Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT B Pełen ekran
2023-06-24 - 2023-06-25
Liczba przyjętych koni: 55
Liczba przyjętych zawodników: 51
Komunikaty organizatora
1. W związku z małą ilością osób w klasie P, Memoriał Karoliny Kozioł odbędzie się w klasie L.
2. Regulamin Pucharu Burmistrza miasta Bieruń Zawodnicy będą klasyfikowani w pucharze, gdy wystartują w obu konkursach klasy N (sobota + niedziela). Pary uzyskują punkty bonifikacyjne za zajęte miejsca według następujących zasad: 1 miejsce-10pk, 2 miejsce-8pkt, 3 miejsce-6pkt, 4 miejsce-4pkt, 5 miejsce-2pkt. Wygra Para, która uzyska najwyższy wynik punktów bonifikacyjnych. W przypadku gdy dwie lub więcej par będą miały taką samą liczbę punktów o zajętym miejscu w pucharze zadecyduje lepszy czas przejazdu w niedzielnym konkursie klasy N.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Klaudia Adamek
Bpk
Bonita Mg (39) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
2 Weronika Bloch
Bez Przynależności Klubowej S L A
Interesant (43) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
3 Wiktoria Czymrys
BPK
Roni (12) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
4 Patrycja Drabek
BPK
Olimpia (42) Przyjete T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
5 Weronika Drobiec
Herbatka (50) Przyjete Zawody Hobby Horse, 2023-06-24
6 Małgorzata Dudek
LKJ Solec
Tequila (21) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
7 Agnieszka Gębala
Bpk
Olimpia (42) Przyjete T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
8 Zuzanna Gliwka
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Regata (38) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
9 Sandra Grzegorzyca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johnny Brown Maliro (24) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2023-06-24
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
R7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
10 Sandra Grzegorzyca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Rio Grande (25) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-06-24
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-06-24
11 Natasza Grzeszkowiak
Gala (48) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
12 Nadia Harazim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Armando L (6) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-06-24
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
13 Julia Honkisz
Gwiazda (52) Przyjete Zawody Hobby Horse, 2023-06-24
H2 Hobby horse potęgi skoku
14 Julia Janda
Quevedo (53) Przyjete Zawody Hobby Horse, 2023-06-24
H2 Hobby horse potęgi skoku
15 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (15) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-24
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2023-06-24
R7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
16 Edyta Karawan
KJK AVIATOR
Kamea (36) Przyjete T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
T5 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
17 Alicja Korus
Bpk
Balando (20) Przyjete T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
18 Alicja Korus
Bpk
Balando (47) Przyjete T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
19 Oliwia Krysta
Bpk
Szogun M (41) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
20 Julia Kuczmierczyk
Bpk
Torka (31) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
21 Paulina Kuczmierczyk
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Horyłka (1) Przyjete T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-06-24
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
22 Paulina Kuczmierczyk
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orest (32) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
23 Wiktoria Lech
Bpk
Dumny Dick (57) Przyjete T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
24 Wiktoria Lech
Bpk
Pela (27) Przyjete T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
25 Leon Łukasik
Rambo (59) Przyjete H2 Hobby horse potęgi skoku
26 Przemek Łukasik
Twardziel (58) Przyjete H2 Hobby horse potęgi skoku
27 Gabriela Markowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kortina (45) Przyjete T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-06-24
28 Nadia Masłoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bistral (44) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
29 Nadia Masłoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quin Z Sport (55) Przyjete Zawody Hobby Horse, 2023-06-24
30 Maja Mirczak
Pela (49) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
31 Michalina Musiolik
Bpk
Szogun M (41) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
32 Emilia Nawara
KJK AVIATOR
Walkiria (35) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
33 Anna Paździor
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Rafia (26) Przyjete T5 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
34 Emilia Piasek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Angelino (14) Przyjete R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
35 Bartłomiej Piech
Goku (62) Przyjete H2 Hobby horse potęgi skoku
36 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Genua M (2) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-24
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2023-06-24
R7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
37 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Grecjas G (3) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-06-24
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
38 Zuzanna Piech
Hetman (61) Przyjete H2 Hobby horse potęgi skoku
39 Antoni Podralski
Flamingos (51) Przyjete Zawody Hobby Horse, 2023-06-24
H2 Hobby horse potęgi skoku
40 Pola Podsiadły
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horest (56) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-06-24
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
41 Karina Prysak
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Balando (20) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
42 Olena Revutska
Bpk
Amiodaron-aa (5) Przyjete T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
T5 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
43 Jadwiga Rogalska
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Lose Yourself (18) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-24
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2023-06-24
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
R7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
44 Jadwiga Rogalska
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Maraton (19) Przyjete R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
45 Malwina Rozmus
Bpk
Roni (30) Przyjete T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
46 Katarzyna Siwiec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Aksel (40) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
47 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lady Gold (46) Przyjete R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2023-06-24
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-25
48 Magdalena Smołka
BPK
Klairon AA (37) Przyjete T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
T5 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
49 Konstancja Smykowska
BPK
Constantine (4) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
50 Hanna Sobocińska
Wanilia (60) Przyjete H2 Hobby horse potęgi skoku
51 Wiktoria Sobocińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
PLEJADA (23) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
T5 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
52 Julia Sojka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horka (13) Przyjete T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
53 Monika Sufa
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Silezjon AA (34) Przyjete T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
54 Agata Tokarz
Bpk
Orest (29) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
T3 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-25
55 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (33) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-06-24
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-06-24
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-06-25
56 Aleksandra Tyrańska
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Eros (17) Przyjete T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
T5 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
57 Klaudia Urbańczyk
Bpk
Broadway (28) Przyjete T1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-06-24
T2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-24
T4 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
T5 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-06-25
58 Róża Zabrzańska
Fanaberia (54) Przyjete Zawody Hobby Horse, 2023-06-24
H2 Hobby horse potęgi skoku
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
8
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
15
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
21
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
22
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
33
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
34
Bez Przynależności Klubowej S L A
36
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
37
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
40
Bez Przynależności Klubowej S L A
41
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
43
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
44
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
47
Klub Jeździecki Zbrosławice
51
Bez Przynależności Klubowej S L A
52
Bez Przynależności Klubowej S L A
53
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
55
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
56
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl