Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

XIV Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu, Memoriał Zbigniewa Dąbrowskiego Pełen ekran
2022-09-11 - 2022-09-11
Liczba przyjętych koni: 35
Liczba przyjętych zawodników: 46
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Natalia Bomba
Stado Ogierów Książ
Narew (17) Przyjete 1- MMSiA - Debiuty (klasy 1-8), 2022-09-11
2 Matylda Cybulska
BPK
Piorun (15) Przyjete 1- MMSiA - Debiuty (klasy 1-8), 2022-09-11
3 Julia Czajkowska
Brak
Alkatel (7) Przyjete 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
4 Maja Czarnecka
Ośrodek Jeździecki Unikat
Gently (20) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
5 Hania Dębek
Ośrodek Jeździecki Unikat
Sulejka (21) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
6 Zosia Głośnicka
brak
Brzenka (25) Przyjete 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
7 Karolina Głowacka
BPK
Amon (24) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
8 - L-3 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
8 Julia Gunia
Bpk
Rebelia (10) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
9 Kornelia Gunia
Bpk
Bazylea (11) Przyjete 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
10 Nicola Hasiuk
BPK
Swansea Boy (30) Przyjete 5 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Studenci i młodzież do lat 26, 2022-09-11
11 Kamila Janik
BPK
Impresja (3) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
8 - L-3 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
12 Kamila Janik
BPK
Niagara (13) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
13 Karolina Jaśińska
Ośrodek Jeździecki Unikat
Gently (20) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
14 Iga Kamińska
Robert (19) Przyjete 9 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2022-09-11
15 Alicja Kantek
ZSCKR Mokrzeszów
Izandra (37) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
16 Zuzanna Karwowska
Bpk
Buentina (6) Przyjete 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
17 Emilia Kasperska
Narew (17) Przyjete 1- MMSiA - Debiuty (klasy 1-8), 2022-09-11
18 Maria Kochańska
Bpk
Brda (35) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
19 Maria Kochańska
Bpk
Forteca (34) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
20 Hanna Lipowska
ZSCKR Mokrzeszów
Izandra (37) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
21 Kinga Matusik
Bpk
Swansea Boy (30) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
22 Bianka Mączka
Ośrodek Jeździecki Unikat
Gently (20) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
23 Michelle Naskręt
Bpk
Boliwia (14) Przyjete 1- MMSiA - Debiuty (klasy 1-8), 2022-09-11
24 Martyna Pachulska
BPK
Paramour B (31) Przyjete 5 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Studenci i młodzież do lat 26, 2022-09-11
25 Julia Popławska
Bpk
Estragon (4) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
26 Roksana Przygocka
Bpk
Stella (29) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
27 Julia Rabenda
ZSCKR Mokrzeszów
Regencja (39) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
28 Magdalena Rogowska
BPK
Dalia (1) Odrzucone 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
29 Gabriela Rybka
KJ MICHAŁÓW
Paramour B (33) Przyjete 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
30 Julia Semeniuk
ZSCKR Mokrzeszów
Regencja (38) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
31 Hanna Sławska
Bpk
Sardynia (27) Przyjete 1- MMSiA - Debiuty (klasy 1-8), 2022-09-11
32 Maria Sobieska
KJ MICHAŁÓW
Angelo (32) Przyjete 2 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 1-6), 2022-09-11
33 Karina Sowińska
BPK
Carvinjo Hbc (16) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
34 Laura Sowińska
BPK
Piorun (15) Przyjete 2 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 1-6), 2022-09-11
35 Zofia Szyłkowska
Bpk
Bazylea (12) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
36 Klaudia Trychta
Bpk
Stella (29) Przyjete 6 - Program Parajeździecki pierwszy krok, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
37 Marika Trzoski
Bpk
Bazylea (9) Przyjete 1- MMSiA - Debiuty (klasy 1-8), 2022-09-11
38 Emilia Ulanowska
Ośrodek Jeździecki Unikat
Sulejka (21) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
39 Hanna Urbanowska
Bpk
Boliwia (26) Przyjete 1- MMSiA - Debiuty (klasy 1-8), 2022-09-11
40 Julia Wenecka
Bpk
Brda (8) Przyjete 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
41 Małgorzata Wesołowska
Bpk
Korgan (5) Przyjete 5 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Studenci i młodzież do lat 26, 2022-09-11
42 Wiktora Wierzba
BPK
Robert (19) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
43 Kasjana Więckowska
Bpk
Sardynia (18) Przyjete 4 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły średnie, 2022-09-11
44 Oliwia Witiak
Bpk
Stella (29) Przyjete 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
45 Urszula Wyszyńska
Bpk
Sardynia (22) Przyjete 2 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 1-6), 2022-09-11
46 Adrian Zarębski
BPK
Roksana (36) Przyjete 5 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Studenci i młodzież do lat 26, 2022-09-11
47 Klaudia Ziętara
Ośrodek Jeździecki Unikat
Sulejka (21) Przyjete 7 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
48 Dominika Ziomek
Bpk
Rebelia (23) Przyjete 8 - L-3 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, 2022-09-11
49 Ida Żygadło
SP w Kobierzycach
Adria (28) Przyjete 3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
3 - MMSiA, L-1 wyd. 2016, Szkoły podstawowe (klasy 7–8), 2022-09-11
1
Stado Ogierów Książ
4
Ośrodek Jeździecki Unikat
5
Ośrodek Jeździecki Unikat
13
Ośrodek Jeździecki Unikat
22
Ośrodek Jeździecki Unikat
38
Ośrodek Jeździecki Unikat
47
Ośrodek Jeździecki Unikat

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl