Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Ogólnopolskie Zawody w ujeżdżeniu dla Szkół Rolniczych Pełen ekran
2022-05-25 - 2022-05-25
Liczba przyjętych koni: 16
Liczba przyjętych zawodników: 42
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 123 123
Bazylea (9) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
2 123 123
Brda (6) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
3 123 123
Impresja (8) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
4 123 123
Izandra (5) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
5 123 123
Rebelia (7) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
6 1234 1234
Boliwia (14) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
7 1234 1234
Egeria (15) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
8 1234 1234
Fuksja (11) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
9 1234 1234
Nimfa (16) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
10 1234 1234
Rebeka (10) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
11 1234 1234
Regencja (12) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
12 1234 1234
Sardynia (13) Przyjete 2 - L-1, Amator, konie prywatne, 2022-05-25
13 Amelia Bień
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
Fuksja (11) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
14 Roksana Dorszewska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
Bazylea (9) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
15 Martyna Flak
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
Nimfa (16) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
16 Magdalena Garlińska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
Impresja (8) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
17 Adrianna Gawryszczak
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
Brda (6) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
18 Maciej Gorzałczyński
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
Boliwia (14) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
19 Iga Grzelka
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
Izandra (5) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
20 Julia Grześkowiak
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
Bazylea (9) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
21 Olga Jankowska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach
Izandra (5) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
22 Szymon Klepek
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
Lady (4) Przyjete 1 - L-1, Profi, konie prywatne, 2022-05-25
23 Paulina Korbel
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
Regencja (12) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
24 Wojciech Korzeczek
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
Impresja (8) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
25 Barbara Kotyczko
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
Sardynia (13) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
26 Maja Kowalska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach
Sardynia (13) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
27 Angelika Kurc
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
Egeria (15) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
28 Dominika Mróz
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
Sardynia (13) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
29 Kajetan Nowak
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach
Regencja (12) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
30 Malwina Organiściak
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
Brda (6) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
31 Emilia Orłowska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
Bazylea (9) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
32 Patrycja Orzeszyna
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
Bazylea (9) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
33 Oliwia Pasterska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
Rebeka (10) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
34 Aleksandra Piernik
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
Egeria (15) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
35 Anna Rataj
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
Regencja (12) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
36 Wiktoria Regdosz
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
Husar (2) Przyjete 1 - L-1, Profi, konie prywatne, 2022-05-25
37 Malwina Rudnik
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
Rebeka (10) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
38 Dalia Rząsa
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
Rebelia (7) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
39 Dagmara Salik
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
Fuksja (11) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
40 Oliwia Szarkowska-Schreiber
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
Boliwia (14) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
41 Nikola Szweda
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
Rebelia (7) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
42 Eliza Śliwińska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
Rebeka (10) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
43 Vanessa Świstuń
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
Fuksja (11) Przyjete 3 - L-1, Profi, konie SO Książ, 2022-05-25
44 Zsckr W Bielicach
_ (17) Przyjete Klasyfikacja Amator
Klasyfikacja Profi
Klasyfikacja Ogólna
45 Zsckr W Bogdańczowicach
_ (17) Przyjete Klasyfikacja Amator
Klasyfikacja Profi
Klasyfikacja Ogólna
46 Zsckr W Bydgoszczy
_ (17) Przyjete Klasyfikacja Amator
Klasyfikacja Profi
Klasyfikacja Ogólna
47 ZSCKR w Mokrzeszowie
_ (17) Przyjete Klasyfikacja Amator
Klasyfikacja Profi
Klasyfikacja Ogólna
48 Zsckr W Nakle Śłąskim
_ (17) Przyjete Klasyfikacja Amator
Klasyfikacja Profi
Klasyfikacja Ogólna
49 Zsckr W Zduńskiej Dąbrowie
_ (17) Przyjete Klasyfikacja Amator
Klasyfikacja Profi
Klasyfikacja Ogólna
50 Agnieszka Wylon
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
Nimfa (16) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
51 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
Sir Rosenthal (3) Przyjete 1 - L-1, Profi, konie prywatne, 2022-05-25
52 Paulina Zadrużyńska
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach
Egeria (15) Przyjete 4 - L-1, Amator, konie SO Książ, 2022-05-25
13
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
14
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
15
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
16
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
17
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
18
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
19
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
20
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
21
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach
22
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
23
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
24
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
25
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
26
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach
27
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
28
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
29
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach
30
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
31
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
32
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
33
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie
34
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
35
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
36
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
37
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
38
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
39
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
40
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
41
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
42
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
43
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
50
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
51
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Wincenta Witosa W Mokrzeszowie
52
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl