Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2022-05-07 - 2022-05-08
Liczba przyjętych koni: 105
Liczba przyjętych zawodników: 90
Komunikaty organizatora
1. Wspólne oglądnie parkuru dla konkursów 11-12; 13-14; 17-18
2. Przypominamy, o odebraniu paszportów koni z biura zawodów
3. Która z zawodniczek zgubiła kask (firmowy) jest do odbioru w biurze
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alberjim (65) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
2 Patrycja Blicharska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Voltera (67) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
3 Julia Błażusiak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (24) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
4 Antonia Brąclik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nikita (35) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
5 Julia Brondel
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Azulen (38) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Johny Bravo (32) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
7 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hipika (51) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
8 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
JUMPER (74) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-07
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
9 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chateau Mouton (100) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
10 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
RIMINI II-P (99) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
11 Sylwia Czysz
Plkj Plessowka
Wilga (56) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
12 Hanna Dramska Manterys
Klub Jeździecki Zbrosławice
Magic Star (62) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 Emilia Gardeła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alwaro AA (21) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Chanel Elizar (78) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
15 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
V-power Elizar (77) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
16 Agnieszka Gomoluch
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horest (66) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
17 Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nintendo (52) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
18 Iga Grodska
JKS Equi Verso
El Nino "M" (48) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
19 Iga Grodska
JKS Equi Verso
Rexera (49) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
20 Magdalena Grodska
BPK SLA
Franko (50) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
21 Jagoda Guzek
Bpk
Carynka Z Sadyby (68) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
22 Nadia Harazim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Armando L (25) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
23 Martyna Hellmann
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Boyjanero (72) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
24 Agata Hubner
Klub Jeździecki "Laredo"
Ocean des Reves (40) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
25 Agata Hubner
Klub Jeździecki "Laredo"
Pamela (33) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
26 Paulina Janoszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arkoza (37) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
27 Natalia Jastrzębska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
M-Khamaro III (9) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
28 Natalia Jendrecka
BPK
Sangria De Chenu (27) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
29 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (96) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
30 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Deneris (54) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
31 Julia Karolczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flip (63) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
32 Weronika Klabisz
LKS Don Camillo
Adagio’s Star (7) Odrzucone 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
33 Oliwia Koćwin
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Czandor (43) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
34 Lena Korga
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Piaf (46) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
35 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Fredora (57) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
36 Emilia Korzybska
Bpk
Malibu (2) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
37 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (80) Odrzucone 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
38 Liwia Król
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Cytat (13) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
39 Liwia Król
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Ilianor- P (12) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
40 Dagna Krzymińska
Klub Jeździecki Global
Alexandria (41) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
41 Kornelia Kubicz
GWSH Katowice
Limeryk (10) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
42 Agnieszka Lasko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Viserion (79) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
43 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (8) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
44 Zofia Lohman-Ndou
Bez Przynależności Klubowej S L A
Harnaś (22) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
45 Aleksandra Łakomska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Celine (36) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
46 Aleksandra Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malezja (64) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
47 Magda Łyko
BPK
Anne B (34) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
48 Julia Magaczewska
BPK
Sugestia (71) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
49 Zofia Matyszczyk
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (30) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
50 Maja Mendel
Bez Przynależności Klubowej
Borówka (94) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-07
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-07
51 Anna Michalska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lavita-L (85) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
52 Julia Michalska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (84) Odrzucone 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
53 Karolina Mikulska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (44) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
54 Julia Minior
BPK
Thorgal (3) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
55 Zuzanna Minior
BPK
Kokaina (11) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
56 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (58) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
57 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (59) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
58 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valentina (31) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
59 Katarzyna Olejniczak
BPK
Sonet G-T (14) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
60 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
A ' Sweat Heart Forever (97) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
61 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (98) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-05-07
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
62 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Genua M (53) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
63 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Grecjas G (55) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
64 Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Delicja (69) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
65 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Canaro Mountain Oak Z (73) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
66 Stefania Podleśny
Bpk
Malibu (82) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
67 Weronika Podleśny
Bpk
Dolmet Milly Laforet (83) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
68 Pola Podsiadły
Bpk
Alberjim (65) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
69 Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (5) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
70 Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bologna (6) Odrzucone 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
71 Maja Poręba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (42) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
72 Anna Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (90) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
73 Zuzanna Puczyńska
Klub Jeździecki "Laredo"
Balou Caretino (95) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
74 Eliza Sas
Klub Jeździecki Global
Dafne (26) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
75 Zofia Sikora
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (23) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
76 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mona Liza (88) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
77 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (86) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
78 Lena Skotniczny
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Etna (39) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
79 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Crumble de Quirrado (112) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
80 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Curley Sue (107) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
81 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Mateo (103) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
82 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Mighty Man (105) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
83 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora 111 (111) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
84 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora II (110) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
85 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wiquella (104) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
86 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (113) Przyjete 12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
87 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (89) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
88 Aleksandra Szpryngiel
Klub Jeździecki Royal
H. Oberlina B (91) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
89 Alicja Szyndzielorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Falco (29) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
90 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (75) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
91 Klaudyna Świętek
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (109) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
92 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (76) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-07
93 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Giorgia LA (108) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
94 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (60) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
95 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (61) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
96 Wiktoria Urbańczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hektor (4) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
97 Julia Walatek
AWF w Katowicach
S-Rubin (101) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
98 Roksana Walczuch
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
G (70) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
99 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (93) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-05-08
100 Malwina Wasyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Quasi Una Fantasia (87) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
101 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Galiusz (28) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
102 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (16) Przyjete 12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
103 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (15) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
104 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (17) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
105 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (19) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
106 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (18) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-07
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
107 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (20) Przyjete 12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-05-08
108 Zofia Wituła
Plkj Plessówka
Arsen Ponysport (45) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
109 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Albania (81) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
110 Patrycja Wojdala
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Aero (47) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
111 Michalina Zacharz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Cyprian (92) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-08
112 Agata Zdziebłowska
Bpk
Dolmet Milly Laforet (1) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-05-07
113 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rihana (102) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-07
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-05-08
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
3
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
4
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
5
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
7
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
9
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
17
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
22
Bez Przynależności Klubowej S L A
23
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
25
Klub Jeździecki "Laredo"
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
30
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
31
Klub Jeździecki Zbrosławice
33
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
34
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
37
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
38
Uniwersytet Śląski w Katowicach
39
Uniwersytet Śląski w Katowicach
42
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
43
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
44
Bez Przynależności Klubowej S L A
45
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
50
Bez Przynależności Klubowej
51
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
52
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
53
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
56
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
57
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
58
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
60
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
61
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
62
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
63
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
64
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
69
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
70
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
71
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
72
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
74
Klub Jeździecki Global
75
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
76
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
77
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
78
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
79
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
80
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
81
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
82
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
83
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
84
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
85
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
86
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
87
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
89
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
90
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
91
Klub Jeździecki Jaroszówka
92
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
93
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
94
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
95
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
96
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
98
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
99
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
100
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
101
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
102
Bez Przynależności Klubowej S L A
103
Bez Przynależności Klubowej S L A
104
Bez Przynależności Klubowej S L A
105
Bez Przynależności Klubowej S L A
106
Bez Przynależności Klubowej S L A
107
Bez Przynależności Klubowej S L A
109
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
110
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
111
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
113
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl