Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Świąteczne Zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody Pełen ekran
2022-12-10 - 2022-12-11
Liczba przyjętych koni: 81
Liczba przyjętych zawodników: 70
Komunikaty organizatora
1. Godziny konkursów mogą ulec zmianie +/- 20 min
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Anastasiia Arestova
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Cortes (92) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
19 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
20 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
2 Anastasiia Arestova
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Qeen Du Rouet (62) Odrzucone 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
3 Anastasiia Arestova
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Venus-S (93) Przyjete 13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
4 Dominik Ast
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Centuria (85) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
21 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
22 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
5 Dominik Ast
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Kora (84) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
21 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
22 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
6 Dominik Ast
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Safian (83) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
21 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
22 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
7 Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Goh I Noor (47) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
14 - LL, PRZEBIERANY Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
14 - LL, PRZEBIERANY Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
8 Oliwia Bem
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Magnat (75) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
9 Klaudia Bernaś
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Sesila G (41) Przyjete 18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
19 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
10 Julia Bluj
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
B Geraldien (56) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
11 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (13) Przyjete 17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-12-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-12-11
12 Amelia Brelińska
Atena Ostrzeszów
Poniatowski (54) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
19 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13 Kamila Budzisz
Bpk
Lukrecja (55) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
14 Aleksandra Chłopaś
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Saul T (39) Przyjete 17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-12-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-12-11
15 Katarzyna Chodkowska
BPK
Dream On Ipo (34) Przyjete 2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
16 Kamila Cygan
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Jedwabny Pył (48) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
17 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (8) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
18 Klaudia Dryja
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Dafne (74) Przyjete 11 - Krzyżaczki (30-40 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
11 - Krzyżaczki (30-40 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
19 Maja Frymar
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Wonder G (43) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
19 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
20 Zuzanna Gałysa
Bez Przynależności Klubowej D O S
Swanview Dexter De Boloi (57) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-12-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-12-11
21 Zosia Głośnicka
brak
Brzenka (30) Przyjete 1 - Krzyżaczki (30-40 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
22 Alicja Gołębiowska
JKS Jaroszówka
Skovgaardens Lionheart (71) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
23 Barbara Gruszczyńska
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Manchester 0012 (89) Przyjete 3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
24 Pola Hajder
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Storming Ahead (40) Przyjete 14 - LL, PRZEBIERANY Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
14 - LL, PRZEBIERANY Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
25 Viktor Hubanov
Klub Sportowy Sydow Riding Team
California Pan (59) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
26 Viktor Hubanov
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Captain Corlando (60) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
19 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
20 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
27 Viktor Hubanov
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Solid Blue (61) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
20 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
21 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
28 Jakub Hudzik
Atena Ostrzeszów
Outlander (91) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
29 Maria Kabzińska
Ks Small Cherry Trzebnica
Hazelhorst's Diamo (14) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
30 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Cagliostro PKZ (27) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
31 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Dakota (67) Przyjete 20 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
21 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
32 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Monaco (95) Przyjete 18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
19 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
33 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Red Hot Chili Pepper M (49) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
34 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Sorento (68) Przyjete 21 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
22 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
35 Eliza Kochanowska
KSK VOLMAR SMARCHOWICE WIELKIE
Rektor (53) Przyjete 12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
36 Kornelia Kokoszyńska
Bpk
Aralia (2) Przyjete 12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
37 Magdalena Kołek
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Sect Masini (44) Przyjete 17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-12-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2022-12-11
38 Stanisław Konarski
LKS Stragona Strzegom
Pegaz (90) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
39 Aleksandra Kossowska
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
Gumiś Ponysport (87) Przyjete 3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
40 Aleksandra Kossowska
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
Kamira (88) Przyjete 3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
41 Lena Kożuszyn
KJ Black Pony
Migrena (76) Przyjete 13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
42 Zuzanna Kuczerawy
Klub Jeździecki Platan
Dream Z (36) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
43 Maria Lekszycka
KJ Victor
Calitico (18) Odrzucone 13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
44 Sara Astrid Lindberg (Gałka)
BPK
Cent (52) Przyjete 12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
45 Julia Lubikowska
KJ Black Pony
Ferette (78) Przyjete 12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
46 Martyna Łomzik
Wrocławski Klub Jeździecki
Elegant (11) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
19 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
47 Lena Majda
WKJ Partynice
Muzka (35) Przyjete 2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
48 Agata Miłowska
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
Flush TDYR Z (65) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
49 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Bueno Chico (64) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
20 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
21 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
50 Agata Morawiec
WKJ Partynice
Impet (45) Przyjete 2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
51 Kamila Muszyńska-Drabarek
KJ Maximus Kowary
ORESTES (25) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
52 Kamila Muszyńska-Drabarek
KJ Maximus Kowary
Ravendo Gr (26) Przyjete 3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
53 Zofia Mykała
KJ Black Pony
Markiza-K (80) Przyjete 12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
54 Natalia Nowak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Be Wonderfull (51) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
55 Hanna Otfinowska
BPK
Marillion (66) Przyjete 13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
56 Julia Pach
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Vista Ponysport (38) Przyjete 13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
57 Natasza Pasternak
LKJ Hippologia Strzegom
Loretta (12) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
58 Joanna Pawlak
Kj "Pawlak Equestrian" Wrocław
Armin de Monsieur (77) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
59 Aleksandra Piowczyk
KSK VOLMAR SMARCHOWICE WIELKIE
Dastiff (73) Przyjete 12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
60 Stanisław Podgórski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fabian J Z (15) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
61 Stanisław Podgórski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Mejson (94) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
62 Pola Prusak
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
Cosmo van de Kattevennen Z (16) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
63 Michalina Reszka
BPK
Stokrotka (86) Przyjete 3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
64 Julia Revachko
Bpk
Jass (19) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
65 Klaudia Rogoża
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
One Milion - WM (22) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
66 Oliwia Semkowicz
BPK
Koral (42) Przyjete 2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
67 Klara Skrzypczyńska
WKJ
Impet (10) Przyjete 2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
13 - mini LL (70-80 cm), Seria A KUCE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
68 Julia Skuza
BPK
Alhaurin (58) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
69 Julia Skuza
BPK
E - Camilla (82) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
70 Alicja Sokołowska
WKJ Partynice
Modeo (46) Przyjete 1 - Krzyżaczki (30-40 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
1 - Krzyżaczki (30-40 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
11 - Krzyżaczki (30-40 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
11 - Krzyżaczki (30-40 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
71 Maja Sroka
KJ Black Pony
Pasja (79) Przyjete 12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
12 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-11
72 Julia Starosta
Klub Jeździecki Victor
Lupghar (21) Przyjete 2 - mini LL (50-60 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
73 Nikola Szołdra
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Harmonia (24) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
74 Julia Szychowiak
Klub Sportowy Small Cherry
Tornado (20) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
75 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
CORNEL II (72) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
76 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Gribouille D'Arcy (70) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
77 Ksawery Śniegucki
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nimble (69) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
78 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (1) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
14 - LL, PRZEBIERANY Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
79 Wojciech Wasiukiewicz
Kj Pawlak Eqestrian Wrocław
Cameron (37) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
14 - LL, PRZEBIERANY Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
19 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
80 Hanna Wedmańska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Łajka II (32) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
81 Daria Wichowska
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Minerva (9) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
82 Emilia Wiśniewska
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
Kasandra (33) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-10
21 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
22 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
83 Karmela Wolniewicz
Bpk
Sauron (81) Przyjete 3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
3 - mini LL (70-80 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-12-10
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
13a - mini LL (70-80 cm), Seria B KONIE, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
84 Kaja Żuk
Klub Jeździecki Kietlów
Walkiria (23) Przyjete 14 - LL, PRZEBIERANY Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
18 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2022-12-11
1
Klub Sportowy Sydow Riding Team
3
Klub Sportowy Sydow Riding Team
4
Klub Sportowy Sydow Riding Team
5
Klub Sportowy Sydow Riding Team
6
Klub Sportowy Sydow Riding Team
7
Klub Jeździecki Picador
8
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
9
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
10
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
14
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
16
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
17
Wrocławski Klub Jeździecki
18
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
19
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
20
Bez Przynależności Klubowej D O S
23
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
24
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
25
Klub Sportowy Sydow Riding Team
26
Klub Sportowy Sydow Riding Team
27
Klub Sportowy Sydow Riding Team
30
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
31
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
32
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
33
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
34
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
35
KSK VOLMAR SMARCHOWICE WIELKIE
37
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
39
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
40
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
46
Wrocławski Klub Jeździecki
48
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
54
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
56
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
58
Kj "Pawlak Equestrian" Wrocław
59
KSK VOLMAR SMARCHOWICE WIELKIE
60
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
61
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
62
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
65
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
72
Klub Jeździecki Victor
73
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
74
Klub Sportowy Small Cherry
75
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
76
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
77
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
78
Wrocławski Klub Jeździecki
79
Kj Pawlak Eqestrian Wrocław
80
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
81
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
82
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
84
Klub Jeździecki Kietlów

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl