Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Towarzyskie i Regionalne w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2022-05-01 - 2022-05-03
Liczba przyjętych koni: 63
Liczba przyjętych zawodników: 56
Komunikaty organizatora
1. W poniedziałek (2.05) rozprężenie do konkursów ujeżdżenia od klasy D2 w dużej hali.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Bagińska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Bono P (1) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
22 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
2 Aleksandra Bagińska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Fugato (59) Przyjete 17 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
29 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
3 Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (42) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
4 Julia Brodziak
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
William Wallace-P (50) Przyjete 11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
5 Agata Chmielewska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Paleface (44) Przyjete 23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
22 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
6 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Brix Falcon (2) Przyjete 17 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
29 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
7 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Crusador (7) Przyjete 20 - MPMK p/f 7-8, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
32 - MPMK p/f 7-8, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
8 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Radius (6) Przyjete 18 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
30 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
9 Katarzyna Cieślińska
AWF KATOWICE
Sabra (9) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
10 Nadia Cinal
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dubai - Dn (23) Przyjete 5 - N-5 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
13 - N-6 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
25 - N-6 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
11 Urszula Czapla
LKJ Deresz Siemianowice
Harcerzyk (10) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
12 Marta Ginda
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Le Papillon Noir (41) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
18 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
30 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
13 Katarzyna Gola
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kendo (36) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
14 Małgorzata Grabowska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Garton (69) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
15 Weronika Gruchel
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Perła (16) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
22 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
16 Magdalena Hasek
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Crazy Dream (38) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
17 Magdalena Hasek
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Leviton De La B (49) Przyjete 5 - N-5 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
13 - N-6 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
18 Magdalena Hasek
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Prezydent (40) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
19 Karolina Heba
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rubens (57) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
14 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
26 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
20 Hubert Jankowski
Klub Jeździecki Pro Horses
First Class (47) Odrzucone 7 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
15 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 Hubert Jankowski
Klub Jeździecki Pro Horses
Flashback BM (60) Przyjete 18 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
30 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
22 Hubert Jankowski
Klub Jeździecki Pro Horses
Quando Dancer G (70) Przyjete 17 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 Patrycja Janoszka
LKJ Deresz Siemianowice
Tafla (14) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
24 Roman Kacperski
BPK
Leviton De La B (45) Przyjete 9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
25 Magdalena Kępka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Akropolis (58) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
22 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
26 Dominika Kluk
Pro Horses Riding Center
Tancos (18) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
27 Zuzanna Kołodziejczak
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Vinkenhove Zarah (55) Przyjete 4 - D-1 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
12 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
24 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
28 Anna Korek
Klub Jeździecki Pro Horses
Leo G (65) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
29 Anna Król
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
San Sisco 2 (53) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
30 Julia Kucharczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Esperanto P (67) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
31 Alicja Kuźnik
LKJ Deresz Siemianowice
Prima II (13) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
32 Florentyna Kwaśniak
BPK
Fabio (5) Przyjete 9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
33 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Patagonia (8) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
34 Magdalena Leżucha
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Discovery (17) Przyjete 9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
35 Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Callie (20) Przyjete 9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
36 Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Fabio (5) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
22 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
37 Lilianna Mańka
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki "Lider" Radzionków
GLAMOUR PP (34) Odrzucone 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
38 Monika Materlik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Decybel First (21) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
4 - D-1 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
39 Aleksandra Matyszczyk
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Espagina (35) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
14 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
26 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
40 Alina Mikołajczyk
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Marcia (3) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
41 Alina Mikołajczyk
Kj Lider Radzionków
Poezja (26) Przyjete 4 - D-1 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
12 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
24 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
42 Hanna Moczkowska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
First William-P (56) Przyjete 4 - D-1 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
12 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
24A - D-4 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
43 Wiktoria Mogieła-morawiec
LKJ Deresz Siemianowice
Wena (12) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
44 Agnieszka Nawrat
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Delicja (19) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
45 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (33) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
46 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (32) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
4 - D-1 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
47 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (22) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
14 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
13 - N-6 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
26 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
25 - N-6 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
48 Hanna Pis
Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
Sulaatiks Pittsburgh (73) Odrzucone 3A - P-9 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
49 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Furst Flamenco (64) Przyjete 17 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
50 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Revua G (48) Odrzucone 17 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
51 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Vivienese G (71) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
22 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
52 Serafyma Purtova
Ukraine
Tackmann's D-jay (29) Przyjete 5A - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
13A - N-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
25A - N-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
53 Emilia Rupka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kyanit (66) Przyjete 4 - D-1 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
12 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
24 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
54 Mariia Rybachuk
Ukraine
Crommentuyns Fuego (30) Przyjete 5A - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
13A - N-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
25A - N-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
55 Zuzanna Sobczyńska
LKJ Deresz Siemianowice
Danea (11) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
56 Vavara Sorokina
Ukraine
Lula (24) Przyjete 15 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
27 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
57 Vavara Sorokina
Ukraine
Martien Tetti (25) Przyjete 18 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
30 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
58 Wiktoria Spychalska
Klub Jeździecki Pro Horses
Bananeira (39) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
59 Ewa Szafran
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iskra (46) Przyjete 11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
60 Sara Szczot
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Volstrupgaard's Comet (62) Przyjete 7 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
61 Jakub Śmieja
Klub Jeździecki Pro Horses
Joker (72) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
62 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (37) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
4 - D-1 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
63 Natalia Templin
KJ Lewada
Icaro D’alem (52) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
22 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
64 Magdalena Tomków-Bednarska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Diaro (63) Przyjete 5 - N-5 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
13 - N-6 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
25 - N-6 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
65 Anna Tupko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Flaming (68) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
5 - N-5 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
12 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
24 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
66 Oliwia Tyczyńska
Team Róża
Róża (54) Odrzucone 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
67 Anna Tyrała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Parys (4) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
22 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
68 Olesia Volkovetska
Ukraine
Follow Me Fast (28) Przyjete 5A - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
13A - N-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
69 Olesia Volkovetska
Ukraine
N-constantino V/d Bolkerhoeve (27) Przyjete 5A - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
13A - N-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
25A - N-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
70 Karolina Wojdyła
Uniwersytet Jagielloński
Arienke Van De Terp (51) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
11 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
71 Wiktor Wojtarowicz
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
High Dance (43) Przyjete 18 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
30 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
72 Klara Woźnicka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Go Go Borneo (61) Przyjete 8 - CS-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
16 - CS-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
73 Weronika Zych
Bpk
Abaris (74) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
9 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
21 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
74 Maria Żukowska
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Wywiad (15) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-01
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-02
10 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-02
23 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-05-03
1
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
3
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
4
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
5
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
6
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
7
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
8
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
10
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
12
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
14
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
15
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
16
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
17
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
18
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
25
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
26
Pro Horses Riding Center
27
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
28
Klub Jeździecki Pro Horses
29
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
35
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
36
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
37
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki "Lider" Radzionków
38
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
39
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
40
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
42
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
44
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
45
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
46
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
48
Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
50
Klub Jeździecki Pro Horses
51
Klub Jeździecki Pro Horses
53
Bez Przynależności Klubowej S L A
59
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
60
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
61
Klub Jeździecki Pro Horses
62
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
64
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
65
Bez Przynależności Klubowej S L A
67
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
71
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
72
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
74
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl