Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

HZRiT-B oraz HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA Juniorów Młodszych, Kucy Gr. 1 i 2, Amatorów i Śląskiego Brzdąca w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2023-11-10 - 2023-11-12
Liczba przyjętych koni: 159
Liczba przyjętych zawodników: 158
Komunikaty organizatora
1. Zawodnikom przypominamy, o odebraniu paszportów dla koni z biura zawodów (Domek nr 1) i o odbiorze nagród pieniężnych.
2. Zawodniczka Magistrantka kierunku Psychologia zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w badaniach do dorosłych kobiet startujących w tych zawodach skokowych. Badania będą dotyczą odczuć w jeździe konnej. Składają się z trzech etapów: 1. Przed startem 2. Drugi bezpośrednio po starcie (nie później niż tego samego dnia) 3.Nie wcześniej niż jeden dzień po starcie Poniżej link do pierwszego etapu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgiNsqdodw1ZzK4PfOUrDSx3uWBagFNrQ0iq7krFCMLpafyg/viewform?usp=sf_link
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Zuzanna Baran
BPK
Aniołek (176) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
2 Julia Barczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Coco Chanel (165) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
3 Amelia Bartoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Migotka (82) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
4 Nina Basińska
Bpk
Drava (103) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
5 Amelia Bąk
BPK
M-Khamaro II (142) Odrzucone 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
6 Emilia Berezowska
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Contessa (2) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
7 Natalia Berger
BPK
Kasia (140) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
8 Kinga Biszkowiecka
bpk sla
Grot (149) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
9 Maja Bojarczuk
Jeździecki Klub Sportowy Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
Rumin Fk (177) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
10 Nadia Borowiec
BPK
Anne B (62) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
11 Liliana Brandys
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Zmrok (20) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
12 Antonia Brąclik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kubuś (21) Przyjete 8 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
21 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
26 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
13 Maja Brzozowska
BPK
Oder Win (97) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
14 Julia Buk
SKJ OMEGA
W-Gustaw (136) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
15 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Hostis (11) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
16 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Semir (12) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
17 Bianka Chmielewska
Klub Jeździecki Pro Horses
Sopran (107) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
18 Helena Chmura
Bpk
Giewont (51) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
19 Sophie Colin
SKJ OMEGA
Ballada (95) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
20 Antonina Czapla
Norida (179) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
21 Wioletta Frania
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara HS (27) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
22 Lena Gabrysiak
bpk
Emilka (9) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
23 Zofia Gadzalińska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Elantus (101) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
24 Karolina Gałęziowska
BPK
Dora (114) Przyjete 8 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
21 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
26 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
25 Aleksandra Gawliczek
Skj Omega
Megi (143) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
26 Aleksandra Gawryluk
BPK
Anne B (62) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
27 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (158) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
28 Zuzanna Gomoluch
Bpk
Iskra (121) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
29 Julia Górka
bpk
Dalia (159) Przyjete 8 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
21 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
30 Liliana Gut
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Jemioła (19) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 Lena Hoffmann
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Tik Tak (109) Przyjete 12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
32 Hanna Izydorczyk
Klub Jeździecki Global
Con Chira Oczekuje na przyjęcie 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
33 Ewa Jaglarz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Prymus (5) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
34 Alicja Jagusiak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fondi-W (74) Przyjete 10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
35 Agata Jarosz
KJ Lando
Erazm (180) Przyjete 17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
36 Hanna Jaszcz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Patagonia (54) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
37 Agata Kaczmarzyk
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
J-calyspo (106) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
38 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Chaman (153) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
39 Nicola Kamińska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Elvis Presley (24) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
40 Julia Kasperska
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Merryline (3) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
41 Julia Kistowska
Ośrodek Jeździecki 'Junior'
Artemida L (137) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
42 Pola Kmiecik
ASK Świerklaniec
N'Lusi (29) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
43 Zuzanna Kmieć
Róża Team
Róża (117) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
44 Małgorzata Knapik
BPK
Serbia (67) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
45 Małgorzata Kocot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Vesania Hippica (163) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
46 Emilia Kolaniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
Under Art (17) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
47 Karina Konieczna
Bez Przynależności Klubowej S L A
Adriano (173) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
48 Wojciech Korzeczek
Klub Jeździecki Global
Fredora (155) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
49 Laura Kost
Ośrodek Jeździecki 'junior' Ruda śląska
Abidżan (78) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
50 Martyna Kot
BPK
Quatra B (164) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
51 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Malibu (43) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
52 Nikola Krakowiecka
Bpk
Aramis (33) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
53 Judyta Krause
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
Lancelotto L (138) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
54 Lena Kruk
Stajnia na Warszawskiej
Gedi (6) Przyjete 10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
55 Amelia Krzesińska
Bpk
Kaszmir (92) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
56 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lady Gold (169) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
57 Matylda Kuhnel
BPK
Fantazja (174) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
58 Maja Kulik
SKJ Omega
Leda (84) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
59 Natasza Kułaczkowska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej- Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Barbie (36) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
60 Zuzanna Kurowska
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
Calisto (32) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
61 Julia Kusak
Bpk
Dakota (23) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
62 Zofia Kwak
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Seria (50) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
63 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karina (151) Odrzucone 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
64 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sentino "M" (150) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
65 Wiktor Larkowski
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Amelie Du Chateau M (183) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
66 Wiktor Larkowski
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Miss Diavolla H Z (184) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
67 Wiktoria Leśniak
BPK
Malibu (170) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
68 Apolonia Leśniak-Pitra
bpk
IHS Toby (8) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
69 Martyna Łączna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mario (115) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
70 Weronika Łęcka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Killer Boy (135) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
71 Magdalena Łukasik
BPK
Niespodzianka (129) Przyjete 8 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
21 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
26 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
72 Magda Łyko
BPK
My Little Pepsi (68) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
73 Natalia Majewska
Klub jeździecki Pro Horses
Shiro G (35) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
74 Gabriela Markowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kortina (133) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
75 Nadia Masłoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bistral (171) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
76 Monika Materlik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Decybel First (112) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
77 Malwina Matwin
Stajnia Czarny KRUK
Ludwik (53) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
78 Oliwia Mętel
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valentina (167) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
79 Zuzanna Misiak
Brak
Rafik (124) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
80 Kinga Moszyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Fryga (152) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
81 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (157) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
82 Zofia Musiał
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
TYNPORTH CHACHA (166) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
83 Nina Nalepa
BPK
Jemioła (83) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
84 Aneta Nogaj
JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
Mundial (131) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
85 Oliwia Nogalska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Elf (94) Przyjete 32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
86 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (181) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
87 Pola Nowak
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
Mars (98) Przyjete 8 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
21 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
26 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
88 Weronika Nowak
Bpk
Osa (89) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
89 Lucyna Nowińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Talina (73) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
8 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
21 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
26 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
90 Katarzyna Olejniczak
BPK
Sonet G-T (145) Przyjete 32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
91 Kaja Osadczuk
BPK
Fantazja (174) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
92 Maria Ostałowska
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
Carlzin (128) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
93 Natalia Paliszkiewicz
Preria Wilkowice
Inthia (168) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
94 Sara Pawelak
Stajnia "MISTRALL"
Mercus Celine (13) Przyjete 8 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
21 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
26 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
95 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Grecjas G (110) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
96 Milena Piekoszewska-Głuszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Opal (144) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
97 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (146) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
98 Małgosia Pieruszka
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
Mars (98) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
99 Hanna Pietrek
BPK
Laguna (175) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
100 Emilia Pietrzyk
Klub Jeździecki "Laredo"
Bellissima (72) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
101 Katarzyna Pietrzyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Selavi (147) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
102 Wiktoria Pinocy
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
Beemdekens Ivory Pearl (81) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
103 Wiktoria Pinocy
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
Kleo (182) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
104 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Rio Cordino (132) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
105 Pola Podsiadły
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horest (104) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
106 Małgorzata Popiół
Preria Wilkowice
Bologna (88) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
7 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-10
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
20 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
36 - N, Zawody Regionalne,Zwykły (Art. 238.2.1),, 2023-11-12
107 Maja Poręba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
KENYA PA-BO-MA Z (66) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
108 Anna Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAWANA (64) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
109 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rapsody (63) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
110 Emilia Prochasek
Jks Equiverso Jastrzebie Zdroj
Fiona (37) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
111 Zuzanna Prucia
BPK
Chanti (26) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
112 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jaka Cudna (126) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
113 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (127) Przyjete 10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
114 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jaka Cudna (126) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
115 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Single (125) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
116 Nadia Puczek
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
Roller Coaster Ex Jard (161) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
117 Hanna Puda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Teofil (172) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
118 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Malibu (42) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
119 Zuzanna Pytel
KJK Solka Miedzyrzecze Górne
Pikard (14) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
120 Wiktoria Pytowska
Bpk
Afera Oczekuje na przyjęcie 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
121 Katarzyna Rakoczy
Ośrodek Jeździecki „Junior”
Young Lady (139) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
122 Karina Reterska
Stajnia Quelle Dame
Ale Dama (22) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
123 Lena Roszkowska
bpk
Mijo (123) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
124 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (44) Przyjete 12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
125 Anna Rozumecka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karolina (79) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
126 Marek Rozumecki
BPK
Beneton (80) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
127 Julia Serafin
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ledanaja II "W" (156) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
128 Olga Seredyńska
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Barczero (1) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
129 Blanka Sęk
BPK
Famo (122) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
130 Zuzanna Sienniak
Stajnia OJ Zbrosławice
Hektor (47) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
131 Lena Skotniczny
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selection Prestige "M" (105) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
132 Róża Skowron
BPK
Serbia (67) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
133 Zuzanna Sobczyńska
Kj Trachy Sośnicowice
El Camp (46) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
134 Łucja Sroka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Demon (18) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
135 Małgorzata Starak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kofeina Pa–Bo–Ma (34) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
36 - N, Zawody Regionalne,Zwykły (Art. 238.2.1),, 2023-11-12
136 Wiktoria Stencel
Ośrodek Jeździecki „Junior”
Wenecja I (93) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
137 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (162) Przyjete 10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
138 Anna Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Estabiene M (178) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
139 Zofia Strzelewicz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
El Camp (96) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
140 Kinga Swięty
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Sorento (4) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
141 Natalia Szczechla
Klub Jeździecki Laredo
Pamela (134) Odrzucone 12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
142 Wiktoria Szewczak
Sk Ochaby
Koral (59) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
143 Ewa Szopa
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
Etos (99) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
144 Julia Szymik
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
Bonita (100) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
145 Alicja Szyndzielorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Clintessa-PRO (76) Przyjete 12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
146 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nemezis (56) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
147 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (55) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
148 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Grachim (118) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
149 Mia Wacławczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Pasjonata Pogroms (113) Przyjete 8 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
21 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
26 - 40 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Śląski Brzdąc, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
150 Michalina Wawreczko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (116) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
151 Nadia Wawrzkiewicz
BPK
Ivy Aa (58) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
152 Ewa Werner
Klub Jeździecki "Laredo"
Bator (15) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
153 Ewa Werner
Klub Jeździecki "Laredo"
Carline De Kervalenou (16) Przyjete 10 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II - Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
23 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa II – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
28 - 85 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl.- Kuce Grupa II Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
154 Paulina Wilczek
Lzj Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-Bo-Ma (91) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
155 Emilia Wilk
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ceus (57) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
156 Zofia Wituła
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Arsen PonySport (111) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
157 Maja Wojciech
Sk Ochaby
Chwat (52) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
158 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Albania (130) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2023-11-11
159 Hanna Wolsza
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (148) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
160 Aleksandra Woś
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (90) Przyjete 31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
31 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
161 Hanna Woźniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eskobar (154) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
18 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2023-11-11
162 Lena Wójcik
Bpk
Meteor (49) Przyjete 34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
35 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
163 Sandra Wróbel
Jeździecki Klub Trachy Sośnicowice
Bijou Be (40) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
164 Wiktoria Wycisk
bpk
Raviola (7) Przyjete 11 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
24 - 80 cm, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
29 - 85/90 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl Amatorów, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
165 Grzegorz Wypchlak
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Aston (31) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
166 Michalina Zacharz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cyprian (141) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
167 Liliana Zenderowska
ASK Świerklaniec
Flawia Gold (160) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
168 Maja Ziemba
Stajnia Szymańscy
Troja Revu (48) Przyjete 33 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
34 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-12
169 Natasza Żelichowska
LZJ Drama Zbrosławice
Cetarzo (71) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-10
12 - L, Mistrzostwa Województwa, I półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-11
25 - L, Mistrzostwa Województwa, II półfinał HMŚl Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
30 - L, Mistrzostwa Województwa, finał HMŚl Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.4.3), 2023-11-12
170 Zuzanna Żłobińska
SKJ OMEGA
Paleface (70) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-10
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2023-11-11
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
32 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-11-12
171 Gaja Żydek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nikita (41) Przyjete 9 - 55 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-10
22 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Grupa I – Kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-11-11
27 - 60 cm, Mistrzostwa Województwa, Finał HMŚl - Kuce Grupa I, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2023-11-12
2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
3
Bez Przynależności Klubowej S L A
6
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
9
Jeździecki Klub Sportowy Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
11
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
17
Klub Jeździecki Pro Horses
21
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
23
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
31
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
36
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
37
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
38
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
39
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
40
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
41
Ośrodek Jeździecki 'Junior'
45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
46
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
47
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Ośrodek Jeździecki 'junior' Ruda śląska
51
Klub Jeździecki Pro Horses
53
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
54
Stajnia na Warszawskiej
56
Klub Jeździecki Zbrosławice
59
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej- Ośrodek Jeździecki Lukasyna
60
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
62
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
63
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
64
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
69
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
70
Bez Przynależności Klubowej S L A
73
Klub jeździecki Pro Horses
74
Bez Przynależności Klubowej S L A
75
Bez Przynależności Klubowej S L A
76
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
78
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
80
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
81
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
82
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
84
JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
85
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
86
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
87
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
89
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
92
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
95
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
96
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
97
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
98
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
100
Klub Jeździecki "Laredo"
101
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
102
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
103
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
104
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
105
Bez Przynależności Klubowej S L A
107
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
108
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
109
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
110
Jks Equiverso Jastrzebie Zdroj
112
Bez Przynależności Klubowej S L A
113
Bez Przynależności Klubowej S L A
114
Bez Przynależności Klubowej S L A
115
Bez Przynależności Klubowej S L A
116
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
117
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
118
Klub Jeździecki Pro Horses
119
KJK Solka Miedzyrzecze Górne
121
Ośrodek Jeździecki „Junior”
124
Bez Przynależności Klubowej S L A
125
Bez Przynależności Klubowej S L A
127
Bez Przynależności Klubowej S L A
128
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
130
Stajnia OJ Zbrosławice
131
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
134
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
135
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
136
Ośrodek Jeździecki „Junior”
137
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
138
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
139
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
140
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
143
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
144
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
145
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
146
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
147
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
148
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
150
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
152
Klub Jeździecki "Laredo"
155
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
156
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
158
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
159
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
160
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
161
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
163
Jeździecki Klub Trachy Sośnicowice
165
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
166
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
171
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl