Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

LANDO ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY Pełen ekran
2023-07-23 - 2023-07-23
Liczba przyjętych koni: 156
Liczba przyjętych zawodników: 132
Komunikaty organizatora
1. Prosimy aby osoby które chcą FAKTURĘ aby napisały w komentarzu do zgłoszenia lub na maila zawody@lando.org.pl zaraz po dokonaniu płatności w przeciwnym razie nie będzie możliwości wystawienia faktury.
2. Uwaga zawodnicy. Wszelkie braki dokumentów należy dostarczyć Sędziemu Głównemu przed startem. Opłaty wynikające z zawodów należy dokonać przelewem, w ostateczności w biurze zawodów przed startem. Brak dokumentów i dokonanych opłat będzie skutkował niedopuszczeniem do startu.
3. Godziny konkursów mogą ulec zmianie +/- 30 min
4. UWAGA ZAWODNICY Godziny rozpoczęcia konkursów zostały przyspieszone o 20 minut.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Oliwia Adamczyk
C'est Moi Zw Z (91) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
2 Natalia Babicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Libia (1) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
3 Oliwia Banaszczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Corrado Santo Stefano (14) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
4 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (88) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Tullamore (90) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 Natalia Bartczak
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Peoria (70) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
7 Amelia Bartoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Migotka (49) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
8 Monika Beberok
BPK
Pipi (111) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
9 Weronika Biskup
BRK
Chersonissos (74) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
10 Patrycja Blicharska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Voltera (124) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
11 Julia Błażusiak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Czarny Rumianek (100) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
12 Maja Bojarczuk
Jeździecki Klub Sportowy Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
Quatra B (125) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
13 Katarzyna Bula
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lennart (126) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
14 Szymon Bula
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cargamel (127) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
15 Szymon Bula
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Sansa Gold (128) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
16 Martyna Bury
Stajnia Las Istebna
Fidel (8) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
17 Łucja Bury
Stajnia Las Istebna
Bacardia (11) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
18 Iga Chojowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gi-Gi Star (6) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
19 Iga Chojowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Wars (7) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
20 Kamila Czartoryska
Piaff Equestrian
Fleure D'elle (145) Odrzucone 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
21 Przemysław Czekaj
Piaff Equestrian
Autopilot Z (110) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
22 Przemysław Czekaj
Piaff Equestrian
Casper Obolensky (142) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
23 Konstancja Ćwik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Quicky B Z (89) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
24 Laura Ferrara - Foltyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Knockash Tonic (17) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
25 Katarzyna Filipecka-Szymczyk
BPK
Suri (148) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
26 Julia Folwaczny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quattro Hippica (78) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
27 Jakub Gajdzik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clif (20) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
28 Amelia Gałas
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Zizou Z (39) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
29 Emilia Gardeła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Obispo (96) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
30 Klara Gierek
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (112) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
31 Nicola Głąbikowska
Piaf Equestrian
Crispin Cornet (109) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
32 Zuzanna Gomoluch
Bpk
Iskra (117) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
33 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Jasieniec (84) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
34 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (83) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
35 Angelika Gruszka
BPK
Oliwia (165) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
36 Sandra Grzegorzyca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Rio Grande (155) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
37 Marta Grzyśka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Easy to love (101) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
38 Lena Hoffmann
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Celine (153) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
39 Lena Hoffmann
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Tik Tak (154) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
40 Hanna Izydorczyk
Klub Jeździecki Global
Con Chira (159) Odrzucone 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
41 Agata Jarosz
KJ Lando
Erazm (59) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
42 Maja Jelonek
BPK
Suzan (44) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
43 Jakub Jędruch
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rowitto (164) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
44 Julia Kaiser
Gold Cavalo
Rumin Fk (162) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
45 Natalia Kamińska
BPK
Chillout (5) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
46 Edyta Karawan
KJK AVIATOR
Kamea (99) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
47 Martyna Kardacz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Nil (103) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
48 Laura Kaźmierczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Poloniusz (22) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
49 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hildie VA (150) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
50 Zuzanna Kmieć
Róża Team
Róża (34) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
51 Monika Kołodziej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Indiana (75) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
52 Karen Komorowska Wilczek
Bpk
Hipodrom Ab (21) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
53 Natalia Kopka
Piaff Equestrian
Paloma (143) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
54 Martyna Kotwasińska
Bpk
El Camp (60) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
55 Natalia Kozłowska
BPK
Nacalida (146) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
56 Judyta Krause
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
Beatrycze (45) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
57 Dagna Krzymińska
Klub Jeździecki Global
Crumble de Quirrado (161) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
58 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clarissa 169 (2) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
59 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fita VA (3) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
60 Hanna Kuc
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dantes (63) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
61 Hanna Kuc
Bez Przynależności Klubowej S L A
Fiołek AA (66) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
62 Emilia Kucia
BPK
Bavera (12) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
63 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Zbrosławice
Indigo (136) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
64 Zuzanna Kurowska
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
Calisto (55) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
65 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karina (107) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
66 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sentino "M" (71) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
67 Julia Lang
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Donata (158) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
68 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Sztorm (56) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
69 Pola Leniarska
Vanto Jumping Team
Montemenico (54) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
70 Magda Łyko
BPK
My Little Pepsi (65) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
71 Michalina Manowska
Klub Jeździecki Lando
Bogdanov (58) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
72 Nadia Masłoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bistral (120) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
73 Weronika Matejczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sephora (73) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
74 Patrycja Matla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Amnezja (18) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
75 Łukasz Matla
Klub Jeździecki Global
Lose Yourself (52) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
76 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Inferno Lady (76) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
77 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CESSY (72) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
78 Magdalena Mika-Nowińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
New Gold (116) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
79 Julia Mundziakiewicz
Piaff Equestrian
Wesoła Grafka (108) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
80 Zofia Musiał
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
TYNPORTH CHACHA (118) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
81 Emilia Nawara
KJK AVIATOR
Tarantino (gurgul) (168) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
82 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kwoajong (67) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
83 Oliwia Nogalska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Brabus (50) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
84 Oliwia Nogalska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (51) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
85 Lucyna Nowińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Talina (115) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
86 Oliwia Nowrot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Olek (16) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
87 Klaudia Olkowska
Gold Cavalo
Argenta (86) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
88 Andżelika Orlof
Bpk
Gordita (157) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
89 Maria Ostałowska
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
Balaton (37) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
90 Lena Owsińska
Bpk
Serbia (23) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
91 Martyna Pająk
BPK
Jigo (61) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
92 Marcelina Pasecka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nikita (64) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
93 Matylda Pawlas
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
KALIBRA WONA (163) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
94 Anna Paździor
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Rafia (156) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
95 Emilia Piasek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Angelino (42) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
96 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cansydney (140) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
97 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Limit B (139) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
98 Zofia Pierzchała
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Caloona S (113) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
99 Katarzyna Pietrzyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Canaro Mountain Oak Z (82) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
100 Filip Piwowarczyk
Piaff equestrian
Julien (144) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
101 Stefania Podleśny
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Malibu (105) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
102 Pola Podsiadły
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horest (119) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
103 Dominika Polko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Nickleby (85) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
104 Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Hankee Doodle (46) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
105 Zuzanna Prucia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (19) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
106 Nadia Puczek
Roller Coaster (92) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
107 Tatiana Pyrek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Atut (4) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
108 Julia Radwańska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Batucada (25) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
109 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Conquesto Con Conquest Boy (114) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
110 Jadwiga Rogalska
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Maraton (53) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
111 Maja Rosińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Coco Chanel (141) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
112 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (62) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
113 Antonina Rozpondek
Team Róża
Rodrigo Z (27) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
114 Anna Rozumecka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karolina (33) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
115 Zuzanna Rugor
Gold Cavalo
Nefra (87) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
116 Wiktoria Sadowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pinio S AA (10) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
117 Nikola Samborska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Costa Rica Z (151) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
118 Wiktoria Siudyka
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (102) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
119 Lena Skotniczny
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selection Prestige "M" (121) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
120 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carbon Boy (133) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
121 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Charmante (131) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
122 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta (129) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
123 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flamach (130) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
124 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lady Gold (132) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
125 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sequin Z (135) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
126 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Seven Valeys 111 (134) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
127 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (56) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
128 Magdalena Smołka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Klairon AA (13) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
129 Konstancja Smykowska
BPK
Constantine (97) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
130 Nadia Sochacka
Klub Jeździecki Global
Klasse W (26) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
131 Julia Sojka
BPK
Horka (41) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
132 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Danae SK Stables Z (122) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
133 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Leevanorella W. (123) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
134 Wiktoria Spychalska
Klub Jeździecki Pro Horses
Bananeira (77) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
135 Zuzanna Stachura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Czukon (81) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
136 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (152) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
137 Nina Syty
BPK
Pacyfik (166) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
138 Justyna Szczepańska
Bpk
Gospella (149) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
139 Aleksandra Szpryngiel
Klub Jeździecki Royal
H.Oberlina.B (104) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2023-07-23
140 Kaja Szymańska
Bpk
Nejran (28) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
141 Helena Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Blackie (80) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
142 Helena Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (79) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
143 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (69) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
144 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (57) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
145 Magdalena Twardoch
ASK Świerklaniec
Charamis (29) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
146 Katarzyna Tyrna
BPK
Oliwia (165) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
147 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Colt N (94) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
148 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Cornet’s Bambino MZ Z (93) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
149 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Cornetta Van Obolensky MZ Z (95) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
150 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Finezja (36) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
151 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Talifax K (40) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
152 Romina Wieliczek
Bpk
Temudżyn (160) Odrzucone 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
153 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Galiusz (31) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
154 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (30) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-07-23
155 Emilia Wiśniewska
Politechnika Śląska w Gliwicach
Emet (106) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
156 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Albania (138) Przyjete 3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
157 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-Bo-Ma (137) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
158 Milena Wolska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (47) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
159 Hanna Woźniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eskobar (35) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-07-23
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-07-23
160 Magdalena Wójcik
bpk
Burza (147) Przyjete 1 - mini LL (50 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
161 Maja Wójcik
BPK
Aniołek (167) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
3 - mini LL (80 cm), Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2023-07-23
162 Natalia Wróbel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pocahontas Zagorka (32) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
163 Martyna Zalewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (38) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
164 Liliana Zenderowska
ASK Świerklaniec
Flawia Gold (43) Przyjete 2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2 - mini LL (70 cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-07-23
2
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
6
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
12
Jeździecki Klub Sportowy Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
26
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
28
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
38
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
39
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
43
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
47
Bez Przynależności Klubowej S L A
48
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
56
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
58
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
59
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
60
Bez Przynależności Klubowej S L A
61
Bez Przynależności Klubowej S L A
63
Klub Jeździecki Zbrosławice
64
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
65
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
66
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
67
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
68
Klub Jeździecki Global
72
Bez Przynależności Klubowej S L A
73
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
74
Bez Przynależności Klubowej S L A
76
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
77
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
78
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
80
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
82
Bez Przynależności Klubowej S L A
83
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
84
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
85
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
86
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
89
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
92
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
93
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
94
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
95
Bez Przynależności Klubowej S L A
96
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
97
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
98
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
99
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
101
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
102
Bez Przynależności Klubowej S L A
103
Bez Przynależności Klubowej S L A
105
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
107
Bez Przynależności Klubowej S L A
108
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
110
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
111
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
112
Bez Przynależności Klubowej S L A
114
Bez Przynależności Klubowej S L A
116
Bez Przynależności Klubowej S L A
117
Bez Przynależności Klubowej S L A
119
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
120
Klub Jeździecki Zbrosławice
121
Klub Jeździecki Zbrosławice
122
Klub Jeździecki Zbrosławice
123
Klub Jeździecki Zbrosławice
124
Klub Jeździecki Zbrosławice
125
Klub Jeździecki Zbrosławice
127
Klub Jeździecki Zbrosławice
128
Bez Przynależności Klubowej S L A
130
Klub Jeździecki Global
132
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
133
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
134
Klub Jeździecki Pro Horses
135
Ludowy Klub Sportowy Cwał
136
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
141
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
142
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
143
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
144
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
147
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
150
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
153
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
154
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
155
Politechnika Śląska w Gliwicach
156
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
157
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
158
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
159
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
162
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
163
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl