Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu Pełen ekran
2022-10-22 - 2022-10-23
Liczba przyjętych koni: 45
Liczba przyjętych zawodników: 41
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Natalia Badura
LKJ Lewada Zakrzów
Marco (44) Odrzucone 10 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC Gold, 2022-10-22
2 Agata Błesznowska
Wtwk-patrynice
Pentagon - K (50) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda kuce, 2022-10-22
12 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda kuce, 2022-10-23
3 Ewa Burnecka
Picador
Lamia - W (46) Przyjete 3 - L-1 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-22
4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
13 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-23
14 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-23
4 Zuzanna Ceglarz
SKJ OPTIMA
Dark (35) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
14 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-23
5 Aleksandra Chachulska - Krysmann
KJ Arkadia W.Lipa
Caruso (10) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
15 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-23
6 Monika Cieplińska
Srj - Galopuj Z Nami
Mick Night Pinky (29) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
15 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-23
7 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (25) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda kuce, 2022-10-22
12 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda kuce, 2022-10-23
8 Marta Gajewska - Czul
Bpk
Horalek (48) Przyjete 3 - L-1 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-22
13 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-23
9 Jagoda Gidzinska
Bpk
Dekoracja- G (16) Przyjete 3 - L-1 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-22
13 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-23
10 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Bellagio (55) Przyjete 7a - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-10-22
15 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-23
11 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (56) Przyjete 8 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-22
18 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-23
12 Iga Kamińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Der Liebe (18) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
15 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-23
13 Dorota Kornatowska
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Pasja (53) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
14 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (45) Przyjete 9 - CC-2 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC, 2022-10-22
19 - CC-2 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC, 2022-10-23
15 Hanna Leonhard
BPK
Bruno (8) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
16 Marta Lis
Olmet-OstSped
Welt Contendor (41) Przyjete 8 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-22
18 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-23
17 Lena Majda
Muzka (57) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
18 Łukasz Majewski
KLUB JEŹDZIECKI "OLMET-OstSped" OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Mirella (39) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
14 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-23
19 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (23) Przyjete 10 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC Gold, 2022-10-22
20 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC Gold, 2022-10-23
20 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Lebrento Lynaro B (54) Przyjete 8 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-22
17 - N-6 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda N, 2022-10-23
21 Agata Morawiec
WKJ Partynice
Impet (20) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
22 Dominika Mucha
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Babilon (32) Przyjete 6 - D-1 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Runda D, 2022-10-22
7a - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-10-22
16 - D-2 wyd. 2021, Zawody Regionalne, Runda D, 2022-10-23
23 Dominika Mucha
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lexus (31) Przyjete 8 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-22
18 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-23
24 Dorota Mum
SRJ Galopuj z nami
Fatma (34) Przyjete 3 - L-1 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-22
13 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-23
25 Aleksandra Ordon
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Don Royal 9 (13) Przyjete 10 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC Gold, 2022-10-22
21 - CC-5 wyd. 2020 popr. 2022, Zawody Regionalne, 2022-10-23
26 Hanna Otfinowska
BPK
Marillion (28) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
14 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-23
27 Natasha Pasiek
Bpk
Rs Rocky Dancer (47) Przyjete 3 - L-1 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-22
13 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-23
28 Tomasz Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Sang Jang (33) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
14 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-23
29 Patricia Popławska
Clarena Sports Club
Showstar (9) Przyjete 8 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-22
30 Hanna Rzeźnik
Bpk
PALOMINO (Ferdek) (4) Przyjete 3 - L-1 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-22
4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
13 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2022-10-23
14 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-23
31 Oliwia Semkowicz
BPK
Koral (42) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
32 Klara Skrzypczyńska
WKJ
Impet (19) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
33 Alicja Sokołowska
WKJ Partynice
Modeo (17) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
34 Magdalena Soyta
Clarena Sports Club
Markus (24) Przyjete 8 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-22
18 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-23
35 Alicja Stępień
SKJ OPTIMA
Eclectica (37) Przyjete 10 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC Gold, 2022-10-22
20 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC Gold, 2022-10-23
36 Sylwia Surmiak
Klub Jeździecki Lansada
Dietmer B (49) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
37 Julia Szut
SKJ OPTIMA
Furst Fantastic (38) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
15 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-23
38 Karolina Szut
SKJ OPTIMA
Ewerest N (36) Przyjete 8 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-22
8 - C-1 (2019), Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-22
18 - C-2 wyd. 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2022-10-23
39 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (43) Przyjete 10 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC Gold, 2022-10-22
20 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Runda CC Gold, 2022-10-23
40 Michalina Szybalska
Wkj Partynice
Muzka (40) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
41 Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Cassis (22) Przyjete 7a - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, 2022-10-22
15 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-23
42 Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Suleyken (21) Przyjete 10a - CS-1 wyd. 2022, Zawody Regionalne, 2022-10-22
22 - CS-5 wyd. 2022, Zawody Regionalne, 2022-10-23
43 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (12) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-22
5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
14 - L-4 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Runda L, 2022-10-23
15 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-23
44 Marta Wesołowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (27) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda kuce, 2022-10-22
12 - L-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda kuce, 2022-10-23
45 Karmela Wolniewicz
Bpk
Bellissima (51) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-22
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
11 - L-2 wyd. 2016, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2022-10-23
46 Nina Ziółkowska
LKJ Lewada, Zakrzów
Insterfreude (6) Przyjete 5 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-22
15 - P-2 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Runda P, 2022-10-23
10
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
11
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
12
Bez Przynależności Klubowej D O S
13
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
14
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
18
KLUB JEŹDZIECKI "OLMET-OstSped" OSTRÓW WIELKOPOLSKI
19
Jeździecki Klub Michałów
22
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
23
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
25
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
39
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
41
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
42
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
43
Wrocławski Klub Jeździecki
44
Wrocławski Klub Jeździecki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl