Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2022-09-24 - 2022-09-24
Liczba przyjętych koni: 49
Liczba przyjętych zawodników: 47
Komunikaty organizatora
1. Sprawdzanie dokumentów w loży sędziowskiej od 8:15, wszystkie dokumenty brakujące muszą zostać doniesione przed konkursem pod rygorem niewystartowania.
2. Wspólne oglądanie parkuru dla konkursów nr 1 i nr 2 przed konkursem nr 1
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Monika Bardelska
BPK
Biba (36) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 Maja Bator
BPK
Fantazja-w (35) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 Julia Brondel
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Azulen (58) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
4 Julian Chojka
BPK
Pola (63) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
5 Marek Czaja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (37) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
6 Karolina Czerwik
BPK
Magnat (24) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
7 Aleksandra Danecka
Lks Don Camillo
K-Mundial-W (60) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
8 Alicja Dobrzańska
Lks Don Camillo
Igusia (59) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
9 Markowska Gabriela
Bpk
Flip (45) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
10 Marcelina Galewska
KJ Impuls
Enjoy Me Z (25) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
11 Zuzanna Głusek
Bpk
Haker (54) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
12 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (51) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
13 Irena Grzesik
BPK
Pablo Paero (28) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
14 Weronika Kajdana
Klub Jeździecki Laredo
Carmel (11) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
15 Izabella Kisielowska
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Massimo Endorphino (47) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-09-24
16 Oliwia Kocwin
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Czandor (56) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
17 Hanna Kołodziej
Klub Jeździecki Impuls
Kankara Progres Z (9) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
18 Antonina Kołodziejczyk
Klub Jeździecki "Laredo"
Chaman Cord (61) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
19 Natalia Kot
BPK
Awantaż (7) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
20 Łukasz Kot
BPK
Salamon Don Darco (6) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-09-24
21 Zofia Kotas
Klub Jeździecki "Laredo"
Enigma (18) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
22 Maja Krysiak
Stajania Patatajkowo
Estrada (26) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
23 Alicja łuczak
Bpk
Simba (46) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
24 Hanna Martynowicz
Bpk
Elegantia (52) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
25 Nadia Masłoń
Bpk
Bistral (44) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
26 Anna Michalska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lavita-L (17) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-09-24
27 Kinga Młyńczyk
Bpk
Colvin H (49) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
28 Natalia Paliszkiewicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Loreo (55) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
29 Dalia Peshtewan
Kj Lambada
Rubin (33) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
30 Zuzanna Piotrowicz
KJ Lambada
Billy (41) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
31 Zuzanna Piotrowicz
KJ Lambada
Boston (40) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
32 Pola Podsiadły
Bpk
Horest (43) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
33 Weronika Polaczek
KJ Zbrosławice
Furtiva (16) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
34 Oliwia Przepiórka
Kj Lambada
Batalia (32) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
35 Julia Przybylska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (21) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
36 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Abigej Ii Zw (38) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
37 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Consula Sav Zw (39) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
38 Zuzanna Puczyńska
Klub Jeździecki "Laredo"
Balou Caretino (4) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-09-24
39 Zuzanna Puto
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Calia "M" (12) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-09-24
40 Karina Reterska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Ale Dama (20) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
41 Adrianna Sankowska
KJ Trachy Sośnicowice
Contino MK (3) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
42 Wiktoria Siudyka
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (13) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
43 Karolina Sołtys
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gwinet (5) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-09-24
44 Natalia Szczechla
Klub Jeździecki Laredo
Pamela (19) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
45 Gabriela Szumlińska
BPK
Sarsa (50) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-09-24
46 Karolina Świącik
KJ Lambada
Sandiego (23) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
47 Natasza Waloch
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Da Luna (22) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
48 Patrycja Wojdała
Lks Don Camillo
Aero (31) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
49 Natalia Wypchlak
LKS Don Camillo
Aston (57) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-09-24
3
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
16
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
21
Klub Jeździecki "Laredo"
26
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
35
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Bez Przynależności Klubowej S L A
39
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
40
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
43
Klub Jeździecki Zbrosławice
47
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl