Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Silesia Jumping Cup Pełen ekran
2023-09-23 - 2023-09-23
Liczba przyjętych koni: 104
Liczba przyjętych zawodników: 99
Komunikaty organizatora
1. Uwagi do list prosimy kierować na pomoc@equita.pl
2. Brak wolnych boksów
3. Braki dokumentów prosimy kierować na eljan1956@gmail.com
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Alicja Bazarnicka
KJK AVIATOR
Aisza (101) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 Monika Beberok
BPK
Pipi (48) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 Tola Beldzik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (51) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 Natalia Błażusiak
KJ Trachy Sośnicowice
Bijou Be (79) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
5 Antonia Brąclik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kubuś (17) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
6 Julia Buk
SKJ OMEGA
W-Gustaw (33) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
7 Yevhenii Chuvakha
BPK
Dumny (103) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
8 Sophie Colin
SKJ OMEGA
Ballada (69) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
9 Urszula Czapla
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Shuter's Diamond (114) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
10 Wiktoria Czymrys
BPK
Roni (47) Odrzucone 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
11 Małgorzata Dudek
LKJ Solec
Balando (61) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
12 Martyna Dyrgała
ASK Świerklaniec
Ilario Di Bua (87) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
13 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
De - L'aurora Z (56) Przyjete 1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
14 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
De Cameron (57) Przyjete 1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
15 Agnieszka Gębala
Bpk
Olimpia (52) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
16 Alicja Grima
VANTO
Implay (43) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
17 Angelika Gruszka
BPK
Oliwia (91) Odrzucone 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
18 Ewa Jaglarz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Prymus (3) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
19 Oliwia Jakubowska
BPK
Conika Z (66) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
20 Maria Janusz
Stajnia Vanto
Quabrel De L'etape (9) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
21 Angelika Jaskuła
Bpk
Olimpia (53) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
22 Edyta Karawan
KJK AVIATOR
Kamea (109) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
23 Laura Kaźmierczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Poloniusz (39) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
24 Karina Klimecka
BPK
Dorka (55) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
25 Pola Kmiecik
ASK Świerklaniec
N'Lusi (16) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
26 Zuzanna Kmieć
Róża Team
Róża (70) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
27 Amanda Kolińska
KJ Vena Rogoźnik
Gijsbertha (65) Przyjete 1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
28 Maria Kopel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
El Camp (40) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
29 Joanna Korycka
Bpk
Cargo (74) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
30 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Coco Gabbana Van't Heike Z (29) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
31 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toskan (30) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
32 Patrycja Kowalska
ASK Świerklaniec
Ferro (34) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
33 Elżbieta Koziak
Bpk
Tran (41) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
34 Emilia Krzemień
Klub Jeździecki NOSTRO
Clintino (71) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
35 Emila Krzywosz
Bpk
Braunitta (88) Odrzucone 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
36 Maja Kucharska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
La Roche (20) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
37 Maja Kucharska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vossie (19) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
38 Paulina Kuczmierczyk
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Horyłka (46) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
39 Maja Kulik
Sportowy Klub Jeździecki Omega
Leda (60) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
40 Patrycja Kulpa
Klub Jazdy Konnej Solka
Skaza (112) Odrzucone 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
41 Zuzanna Kurowska
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
Calisto (105) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
42 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (85) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
43 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karina (45) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
44 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sentino "M" (44) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
45 Rozalia Makulska
Klub Jeździecki Impuls
Dominacja ZW (73) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
46 Monika Materlik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Decybel First (31) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
47 łukasz Matla
Kj Global
Federico A-prim (7) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
48 Łukasz Matla
Klub Jeździecki Global
Lose Yourself (8) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
10 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
49 Łukasz Matla
Klub Jeździecki Global
Scooby Doo (6) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
50 Marcelina Matusik
Bpk
KOLORADO (27) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
51 Wiktoria Mogieła Morawiec
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Brodway (72) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
52 Kinga Moszyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (106) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
53 Emilia Mura
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hardy (92) Odrzucone 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
54 Zofia Musiał
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
TYNPORTH CHACHA (80) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
55 Emilia Nawara
KJK AVIATOR
Tarantino (gurgul) (110) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
56 Oliwia Nikratowicz
Stajnia Dream Rogoźnik
Aramis (14) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
57 Oliwia Nowrot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Olek (26) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
58 Katarzyna Olejniczak
BPK
Sonet G-T (58) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
59 Martyna Pająk
BPK
Jigo (85) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
60 Natalia Paliszkiewicz
Preria Wilkowice
Inthia (97) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
61 Daria Pardela
BPK
Włodek (22) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
62 Marta Partyka
SKJ OMEGA
Gryps (59) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
63 Marcelina Pasecka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nikita (99) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
64 Wiktoria Pinocy
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
Beemdekens Ivory Pearl (117) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
65 Nina Piskorz
KJK AVIATOR
Kapsel (111) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
66 Dominika Polko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Nickleby (96) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
67 Maja Poręba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
KENYA PA-BO-MA Z (100) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
68 Emilia Prochasek
Fiona (116) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
69 Zuzanna Prucia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (63) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
70 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karina (83) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
71 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (81) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
72 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Single (84) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
73 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (82) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
74 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karina (83) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
75 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (81) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
76 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Single (84) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
77 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (82) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
78 Nadia Puczek
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
Roller Coaster (49) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
79 Julia Radwańska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Batucada (1) Przyjete 1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
80 Julia Radwańska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jackson (2) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
10 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
81 Jadwiga Rogalska
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Maraton (28) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
82 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Allbertino (78) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
83 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (98) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
84 Anna Rozumecka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karolina (102) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
85 Anna Sczendzina
BPK
Jantar (107) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
86 Blanka Sęk
BPK
Famo (104) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
87 Wiktoria Sienkiewicz
Kj Vena
Pocahontas Zagorka (77) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
88 Wiktoria Siudyka
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (75) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
89 Hanna Sobocińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bukiet (13) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
90 Wiktoria Sobocińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
PLEJADA (12) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
91 Paulina Sowa
Stajnia Candy Horse
Katana v/h Elzenhof (36) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
92 Łucja Sroka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Demon (5) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
93 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (115) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
94 Kinga Swięty
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Sorento (21) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
95 Zofia Szuba
Lkj Solec
Abbi Dab (68) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
96 Marta Szumiec
Stajnia nad Pogorią
Dżina (50) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
97 Gabriela Szumlińska
BPK
Sarsa (94) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
98 Agnieszka Szymańska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kreacja (42) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
99 Kaja Szymańska
Bpk
Nejran (67) Odrzucone 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
100 Maja Szymańska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Schweiger Till (86) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
101 Alicja Szyndzielorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Clintessa-PRO (95) Odrzucone 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
102 Kinga Świerczyńska
BPK
Vlekje (11) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
103 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nemezis (23) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
104 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Grachim (93) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
105 Joanna Tustanowska
Azs Klub środowiskowy Politechniki śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Emir (10) Przyjete 3 - 80 cm - Runda Brązowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
106 Aleksandra Tyrańska
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Eros (54) Odrzucone 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
107 Kinga Wacławczyk
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Peonia (90) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
108 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki Omega
Cherry Creak (76) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
109 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Talifax K (62) Przyjete 1 - P, Runda Złota, Zawody Regionalne, Zwykły (Art 238.2.1), 2023-09-23
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-09-23
110 Romina Wieliczek
Bpk
Temudżyn (4) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
111 Hanna Woźniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eskobar (25) Przyjete 5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
5 - L - Runda Srebrna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2) 2023-09-23
112 Weronika Wręczycka
Stajnia Dream Rogoźnik
Dakota (15) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
113 Agnieszka Wróbel
Stajnia Metro
Admirał (38) Przyjete 2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
114 Milena Wypchał
Stajnia Vanto
Quabrel De L'etape (9) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
115 Amelia Wysocka
Bpk
Rufian (89) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
116 Michalina Zacharz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cyprian (113) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
117 Martyna Zalewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (37) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
118 Liliana Zenderowska
ASK Świerklaniec
Flawia Gold (18) Przyjete 1 - 60 cm - Runda Bursztynowa, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
119 Zuzanna Żłobińska
SKJ OMEGA
Paleface (108) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.2), 2023-09-23
3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
5
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
9
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
28
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
30
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
31
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
36
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
37
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
38
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
39
Sportowy Klub Jeździecki Omega
40
Klub Jazdy Konnej Solka
41
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
42
Bez Przynależności Klubowej S L A
43
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
44
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
46
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
51
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
52
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
53
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
57
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
63
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
64
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
66
Bez Przynależności Klubowej S L A
67
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
69
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
70
Bez Przynależności Klubowej S L A
71
Bez Przynależności Klubowej S L A
72
Bez Przynależności Klubowej S L A
73
Bez Przynależności Klubowej S L A
74
Bez Przynależności Klubowej S L A
75
Bez Przynależności Klubowej S L A
76
Bez Przynależności Klubowej S L A
77
Bez Przynależności Klubowej S L A
78
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
79
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
81
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
82
Bez Przynależności Klubowej S L A
83
Bez Przynależności Klubowej S L A
84
Bez Przynależności Klubowej S L A
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
90
Bez Przynależności Klubowej S L A
92
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
93
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
94
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
98
Bez Przynależności Klubowej S L A
100
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
101
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
103
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
104
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
105
Azs Klub środowiskowy Politechniki śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
106
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
107
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
108
Sportowy Klub Jeździecki Omega
111
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
116
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
117
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl