Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Regionalne i Towarzyskie Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2022-10-08 - 2022-10-09
Liczba przyjętych koni: 69
Liczba przyjętych zawodników: 64
Komunikaty organizatora
1. Gospoda Rogate Rancho na terenie Ośrodka Jeździeckiego zaprasza na pokazy kulinarne dziś od godziny 14.00
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Julia Barczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony PonySport (47) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
2 Amelia Bartoń
Bpk
Migotka (42) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
3 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lilly de Prissey (48) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
4 Weronika Bloch
Bpk
Interesant (69) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
5 Julia Błażusiak
KJ Trachy Sośnicowice
Czarny Rumianek (49) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
6 Natalia Błażusiak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Falco (50) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
7 Nadia Borowiec
BPK
My Little Pepsi (54) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
8 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Johny Bravo (68) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
9 Hanna Dramska Manterys
Klub Jeździecki Zbrosławice
Magic Star (73) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
10 Julia Folwaczny
Kj Trachy Sośnicowice
Bijou Be (35) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
11 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (18) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
12 Oliwia Główczyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
El Camp (23) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-10-08
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-10-08
13 Magdalena Gut
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Etiuda "M" (81) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-10-08
14 Magdalena Gut
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Selection Prestige (80) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
15 Agata Hubner
Klub Jeździecki "Laredo"
Ocean des Reves (39) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
16 Paulina Janoszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arkoza (14) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
17 Natalia Jendrecka
BPK
Sangria De Chenu (51) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
18 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (84) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
19 Małgorzata Knapik
Bpk
My Little Pepsi (55) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
20 Antonina Kołodziejczyk
Klub Jeździecki Laredo
Chaman Cord (46) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
21 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Fredora (21) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-10-08
22 Dagna Krzymińska
Klub Jeździecki Global
Crumble de Quirrado (83) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
23 Wiktor Larkowski
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Elokwencja M (82) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-10-08
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-10-08
24 Agnieszka Lasko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Viserion (75) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
25 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (44) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-10-08
26 Magda Łyko
BPK
Anne B (52) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
27 Gabriela Markowska
Bpk
Flip (70) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
28 Nadia Masłoń
Bpk
Bistral (71) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
29 Patrycja Matla
Bpk
Callie (24) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
30 Marta Mazur
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (78) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
31 Anna Michalska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lavita-L (57) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-10-08
32 Karolina Mikulska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (38) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
33 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (2) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
34 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valentina (3) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
35 Zofia Musiał
Stowarzyszenie klub jeździecki preria wilkowice
Tynporth Chacha (34) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
36 Oliwia Nogalska
Lzj Drama Zbrosławice
Brabus (12) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
37 Maria Ostałowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (10) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
38 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (62) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
39 Zofia Pierzchała
LZJ Drama Zbrosławice
Caloona S (65) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-10-08
40 Wiktoria Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Fiona (74) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
41 Stefania Podleśny
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Malibu (11) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-10-08
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-10-08
42 Martyna Poloczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Anabell Zw (26) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
43 Maja Poręba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (40) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
44 Anna Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Join Me (63) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
45 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rob Roy (64) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
46 Julia Przybylska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (66) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
47 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Abigej II ZW (43) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
48 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Consula Sav Zw (45) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
49 Anna Puszczewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Lider (61) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
50 Karina Reterska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Ale Dama (22) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-10-08
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-10-08
51 Zofia Sikora
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mojra Favo (37) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
52 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (77) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
53 Lena Skotniczny
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (9) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
54 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Macho (87) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
55 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Mighty Man (86) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-10-08
56 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Papilon (31) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
57 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora II (85) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
58 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Global
Quentchen (67) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
9 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2022-10-08
59 Natasza Stanula
BPK
Ballada (60) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
60 Alicja Szyndzielorz
KJ Trachy Sośnicowice
Celine (36) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
61 Natalia Taras
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pasja (33) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
62 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Giorgia LA (72) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
63 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nemezis (27) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
64 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (28) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
65 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (41) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
66 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Talifax K (79) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-08
67 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (53) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-08
68 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sentino M (58) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
69 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-bo-ma (76) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
70 Hanna Wolsza
Lzj Drama Zbrosławice
Princessa (59) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2022-10-08
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
6
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
13
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
14
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
23
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
25
Klub Jeździecki Global
30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
31
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
32
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
34
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
35
Stowarzyszenie klub jeździecki preria wilkowice
37
Bez Przynależności Klubowej S L A
38
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
40
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
41
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
42
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
43
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
44
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
46
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
47
Bez Przynależności Klubowej S L A
48
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
50
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
51
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
52
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
53
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
55
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
56
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
57
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
61
Bez Przynależności Klubowej S L A
62
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
63
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
64
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
65
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
66
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
67
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
68
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
69
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl