Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu Pełen ekran
2022-11-26 - 2022-11-27
Liczba przyjętych koni: 47
Liczba przyjętych zawodników: 42
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Ilona Bigda
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Casanova (40) Przyjete 8 - C-2 wyd. 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-26
19 - C-3 (2019), finał Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-27
2 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (48) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Kuce, Zawody Regionalne, 2022-11-26
13 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Kuce, Zawody Regionalne, 2022-11-27
3 Ewa Burnecka
Picador
Lamia - W (33) Przyjete 3 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Konie, Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
14 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Konie, Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
4 Iga Ceranka
Bpk
Cicero (43) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-26
5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
5 Katarzyna Chodkowska
BPK
Dream On Ipo (7) Przyjete 14 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Konie, Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
6 Julia Cycak
KJ Picador
Guiness (17) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-26
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
7 Magdalena Cycak
Bez Przynależności Klubowej D O S
Sybilla (19) Przyjete PA1 - POZIOM I Program Drużynowy, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-11-26
PA 3 - POZIOM I Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2022-11-27
8 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (48) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Kuce, Zawody Regionalne, 2022-11-26
13 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Kuce, Zawody Regionalne, 2022-11-27
9 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
Forever Fantastic (8) Przyjete 8 - C-2 wyd. 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-26
19 - C-3 (2019), finał Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-27
10 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Global - LA (13) Przyjete 5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
18 - N-5 wyd. 2016, finał Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-27
11 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold q-3 (14) Przyjete 7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
18 - N-5 wyd. 2016, finał Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-27
12 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Bellagio (37) Przyjete 7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
18 - N-5 wyd. 2016, finał Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-27
13 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lausitzer Junior (36) Przyjete 7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
18 - N-5 wyd. 2016, finał Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-27
14 Lea Kaiser
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
Dev - P (47) Przyjete 7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
15 Zofia Koszewicz
Klub Jeździecki Picador
Jaguar (39) Przyjete 8 - C-2 wyd. 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-26
19 - C-3 (2019), finał Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-27
16 Maja Kot
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Baluzino (20) Przyjete 5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
17 Justyna Kroc
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
Blue Sky (27) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-26
5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
18 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (50) Przyjete 9 - CC-1 wyd. 2019 popr. 2022, p/f Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-11-26
20 - CC-2 wyd. 2019 popr. 2022, finał Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-11-27
19 Hanna Leonhard
BPK
Bruno (52) Przyjete 1 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
1 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
12 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
20 Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Germanika - LA (15) Przyjete 5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
21 Marta Lis
Olmet-OstSped
Welt Contendor (28) Odrzucone 9 - CC-1 wyd. 2019 popr. 2022, p/f Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-11-26
23 - CC-1 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, 2022-11-27
22 Lena Majda
WKJ Partynice
Muzka (18) Przyjete 1 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
12 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
23 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Angelo (23) Przyjete 5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
24 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (9) Przyjete 9 - CC-1 wyd. 2019 popr. 2022, p/f Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-11-26
20 - CC-2 wyd. 2019 popr. 2022, finał Runda CC, Zawody Regionalne, 2022-11-27
25 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Onyks (10) Przyjete 7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
18 - N-5 wyd. 2016, finał Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-27
26 Agata Morawiec
WKJ Partynice
Impet (41) Przyjete 1 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
12 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
27 Dominika Mucha
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Babilon (30) Przyjete 7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
18 - N-5 wyd. 2016, finał Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-27
28 Aleksandra Ordon
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Don Royal 9 (51) Przyjete 10 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, p/f Runda CC Gold, Zawody Regionalne, 2022-11-26
21 - CC-5 wyd. 2020 popr. 2022, finał Runda CC Gold, Zawody Regionalne, 2022-11-27
29 Hanna Otfinowska
BPK
Marillion (24) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-26
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
30 Magdalena Pachołek
Small Cherry
A Lucky Boy (5) Przyjete 8 - C-2 wyd. 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-26
19 - C-3 (2019), finał Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-27
31 Magdalena Pachołek
Small Cherry
Biały Bez (6) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-26
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
32 Martyna Pachulska
BPK
Paramour B (11) Przyjete 3 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Konie, Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
14 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Konie, Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
33 Tomasz Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Sang Jang (46) Przyjete 15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
34 Hanna Prus
Klub Jeździecki ślęża
Horh (26) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-26
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
35 Adrianna Raczkiewicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Albatros (42) Przyjete 5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
36 Anna Rokosz
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Gambia (31) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-26
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
37 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (35) Przyjete 10 - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, p/f Runda CC Gold, Zawody Regionalne, 2022-11-26
21 - CC-5 wyd. 2020 popr. 2022, finał Runda CC Gold, Zawody Regionalne, 2022-11-27
38 Klara Skrzypczyńska
WKJ
Impet (53) Przyjete 1 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
12 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
39 Malwina Słowikowska-Łoś
KJ Picador
Belquin GG (21) Przyjete 8 - C-2 wyd. 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-26
19 - C-3 (2019), finał Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-27
40 Malwina Słowikowska-Łoś
KJ Picador
Mark R (22) Przyjete 5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
18 - N-5 wyd. 2016, finał Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-27
41 Maria Sobieska
KJ MICHAŁÓW
Angelo (12) Przyjete 1 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
12 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
42 Alicja Sokołowska
WKJ Partynice
Modeo (38) Przyjete 1 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-26
12 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Kuce ( 20x40), Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
43 Magdalena Soyta
Clarena Sports Club
Markus (25) Przyjete 8 - C-2 wyd. 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-26
19 - C-3 (2019), finał Runda C, Zawody Regionalne, 2022-11-27
44 Weronika Szefer
SRJ Galopuj z nami
Lakota (29) Przyjete 14 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Konie, Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
14 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Towarzyska Konie, Zawody Towarzyskie, 2022-11-27
45 Anna Szymanek
KJ Arkadia
Cassanova (34) Przyjete 5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
46 Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Cassis (16) Przyjete 7 - N-4 wyd. 2016, p/f Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-26
18 - N-5 wyd. 2016, finał Runda N, Zawody Regionalne, 2022-11-27
47 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (1) Przyjete 4 - L-3 wyd. 2016, p/f Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-26
5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
15 - L-4 wyd. 2022, finał Runda L, Zawody Regionalne, 2022-11-27
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
48 Marta Wesołowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (49) Przyjete 2 - L-2 wyd. 2016, p/f Runda Kuce, Zawody Regionalne, 2022-11-26
13 - L-3 wyd. 2016, finał Runda Kuce, Zawody Regionalne, 2022-11-27
49 Kaja Żuk
Klub Jeździecki Kietlów
Walkiria (44) Przyjete 5 - P-2 wyd. 2016, p/f Runda P, Zawody Regionalne, 2022-11-26
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
16 - P-3 wyd. 2016, finał Runa P, Zawody Regionalne, 2022-11-27
1
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
7
Bez Przynależności Klubowej D O S
12
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
13
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
14
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
15
Klub Jeździecki Picador
16
Klub Jeździecki Maximus Kowary
17
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
18
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
23
Jeździecki Klub Michałów
24
Jeździecki Klub Michałów
25
Jeździecki Klub Michałów
27
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
28
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
34
Klub Jeździecki ślęża
35
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
36
Klub Jeździecki Maximus Kowary
37
Bez Przynależności Klubowej D O S
46
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
47
Wrocławski Klub Jeździecki
48
Wrocławski Klub Jeździecki
49
Klub Jeździecki Kietlów

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl