Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT B KJ Lider Radzionków Pełen ekran
2023-05-01 - 2023-05-02
Liczba przyjętych koni: 140
Liczba przyjętych zawodników: 121
Komunikaty organizatora
1. Stajnie będą otwarte w dniu 30.04 od godziny 12:00. Arena konkursowa dostępna do treningu 14:00-18:00, a rozprężalnia do 19:00.
2. Siano/słoma wydawane będzie przy zielonych halach tunelowych: - 30.04 w godzinach 16:00-17:00 - w kolejnych dniach: 10:00-11:00 i 16:00-17:00 Płatność gotówką lub kartą w biurze zawodów - odbiór siana/słomy za okazaniem dowodu zakupu.
3. Biuro zawodów będzie czynne: - 30.04 w godzinach 15:00-18:00 - w kolejnych dniach: 8:00-12:00 i 15:00-18:00
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alberjim (107) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
2 Amelia Bartoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Migotka (23) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
3 Natalia Bekus
Klub Jeździecki "Laredo"
Quintello (26) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
4 Karolina Bębenek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
El Camp (14) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
5 Kinga Biszkowiecka
bpk sla
Kalinka (46) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
6 Julia Błażusiak
KJ Trachy Sośnicowice
Czarny Rumianek (126) Przyjete nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
7 Natalia Błażusiak
KJ Trachy Sośnicowice
Bijou Be (146) Przyjete nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
8 Hanna Bobrowska
Bpk
Johnny Brown Maliro (71) Przyjete nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
9 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Queendarka (132) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
10 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
White Pearl (131) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
11 Julia Brondel
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Azulen (73) Przyjete nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
12 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Johny Bravo (101) Przyjete nr 8 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 8 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 18 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 18 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
13 Julia Budzik
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Cezar (50) Przyjete nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
14 Maja Budzynowska
BPK
Serbia (47) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
15 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Casalltagho (115) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
16 Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (134) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
17 Aleksandra Danecka
Lks Don Camillo
Czandor (49) Przyjete nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
18 Alicja Dobrzańska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
K-Mundial-W (51) Przyjete nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
19 Wiktoria Dżugaj
Bez Przynależności Klubowej O P O
CHECK IN RAISE F (117) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
20 Wiktoria Dżugaj
Bez Przynależności Klubowej O P O
Sunrise "M" (116) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
21 Wiktoria Dżugaj
Bez Przynależności Klubowej O P O
TURBUD LILI (119) Przyjete nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
22 Wiktoria Dżugaj
Bez Przynależności Klubowej O P O
Turbud Rubin (118) Przyjete nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
23 Julia Folwaczny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quattro Hippica (29) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
24 Wioletta Frania
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara HS (12) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
25 Magdalena Furdzik
Klub Jeździecki Pro Horses
Andy (52) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
26 Milena Galińska
Bpk
Bary (111) Przyjete nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
27 Emilia Gardeła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Obispo (36) Przyjete nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
28 Aleksandra Gawliczek
Skj Omega
Megi (92) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
29 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (22) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
30 Oliwia Główczyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
East Wood (19) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
31 Martyna Grobelny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Konkord (41) Przyjete nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
32 Martyna Grobelny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Maks (40) Przyjete nr 5A Regionalny LL z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 5A Regionalny LL z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 15A Regionalny LL z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 15A Regionalny LL z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
33 Sandra Grzegorzyca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johnny Brown Maliro (124) Przyjete nr 16 Regionalny L zwykły
34 Sandra Grzegorzyca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Rio Grande (123) Przyjete nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
35 Irena Grzesik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pablo Paero (86) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
36 Zuzanna Gurgul
Brak
Astrild (100) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 towarzyski program L-1 , 2023-05-02
37 Maciej Handzlik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Konkord (41) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
38 Nadia Harazim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Armando L (6) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
39 Lena Hoffmann
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Celine (136) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
40 Ewa Jaglarz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Prymus (9) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
41 Alicja Jagusiak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fondi-W (43) Przyjete nr 5B Regionalny L z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 5B Regionalny L z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 15B Regionalny L z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 15B Regionalny L z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
42 Zuzanna Jarocka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Titus Kn Ter Beuken (57) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
43 Klaudia Jasnos
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Kortina AA (55) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
44 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (1) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
45 Natalia Kamińska
BPK
Chillout (77) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
46 Laura Kaźmierczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Poloniusz (44) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
47 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karina (128) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
48 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kannana Poesie (17) Odrzucone nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
49 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Silesia (18) Odrzucone nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
50 Isabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Vivantina (16) Odrzucone nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
51 Zuzanna Klak
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Cartogran's Star (45) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
52 Zuzanna Kmieć
Róża Team
Róża (94) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
53 Karolina Kobylec
BPK
Garus (93) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
54 Emilia Kolaniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
Under Art (35) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
55 Monika Kołodziej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Indiana (105) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
56 Wojciech Korzeczek
Klub Jeździecki Global
Kalahari (37) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
57 Wojciech Korzeczek
Klub Jeździecki Global
Kullina Z (39) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
58 Martyna Kotwasińska
Bpk
Bijou Be (38) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
59 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Malibu (13) Odrzucone nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
60 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cascado (69) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
61 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cetarzo (68) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
62 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Diabolo Elle Diamante Z (66) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
63 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Diamond Glow Red Wine (65) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
64 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quabrino Red Wine (67) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
65 Karolina Kozyra
Bpk
Lordon (139) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
66 Judyta Krause
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
Beatrycze (56) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
67 Maja Kucharska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vossie (4) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
68 Wiktoria Kukla
Bpk
Fortunata Aa (30) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
69 Agnieszka Lasko
LZJ Drama Zbrosławice
Viserion (130) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
70 Paulina Lazar
CJK Dakar
Regnar (15) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
71 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (152) Przyjete nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
72 Magdalena Leżucha
KJ Lider
Cornel (25) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
73 Magda Łyko
BPK
My Little Pepsi (28) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
74 Sara Maksymiuk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Patagonia (98) Przyjete nr 8 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
75 Martyna Malesza
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Finezja (10) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
76 Gabriela Markowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kortina (110) Przyjete nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
77 Nadia Masłoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bistral (108) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
78 Monika Materlik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Decybel First (63) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
79 Łukasz Matla
Klub Jeździecki Global
Kwoajong (80) Przyjete nr 10 Regionalny N1 zwykły
80 Łukasz Matla
Klub Jeździecki Global
La Petite Guerriere (60) Przyjete nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 10 Regionalny N1 zwykły
20 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-05-02
21 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-05-02
81 Łukasz Matla
Klub Jeździecki Global
Lose Yourself (62) Przyjete nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 10 Regionalny N1 zwykły
82 Łukasz Matla
Klub Jeździecki Global
Milopoly (61) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
83 Zuzanna Mazalik
KJ Czerkis Wielowieś
Atlanto (76) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
84 Marta Mazur
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (121) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
85 Nicola Miguła
Bpk
Kubuś (127) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
86 Zofia Musiał
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
TYNPORTH CHACHA (95) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
87 Judyta Myszkowska
BPK
Tornado (3) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
88 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Illapa L (81) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
20 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-05-02
89 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kwoajong (80) Przyjete nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 10 Regionalny N1 zwykły
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
20 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-05-02
90 Helena Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stresemann 8 (82) Przyjete nr 8 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 8 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 18 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 18 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
91 Oliwia Nogalska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Brabus (64) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
92 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (144) Przyjete nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
93 Natalia Pajdak
Bpk
C-bianka (24) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
94 Anna Paździor
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Rafia (125) Przyjete nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
95 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cansydney (140) Odrzucone nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
96 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Coco Chanel (137) Odrzucone nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
97 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Limit B (141) Odrzucone nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
98 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Artemida L (58) Przyjete nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
99 Zofia Pierzchała
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Caloona S (102) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 8 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 18 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 18 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
100 Katarzyna Pietrzyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Canaro Mountain Oak Z (104) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
101 Pola Podsiadły
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horest (109) Przyjete nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
102 Weronika Polaczek
Politechnika Wrocławska
Furtiva (20) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
103 Natalia Popiel
Bpk
Fika (27) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
104 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (53) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
105 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (54) Przyjete nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
106 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (53) Przyjete nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
107 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (54) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
108 Hanna Puda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Teofil (133) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
109 Tatiana Pyrek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Atut (5) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
110 Karina Reterska
Stajnia Quelle Dame
Ale Dama (74) Przyjete nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
111 Jadwiga Rogalska
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Maraton (112) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
112 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Allbertino (89) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
113 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (88) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
114 Anna Rozumecka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karolina (87) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
115 Magdalena Rybowicz
Klub Jeździecki Facimiech
Maham Al Qusar (148) Odrzucone nr 8 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
nr 18 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
116 Wiktoria Sadowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pinio S AA (11) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
117 Julia Serafin
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leda Naja - W (145) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
118 Kaja Sinacka
BPK
Quatra B (138) Przyjete nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
119 Aleksandra Słocińska
LKS Don Camillo
Aero (48) Przyjete nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
120 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Clemens (151) Przyjete nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
21 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-05-02
121 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Coupanasa (147) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
122 Magdalena Smołka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Klairon AA (21) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
123 Konstancja Smykowska
BPK
Constantine (90) Przyjete nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 16 Regionalny L zwykły
124 Julia Sojka
BPK
Horka (106) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
125 Paulina Sowa
BPK
Clif (2) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
126 Paulina Sowa
BPK
Poloniusz (142) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
127 Wiktoria Spychalska
Klub Jeździecki Pro Horses
Bananeira (42) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
128 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Global
Quentchen (103) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
129 Małgorzata Starak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kofeina Pa–Bo–Ma (7) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
130 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (129) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
131 Alicja Surówka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Caribou (114) Przyjete nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 10 Regionalny N1 zwykły
132 Alicja Surówka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Tik Tak (97) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 8 Regionalny P1 z oceną stylu jeźdźca kwalifikacja do OOM 2023
133 Alicja Sysakiewicz
Klub Jeździecki Łopuszna
Kamaro (79) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
134 Anna Sysakiewicz
Klub Jeździecki Łopuszna
Argentina (75) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
135 Leszek Szotek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Coffee 23 (149) Przyjete nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
136 Mikołaj Szulakowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Step (34) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
137 Alicja Szyndzielorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ledanaja II "W" (78) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
138 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Coco Chanel de Laubry Z (113) Przyjete nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 10 Regionalny N1 zwykły
139 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Maximus (96) Przyjete nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 10 Regionalny N1 zwykły
140 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Blackie (83) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
141 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Efektor (84) Przyjete nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 4 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
142 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (85) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
143 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nemezis (70) Przyjete nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
144 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (99) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
145 Michalina Toborek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Czarny Rumianek (91) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
146 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (33) Przyjete nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
147 Magdalena Twardoch
ASK Świerklaniec
Charamis (143) Przyjete nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 9 Regionalny N dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
nr 19 Regionalny N dwufazowy art.274.1.5.2
148 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Talifax K (72) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 6 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
149 Paulina Wilczek
Lzj Drama Zbrosławice
Sentino M (135) Odrzucone nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
150 Emilia Wiśniewska
Politechnika Śląska w Gliwicach
Poker (59) Przyjete nr 6 Regionalny L zwykły
nr 7 Regionalny P dwufazowy art. 274.1.5.2
nr 16 Regionalny L zwykły
nr 17 Regionalny P dwufazowy art.274.1.5.2
151 Hanna Wolsza
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Princessa (122) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
152 Michalina Zacharz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cyprian (31) Przyjete nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
153 Martyna Zalewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (120) Odrzucone nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
154 Natasza Żelichowska
LZJ Drama Zbrosławice
My Little Pony (32) Przyjete nr 2 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
nr 3 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 13 Towarzyski mini LL 80 cm dokładności bez rozgrywki
nr 14 Regionalny LL dokładności bez rozgrywki
155 Gaja Żydek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nikita (8) Przyjete nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 1 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 11 Towarzyski mini LL 60 cm dokładności bez rozgrywki
nr 12 Towarzyski mini LL 70 cm dokładności bez rozgrywki
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
3
Klub Jeździecki "Laredo"
4
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
11
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
13
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
18
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
19
Bez Przynależności Klubowej O P O
20
Bez Przynależności Klubowej O P O
21
Bez Przynależności Klubowej O P O
22
Bez Przynależności Klubowej O P O
23
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
25
Klub Jeździecki Pro Horses
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
30
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
31
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
32
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Bez Przynależności Klubowej S L A
35
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
39
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
40
Bez Przynależności Klubowej S L A
41
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
43
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
44
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
47
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
48
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
49
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
50
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
51
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
55
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
59
Klub Jeździecki Pro Horses
60
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
61
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
62
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
63
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
64
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
66
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
67
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
71
Klub Jeździecki Global
74
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
75
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
76
Bez Przynależności Klubowej S L A
77
Bez Przynależności Klubowej S L A
78
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
79
Klub Jeździecki Global
82
Klub Jeździecki Global
84
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
86
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
88
Bez Przynależności Klubowej S L A
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
90
Bez Przynależności Klubowej S L A
91
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
92
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
94
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
95
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
96
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
97
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
98
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
99
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
100
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
101
Bez Przynależności Klubowej S L A
102
Politechnika Wrocławska
104
Bez Przynależności Klubowej S L A
105
Bez Przynależności Klubowej S L A
106
Bez Przynależności Klubowej S L A
107
Bez Przynależności Klubowej S L A
108
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
109
Bez Przynależności Klubowej S L A
111
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
112
Bez Przynależności Klubowej S L A
113
Bez Przynależności Klubowej S L A
114
Bez Przynależności Klubowej S L A
116
Bez Przynależności Klubowej S L A
117
Bez Przynależności Klubowej S L A
120
Klub Jeździecki Zbrosławice
121
Klub Jeździecki Zbrosławice
122
Bez Przynależności Klubowej S L A
127
Klub Jeździecki Pro Horses
129
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
130
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
131
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
132
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
133
Klub Jeździecki Łopuszna
134
Klub Jeździecki Łopuszna
135
Bez Przynależności Klubowej S L A
136
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
137
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
139
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
140
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
141
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
142
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
143
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
144
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
145
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
146
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
150
Politechnika Śląska w Gliwicach
151
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
152
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
153
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
155
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl