Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody Pełen ekran
2023-01-21 - 2023-01-22
Liczba przyjętych koni: 90
Liczba przyjętych zawodników: 75
Komunikaty organizatora
1. W sprawie list startowych i zgłoszeń SMS lub telefon pod nr 514.172.006
2. W konkursach towarzyskich możliwe są 3 starty ( 2 w jednym konkursie )
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Gustaw Agaciak
Stajnia Azyl
Stefan (107) Przyjete 11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
13A - KUCE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
2 Hanna Agaciak
Stajnia Azyl
Ares (110) Przyjete 11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
3 Anastasiia Arestova
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Cortes (98) Przyjete 19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
4 Anastasiia Arestova
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Graf Blue (101) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
5 Anastasiia Arestova
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Queen Du Rouet (99) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
6 Dominik Ast
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Centuria (83) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
7 Dominik Ast
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Kora (84) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
8 Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Goh I Noor (27) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
9 Bianca Bencar
Stajnia Azyl
Zinadine (109) Przyjete 2 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
10 Agnieszka Bienert
Klub Jeździecki Partynice
Kora (71) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
11 Julia Bluj
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
B Geraldien (9) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
12 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (51) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
13 Oliwia Brzozowska
Klub Jeździecki Royal
Neron (21) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
14 Agata Buczek
KJ Stajnia Bukowiec
Oliver (15) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
15 Agata Buczek
KJ Stajnia Bukowiec
Romanyriver Heavenly Secret (16) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
16 Antonina Burchard
Bpk
Miss Cottonland (38) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
17 Michalina Czarkowska
Klub Jeździecki Royal
Akira (32) Przyjete 13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
18 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (93) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
19 Hanna Dołęga - Kozierowska
Small Cherry
Broker (66) Przyjete 11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
20 Malwina Dziumakowska
Bpk
Liberia Ewita (45) Przyjete 11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
21 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
De Cameron (102) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
22 Krzysztof Filusz
Bez Przynależności Klubowej O P O
Smuga "M" (68) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
23 Filip Giżyński
Kj Giżyńscy
Lota (24) Przyjete 12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
24 Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Catoki Son (33) Odrzucone 18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
25 Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Korea Hippica (34) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
26 Wiktoria Gutowska
Stajnia Azyl
Betti Gold (108) Przyjete 2 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
27 Piotr Homziuk
Stajnia Azyl
Dywizja (106) Przyjete 1 - Krzyżaczki, 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
1 - Krzyżaczki, 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
28 Viktor Hubanov
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Captain Corlando (97) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
29 Viktor Hubanov
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Ogano du Rouet (96) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
30 Viktor Hubanov
Klub Sportowy Sydow Riding Team
Solid Blue (95) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
21 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
31 Nicole Jendryk
JKS Lauden
Insignia (67) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-01-22
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-01-22
32 Oliwia Kapka
Bpk
Rathnagrew Shannon (8) Przyjete 1 - Krzyżaczki, 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
1 - Krzyżaczki, 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
33 Julia Karst
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
Kemi (39) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
10 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
21 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
34 Nadia Karst
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
Mirinda (40) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-01-22
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-01-22
35 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Cagliostro PKZ (61) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
36 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Dakota (85) Przyjete 20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
21 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
37 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Delicieux "M" (105) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
38 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Imano (104) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
39 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Monaco (92) Przyjete 17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
40 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Sorento (86) Przyjete 20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
21 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
41 Weronika Konopka
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
Kłos (49) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
42 Aleksandra Kossowska
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
Gumiś Ponysport (87) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
43 Aleksandra Kossowska
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
Kamira (88) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
44 Aleksandra Kozłowska
Kj Giżyńscy
Wendelin (25) Przyjete 12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
45 Andrea Kreutzer
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Grandos (17) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
46 Martyna Kucharzewska
SKJ Optima
Elvero (2) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
47 Zuzanna Kuczerawy
Klub Jeździecki Platan
Dream Z (35) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
48 Martyna Kuczyńska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Wallenrod (42) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
49 Maria Lekszycka
KJ Victor
Calitico (19) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
50 Marko Lenart
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Gina Libra (70) Przyjete 13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
51 Marko Lenart
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Nequel (69) Przyjete 19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
52 Martyna Łomzik
Wrocławski Klub Jeździecki
Elegant (6) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
53 Lena Majda
WKJ Partynice
Muzka (103) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
13A - KUCE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
54 Dominika Mączyńska
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Geisha (62) Przyjete 17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
55 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Bueno Chico (53) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
56 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Ratina (54) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
57 Agata Morawiec
WKJ Partynice
Impet (30) Przyjete 2 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
58 Kamila Mosiewicz
Small Cherry
Mefisto (65) Przyjete 11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
59 Natalia Paluch
Kj Picador
G Calcifer (29) Przyjete 2 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
60 Pola Prusak
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
Cosmo van de Kattevennen Z (3) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
61 Oliwia Semkowicz
BPK
Koral (64) Przyjete 2 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
2 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
62 Klara Skrzypczyńska
WKJ
Impet (72) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
13A - KUCE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
63 Julia Skuza
BPK
Alhaurin (10) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
64 Julia Skuza
BPK
E - Camilla (11) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
65 Maria Smaczna
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Lyon B (36) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
66 Alicja Sokołowska
WKJ Partynice
Modeo (81) Przyjete 1 - Krzyżaczki, 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
67 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Dolfus (74) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
68 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Espadago AA (75) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
69 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Juria (73) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
70 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Necabre (89) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
71 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Bankier (76) Przyjete 8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
72 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Dżaurus AA (77) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
73 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Wald AA (78) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
74 Hanna Szczupaczewska
Bpk
Lawina (44) Przyjete 11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
75 Halszka Szklarek
BPK
Kasablanka R (41) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
13B - KONIE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
76 Michalina Szybalska
Wkj Partynice
Muzka (80) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
13A - KUCE mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
77 Julia Świderska
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
Quista de Revel (43) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
14 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
78 Natalia Till
Bez Przynależności Klubowej D O S
Tangelo MZ Equestrian (4) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
79 Hanna Truszko
bpk
Gabona (79) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
80 Patrycja Urbaniak
Klub Jeździecki Jaroszówka
Klon (63) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
81 Klara Wagner
JKS Lauden
Exit (47) Przyjete 12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
82 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (60) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
17 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
83 Wojciech Wasiukiewicz
Kj Pawlak Eqestrian Wrocław
Cameron (55) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
8 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-21
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
84 Hanna Wedmańska
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Łajka II (50) Przyjete 6 - L1, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
85 Marta Wesołowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (94) Przyjete 2 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
86 Emilia Wieczorek
Klub Jeździecki Royal
Andromeda (37) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
87 Julia Wieczorek
Klub Jeździecki Picador
Queen Maxima (58) Przyjete 19 - P1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-01-22
88 Julia Wierzbicka
Stajnia Azyl
Mirabella (111) Przyjete 11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
11 - Krzyżaczki 30/40 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
12 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-22
89 Julia Wierzbicka
Stefan (107) Przyjete 2 - mini LL 50/60, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
90 Emilia Wnuk
Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice
Gristalla - LA (26) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
91 Karmela Wolniewicz
Bpk
Bellissima (91) Przyjete 3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
3 - mini LL 70/80, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
92 Karmela Wolniewicz
Bpk
Sauron (90) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-01-21
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-01-22
16 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-01-22
3
Klub Sportowy Sydow Riding Team
4
Klub Sportowy Sydow Riding Team
6
Klub Sportowy Sydow Riding Team
7
Klub Sportowy Sydow Riding Team
8
Klub Jeździecki Picador
10
Klub Jeździecki Partynice
11
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
22
Bez Przynależności Klubowej O P O
28
Klub Sportowy Sydow Riding Team
29
Klub Sportowy Sydow Riding Team
30
Klub Sportowy Sydow Riding Team
33
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
34
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
35
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
36
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
37
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
38
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
39
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
40
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
41
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
42
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
43
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
45
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
48
Bez Przynależności Klubowej D O S
50
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
51
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
52
Wrocławski Klub Jeździecki
54
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
60
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
65
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
67
Klub Jeździecki Jaroszówka
68
Klub Jeździecki Jaroszówka
69
Klub Jeździecki Jaroszówka
70
Klub Jeździecki Jaroszówka
71
Klub Jeździecki Jaroszówka
73
Klub Jeździecki Jaroszówka
77
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
78
Bez Przynależności Klubowej D O S
80
Klub Jeździecki Jaroszówka
82
Wrocławski Klub Jeździecki
83
Kj Pawlak Eqestrian Wrocław
84
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
85
Wrocławski Klub Jeździecki
90
Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl