Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu, eliminacje MPMK Pełen ekran
2022-06-04 - 2022-06-05
Liczba przyjętych koni: 53
Liczba przyjętych zawodników: 41
Komunikaty organizatora
1. Dodano konkursy: CS-1 w sobotę CS-5 w niedzielę
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Bańska
Karkonoski Klub Jeździecki
Kenzi (55) Przyjete 17 - C-1 (2019) - p/f runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-04
37 - C-2 wyd. 2019 - Finał runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-05
2 Martyna Bańska
Karkonoski Klub Jeździecki
Parys P (56) Przyjete 15 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-06-04
34 - P-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-06-05
3 Agnieszka Borkowska
KS Pegaz Chwałowice
Wiza W (6) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
4 Izabela Fliszkiewicz
BPK
C-Sauron (57) Przyjete 7 - L-1, p/f Runda Amatorzy, Zawody Towarzyskie, 2022-06-04
27 - L-2 wyd. 2016, Finał Rundy Amatorzy, Zawody Towarzyskie, 2022-06-05
5 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
First Fidelity (39) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
6 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
Olimpic Dancer (50) Przyjete 7 - L-1, p/f Runda Amatorzy, Zawody Towarzyskie, 2022-06-04
7 - L-1, p/f Runda Amatorzy, Zawody Towarzyskie, 2022-06-04
27 - L-2 wyd. 2016, Finał Rundy Amatorzy, Zawody Towarzyskie, 2022-06-05
7 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Kaszmir (51) Przyjete 15 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-06-04
8 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Ładar (52) Przyjete 15 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-06-04
9 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lausitzer Junior (48) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
10 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (47) Przyjete 17 - C-1 (2019) - p/f runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-04
37 - C-2 wyd. 2019 - Finał runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-05
11 Izabela Jędryczek - Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (12) Przyjete 17 - C-1 (2019) - p/f runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-04
37 - C-2 wyd. 2019 - Finał runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-05
12 Iga Kamińska
Klub Jeździecki Ślęża
Der Liebe (40) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
13 Szymon Klepek
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Lady (7) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
14 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Milord Udo (10) Przyjete 15 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-06-04
16 - N-5 wyd. 2016 - p/f runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
15 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Torito (20) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
16 Maja Kot
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Baluzino (23) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
17 Maja Kot
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Game Over Mad (24) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
18 Marta Kuc
OSK Michalscy
Sommelier (28) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
19 Martyna Kucharzewska
Skj Optima
Elvero (29) Przyjete 7 - L-1, p/f Runda Amatorzy, Zawody Towarzyskie, 2022-06-04
27 - L-2 wyd. 2016, Finał Rundy Amatorzy, Zawody Towarzyskie, 2022-06-05
20 Anna Lerka
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Ascan (61) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
14 - D-1 2020 - p/f runda D, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
34 - P-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-06-05
21 Justyna Maciejewska
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
Claude Debussy (19) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
22 Justyna Maciejewska
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
Irbis (18) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
23 Justyna Maciejewska
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
Isola (17) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
24 Daria Majka
Bpk
Łoza (34) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
25 Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Euro Calma (31) Przyjete 19 - CC-5 wyd. 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-04
39 - CC-4 (2019) - Finał runda CC, Św. Jerzy Polski Zachodniej, Zawody Regionalne, 2022-06-05
26 Oliwia Moczko
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Lars Van De Vrunte D’14 (59) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
27 Natalia Mróz
Kj Stajnia Krzyżanowice
Puenta (41) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
28 Dominika Mucha
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Babilon (16) Przyjete 9 - MPMK p/f 5 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-04
29 - MPMK p/f 5 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-05
29 Dominika Mucha
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lexus (15) Przyjete 17 - C-1 (2019) - p/f runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-04
37 - C-2 wyd. 2019 - Finał runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-05
30 Magdalena Pachołek
Small Cherry
A Lucky Boy (27) Przyjete 15 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
31 Magdalena Pachołek
Small Cherry
Biały Bez (26) Przyjete 8 - MPMK p/f 4 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-04
8 - MPMK p/f 4 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
32 Milena Paleń
Bez Przynależności Klubowej D O S
Korynt (30) Przyjete 16 - N-5 wyd. 2016 - p/f runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
33 Marek Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Con Diamante (1) Przyjete 16 - N-5 wyd. 2016 - p/f runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
34 Amelia Pietraszek
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Jack Sparow-P (46) Przyjete 8 - MPMK p/f 4 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-04
28 - MPMK p/f 4 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-05
35 Amelia Pietraszek
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Sanibel Island 0002 (45) Przyjete 17 - C-1 (2019) - p/f runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-04
37 - C-2 wyd. 2019 - Finał runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-05
36 Hanna Prus
Klub Jeździecki ślęża
Horh (14) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
37 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (49) Przyjete 19 - CC-5 wyd. 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-04
40 - CC-5 wyd. 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-05
38 Katarzyna Sicinska-wnukowicz
SLKS Książ
Bella Rose PGN (33) Przyjete 15 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
39 Zofia Stempniewicz
BPK
Royal Red (32) Przyjete 16 - N-5 wyd. 2016 - p/f runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
40 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Wild Rose - P (58) Przyjete 16 - N-5 wyd. 2016 - p/f runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
41 Klaudia Szelechowicz
Karkonoski Klub Jeździecki
Royal Raqel (37) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
14 - D-1 2020 - p/f runda D, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
35 - D-2 wyd. 2021 - Finał runda D, Zawody Regionalne, 2022-06-05
42 Patrycja Szelechowicz
Karkonoski Klub Jeździecki
Ti Amo P (36) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
14 - D-1 2020 - p/f runda D, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
35 - D-2 wyd. 2021 - Finał runda D, Zawody Regionalne, 2022-06-05
43 Katarzyna Święcicka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Win (25) Przyjete 16 - N-5 wyd. 2016 - p/f runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
44 Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Suleyken (35) Przyjete 20a - CS-1, Zawody Regionalne, 2022-06-04
41a - CS-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-06-05
45 Dominika Wielądek
Pawlak Equestrian Wrocław
Tajga (43) Przyjete 32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
46 Agnieszka Wojtczyk
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
Brulion (60) Przyjete 8 - MPMK p/f 4 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-04
8 - MPMK p/f 4 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-04
28 - MPMK p/f 4 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-05
28 - MPMK p/f 4 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-05
47 Karolina Worotnik
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Metres I-P (44) Przyjete 18 - CC-1 (2019) - p/f runda CC, Zawody Regionalne, 2022-06-04
40 - CC-5 wyd. 2020, Zawody Regionalne, 2022-06-05
48 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Nomey (2) Przyjete 17 - C-1 (2019) - p/f runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-04
37 - C-2 wyd. 2019 - Finał runda C, Zawody Regionalne, 2022-06-05
49 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Sir Rosenthal (3) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
50 Lea Zatońska
BPK
Don’t Forget CR (53) Przyjete 16a - N-2, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36a - N-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-06-05
51 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Dumka Na Dwa Serca (21) Przyjete 16 - N-5 wyd. 2016 - p/f runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-04
36 - N-6 wyd. 2016 - Finał runda N, Zawody Regionalne, 2022-06-05
52 Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Heros (22) Przyjete 13 - P-1 - p/f runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-04
33 - P-2 wyd. 2016 - Finał runda P, Zawody Regionalne, 2022-06-05
53 Maja Żywiczyńska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Zidan (54) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2016 - p/f runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-04
32 - L-3 wyd. 2016 - Finał runda L, Zawody Regionalne, 2022-06-05
1
Karkonoski Klub Jeździecki
2
Karkonoski Klub Jeździecki
7
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
8
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
9
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
10
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
12
Klub Jeździecki Ślęża
13
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
15
Klub Jeździecki Kalumet
16
Klub Jeździecki Maximus Kowary
17
Klub Jeździecki Maximus Kowary
20
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
21
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
22
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
23
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
25
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
27
Kj Stajnia Krzyżanowice
28
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
29
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
32
Bez Przynależności Klubowej D O S
33
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
34
Klub Jeździecki Maximus Kowary
36
Klub Jeździecki ślęża
37
Bez Przynależności Klubowej D O S
40
Klub Jeździecki Maximus Kowary
43
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
44
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
45
Pawlak Equestrian Wrocław
46
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
47
Klub Jeździecki Maximus Kowary
48
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
49
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
51
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
52
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
53
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl