Eliminacje Halowego Pucharu DZJ Pełen ekran
2022-03-19 - 2022-03-20
Liczba przyjętych koni: 48
Liczba przyjętych zawodników: 42
Komunikaty organizatora
1. Biuro zawodów czynne Sobota 8:00-15:00 Niedziela w godzinach trwania zawodów
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Dominik Ast
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Femme de Matcho (42) Przyjete 4 - POZIOM III Program Drużynowy, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-03-19
19 - POZIOM III Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-03-20
2 Ilona Bigda
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Casanova (3) Przyjete 11 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, El. HPDZJ Open , 2022-03-19
25 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2022-03-20
3 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (52) Przyjete 1 - 40-L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy Kuce, El. HPDZJ Towarzyska Kuce, 2022-03-19
16 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy Kuce, 2022-03-20
4 Iwona Bohdanowicz
Stowarzyszenie Sportowe Impuls
Lila (41) Przyjete 13 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda CC, El. HPDZJ Open Gold, 2022-03-19
27 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda CC, Św. Jerzy Polski Zachodniej, 2022-03-20
5 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (49) Przyjete 12 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy , 2022-03-19
26 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2022-03-20
6 Katarzyna Chodkowska
Bpk
Dream On Ipo (24) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
7 Damian Chudoba
BNK
Gard (48) Przyjete 21 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, 2022-03-20
8 Julia Cycak
KJ Picador
Sybilla (18) Przyjete 8 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, otwarty, 2022-03-19
23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
9 Magdalena Cycak
Bez Przynależności Klubowej D O S
Sybilla (43) Przyjete 3 - POZIOM I Program Drużynowy, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-03-19
18 - POZIOM I Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-03-20
10 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (57) Przyjete 1 - 40-L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy Kuce, El. HPDZJ Towarzyska Kuce, 2022-03-19
16 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy Kuce, 2022-03-20
11 Maria Dębska
Bpk
Ameryka (59) Przyjete 21 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, 2022-03-20
12 Maria Dębska
Bpk
Dakar (37) Przyjete 21 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, 2022-03-20
13 Magdalena Dymarska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Dina U (6) Przyjete 22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
14 Maja Frymar
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Wonder G (35) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
15 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Caesar (20) Przyjete 12 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy , 2022-03-19
12 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy , 2022-03-19
16 Katarzyna Goda
Jeździecki Klub Michałów
Perla (47) Przyjete 22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
17 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lausitzer Junior (5) Przyjete 8 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, otwarty, 2022-03-19
23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
18 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (4) Przyjete 24 - N-4, Zawody Regionalne, otwarty, 2022-03-20
19 Lea Kaiser
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
Dev - P (22) Przyjete 8 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, otwarty, 2022-03-19
23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
20 Szymon Klepek
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Lady (9) Przyjete 7 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, 2022-03-19
22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
21 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Indian Summer (8) Przyjete 12 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy , 2022-03-19
26 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2022-03-20
22 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (7) Przyjete 15 - CS-4 2022, Zawody Regionalne, otwarty, 2022-03-19
29 - CS-4 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-03-20
23 Stanisław Konarski
LKS Stragona Strzegom
Galilo (30) Przyjete 1 - 40-L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy Kuce, El. HPDZJ Towarzyska Kuce, 2022-03-19
1 - 40-L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy Kuce, El. HPDZJ Towarzyska Kuce, 2022-03-19
16 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy Kuce, 2022-03-20
16 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy Kuce, 2022-03-20
24 Dorota Kornatowska
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Szarada (61) Przyjete 23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
25 Maria Krzywda
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
November Rain (28) Przyjete 23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
24 - N-4, Zawody Regionalne, otwarty, 2022-03-20
26 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (50) Przyjete 13 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda CC, El. HPDZJ Open Gold, 2022-03-19
27 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda CC, Św. Jerzy Polski Zachodniej, 2022-03-20
27 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (1) Przyjete 13 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda CC, El. HPDZJ Open Gold, 2022-03-19
27 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda CC, Św. Jerzy Polski Zachodniej, 2022-03-20
28 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Onyks (23) Przyjete 8 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, otwarty, 2022-03-19
24 - N-4, Zawody Regionalne, otwarty, 2022-03-20
29 Natalia Mróz
Kj Stajnia Krzyżanowice
Puenta (14) Przyjete 22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
30 Michalina Paterska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Pegaz (31) Przyjete 22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
31 Tomasz Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Sang Jang (44) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
21 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, 2022-03-20
21 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, 2022-03-20
32 Dominika Pączek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Chou-Chou (34) Przyjete 5 - POZIOM V Program Drużynowy, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-03-19
20 - POZIOM V Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-03-20
33 Agata Piskadło
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Brodway (39) Przyjete 25 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2022-03-20
26 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2022-03-20
34 Agata Piskadło
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lavaron (29) Przyjete 7 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, 2022-03-19
7 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, 2022-03-19
22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
35 Aleksandra Popławska
Clarena Sports Club
Showstar (12) Przyjete 13 - CC-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda CC, El. HPDZJ Open Gold, 2022-03-19
27 - CC-4 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda CC, Św. Jerzy Polski Zachodniej, 2022-03-20
36 Hanna Rzeźnik
Bpk
PALOMINO (Ferdek) (13) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
21 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, 2022-03-20
37 Klara Skrzypczyńska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (40) Przyjete 2 - 40-L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda Kuce, El. HPDZJ Zawodnicy na Kucach, 2022-03-19
2 - 40-L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda Kuce, El. HPDZJ Zawodnicy na Kucach, 2022-03-19
17 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Rundy Kuce, 2022-03-20
17 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Rundy Kuce, 2022-03-20
38 Malwina Słowikowska-Łoś
KJ Picador
Barwinek (45) Przyjete 7 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, 2022-03-19
22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
39 Malwina Słowikowska-Łoś
KJ Picador
Mark R (46) Przyjete 7 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, 2022-03-19
8 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, otwarty, 2022-03-19
22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
23 - P-2, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2022-03-20
40 Karolina Szut
Sportowy Klub Jeździecki Optima Fundacja Ośrodek Edukacji Ekologicznej
Corlando (15) Odrzucone 11 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, El. HPDZJ Open , 2022-03-19
25 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2022-03-20
41 Karolina Szut
Sportowy Klub Jeździecki Optima Fundacja Ośrodek Edukacji Ekologicznej
Ewerest N (16) Odrzucone 12 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy , 2022-03-19
12 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, p/f Runda C, El. HPDZJ Seniorzy , 2022-03-19
26 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2022-03-20
26 - C-2 (2019), Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2022-03-20
42 Michalina Szybalska
Wkj Partynice
Modeo (36) Przyjete 1 - 40-L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy Kuce, El. HPDZJ Towarzyska Kuce, 2022-03-19
16 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy Kuce, 2022-03-20
43 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (21) Przyjete 2 - 40-L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda Kuce, El. HPDZJ Zawodnicy na Kucach, 2022-03-19
17 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Rundy Kuce, 2022-03-20
44 Wiktoria Wajda
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Gino - Gomez "G" (51) Przyjete 9 - D-1 2021 zwykły, Zawody Regionalne, p/f Runda D, El. HPDZJ Juniorzy, 2022-03-19
11 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, El. HPDZJ Open , 2022-03-19
24 - N-4, Zawody Regionalne, otwarty, 2022-03-20
25 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2022-03-20
45 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (19) Przyjete 2 - 40-L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda Kuce, El. HPDZJ Zawodnicy na Kucach, 2022-03-19
17 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Rundy Kuce, 2022-03-20
46 Marta Wesołowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (38) Przyjete 2 - 40-L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda Kuce, El. HPDZJ Zawodnicy na Kucach, 2022-03-19
17 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Rundy Kuce, 2022-03-20
47 Dorota Wierzbowska
Karkonoski Klub Jeździecki
Corne (60) Przyjete 8 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, otwarty, 2022-03-19
8 - P-1, Zawody Regionalne, p/f Runda P, otwarty, 2022-03-19
48 Agnieszka Wojtczyk
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
Brulion (17) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
21 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, 2022-03-20
49 Karmela Wolniewicz
Bpk
Bellissima (55) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, p/f Runda Amatorzy, El. HPDZJ Towarzyska, 2022-03-19
21 - L-3, Zawody Towarzyskie, Finał Rundy Amatorzy, 2022-03-20
50 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Aramis (54) Przyjete 7 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, 2022-03-19
22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
51 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Sir Rosenthal (53) Przyjete 7 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L, El. HPDZJ Junior młodszy, 2022-03-19
22 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L, 2022-03-20
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
2
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
3
Wrocławski Klub Jeździecki
4
Stowarzyszenie Sportowe Impuls
9
Bez Przynależności Klubowej D O S
13
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
14
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
15
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
16
Jeździecki Klub Michałów
17
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
18
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
19
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
20
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
21
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
22
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
24
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
25
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
26
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
27
Jeździecki Klub Michałów
28
Jeździecki Klub Michałów
29
Kj Stajnia Krzyżanowice
30
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
32
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
33
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
34
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
37
Wrocławski Klub Jeździecki
40
Sportowy Klub Jeździecki Optima Fundacja Ośrodek Edukacji Ekologicznej
41
Sportowy Klub Jeździecki Optima Fundacja Ośrodek Edukacji Ekologicznej
43
Wrocławski Klub Jeździecki
44
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
45
Wrocławski Klub Jeździecki
46
Wrocławski Klub Jeździecki
47
Karkonoski Klub Jeździecki
48
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
50
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
51
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl