Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu, elim MPMK Strzegom - Morawa Pełen ekran
2022-08-13 - 2022-08-14
Liczba przyjętych koni: 62
Liczba przyjętych zawodników: 54
Komunikaty organizatora
1. Biuro zawodów znajduje się w budce speakera na wale koło głównego czworoboku
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maria Adamek
Entrada (47) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
6 - P-2,wyd. 2016, p/f Runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
2 Anna Bartoszek
Charlie (86) Przyjete 4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
15 - L-3, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
3 Ilona Bigda
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Casanova (13) Przyjete 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
4 Agnieszka Borkowska
KS Pegaz Chwałowice
Wiza W (1) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
5 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (52) Przyjete 4M - MPMK p/f konie 7-8 letnie wyd. 2022, Zawody Regionalne, 2022-08-13
12M - MPMK finał konie 7-8 letnie, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
6 Ewa Browarska
Mozaika (87) Odrzucone 6 - P-2,wyd. 2016, p/f Runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
7 Anastazja Chwała
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Deep Impact 9 (51) Odrzucone 16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
8 Monika Cieplińska
Srj - Galopuj Z Nami
Mick Night Pinky (85) Przyjete 6 - P-2,wyd. 2016, p/f Runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
9 Magdalena Cieślik
Klub Jeździecki Picador
MoneyPenny (77) Przyjete 10 - CC-1 wyd. 2021,p/f Runda CC, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
21 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Finał Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-08-14
10 Anna Ćwioro
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "KSIĄŻ"
Rapsodia (27) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
11 Milena Debrovner
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Solbakkens Kermit (6) Przyjete 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
12 Blanka Dereto
Makiatka (78) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy Kuce, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
13 - L-3 wyd. 2016, Finał Rundy Amatorzy, Kuce, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
13 Maria Dębska
Bpk
Dakar (46) Przyjete 16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
14 Klaudia Dryja
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Jasna Dama (53) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
15 Oliwia Dudek
Liza (84) Przyjete 4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
15 - L-3, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
16 Magdalena Dymarska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Dina U (21) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
17 Izabela Dyrek
Clarena Sports Club
Imperial (37) Odrzucone 19 - N-5 wyd. 2016, Finał Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
18 Magdalena Filiks
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wroclaw
Hestia (54) Przyjete 6M - MPMK p/f konie 5-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-14
19 Małgorzata Garus
JKS Jaroszówka
Cicala (88) Przyjete 1M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
1M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 Patrycja Gągała
SK Kruszyńscy
Varadero I (18) Przyjete 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
21 Jagoda Gidzinska
Bpk
Dekoracja- G (63) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy Kuce, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
15 - L-3, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
22 Jagoda Gidzinska
Bpk
Duma (62) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy Kuce, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
15 - L-3, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
23 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Kaszmir (41) Przyjete 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
24 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Ładar (42) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
25 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Global - LA (11) Odrzucone 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
26 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold q-3 (10) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
19 - N-5 wyd. 2016, Finał Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
27 Zofia Górka
Cocolino (79) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy Kuce, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
13 - L-3 wyd. 2016, Finał Rundy Amatorzy, Kuce, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
28 Natalia Grasza
Bpk
Topolino (28) Przyjete 3 - L-2 wyd. 2016 - p/f Runda Kuce, Zawody Regionalne, 2022-08-13
3 - L-2 wyd. 2016 - p/f Runda Kuce, Zawody Regionalne, 2022-08-13
14 - L-3 wyd. 2016, Finał Rundy Kuce, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
14 - L-3 wyd. 2016, Finał Rundy Kuce, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
29 Grzegorz Grodzicki
Srj Galopuj Z Nami
Kamphora's Legacy (73) Przyjete 4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
30 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lausitzer Junior (33) Odrzucone 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
31 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (32) Odrzucone 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
32 Helena Hołubniak
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Burbon (91) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
33 Lea Kaiser
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
Dev - P (30) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
19 - N-5 wyd. 2016, Finał Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
34 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Gold Medal (15) Odrzucone 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
35 Iga Kamińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Der Liebe (90) Przyjete 6 - P-2,wyd. 2016, p/f Runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
36 Lea Kapała
Bpk
Markiza (81) Przyjete 4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
37 Szymon Klepek
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Lady (74) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
38 Agnieszka Kokot
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Książę (22) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
39 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Indian Summer (50) Przyjete 3M - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-08-13
3M - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-08-13
11M - MPMK finał konie 6-letnie, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
40 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (26) Przyjete 10 - CC-1 wyd. 2021,p/f Runda CC, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
21 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Finał Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-08-14
41 Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Germanika - LA (12) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
42 Łukasz Majewski
KLUB JEŹDZIECKI "OLMET-OstSped" OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Mirella (44) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
43 Magdalena Matuszewska
Bpk
Nifty Boy (29) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy Kuce, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy Kuce, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
13 - L-3 wyd. 2016, Finał Rundy Amatorzy, Kuce, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
13 - L-3 wyd. 2016, Finał Rundy Amatorzy, Kuce, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
44 Karolina Mazurek
KJ Heaa Turek
Fra Diavolo (69) Przyjete 1M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
1M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
45 Karolina Mazurek
KJ Heaa Turek
Furst Flamenco (70) Przyjete 1M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
1M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
46 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (36) Przyjete 10 - CC-1 wyd. 2021,p/f Runda CC, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
21 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Finał Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-08-14
47 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Sir Sandro HZ (34) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
2M - MPMK p/f konie 5-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
19 - N-5 wyd. 2016, Finał Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
6M - MPMK p/f konie 5-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-14
48 Dominika Mucha
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Babilon (58) Przyjete 2M - MPMK p/f konie 5-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
6M - MPMK p/f konie 5-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-14
49 Dominika Mucha
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lexus (57) Przyjete 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
50 Dorota Mum
SRJ Galopuj z nami
Fatma (38) Przyjete 4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
15 - L-3, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
51 Emilia Orłowska
Costaryka (82) Przyjete 4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
15 - L-3, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
52 Hanna Otfinowska
BPK
Marillion (25) Odrzucone 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
53 Magdalena Pachołek
Small Cherry
A Lucky Boy (23) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
19 - N-5 wyd. 2016, Finał Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
54 Magdalena Pachołek
Small Cherry
Biały Bez (24) Przyjete 1M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
5M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-14
55 Milena Paleń
BPK
Korynt (8) Przyjete 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
56 Kinga Paszkiewicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
King of Hearts (56) Przyjete 1M - MPMK p/f konie 4-letnie 2020, Zawody Regionalne, 2022-08-13
57 Marek Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Con Diamante (49) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
19 - N-5 wyd. 2016, Finał Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
58 Tomasz Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Sang Jang (43) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
59 Aleksandra Popławska
Clarena Sports Club
Santiago 264 (66) Przyjete 11a - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, dodatkowy, 2022-08-13
60 Dorota Reimann
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Joe R (61) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
61 Julia Rohde
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Kingston (48) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
6 - P-2,wyd. 2016, p/f Runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
62 Oliwia Scibior
Daisy (83) Przyjete 4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
15 - L-3, Finał Rundy Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-14
63 Julia Sikorska
Wrocławski Klub Jeździecki
Estaban (45) Przyjete 17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
64 Alicja Sławek
Beauty Jumping Team
Carnet Z (64) Odrzucone 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
65 Malwina Słowikowska-Łoś
KJ Picador
Belquin GG (72) Przyjete 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
66 Malwina Słowikowska-Łoś
KJ Picador
Mark R (71) Przyjete 6 - P-2,wyd. 2016, p/f Runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
8 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
17 - P-3 wyd. 2016 - Finał runda P, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
67 Paulina Smolińska
Jacobs (89) Odrzucone 4 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Amatorzy, otwarty, Zawody Towarzyskie, 2022-08-13
68 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (35) Przyjete 10 - CC-1 wyd. 2021,p/f Runda CC, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
21 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Finał Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-08-14
69 Natalia Templin
KJ Lewada
Icaro D’alem (5) Przyjete 9 - C-1 (2019), p/f Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
20 - C-2 wyd. 2019, Finał Runda C, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
70 Zuzanna Tyrawa
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Missisipi-P (31) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
71 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Aramis (76) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
72 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Sir Rosenthal (75) Przyjete 5 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-13
16 - L-4, Finał runda L, otwarty, Zawody Regionalne, 2022-08-14
73 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (55) Odrzucone 23 - D-3 wyd. 2021, Zawody Regionalne, 2022-08-14
3
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
7
Klub Jeździecki Maximus Kowary
10
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "KSIĄŻ"
11
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
14
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
16
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
18
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wroclaw
23
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
24
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
30
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
31
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
32
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
33
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
34
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
35
Bez Przynależności Klubowej D O S
37
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
38
Klub Jeździecki Maximus Kowary
39
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
40
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
42
KLUB JEŹDZIECKI "OLMET-OstSped" OSTRÓW WIELKOPOLSKI
46
Jeździecki Klub Michałów
47
Jeździecki Klub Michałów
48
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
49
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
56
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
57
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
60
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
61
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
63
Wrocławski Klub Jeździecki
68
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
70
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
71
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
72
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl