Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ujeżdżeniu, Zawody Towarzyskie i Regionalne, eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni Pełen ekran
2023-09-01 - 2023-09-03
Liczba przyjętych koni: 55
Liczba przyjętych zawodników: 46
Komunikaty organizatora
1. Paszporty wszystkich koni należy pozostawić w biurze zawodów. Biuro mieści się przy głównej trybunie obok wejścia na halę i jest czynne w następujących godzinach: Czwartek: 16:00-18:00, Piątek i Sobota: 8:30-11:00 oraz 13:00-16:00, Niedziela: od rozpoczęcia do zakończenia zawodów.
2. Wydawanie siana/słomy (W GŁÓWNEJ STAJNI – MUROWANEJ) Uprzejmie prosimy o płatność w biurze zawodów przed odbiorem siana/słomy CZWARTEK 17:00-18:00 PIĄTEK 9:00-10:00 15:00-16:00 SOBOTA 9:00-10:00 15:00-16:00 NIEDZIELA 9:00-10:00 15:00-16:00
3. Licencje jednorazowe koni z listy braków należy wykupić w biurze zawodów przed pierwszym startem. Dokumenty wymagane do startu w Zawodach Towarzyskich należy pozostawić w biurze zawodów. Braki badań zawodników z listy braków prosimy wysyłać na adres zawody@manes.pl.
4. Zawodników startujących w konkursach eMPMK, regionalnych lub towarzyskich zapraszamy do odbioru Rozet (Flo) u Komisarz Zawodów (3 najlepsze pary).
5. Odsłuch muzyki do konkursów Freestyle odbędzie się w sobotę po ostatnim konkursie. Muzykę prosimy przesyłać na adres: zawody@manes.pl
6. Życzymy udanych startów.
7. Dekoracja wszystkich rund niedziela ok. 12:30
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Justyna Baytel-Zbrożek
BPK
Stanford (19) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
2 Tatiana Bierieżnow
bpk
Daenerys G (56) Przyjete 17 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
3 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Goldfinger Vdt (12) Przyjete 11 - C-1 wyd. 2016 popr. 2022, I półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
26 - C-2, II półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
38 - C-4, Finał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
4 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Herzregent 2 (13) Przyjete 15 - CS-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
30 - CS-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
5 Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Del Fabar (23) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
6 Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (22) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
7 Sara Doroftei
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zenel Galo (7) Przyjete 7 - P-9 wyd. 2022, I półfinał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
22 - D-6 wyd. 2022, II półfinał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
34 - D-7, Finał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
8 Hanna Dramska Manterys
Klub Jeździecki Zbrosławice
Magic Star (5) Przyjete 4 - L-8, I półfinał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat), Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
19 - L-10 wyd. 2022, II półfinał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat), Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
31 - L-6, Finał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat) , Ujeżdżenie konie, 2023-09-03
9 Martyna Dyrgała
ASK Świerklaniec
Ilario Di Bua (41) Przyjete 13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
28 - P-3, II półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
40 - D-1, Finał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
10 Aleksandra Gawliczek
Skj Omega
Megi (17) Przyjete 10 - N-4 wyd. 2016, Regionalny , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
25 - N-5, Regionalny , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
28 - P-3, II półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
40 - D-1, Finał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
11 Lucyna Gawron
Klub Jeździecki PonySport
Shelby (2) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
12 Karolina Heba
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rubens (10) Przyjete 11 - C-1 wyd. 2016 popr. 2022, I półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
26 - C-2, II półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
38 - C-4, Finał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
13 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Perła (40) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
14 Ewa Jaglarz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Prymus (6) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
15 Roman Kacperski
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Leviton de la B (18) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
16 Weronika Kaczmarek
Klub Jeździecki DERA
Apple Pie L (31) Przyjete 13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
28 - P-3, II półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
40 - D-1, Finał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
17 Tomasz Kafel
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Darling's Dream (38) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
18 Anna Kapuścińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Esperanto P (42) Przyjete 13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
19 Karolina Kobylec
BPK
Garus (9) Przyjete 11 - C-1 wyd. 2016 popr. 2022, I półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
26 - C-2, II półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
38 - C-4, Finał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
20 Agnieszka Kowalik
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Senna Da Silva (16) Przyjete 10 - N-4 wyd. 2016, Regionalny , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
25 - N-5, Regionalny , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
21 Izabela Kowalska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Gentleman Jack (28) Przyjete 14b - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
29b - CC-5 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
22 Izabela Kowalska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lord Franco (29) Przyjete 3 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
18 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
23 Filip Kowalski
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Don Disney 2 (51) Przyjete 15 - CS-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
16a - CS-1 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
24 Anna Król
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
San Sisco 2 (24) Przyjete 11 - C-1 wyd. 2016 popr. 2022, I półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
26 - C-2, II półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
38 - C-4, Finał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
25 Aleksandra Krywult
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Google (52) Przyjete 15 - CS-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
16a - CS-1 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
26 Aleksandra Krywult
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Lari Fari (53) Przyjete 14b - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
30a - CC-4 wyd. 2019 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
27 Kamila Kubiciel
Klub Jeździecki DERA
Cornelia (48) Przyjete 13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
28 - P-3, II półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
40 - D-1, Finał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
28 Maja Kucharska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Iglesias van het Bevrijdthof (36) Przyjete 7 - P-9 wyd. 2022, I półfinał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
22 - D-6 wyd. 2022, II półfinał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
34 - D-7, Finał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
29 Małgorzata Kukiełka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Princess Nicole Gabriele (55) Przyjete 4 - L-8, I półfinał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat), Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
19 - L-10 wyd. 2022, II półfinał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat), Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
31 - L-6, Finał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat) , Ujeżdżenie konie, 2023-09-03
30 Julita Kunicka
Klub Jeździecki Dera
Drakar (26) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
31 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (34) Przyjete 14 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
29 - CC-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
32 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
First Light 3 (35) Przyjete 15 - CS-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
30 - CS-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
33 Katarzyna Legierska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dream Dacner G (20) Przyjete 2 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
17 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
34 Weronika Lewek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Love Me G (33) Przyjete 11 - C-1 wyd. 2016 popr. 2022, I półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
35 Magdalena Leżucha
KJ Vena Rogoźnik
Cornel (3) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
36 Magdalena Leżucha
KJ Vena Rogoźnik
Discovery (14) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
37 Vanessa Martinez
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lider (25) Przyjete 29c - C-1 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
38 Jagoda Nowicz
KJ Preria Wilkowice
Kardamon (4) Przyjete 13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
39 Estera Paluch
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Magic Mike (11) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
40 Milena Piekoszewska-Głuszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Green Tea (50) Przyjete 42 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
41 Wiktoria Pinocy
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
Beemdekens Ivory Pearl (54) Przyjete 4 - L-8, I półfinał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat), Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
19 - L-10 wyd. 2022, II półfinał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat), Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
31 - L-6, Finał OMŚL Młodzików na kucach (8-11 lat) , Ujeżdżenie konie, 2023-09-03
42 Aleksandra Prange
Klub Jeździecki DERA
Nathalie Du Bois (30) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
43 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Noorderrot Orpha (32) Przyjete 8 - P-8 Regionalne, 2023-09-01
23 - P-10, Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
35 - P-11 wer. 2022, regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
44 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Quando Dancier G (44) Przyjete 2 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
17 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
45 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Revue G (45) Przyjete 2 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
17 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
46 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Viviense G (43) Przyjete 3 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
18 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
47 Emilia Rupka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kyanit (15) Przyjete 7 - P-9 wyd. 2022, I półfinał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
22 - D-6 wyd. 2022, II półfinał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
34 - D-7, Finał OMŚL Juniorów młodszych na dużych koniach, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
48 Katarzyna Skrzypczak
Klub Jeździecki Facimiech
Montenero (21) Przyjete 1 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
16 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
49 Maja Szymańska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Schweiger Till (49) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
28 - P-3, II półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
39 - L-4, Finał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
40 - D-1, Finał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
50 Jakub Śmieja
Klub Jeździecki Pro Horses
Dream Dance G (47) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
51 Jakub Śmieja
Klub Jeździecki Pro Horses
Josephine G (46) Przyjete 1 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
16 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
52 Weronika Wiącek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Blask Aron (8) Przyjete 11 - C-1 wyd. 2016 popr. 2022, I półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
26 - C-2, II półfinał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
38 - C-4, Finał OMŚL Seniorów , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
53 Wiktor Wojtarowicz
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Federico A-prim (37) Przyjete 12 - L-2 wyd. 2020 popr. 2022, I półfinał OMŚL Amator, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
27 - L-3, II półfinał OMŚL Amator , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
54 Wiktor Wojtarowicz
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Hope (39) Przyjete 1 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
16 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
55 Klara Woźnicka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Merci Beaucoup (27) Przyjete 13 - P-2 wyd. 2016, I półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-01
28 - P-3, II półfinał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-02
40 - D-1, Finał OMŚL OPEN , Ujeżdżeniowy, 2023-09-03
3
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
4
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
11
Klub Jeździecki PonySport
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
13
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
15
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
17
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
20
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
21
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
22
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
23
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
24
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
25
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
26
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
28
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
31
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
32
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
39
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
40
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
41
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
43
Bez Przynależności Klubowej S L A
45
Klub Jeździecki Pro Horses
46
Klub Jeździecki Pro Horses
47
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
50
Klub Jeździecki Pro Horses
51
Klub Jeździecki Pro Horses
52
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
53
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
54
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
55
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl