Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2023-01-28 - 2023-01-29
Liczba przyjętych koni: 63
Liczba przyjętych zawodników: 58
Komunikaty organizatora
1. Informujemy, że hala konkursowa będzie otwarta dla zawodników w piątek (27.01) w godzinach 16:00 - 19:00, bez możliwości skoków.
2. W dniu dzisiejszym 28.01. - siano oraz słomę będzie można zakupić po godz.16:30.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Olimpia Bachrach
Klub Jazdy Konnej Solka
Fado (25) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
2 Helena Bartusek
Vanto Jumping Team
Goldquidame L (18) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
3 Nikola Bauerek
BPK
Black Berry Beauty (1) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
4 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Teofil (79) Przyjete 9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
5 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
White Pearl (53) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
6 Weronika Borkowska
Klub Jazdy Konnej Solka
Pinacolada (56) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
7 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Johny Bravo (65) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-01-28
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
8 Szymon Bula
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cargamel (68) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-01-28
9 Antonina Czapla
Carynka Z Sadyby (48) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
10 Marcelina Dusza
Klub Jazdy Konnej Solka
Rocky (26) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
11 Nicol Glanc
Klub Jeździecki Maciejówka MOSiR Zabrze
Bandi (51) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
12 Zuzanna Gomoluch
Bpk
Flip (37) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
13 Sandra Grzegorzyca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johnny Brown Maliro (14) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
14 Sandra Grzegorzyca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Rio Grande (15) Przyjete 9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
15 Marta Grzyśka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Easy to love (43) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
16 Zofia Gwóźdź
Klub Jazdy Konnej Solka
Nadok (27) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
17 Ewa Jaglarz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Prymus (9) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
18 Marta Kaczka
BPK
Tosia (73) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
19 Matylda Kamińska
Bpk
W' Romek (34) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
20 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karina (67) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
21 Zofia Klabis
Bpk
C-bianka (17) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
22 Justyna Koj
Bpk
Roy Dages (3) Przyjete 10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
23 Antonina Kołodziejczyk
Klub Jeździecki Laredo
Chaman Cord (2) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
24 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (21) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
25 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lavina (19) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
26 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (20) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
27 Karolina Kozłowska
Bpk
Epitet (35) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
28 Nikola Krakowiecka
Bpk
Aramis (6) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
29 Wiktoria Kukla
Bpk
Fortunata Aa (7) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
30 Marko Lenart
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Gina Libra (12) Przyjete 9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
31 Marko Lenart
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Nequel (11) Przyjete 12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
32 Weronika Łęcka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Killer Boy (41) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
33 Gabriela Markowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Flip (37) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
34 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Atlanto (24) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
35 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (23) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
36 Oliwia Migas
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ghana–To (42) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
37 Zofia Musiał
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Tynporth Cha Cha (52) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
38 Milena Nawrocka
Klub Jeździecki Maciejówka MOSiR Zabrze
Arian (50) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
39 Oliwia Nogalska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Brabus (64) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
40 Lena Nowak
BPK
Judy (75) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
41 Zuzanna Nowak
Bpk
Srebrny Mustang (10) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
42 Zuzanna Nowak
Bpk
W-sir Gryzelda (4) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
43 Aleksandra Pękala
Bpk
Fortunata Aa (5) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
44 Zuzanna Pękalska
ASK Świerklaniec
CARTOGRAN'S STAR (39) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
45 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cansydney (61) Odrzucone 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
46 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Coco Chanel (62) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
47 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (33) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
48 Natasza Pięta
ASK Świerklaniec
Roller Coaster Ex Jard (38) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
49 Adriana Płuciennik-mentel
Bpk
Grenada (31) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
50 Natalia Popiel
Bpk
C-bianka (36) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
51 Natalia Popiel
Bpk
Fika (13) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
52 Natalia Popiel
Bpk
W-sir Gryzelda (4) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
53 Kevin Pszowski
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Shelby Evrard Z (47) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
54 Hanna Puda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Prince (55) Przyjete 10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
55 Anna Puszczewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lider (8) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
56 Lena Skotniczny
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (69) Odrzucone 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
57 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Clemens (71) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-01-28
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
58 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Indigo (57) Przyjete 7 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-01-28
14 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
59 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mighty Man (70) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-01-28
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
14 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
60 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Paris d'Or (72) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-01-28
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
61 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sonora 111 (44) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
62 Aleksander Sobczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Carynka Z Sadyby (32) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
63 Nadia Sochacka
Klub Jeździecki Global
Klasse W (16) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
64 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Global
Quentchen (46) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
65 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (66) Odrzucone 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
66 Weronika Strzymińska
Bpk
Epitet (30) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
67 Alicja Sysakiewicz
Klub Jeździecki Facimiech
Kamaro (40) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
68 Natalia Szczechla
Klub Jeździecki Laredo
Pamela (45) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
69 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nemezis (29) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
70 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (28) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
71 Magdalena Twardoch
ASK Świerklaniec
Charamis (49) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
72 Aurelia Wojciechowska
LZJ Drama Zbrosławice
Albania (77) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
73 Aurelia Wojciechowska
LZJ Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-Bo-Ma (76) Odrzucone 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
74 Amelia Wolny
BPK
Star (74) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
75 Magdalena Wójcik
bpk
Burza (78) Przyjete 8 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
9 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-29
76 Katarzyna Zawalska-Furtak
Klub Jazdy Konnej Solka
Kamida (22) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
77 Marek Ziomek
Klub Jeździecki Agro-Handel
Coulthard K (63) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-28
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-29
13 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-01-29
78 Gaja żydek
Bpk
Srebrny Mustang (10) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-28
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
10
Klub Jazdy Konnej Solka
11
Klub Jeździecki Maciejówka MOSiR Zabrze
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
16
Klub Jazdy Konnej Solka
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
25
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
30
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
31
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
32
Bez Przynależności Klubowej S L A
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Bez Przynależności Klubowej S L A
35
Bez Przynależności Klubowej S L A
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
38
Klub Jeździecki Maciejówka MOSiR Zabrze
39
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
45
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
46
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
47
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
53
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
55
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
56
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
57
Klub Jeździecki Zbrosławice
58
Klub Jeździecki Zbrosławice
59
Klub Jeździecki Zbrosławice
60
Klub Jeździecki Zbrosławice
61
Klub Jeździecki Zbrosławice
62
Bez Przynależności Klubowej S L A
65
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
67
Klub Jeździecki Facimiech
69
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
70
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
77
Klub Jeździecki Agro-Handel

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl