Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2022-06-04 - 2022-06-05
Liczba przyjętych koni: 25
Liczba przyjętych zawodników: 24
Komunikaty organizatora
1. Przypominamy, że warunkiem dopuszczenia do startu jest okazanie kompletnej, wymaganej dokumentacji (paszporty, badania lekarskie sportowe, ubezpieczenie, zgoda rodziców/opiekunów prawnych w przypadku zawodników niepełnoletnich). Dokumenty należy dostarczyć do Biura Zawodów najpóźniej na godzinę przed planowanym startem.
2. START ZAWODÓW: sobota 4.06.2022 godz. 11:00. Życzymy udanych startów!
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Bartłomiej Bachul
Ks Bór Toporzysko
Faktor (25) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
2 Iwona Bednarczyk
P-Roma (24) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
3 Agnieszka Chmielowska
WLKS Krakus Swoszowice
Brok (1) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
4 Agnieszka Chmielowska
WLKS Krakus Swoszowice
Maestoso XV-3 (2) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
5 Elżbieta Chmielowska
WLKS Krakus Swoszowice
Brok (1) Przyjete 9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
6 Małgorzata Czerna
Bachmat (12) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
7 Aleksandra Dzióbek
KS Bór Toporzysko
Mniszka (13) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
8 Małgorzata Gala
Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
Danio (3) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
9 Julia Gumulak
Canto Amicor (5) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
10 Maja Janukowicz
KS Bór Toporzysko
Cerber (20) Przyjete 4. Konkurs nr 4, klasa P - 4, Towarzyski
6. Konkurs nr 6, klasa P - 1, Towarzyski
10. Konkurs nr 10, klasa P - 2, Towarzyski
11 Aleksandra Kaczmarek
John Walker (9) Przyjete 3A -Konkurs nr 3A, klasa P - 4, Regionalny - KONIE
5. Konkurs nr 5, klasa P - 1, Regionalny KONIE
11. Konkurs nr 11, klasa P - 2, Regionalny KONIE
11. Konkurs nr 11, klasa P - 2, Regionalny KONIE
12 Michalina Marczewska
KS Bór Toporzysko
Big Boy Familia (19) Przyjete 4. Konkurs nr 4, klasa P - 4, Towarzyski
6. Konkurs nr 6, klasa P - 1, Towarzyski
10. Konkurs nr 10, klasa P - 2, Towarzyski
13 Lena Mędrala
KS Bór Toporzysko
Easter (10) Przyjete 4. Konkurs nr 4, klasa P - 4, Towarzyski
6. Konkurs nr 6, klasa P - 1, Towarzyski
10. Konkurs nr 10, klasa P - 2, Towarzyski
14 Natalia Mikulska
Ks „bór”
Garnizon (14) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
15 Oliwia Oberbek
Łagun (15) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
16 Paulina Orłowska
Klub Sportowy Bór
Mała Mi Top (18) Przyjete 3. Konkurs nr 3, klasa P - 4, Regionalny KUCE
5A Konkurs nr 5A, klasa P - 1, Regionalny KUCE
11A. Konkurs nr 11A, klasa P - 2, Regionalny KUCE
17 Laura Pawlik
Danny Fox B (7) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
18 Magdalena Rybowicz
Oliver (4) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
3. Konkurs nr 3, klasa P - 4, Regionalny KUCE
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
11A. Konkurs nr 11A, klasa P - 2, Regionalny KUCE
19 Amelia Stachnik
Ks Bór Toporzysko
Una Vez (11) Przyjete 4. Konkurs nr 4, klasa P - 4, Towarzyski
6. Konkurs nr 6, klasa P - 1, Towarzyski
10. Konkurs nr 10, klasa P - 2, Towarzyski
20 Alicja Stopa
Klub Jeździecki Facimiech
Danny Fox B (7) Przyjete 7. Konkurs nr 7, klasa N - 1, Regionalny
21 Alicja Stopa
Klub Jeździecki Facimiech
Danny Fox B (6) Przyjete 12. Konkurs nr 12, klasa N - 4, Regionalny
22 Alicja Stopa
Klub Jeździecki Facimiech
Hula Hop (8) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
3A -Konkurs nr 3A, klasa P - 4, Regionalny - KONIE
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
23 Zuzanna Szałaśny
Daisy (16) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
24 Jana Tsyhanenko
Karmel (22) Przyjete 4. Konkurs nr 4, klasa P - 4, Towarzyski
6. Konkurs nr 6, klasa P - 1, Towarzyski
10. Konkurs nr 10, klasa P - 2, Towarzyski
25 Zbigniew Waligórski
KS Bór Toporzysko
Benetton (23) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
26 Ada Waś
Magnolia (21) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski
27 Maja Włodarska
Szach (17) Przyjete 1. Konkurs nr 1, klasa L -1, Towarzyski
2. Konkurs nr 2, klasa L- 3, Towarzyski
9. Konkurs nr 9, klasa L -2, Towarzyski

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl