Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie halowe zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody, Finał Halowego Pucharu Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego Pełen ekran
2022-10-29 - 2022-10-30
Liczba przyjętych koni: 131
Liczba przyjętych zawodników: 121
Komunikaty organizatora
1. Kontakt w sprawie list startowych - Kamil 514 172 006
2. Dekoracja finału Halowego Pucharu DZJ: Kuce I - po konkursie nr 12a, Kuce II - po konkursie nr 13a, Amator i Junior Młodszy - po konkursie nr 16, Junior - po konkursie nr 20, Senior - po konkursie nr 21. DEKORACJA BEZ KONI
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Iga Aksman
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
Ghuinevre A (164) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
2 Dominik Ast
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Kora (104) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
21 - N1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Senior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
3 Dominik Ast
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Safian (105) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
21 - N1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Senior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
4 Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Goh I Noor (126) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 Dorota Bednarek
WKJ Lublin Sekcja jeździecka Wieża
Emirat (106) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
6 Oliwia Bem
JKS Jaroszówka
Dukat (136) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
7 Klaudia Bernaś
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Sesila G (112) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
8 Agata Błesznowska
Wkj
Pentagon-K (185) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
9 Samiloby Boodie
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Avril (111) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
10 Agata Buczek
KJ Stajnia Bukowiec
Oliver (76) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
11 Iga Ceranka
Bpk
Cicero (146) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
12 Aleksandra Chłopaś
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Saul T (120) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
13 Katarzyna Chodkowska
BPK
Dream On Ipo (121) Przyjete 12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 Karol Chrzanowski
KJ Ślęża Wrocław
Cassiana S (35) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 Karol Chrzanowski
Klub Jeździecki Ślęża
Coral Spring (152) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
16 Karol Chrzanowski
Kj Ślęża Wrocław
Hugo Boss (58) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
17 Karol Chrzanowski
Klub Jeździecki Ślęża
Konstantyn BH (72) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
18 Karol Chrzanowski
KJ Ślęża Wrocław
Sacha (135) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
19 Julia Ciesielska
KJ Giżyńscy
Wistar (108) Przyjete 1 - 40 cm, Krzyżaczki, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
20 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (26) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
21 Małgorzata Dratwa
KJ Ślęża Wrocław
Aiche Bel (50) Przyjete 1 - 40 cm, Krzyżaczki, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
1 - 40 cm, Krzyżaczki, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
11 - 40 cm, Zawody Towarzyskie, Krzyżaczki, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
11 - 40 cm, Zawody Towarzyskie, Krzyżaczki, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
22 Antonina Folda
KJ Black Pony
Markiza-K (176) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
23 Maja Frymar
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Wonder G (181) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
24 Kamila Galimska
Bpk
Lutnia (167) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
25 Izabela Gawęska
SKJ Optima
Bartek (177) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
26 Joanna Geisler
BPK
Stokrotka (149) Przyjete 2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
27 Filip Giżyński
Kj Giżyńscy
Lota (94) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
28 Patrycja Glińska
BPK
Calanda (143) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
29 Aleksandra Głowacz
BPK
Omiro - S (40) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
30 Aleksandra Głowacz
BPK
Orginal First-s (41) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
31 Aleksandra Głowacz
BPK
Orszi - S (39) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
21 - N1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Senior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
32 Ewa Głowacz
BPK
Felicjo (38) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
33 Sara Golach
Bez Przynależności Klubowej D O S
Beautiful Bay (63) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
34 Weronika Gosztyła
Bpk
Cykoria (37) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
35 Karolina Greniuk
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
Afryka BH (42) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
36 Karolina Greniuk
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
Viva (43) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
37 Nikola Grońska
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
Karta (179) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
38 Barbara Gruszczyńska
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Manchester 0012 (118) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
39 Weronika Guszpil
JKS Jaroszówka
Joker (141) Przyjete 17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
40 Weronika Guszpil
JKS Jaroszówka
Lancasto Numer One (140) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
41 Pola Hajder
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Storming Ahead (117) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
42 Helena Hołubniak
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Burbon (131) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
43 Maja Hypta
KJ Ślęża Wrocław
Coral Spring (152) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
44 Lena Inglot
Bpk
Furora (137) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
45 Anton Iwanow
Bpk
Harley (65) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
46 Paulina Jamroz
JKS JAROSZÓWKA
Kelly Ewita (163) Przyjete 17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
47 Nicole Jendryk
JKS Lauden
Insignia (66) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
48 Tomasz Klein
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Salmo (166) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
49 Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Avenido (69) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
50 Mariusz Kleniuk
Lkj Hippologia Strzegom
Dakota (107) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
51 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Delicieux "M" (82) Odrzucone 19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
52 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Red Hot Chili Pepper (182) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
53 Mariusz Kleniuk
Lkj Hippologia Strzegom
Sorento (150) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
54 Marika Kmiecik
BPK
Pa Lady P (144) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
55 Michalina Kocjan
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Diacontina (184) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
56 Victoria Kocowska
Pawlak Equestrian
Armin de Monsieur (161) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
57 Stanisław Konarski
LKS Stragona Strzegom
Galilo (127) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
58 Maja Kościelna
Horse Team Agri Sudety
Mira (48) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
59 Karolina Kościelniak
OSK Michalscy Trzebinica
Comodo (156) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
60 Aleksandra Kozłowska
Kj Giżyńscy
Wendelin (109) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
61 Lena Kożuszyn
KJ Black Pony
Migrena (171) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
62 Andrea Kreutzer
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Grandos (73) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
63 Andrea Kreutzer
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Macho (74) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
64 Izabela Krężelewska
Kj Ślęża Wrocław
Quiomme de Rialfo (57) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
65 Weronika Krzecka
JKS Jaroszówka
Barsalla d'Loren (142) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
66 Maria Krzywda
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lavaron (129) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
67 Nadia Książczyk
KJ Stajnia Bukowiec
Celadine (75) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
68 Zuzanna Kuczerawy
KJ Platan
Avatar (54) Odrzucone 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
69 Zuzanna Kuczerawy
KJ Platan
Dream Z (52) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
70 Zuzanna Kuczerawy
KJ Platan
Uraca II (53) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
71 Martyna Kuczyńska
BPK
Wallenrod (36) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
72 Nayon Lee
Kj Platan
Duette B. (100) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
73 Nayon Lee
Kj Platan
Monopoly (99) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
74 Kalina Letachowicz
Bpk
B-fenix (3) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
75 Justyna Ligas
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
Frykas (180) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
76 Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Bonner Du Domaine Z (183) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
77 Lena Majda
WKJ Partynice
Muzka (175) Przyjete 2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
78 Tatiana Major
Ks Sydow Riding Team
Epona (165) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
79 Lena Maksalion
Klub Jeździecki Volta
Toro (159) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
80 Amelia Martyniuk
Jks Jaroszowka
Caspien SK (147) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
81 Nina Mączyńska
K.J Amazonka
Gostek (33) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
82 Julia Mencel
KJ Ślęża Wrocław
Willie (16) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
83 Mikołaj Mężyk
BPK
Cansjer (151) Przyjete 12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
84 Agata Miłowska
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
Flush TDYR Z (134) Przyjete 17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
85 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Bueno Chico (160) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
86 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Ratina (155) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
87 Agata Morawiec
WKJ Partynice
Impet (45) Przyjete 2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
88 Natalia Mróz
Kj Stajnia Krzyżanowice
Puenta (91) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
89 Weronika Mucha
JKS HANNA
Demon Del (6) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
90 Aleksandra Murawska
Bpk
Lutnia (168) Przyjete 13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
91 Kamila Muszyńska-Drabarek
KJ Maximus Kowary
ORESTES (158) Przyjete 19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
92 Julia Pach
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Vista Ponysport (119) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
93 Lena Pańczak
Kj ślęża Wrocław
Fenomen-w (19) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
94 Edyta Paplińska
K.J Amazonka
Northern Lights (116) Przyjete 13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
95 Natasza Pasternak
LKJ Hippologia Strzegom
Loretta (170) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
96 Michalina Paterska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Niko (128) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
97 Aleksandra Piątkowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Carolina (115) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
98 Wiktoria Pietras
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
Gracja (110) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
99 Agata Piskadło
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Brodway (132) Przyjete 19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
100 Stanisław Podgórski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fabian J Z (64) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
101 Alicja Poniatowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Ferraline (113) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
102 Alicja Poniatowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Oriana (114) Odrzucone 7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
103 Marianna Raczyńska
KS Sydow Riding Team
Lennox 440 (153) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
104 Michalina Reszka
BPK
Planetka (148) Przyjete 2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
105 Michalina Reszka
BPK
Stokrotka (149) Przyjete 13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
106 Wiktoria Rosada
Horse Team Agri Sudety
Caprea (49) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
107 Oliwia Semkowicz
BPK
Koral (92) Przyjete 2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
108 Klara Skrzypczyńska
WKJ
Impet (18) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
109 Julia Skuza
BPK
Alhaurin (78) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
110 Maria Smaczna
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Lyon B (77) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
111 Alicja Sokołowska
WKJ Partynice
Modeo (25) Przyjete 1 - 40 cm, Krzyżaczki, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
11 - 40 cm, Zawody Towarzyskie, Krzyżaczki, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
112 Karolina Stafiniak
WKJ Lublin Sekcja jeździecka Wieża
Fantazja-w (101) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
113 Agata Stasiak
KJ Stajnia Bukowiec
Celadine (75) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
114 Wiktoria Stasiulewicz
Jeźdiecki Klub Sportowy Lauden
Cotton Boy (31) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
21 - N1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Senior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
115 Wiktoria Stasiulewicz
Jeźdiecki Klub Sportowy Lauden
Quidam's Duke (93) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
21 - N1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Senior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
116 Oliwia Szczepuła
KS Small Cherry Trzebnica
Fiesta Ewita (55) Przyjete 3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
117 Aleksandra Szpryngiel
Klub Jeździecki Royal
H. Oberlina B (157) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
118 Paulina Szulc
KS Pegaz Chwałowice
Bakszysz (123) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
119 Michalina Szybalska
Wkj Partynice
Muzka (98) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
120 Julia Szychowiak
Klub Sportowy Small Cherry
Tornado (124) Odrzucone 9 - N, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
10 - N1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ (Senior), Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
21 - N1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Senior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
121 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Blu Boy (22) Przyjete 2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
3 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13 - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce II, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
122 Natalia Świąder
Kj ślęża
Sacha (135) Przyjete 13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
123 Nikola święcicka
Bpk
Gentle Darkness (34) Przyjete 12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
124 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
Move It (51) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
125 Karolina Wall
BPK
Lino (90) Przyjete 1 - 40 cm, Krzyżaczki, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
1 - 40 cm, Krzyżaczki, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
11 - 40 cm, Zawody Towarzyskie, Krzyżaczki, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
11 - 40 cm, Zawody Towarzyskie, Krzyżaczki, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
126 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (21) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
127 Wojciech Wasiukiewicz
Kj Pawlak Eqestrian Wrocław
Cameron (85) Przyjete 17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
128 Maja Wdowikowska
Horse Team Agri Sudety
Manuela (154) Przyjete 2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
129 Paulina Werner
Sudecki Ludowy Klub Sportowy KSIĄŻ
Bakier (4) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
130 Marta Wesołowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (133) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
131 Daria Wichowska
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Minerva (9) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
132 Zuzanna Wikieł
KS SYDOW RIDING TEAM
Safari Sundance (122) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
133 Mario Wiśniewski
LKS Stragona Strzegom
Arsen (130) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
16 - L, Zawody Regionalne, Konkurs Egzaminacyjny, 2022-10-30
134 Karolina Wolan
KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
Celestia (80) Przyjete 1 - 40 cm, Krzyżaczki, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
135 Karolina Wolan
KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
Hermiona (81) Przyjete 2A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
136 Karmela Wolniewicz
Bpk
Bellissima (173) Przyjete 2 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Puchar DZJ Kuce I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
12 - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Finał Puchar DZJ Kuce I, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
137 Magda Wołodkowicz
Bpk
Dżudi (169) Przyjete 12A - mini LL 50-60cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
138 Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
Crypsi (145) Przyjete 3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
3A - mini LL, 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
13A - mini LL 70-80cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
139 Natalia Wymysłowska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Kristiano GL (46) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-30
140 Aleksandra Zaleska
KJ Ślęża Wrocław
Trynidad (20) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
141 Adrian Zarębski
BPK
Jedwabny Pył (178) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
5 - L, Zawody Regionalne, Puchar DZJ JM i Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-30
15 - L, Zawody Regionalne, Finał DZJ Amator, JM, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
142 Kaja Żuk
Klub Jeździecki Kietlów
Walkiria (68) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
8 - P1, Zawody Regionalne, Puchar DZJ Junior, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-10-29
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
19 - P1, Zawody Regionalne, Finał Puchar DZJ Junior, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-10-30
1
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
5
WKJ Lublin Sekcja jeździecka Wieża
7
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
9
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
12
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
23
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
33
Bez Przynależności Klubowej D O S
35
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
36
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
37
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
38
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
41
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
42
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
48
Klub Sportowy Sydow Riding Team
51
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
52
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
55
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
58
Horse Team Agri Sudety
62
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
63
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
66
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
75
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
76
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
79
Klub Jeździecki Volta
84
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
88
Kj Stajnia Krzyżanowice
92
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
96
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
97
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
98
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
99
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
100
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
101
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
102
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
106
Horse Team Agri Sudety
110
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
112
WKJ Lublin Sekcja jeździecka Wieża
114
Jeźdiecki Klub Sportowy Lauden
115
Jeźdiecki Klub Sportowy Lauden
120
Klub Sportowy Small Cherry
121
Wrocławski Klub Jeździecki
124
Klub Sportowy Small Cherry
126
Wrocławski Klub Jeździecki
127
Kj Pawlak Eqestrian Wrocław
129
Sudecki Ludowy Klub Sportowy KSIĄŻ
130
Wrocławski Klub Jeździecki
131
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
134
KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
135
KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
138
KJ Jumping Team Brynica
139
Bez Przynależności Klubowej D O S
142
Klub Jeździecki Kietlów

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl