Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Liga Jednorożca I Zawody konne z okazji Dnia Dziecka Pełen ekran
2022-06-05 - 2022-06-05
Liczba przyjętych koni: 19
Liczba przyjętych zawodników: 40
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Emilia Białek
Bpk
Mona (31) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
2 Martyna Broża
Kuźnia
Malwina (12) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
3 Maja Ceglarska
Ośrodek Jeździecki Corral
Gerda (28) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
4 Agata Dapa
Ostrożnica
Max (34) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
5 Nadia Dobrocińska
Bpk
Epika Diana (6) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
6 Filip Dziarmaga
Kuźnia Raciborska
Monte (17) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
7 Michał Dziarmaga
Kuźnia Raciborska
FEY V. YASMIN (16) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
8 Liliana Franiczek
Bpk
Kubuś (29) Przyjete 3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
9 Julia Hanusik
Bpk
Frodek (7) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
10 Jakub Kliś
KUXNIA RACIBORSKA
Mars (14) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
11 Ignacy Kobielski
Kuźnia Raciborska
Malwina (24) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
12 Olga Madej
Ośrodek Jeździecki Corral
Katja (32) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
13 Nikola Malinowska
Ośrodek Jeździecki Corral
Gerda (28) Przyjete 2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
14 Nikola Malinowska
Ośrodek Jeździecki Corral
Katja (32) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
15 Lena Mayer
Huzarska Dolina
Rosi (25) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
16 Isabella Muenzer
Kuźnia Raciborska
Max (5) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
17 Nadia Musiał
Bpk
Sally (23) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
18 Alicja Nowak
Ośrodek Jeździecki Corral
Gerda (28) Przyjete 2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
19 Alicja Nowak
Ośrodek Jeździecki Corral
Katja (32) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
20 Jennifer Olszewska
Ośrodek Jeździecki Corral
Gerda (36) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
21 Małgosia Pieruszka
Kuźnia Raciborska
Greta (27) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
22 Filip Piwowarczyk
Ośrodek Jeździecki Corral
Gerda (28) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
23 Roksana Poznańska
Bpk
Golden Skw (33) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
24 Hania Puhacz
Bpk
Golden Skw (30) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
25 Maja Ruzik
Ostrożnica
Max (35) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
26 Hanna Salamon
Kuźnia Raciborska
Greta (15) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
27 Nina Struzik
KUŹNIA RACIBORSKA
Mars (21) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
28 Franciszek Szopa
Klub Ekoaura
Lisette V.d. Wierde (37) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
29 Paweł Szopa
Klub Ekoaura
Hipopocampus Secunda (20) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
30 Julia Szymik
Kuźnia Raciborska
Greta (19) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
31 Zuzanna Trestka
Kuźnia Raciborska
Monte (18) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
32 Aneta Turbiło
Bpk
Epika Diana (9) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
33 Iga Turbiło
Bpk
Frodek (10) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
34 Antoni Ulman
Kuźnia Raciborska
FEY V. YASMIN (16) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
35 Emilia Ulman
Kuźnia Raciborska
Mars (26) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
36 Oliwia Walenko
Ośrodek Jeździecki Corral
Gerda (28) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
37 Antonia Wieczorek
Ośrodek Jeździecki Corral
Gerda (28) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
38 Iga Wydra
Kuznia Raciborska
Max (5) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
39 Anna Zawada
Kuźnia Raciborska
Etos (1) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
40 Hanna Zdobylak
kUŹNIA rACIBORSKA
Monte (13) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
41 Jagoda żelichowska
Bpk
Epika Diana (8) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
42 Natalia Żurek
Klub EKOAURA
Etos (22) Przyjete 1. Konkurs zręcznościowy - norma czasu
2. Konkurs skokowy/crossowy z elementami konkursów Mounted Games - norma czasu
3. Konkurs Prezencji- Przebrania-temat: Postacie Bajkowe.
3
Ośrodek Jeździecki Corral
12
Ośrodek Jeździecki Corral
13
Ośrodek Jeździecki Corral
14
Ośrodek Jeździecki Corral
18
Ośrodek Jeździecki Corral
19
Ośrodek Jeździecki Corral
20
Ośrodek Jeździecki Corral
22
Ośrodek Jeździecki Corral
36
Ośrodek Jeździecki Corral
37
Ośrodek Jeździecki Corral
38
Kuznia Raciborska

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl