Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie halowe zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody Pełen ekran
2022-11-19 - 2022-11-20
Liczba przyjętych koni: 101
Liczba przyjętych zawodników: 85
Komunikaty organizatora
1. Uwaga. Opłata startowa ( od każdego startu ) - 70 zł.
2. Wszelkie zmiany na dzień jutrzejszy prosimy przesyłać SMS na nr telefonu 514 172 006
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Anastasiia Arestova
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Graf Blue (71) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
2 Anastasiia Arestova
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Queen Du Rouet (72) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
3 Maja Bartosz
Klub Jeździecki Volta
Hulaszka (130) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-11-20
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-11-20
4 Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Goh I Noor (45) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
5 Agnieszka Bienert
Klub Jeździecki Partynice
Kora (35) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (79) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
7 Agata Buczek
KJ Stajnia Bukowiec
Oliver (82) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
8 Agata Buczek
KJ Stajnia Bukowiec
Romanyriver Heavenly Secret (81) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
9 Iga Ceranka
Bpk
Cicero (93) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
10 Natalia Chruszczyńska
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
Indonezja (95) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
11 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (78) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-11-20
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-11-20
12 Natalia Durda
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
Diamantus Hz (122) Przyjete 13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 Natalia Durda
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
INDISSIMO (121) Odrzucone 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
14 Natalia Durda
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
Tawuła (120) Odrzucone 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 Zuzanna Gałysa
Bez Przynależności Klubowej D O S
Swanview Dexter De Boloi (44) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
16 Joanna Geisler
BPK
Stokrotka (98) Odrzucone 12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
17 Filip Giżyński
Kj Giżyńscy
Lota (8) Przyjete 12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
18 Aleksandra Głowacz
BPK
High Fly - S (86) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
19 Aleksandra Głowacz
BPK
Omiro - S (87) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
20 Aleksandra Głowacz
BPK
Orginal First-s (89) Przyjete 13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
21 Aleksandra Głowacz
BPK
Orszi - S (88) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
22 Alicja Gołębiowska
JKS Jaroszówka
Skovgaardens Lionheart (52) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-20
23 Weronika Gosztyła
Bpk
Cykoria (30) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
24 Maja Gregor
Klub Jeździecki Volta
Einar S (63) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
25 Grzegorz Grodzicki
Srj Galopuj Z Nami
Kamphora's Legacy (94) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
26 Klaudia Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Cansin (59) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
27 Klaudia Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Kodak Moments A.K. (60) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
28 Viktor Hubanov
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Chocolate Q (70) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
29 Viktor Hubanov
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Solid Blue (69) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
30 Lena Inglot
Bpk
Furora (41) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
31 Zofia Janisiów
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
Cansjer (74) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
32 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cayenne (31) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
33 Aleksandra Kisilewicz
Klub Jeździecki Picador
Klivia (66) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
34 Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Cagliostro PKZ (125) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
35 Mariusz Kleniuk
Lkj Hippologia Strzegom
Dakota (111) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
36 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Monaco (117) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
37 Mariusz Kleniuk
Lkj Hippologia Strzegom
Sorento (112) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
38 Kornelia Kokoszyńska
Klub Jeździecki Platan
Mirador (118) Odrzucone 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
39 Maja Kościelna
Horse Team Agri Sudety
Mira (68) Przyjete 1 - Krzyżaczki 30-40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
1 - Krzyżaczki 30-40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
40 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (101) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
41 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (103) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
42 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lavina (114) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
43 Aleksandra Kozłowska
Kj Giżyńscy
Wendelin (7) Przyjete 12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
44 Małgorzata Kozłowska
Kj Volta
Bazalt (47) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
45 Andrea Kreutzer
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Grandos (84) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
46 Aleksandra Krzyśko
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Sindbad (43) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-11-20
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-11-20
47 Nadia Książczyk
KJ Stajnia Bukowiec
Celadine (83) Przyjete 13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
48 Julita Kulpińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Apollo (61) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
49 Sara Astrid Lindberg (Gałka)
BPK
Cent (109) Przyjete 11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
50 Bianka Łakomiec
Klub Jeździecki Volta
Bacardi (55) Odrzucone 7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
51 Martyna Łomzik
Wrocławski Klub Jeździecki
Elegant (3) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
52 Lena Majda
WKJ Partynice
Muzka (85) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
53 Agata Marczak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Oktawa (14) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
54 Dominika Mączyńska
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Avenido (126) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
55 Agata Miłowska
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
Flush TDYR Z (15) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
56 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Bueno Chico (58) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-20
57 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Ratina (57) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
58 Aleksandra Mizera
KSK VOLMAR SMARCHOWICE WIELKIE
GABON (107) Przyjete 13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
59 Agata Morawiec
WKJ Partynice
Impet (29) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
60 Natalia Mróz
Kj Stajnia Krzyżanowice
Puenta (33) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
61 Kamila Muszyńska-Drabarek
KJ Maximus Kowary
ORESTES (36) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-20
62 Kamila Muszyńska-Drabarek
KJ Maximus Kowary
Ravendo Gr (37) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
63 Natalia Nowak
Bpk
Be Wonderfull (73) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
64 Dorian Orłowski
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
Basma (119) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
65 Lena Pańczak
Kj ślęża Wrocław
Fenomen-w (10) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
66 Stanisław Podgórski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fabian J Z (23) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
67 Stanisław Podgórski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Mercury (116) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
68 Jakub Przewdzięk
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Major (91) Przyjete 19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
69 Julia Rausińska
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
Jasper (110) Przyjete 12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
70 Julia Rausińska
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
Wonderful W (127) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
71 Antonina Respondek
KSK VOLMAR SMARCHOWICE WIELKIE
Melisa (106) Przyjete 13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
72 Michalina Reszka
BPK
Planetka (99) Odrzucone 12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
73 Michalina Reszka
BPK
Stokrotka (98) Odrzucone 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
74 Klaudia Rogoża
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
One Milion - WM (113) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
75 Wiktoria Rosada
Horse Team Agri Sudety
Rossa M (22) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
76 Oliwia Semkowicz
BPK
Koral (80) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
77 Miłosz Skiba
Kj Bella Brzeźnik
Glamur (123) Przyjete 12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
78 Klara Skrzypczyńska
WKJ
Impet (100) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
79 Maria Smaczna
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Lyon B (11) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
80 Alicja Sokołowska
WKJ Partynice
Modeo (6) Przyjete 1 - Krzyżaczki 30-40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
81 Agata Stasiak
KJ Stajnia Bukowiec
Celadine (83) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
82 Wiktoria Stasiulewicz
Jeźdiecki Klub Sportowy Lauden
Cotton Boy (96) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-20
21 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
83 Wiktoria Stasiulewicz
Jeźdiecki Klub Sportowy Lauden
Quidam's Duke (97) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-20
21 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
84 Zuzanna Szewczyk
Klub Jeździecki Volta
Armani Aron (67) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
85 Nikola Szołdra
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Harmonia (32) Przyjete 17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
86 Paulina Szulc
KS Pegaz Chwałowice
Bakszysz (16) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
87 Michalina Szybalska
Wkj Partynice
Muzka (129) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
88 Julia Szychowiak
Klub Sportowy Small Cherry
Tornado (54) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
89 Jeremiasz Szymański
Kj Bella Brzeźnik
Cyganka Werapony (124) Przyjete 12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
90 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Barsalla d'Loren (24) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-20
91 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
CORNEL II (17) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
92 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Gribouille D'Arcy (49) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
93 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Lekter (18) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
94 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Marley (51) Przyjete 20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-20
21 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
95 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Miselli Van De Watermolen (50) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
96 Natalia Świąder
Kj ślęża
Sacha (65) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
97 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
Move It (108) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
98 Julia Tomków-Bąk
BPK
Ferdynand (48) Przyjete 1 - Krzyżaczki 30-40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
1 - Krzyżaczki 30-40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
99 Aleksandra Trawińska
Kj Volta
My Lady-k (56) Przyjete 1 - Krzyżaczki 30-40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
1 - Krzyżaczki 30-40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
100 Piotr Turek
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
Dastiff (105) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
101 Weronika Urbaniak
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
Serwus (104) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
102 Karolina Wall
BPK
Lino (77) Przyjete 11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
11 - Krzyżaczki 40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
103 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (4) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
104 Wojciech Wasiukiewicz
Kj Pawlak Eqestrian Wrocław
Cameron (128) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
7 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-19
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
105 Marta Wesołowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (115) Przyjete 2 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
12 - mini LL 50-60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
106 Emilia Wiśniewska
Bpk
Kasandra (131) Przyjete 20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2022-11-20
21 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
107 Emilia Wnuk
Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice
Gristalla - LA (34) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
108 Marek Wojnowski
Bez Przynależności Klubowej D O S
Don Valentino HZ (90) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
6 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
109 Maria Zazula
Klub Jeździecki Ślęża
Robin Hood-LS (42) Przyjete 3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
3 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-19
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-19
13 - mini LL 70-80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-11-20
1
Klub Sportowy Sydow Riding Team
4
Klub Jeździecki Picador
5
Klub Jeździecki Partynice
10
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
12
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
13
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
14
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
15
Bez Przynależności Klubowej D O S
24
Klub Jeździecki Volta
26
Klub Jeździecki Picador
28
Klub Sportowy Sydow Riding Team
29
Klub Sportowy Sydow Riding Team
31
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
32
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
36
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
39
Horse Team Agri Sudety
40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
41
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
45
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
46
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
48
Bez Przynależności Klubowej D O S
51
Wrocławski Klub Jeździecki
53
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
54
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
55
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
58
KSK VOLMAR SMARCHOWICE WIELKIE
60
Kj Stajnia Krzyżanowice
64
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
66
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
67
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
68
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
69
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
70
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
71
KSK VOLMAR SMARCHOWICE WIELKIE
74
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
79
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
82
Jeźdiecki Klub Sportowy Lauden
85
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
88
Klub Sportowy Small Cherry
90
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
91
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
92
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
93
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
94
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
95
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
97
Klub Sportowy Small Cherry
100
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
101
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
103
Wrocławski Klub Jeździecki
104
Kj Pawlak Eqestrian Wrocław
105
Wrocławski Klub Jeździecki
107
Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice
108
Bez Przynależności Klubowej D O S
109
Klub Jeździecki Ślęża

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl