Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie MISTRZOSTWA DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO W UJEŻDŻENIU Pełen ekran
2022-09-24 - 2022-09-25
Liczba przyjętych koni: 54
Liczba przyjętych zawodników: 52
Komunikaty organizatora
1. Sponsorzy - Ziaja - Dolnośląski Związek Jeździecki - Green Mountain Hotel 5* (pobyt w hotelu w konkursie MDŚl. kat. Open)
2. Prosimy zapoznać się ze zmianami w regulaminie MDŚL 2020 oraz Uchwałą Zarządu DZJ wprowadzającą zamiany
3. Biuro zawodów (opłaty) znajduje się przy arenie D (przy murze)
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Bańska
Karkonoski Klub Jeździecki
Ari-el (52) Przyjete 9 - C-3, p/f MDŚL Seniorzy, 2022-09-24
25 - C-4, finał MDŚL Seniorzy, 2022-09-25
2 Martyna Bańska
Karkonoski Klub Jeździecki
Kenzi (51) Przyjete 9 - C-3, p/f MDŚL Seniorzy, 2022-09-24
26 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C otwarty, 2022-09-25
3 Ilona Bigda
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Casanova (15) Przyjete 9 - C-3, p/f MDŚL Seniorzy, 2022-09-24
25 - C-4, finał MDŚL Seniorzy, 2022-09-25
4 Agata Blesznowska
Wtwk-partynice
Muzka (16) Przyjete 2 - L-1, I p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
14 - L-2, II p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
18 - L-3, finał MDŚL Kuce, 2022-09-25
5 Milena Iga Bogdańska
BPK
Lukrecja (49) Przyjete 1 - L-1, I p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-24
6 Agnieszka Borkowska
KS Pegaz Chwałowice
Wiza W (6) Przyjete 6 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P otwarty, 2022-09-24
22 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Finał Runda P otwarty, 2022-09-25
7 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (59) Przyjete 11 - CC-4, p/f MDŚL OPEN, 2022-09-24
27 - CC-6, finał MDŚL OPEN, 2022-09-25
8 Aleksandra Chachulska - Krysmann
KS "Arkadia" Wielka Lipa
Caruso (67) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
9 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (50) Przyjete 2 - L-1, I p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
14 - L-2, II p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
18 - L-3, finał MDŚL Kuce, 2022-09-25
10 Jagoda Gidzinska
Bpk
Duma (21) Przyjete 1 - L-1, I p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-24
17 - L-2, II p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-25
30 - L-3 wyd. 2016, finał MDŚL Amatorzy, 2022-09-25
11 Katarzyna Goda
Jeździecki Klub Michałów
Perla (34) Odrzucone 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
20 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Finał Runda L otwarty, 2022-09-25
12 Natalia Grasza
Bpk
Topolino (43) Przyjete 2 - L-1, I p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
14 - L-2, II p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
18 - L-3, finał MDŚL Kuce, 2022-09-25
13 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (22) Odrzucone 9 - C-3, p/f MDŚL Seniorzy, 2022-09-24
25 - C-4, finał MDŚL Seniorzy, 2022-09-25
14 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Wonder World (23) Odrzucone 40 dodany - CS-1 wyd. 2022, Zawody Regionalne, 2022-09-24
41 dodany - CS-5 wyd. 2022, Zawody Regionalne, 2022-09-25
15 Nicola Hasiuk
BPK
Del Corleone (71) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
16 Agnieszka Jamrozik
Bpk
Dorryt (58) Przyjete 1 - L-1, I p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-24
17 - L-2, II p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-25
30 - L-3 wyd. 2016, finał MDŚL Amatorzy, 2022-09-25
17 Aleksandra Kalińska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Guapa (24) Przyjete 5 - P-1, I p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-24
21 - P-2 wyd. 2016, II p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
31 - P-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
18 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Gold Medal (36) Przyjete 9 - C-3, p/f MDŚL Seniorzy, 2022-09-24
25 - C-4, finał MDŚL Seniorzy, 2022-09-25
19 Iga Kamińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Der Liebe (33) Przyjete 5 - P-1, I p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-24
21 - P-2 wyd. 2016, II p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
31 - P-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
20 Szymon Klepek
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Lady (64) Przyjete 5 - P-1, I p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-24
21 - P-2 wyd. 2016, II p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
31 - P-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
21 Joanna Kobyłecka - Raczyńska
Bpk
Deboule (68) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda N otwarty, 2022-09-24
24 - N-5 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Finał Runda N otwarty, 2022-09-25
22 Dorota Kornatowska
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Pasja (65) Przyjete 6 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P otwarty, 2022-09-24
22 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Finał Runda P otwarty, 2022-09-25
23 Zofia Koszewicz
Klub Jeździecki Picador
Jaguar (55) Przyjete 10 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C otwarty, 2022-09-24
26 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C otwarty, 2022-09-25
24 Maja Kot
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Baluzino (2) Przyjete 5 - P-1, I p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-24
21 - P-2 wyd. 2016, II p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
31 - P-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
25 Maria Krzywda
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lavaron (73) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
26 Marta Kuc
OSK Michalscy
Sommelier (32) Przyjete 6 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P otwarty, 2022-09-24
22 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Finał Runda P otwarty, 2022-09-25
27 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (54) Przyjete 12 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC otwarty, 2022-09-24
28 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Finał Runda CC otwarty, 2022-09-25
28 Hanna Leonhard
BPK
Bruno (40) Przyjete 2 - L-1, I p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
18 - L-3, finał MDŚL Kuce, 2022-09-25
29 Marta Lis
Olmet-OstSped
Welt Contendor (62) Przyjete 10 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C otwarty, 2022-09-24
26 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C otwarty, 2022-09-25
30 Łukasz Majewski
KLUB JEŹDZIECKI "OLMET-OstSped" OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Mirella (39) Odrzucone 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
20 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Finał Runda L otwarty, 2022-09-25
31 Agata Masiczak
Kj Picador
Rafio (27) Przyjete 8 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda N otwarty, 2022-09-24
24 - N-5 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Finał Runda N otwarty, 2022-09-25
32 Magdalena Matuszewska
Bpk
Nifty Boy (44) Przyjete 1 - L-1, I p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-24
17 - L-2, II p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-25
30 - L-3 wyd. 2016, finał MDŚL Amatorzy, 2022-09-25
33 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (11) Przyjete 11 - CC-4, p/f MDŚL OPEN, 2022-09-24
27 - CC-6, finał MDŚL OPEN, 2022-09-25
34 Dominika Mucha
BPK
Lexus (13) Przyjete 9 - C-3, p/f MDŚL Seniorzy, 2022-09-24
25 - C-4, finał MDŚL Seniorzy, 2022-09-25
35 Szymon Nachotko
KJ Maximus Kowary
Dalwhinnie (56) Przyjete 10 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C otwarty, 2022-09-24
26 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C otwarty, 2022-09-25
36 Katarzyna Olkuska
Klub Jeździecki Na Koń W łagowie
Diuk (20) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
20 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Finał Runda L otwarty, 2022-09-25
37 Magdalena Pachołek
Small Cherry
A Lucky Boy (45) Przyjete 9 - C-3, p/f MDŚL Seniorzy, 2022-09-24
25 - C-4, finał MDŚL Seniorzy, 2022-09-25
38 Magdalena Pachołek
Small Cherry
Biały Bez (53) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
20 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Finał Runda L otwarty, 2022-09-25
39 Martyna Pachulska
BPK
Paramour B (63) Przyjete 1 - L-1, I p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-24
17 - L-2, II p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-25
30 - L-3 wyd. 2016, finał MDŚL Amatorzy, 2022-09-25
40 Milena Paleń
BPK
Korynt (14) Przyjete 10 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C otwarty, 2022-09-24
26 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C otwarty, 2022-09-25
41 Julia Rohde
LKS Stragona Strzegom
Kingston (60) Przyjete 5 - P-1, I p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-24
21 - P-2 wyd. 2016, II p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
31 - P-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
42 Justyna Ruda
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Lukrecja (49) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
43 Karolina Sekunda
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Troja-P (12) Przyjete 9 - C-3, p/f MDŚL Seniorzy, 2022-09-24
25 - C-4, finał MDŚL Seniorzy, 2022-09-25
44 Julia Sikorska
Wrocławski Klub Jeździecki
Estaban (47) Przyjete 6 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P otwarty, 2022-09-24
45 Karolina Siwek
Klub Sportowy Equita Noak
Wembley (19) Przyjete 3 - L-1, I p/f MDŚL Juniorzy Młodsi, 2022-09-24
15 - L-2, II p/f MDŚL Juniorzy Młodsi, 2022-09-24
19 - L-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy Młodsi, 2022-09-25
46 Malwina Słowikowska-Łoś
KJ Picador
Barwinek (69) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L otwarty, 2022-09-24
20 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Finał Runda L otwarty, 2022-09-25
47 Malwina Słowikowska-Łoś
KJ Picador
Mark R (37) Przyjete 6 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P otwarty, 2022-09-24
8 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda N otwarty, 2022-09-24
22 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Finał Runda P otwarty, 2022-09-25
24 - N-5 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Finał Runda N otwarty, 2022-09-25
48 Zuzanna Sonnenberg
Down Boy (72) Przyjete 1 - L-1, I p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-24
49 Zofia Stempniewicz
BPK
Royal Red (30) Przyjete 7 - N-4, I p/f MDŚL Młodzi Jeźdźcy, 2022-09-24
16 - N-5, II p/f MDŚL Młodzi Jeźdźcy, 2022-09-24
23 - N-8 wyd. 2022, finał MDŚL Młodzi Jeźdźcy , 2022-09-25
50 Klaudia Szelechowicz
Karkonoski Klub Jeździecki
Royal Raqel (10) Przyjete 5 - P-1, I p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-24
7 - N-4, I p/f MDŚL Młodzi Jeźdźcy, 2022-09-24
21 - P-2 wyd. 2016, II p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
31 - P-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
51 Patrycja Szelechowicz
Karkonoski Klub Jeździecki
Ti Amo - P (9) Przyjete 5 - P-1, I p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-24
7 - N-4, I p/f MDŚL Młodzi Jeźdźcy, 2022-09-24
21 - P-2 wyd. 2016, II p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
31 - P-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
52 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (31) Przyjete 12 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC otwarty, 2022-09-24
28 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Finał Runda CC otwarty, 2022-09-25
53 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Blu Boy (29) Przyjete 2 - L-1, I p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
14 - L-2, II p/f MDŚL Kuce, 2022-09-24
18 - L-3, finał MDŚL Kuce, 2022-09-25
54 Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Cassis (25) Przyjete 6 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P otwarty, 2022-09-24
22 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Finał Runda P otwarty, 2022-09-25
55 Ola Tomala
Bpk
Floris King (70) Przyjete 10 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C otwarty, 2022-09-24
26 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C otwarty, 2022-09-25
56 Katarzyna Waligorska
BPK
Asuan (61) Odrzucone 11 - CC-4, p/f MDŚL OPEN, 2022-09-24
27 - CC-6, finał MDŚL OPEN, 2022-09-25
57 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (5) Przyjete 3 - L-1, I p/f MDŚL Juniorzy Młodsi, 2022-09-24
15 - L-2, II p/f MDŚL Juniorzy Młodsi, 2022-09-24
19 - L-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy Młodsi, 2022-09-25
58 Róża Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Monario (66) Przyjete 5 - P-1, I p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-24
21 - P-2 wyd. 2016, II p/f MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
31 - P-3 wyd. 2016, finał MDŚL Juniorzy, 2022-09-25
59 Karmela Wolniewicz
Bpk
Bellissima (57) Przyjete 1 - L-1, I p/f MDŚL Amatorzy, 2022-09-24
60 Karolina Worotnik
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Metres I-P (3) Przyjete 11 - CC-4, p/f MDŚL OPEN, 2022-09-24
27 - CC-6, finał MDŚL OPEN, 2022-09-25
1
Karkonoski Klub Jeździecki
2
Karkonoski Klub Jeździecki
3
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
11
Jeździecki Klub Michałów
13
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
14
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
17
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
18
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
19
Bez Przynależności Klubowej D O S
20
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
22
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
23
Klub Jeździecki Picador
24
Klub Jeździecki Maximus Kowary
25
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
27
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
30
KLUB JEŹDZIECKI "OLMET-OstSped" OSTRÓW WIELKOPOLSKI
33
Jeździecki Klub Michałów
36
Klub Jeździecki Na Koń W łagowie
42
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
43
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
44
Wrocławski Klub Jeździecki
45
Klub Sportowy Equita Noak
52
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
53
Wrocławski Klub Jeździecki
54
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
57
Wrocławski Klub Jeździecki
58
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
60
Klub Jeździecki Maximus Kowary

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl