Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2022-05-01 - 2022-05-02
Liczba przyjętych koni: 131
Liczba przyjętych zawodników: 115
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Olimpia Bachrach
Klub Jazdy Konnej Solka
Fado (32) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
2 Justyna Bambynek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Selim (134) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
3 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alberjim (138) Przyjete 9 - Konkurs regionalny Specjalny: Klasa P (110cm), art. 262.3., rozgrywany przy sztucznym oświetleniu, 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
4 Julia Barczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony PonySport (94) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
5 Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (117) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
6 Michalina Behen
Kj Trachy Gliwice
Quattro Hippica (137) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
7 Alicja Binkiewicz
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
Kometa (107) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
8 Marta Bizoń
Klub Jazdy Konnej Elizar
Barborka (111) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
9 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
White Pearl (127) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
10 Liliana Brandys
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Zmrok (44) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
11 Antonia Brąclik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nikita (43) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
12 Maja Bromboszcz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Awangarda (131) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
13 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Johny Bravo (133) Odrzucone 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Almquist (148) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
8 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
18 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
15 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Casalltagho (105) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 Tomasz Burzyński
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (104) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
17 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
JUMPER (90) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
18 Barbara Chlipała
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Hipolit (42) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
19 Katarzyna Cieślińska
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Sabra (31) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
9 - Konkurs regionalny Specjalny: Klasa P (110cm), art. 262.3., rozgrywany przy sztucznym oświetleniu, 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
20 Karolina Danak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Armia (49) Przyjete 2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
21 Klaudia Danak
Vanto Jumping Team
Vidar "M" (50) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
22 Martyna Drabczyk
JKS "Czanki"
Harry (121) Odrzucone 2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
23 Martyna Drabczyk
JKS "Czanki"
Kalinka (120) Odrzucone 2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
24 Marcelina Dusza
Klub Jazdy Konnej Solka
Rocky (35) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
25 Wiktoria Dżugaj
BPK
Check Raise F (113) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
26 Wiktoria Dżugaj
BPK
Turbud Rubin (114) Odrzucone 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
27 Marzena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Niwar (143) Przyjete 9 - Konkurs regionalny Specjalny: Klasa P (110cm), art. 262.3., rozgrywany przy sztucznym oświetleniu, 2022-05-02
28 Wiktoria Filak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (97) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
29 Krzysztof Filusz
BPK
Smuga "M" (27) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
30 Jakub Gajdzik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karina (149) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
31 Iga Gajewska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cuerly Sue (110) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
32 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Chanel Elizar (125) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
33 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
V-power Elizar (126) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
34 Amelia Gleindek
Klub Jazdy Konnej Solka
Blanche (51) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
35 Oliwia Główczyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (3) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
36 Iga Grodska
JKS Equi Verso
El Nino "M" (59) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
37 Iga Grodska
JKS Equi Verso
Rexera (60) Odrzucone 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
38 Magdalena Grodska
BPK SLA
Franko (58) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
39 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (88) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
40 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Margot (87) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
41 Natalia Hoffman
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
Esencja (22) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
42 Hanna Huras
Klub Jeździecki "Laredo"
Escada R (96) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
43 Marta Jaworska
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
Bartina (26) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
44 Wiktoria Kaduk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (15) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
45 Radosław Kalyciok
KjkELIZAR
Pokusa (95) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
46 Emma Kaniak
Klub Jeździecki Equiteam
Stalinos G (19) Przyjete 13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
47 Kamila Kantor
Klub Jazdy Konnej Solka
Wanessa (54) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
48 Michaela Karpisz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Briance (4) Przyjete 17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
18 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
49 Laura Kaźmierczak
BPK
Poloniusz (18) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
50 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (142) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
51 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sfera S (37) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
52 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Silesia (36) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
53 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (144) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
54 Karolina Kobylec
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Arystokratka W (55) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
55 Karolina Kobylec
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Opium W (56) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
56 Emilia Kolasa
Stowarzyszenie klub jeździecki preria wilkowice
P-Big Red (38) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
57 Monika Kołodziej
KJ Profit Orzesze
Indiana (92) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
58 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Fredora (119) Przyjete 16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
59 Zofia Kotas
Klub Jeździecki "Laredo"
Enigma (13) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
60 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cointreau Fizz (68) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
61 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conteros Blue Ps (69) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
62 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Diakato Ps (70) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
63 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Diamander Knt (64) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
64 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Leopold Van Het Messenhof Z (65) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
65 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mustang (66) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
66 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nemezis (67) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
67 Aleksandra Krupa
Klub Jazdy Konnej Solka
Balet Dior (33) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
68 Weronika Krywult
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Betula (73) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
69 Maja Kucharska
KJ Vena Rogoźnik
Vossie (86) Przyjete 2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
70 Patrycja Kulpa
Klub Jazdy Konnej Solka
Skaza (46) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
71 Zuzanna Kurasz
JKS EQUI VERSO
Laur (77) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
72 Aleksandra Kwiatkowska
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Otello (141) Przyjete 13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
73 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (128) Przyjete 16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
74 Marko Lenart
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
NEQUEL (102) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
75 Magdalena Lesisz
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Patagonia (52) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
76 Wiktoria Leśniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Szalony Chicco (100) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
77 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (91) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
78 Magdalena Leżucha
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Discovery (53) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
79 Marta Liszka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Person (76) Przyjete 11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
80 Beata Majer
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cetarzo (118) Przyjete 13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
81 Sara Maksymiuk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Patagonia (72) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
82 Martyna Malesza
Klub Jeździecki Pro Horses
Finezja (140) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
83 Agnieszka Marynowicz
Vanto Jumping Team
RICCOLA (41) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
84 Monika Materlik
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Decybel First (63) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
85 Marta Mazur
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (153) Odrzucone 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
86 Julia Michalska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (123) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
87 Joanna Mikoda
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Helena (57) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
88 Alina Mikołajczyk
Kj Lider Radzionków
Alarm (71) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
89 Klaudia Molik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Imbir (152) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
90 Oliwia Mołdrzyk
KjkELIZAR
Barborka (112) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
91 Konrad Morgała
KJ Trachy Sośnicowice
Knockash Girl (17) Przyjete 2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
92 Emilia Mura
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hardy (75) Przyjete 11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
93 Zofia Musiał
Stowarzyszenie klub jeździecki preria wilkowice
Tynporth Chacha (39) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
94 Judyta Myszkowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tornado (9) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
95 Zofia Nielaba
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Poezja (154) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
96 Gabriela Nowak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Levisionn Contanga E.W.P. (84) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
97 Karolina Ogiewa
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (74) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
98 Karolina Ogiewa
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (124) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
99 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hypno Dancer (99) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
100 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (98) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
101 Magdalena Owczarzy
BPK
Coco Chanel (151) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
102 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
A ' Sweat Heart Forever (146) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
103 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (145) Przyjete 2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
2 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
15 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-03
104 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cansydney (78) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
105 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Limit B (79) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
106 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (74) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
9 - Konkurs regionalny Specjalny: Klasa P (110cm), art. 262.3., rozgrywany przy sztucznym oświetleniu, 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
107 Henryk Polednia
BPK
Romanus N (115) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
108 Henryk Polednia
BPK
TURBUD LILI (116) Odrzucone 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
109 Lena Pricop
KjkELIZAR
LEGIONISTA (106) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
110 Zuzanna Przybył
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
Bogra (2) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
111 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Princesa (61) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
112 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (83) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
113 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (82) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
114 Oliwia Rydz
Klub Jeździecki "Laredo"
Peggy (30) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
115 Martyna Salamon
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Celinek (8) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
116 Martyna Salamon
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nikita (43) Przyjete 10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
117 Olga Seredyńska
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Barczero (45) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
118 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (132) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
119 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Curley Sue (136) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
120 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Driada ZK (129) Przyjete 16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
121 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Indigo (130) Przyjete 17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
18 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
122 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora 111 (135) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
123 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora II (155) Przyjete 13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
124 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (117) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
125 Konstancja Smykowska
BPK
Constantine (14) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
126 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CBR Fire Blade (47) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
127 Aleksandra Solarz-Czakon
Klub Jazdy Konnej Solka
Quevedo (7) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
128 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Katana v/h Elzenhof (16) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
129 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (108) Odrzucone 11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
11 - KUCE 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
130 Alicja Surówka
KJ Trachy Sośnicowice
Tik Tak (85) Odrzucone 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
131 Justyna Szczepańska
Bpk
Gaudi (122) Przyjete 13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
132 Dominika Szotek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Oskar Blue (5) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
9 - Konkurs regionalny Specjalny: Klasa P (110cm), art. 262.3., rozgrywany przy sztucznym oświetleniu, 2022-05-02
17 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
18 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
133 Leszek Szotek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Coffee 23 (6) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
134 Agnieszka Szymańska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Perfekcja (11) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
135 Natalia Święcicka
BPK
Pola (28) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
136 Klaudyna Świętek
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (62) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
137 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (93) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
138 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (80) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
139 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (81) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
140 Michalina Toborek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Czarny Rumianek (21) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
141 Magdalena Tomaszewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Falco (40) Przyjete 1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
1 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
10 - KUCE 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
142 Magdalena Twardoch
ASK Świerklaniec
Charamis (147) Przyjete 9 - Konkurs regionalny Specjalny: Klasa P (110cm), art. 262.3., rozgrywany przy sztucznym oświetleniu, 2022-05-02
143 Aleksandra Urbaniec
Uniwersytet Śląski w Katowicach
L.S. Canaletto (29) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
144 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (89) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
16 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2022-05-03
145 Aleksandra Wirek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pokusa (101) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
146 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Albania (25) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
147 Wiktor Wojtarowicz
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Zadar (150) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
148 Magdalena Wójcik
bpk
Burza (12) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
149 Katarzyna Zawalska-Furtak
Klub Jazdy Konnej Solka
Kamida (48) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
150 Katarzyna Zawalska-Furtak
Klub Jazdy Konnej Solka
Wesna (109) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
151 Jakub Zomerfeld
Team Róża
Róża (103) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
152 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Wiquella (34) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-05-02
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-03
153 Iga Żelazkiewicz
BPK
Antonio (23) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
13 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-03
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
3
Bez Przynależności Klubowej S L A
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
5
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
7
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
8
Klub Jazdy Konnej Elizar
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
10
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
16
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
18
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
19
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
24
Klub Jazdy Konnej Solka
28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
35
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
40
Klub Jeździecki Zbrosławice
41
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
42
Klub Jeździecki "Laredo"
43
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
44
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
46
Klub Jeździecki Equiteam
47
Klub Jazdy Konnej Solka
48
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
51
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
52
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
54
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
55
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
56
Stowarzyszenie klub jeździecki preria wilkowice
59
Klub Jeździecki "Laredo"
60
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
61
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
62
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
63
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
64
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
65
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
66
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
68
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
70
Klub Jazdy Konnej Solka
72
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
73
Klub Jeździecki Global
74
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
75
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
76
Bez Przynależności Klubowej S L A
78
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
79
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
81
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
82
Klub Jeździecki Pro Horses
84
Uniwersytet Śląski w Katowicach
85
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
86
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
87
Uniwersytet Śląski w Katowicach
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
92
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
93
Stowarzyszenie klub jeździecki preria wilkowice
94
Bez Przynależności Klubowej S L A
95
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
96
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
97
Katowicki Klub Jeździecki
98
Katowicki Klub Jeździecki
99
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
102
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
103
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
104
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
105
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
106
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
110
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
111
Bez Przynależności Klubowej S L A
112
Bez Przynależności Klubowej S L A
113
Bez Przynależności Klubowej S L A
114
Klub Jeździecki "Laredo"
115
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
116
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
117
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
118
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
119
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
120
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
121
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
122
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
123
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
124
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
126
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
128
Bez Przynależności Klubowej S L A
129
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
132
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
133
Bez Przynależności Klubowej S L A
134
Bez Przynależności Klubowej S L A
136
Klub Jeździecki Jaroszówka
137
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
138
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
139
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
140
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
141
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
143
Uniwersytet Śląski w Katowicach
144
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
145
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
146
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
147
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
152
Jeździecki Klub Sportowy Czanki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl