Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody, Eliminacje i Finał Halowego Pucharu Śląska Pełen ekran
2024-03-22 - 2024-03-24
Liczba przyjętych koni: 93
Liczba przyjętych zawodników: 88
Komunikaty organizatora
1. Dekoracje Niedziela 24.04.2024: 1 Dekoracja: wspólna dekoracja dla Kucy Gr 1 i Kucy, Gr. ; 2 Dekoracja dla Amatorów; 3 Dekoracja Dekoracja dla Jun. Mł. 4 Dekoracja dla kat OPEN; 5 Dekoracja wspólna Dekoracja dla Juniorów i Seniorów
2. W pucharze oglądanie parcoursu przed każdą kategorią Pucharu. W zawodach regionalnych / towarzyskich Wspólne oglądanie parcoursów dla konkursów nr 29, 30, 30A; Wspólne oglądanie parcoursów dla konkursów 31, 32, 33;
3. Przed wyjazdem proszę pamiętac o zabraniu paszportów z biura zawodów.
4. Wszystkich zawodników zarówno tych startujących w Pucharze jak i w HZR i HZT zapraszamy do Biura zawodów (Domek nr 1 ) po odbiór okolicznościowych identyfikatorów ze smyczami.
5. Odbiór nagród pieniężnych gotówką w biurze zawodów. Nagrody pieniężne w Pucharze płatne do 5 miejsca
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Marta Babińska
KJ Trachy Sośnicowice
Ledanaja II "W" (78) Przyjete 29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
2 Małgorzata Barańska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hektor (4) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
3 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kurdesz Z (81) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
6A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Open Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
26 - L, Zawody Regionalne, Finał Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
4 Julia Barczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Coco Chanel (91) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
7A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
18 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
18A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
25 - L, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
5 Nina Basińska
Bkp
Phoebe Oczekuję na przyjęcie po edycji 15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
6 Oliwia Bednarska
BPK
Hr. Brave Knight Az (69) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
7 Tola Beldzik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ilbia (51) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
8 Kinga Biszkowiecka
bpk sla
Biotop Bojtorjan (79) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
9 Patrycja Blicharska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Voltera (48) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
6A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Open Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
10 Nadia Borowiec
Bpk
Centessa (67) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
30 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
30 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
11 Antonia Brąclik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kubuś (56) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
12 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mc. Laren de la Pomme (87) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
9A - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-22
27 - P, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
13 Julia Buk
SKJ OMEGA
W-Gustaw (9) Odrzucone 16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
14 Sophie Colin
SKJ OMEGA
Ballada (93) Przyjete 4A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
4A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
15 Marta Dyląg
Promocja (37) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
30 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
30 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
16 Aleksandra Gawliczek
Skj Omega
Megi (96) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
17 Aleksandra Gawryluk
BPK
Anne B (53) Przyjete 29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
18 Julia Górniak
Ishii Maki (38) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
30 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
30 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
19 Magdalena Gut
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Etiuda M (33) Przyjete 20 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
20A - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Srniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-23
28 - N, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Seniorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
20 Hanna Huras
Klub Jeździecki "Laredo"
Escada R (65) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
9A - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-22
19 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-23
27 - P, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
21 Maja Jelonek
Bpk
Suzan (70) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
22 Natalia Jendrecka
BPK
Eskobar (20) Przyjete 15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
23 Malwina Kapkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Calia "M" (45) Przyjete 15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
30A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
30A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
24 Pola Kmiecik
ASK Świerklaniec
N'Lusi (30) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
1A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
12 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
12A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
22 - 50 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
25 Małgorzata Knapik
BPK
Serbia (52) Przyjete 29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
26 Barbara Komar
Bpk
Anita Barbie (2) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
27 Lena Korga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Jameson (72) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
28 Joanna Korycka
Klub Jeździecki Trachy
Nikita (60) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
1A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
12 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
12A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
22 - 50 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
29 Joanna Korycka
Klub Jeździecki Trachy
Penelopa (61) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
30 Laura Kost
Ośrodek Jeździecki 'junior' Ruda śląska
Abidżan (55) Przyjete 4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
4A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
31 Liliana Kożuch
Bpk
Ametys (46) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
32 Judyta Krause
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
Lancelotto L (63) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
7A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
18 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
18A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
25 - L, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
33 Martyna Krawiec
Kj Trachy Sośnicowice
Daiquiri (75) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
7A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
18 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
18A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
25 - L, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
34 Maja Kulik
SKJ Omega
Leda (5) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
30A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
35 Zuzanna Kurowska
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
Calisto (19) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
36 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karina (89) Przyjete 6A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Open Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
9 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
26 - L, Zawody Regionalne, Finał Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
37 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sentino "M" (88) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
6A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Open Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
38 Wiktor Larkowski
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Bumblee (100) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
9A - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-22
19 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-23
19A - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
39 Wiktor Larkowski
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Elokwencja M (34) Przyjete 20 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
20A - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Srniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-23
28 - N, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Seniorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
40 Wiktor Larkowski
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Miss Diavolla H Z (39) Przyjete 6A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Open Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
9 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
41 Agnieszka Lasko
LZJ Drama Zbrosławice
Viserion (103) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
42 Wiktoria Leśniak
BPK
Malibu (99) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
6A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Open Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
26 - L, Zawody Regionalne, Finał Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
43 Magda Łyko
BPK
My Little Pepsi (54) Przyjete 29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
44 Laura Maciejewska
Stajnia Czarny KRUK
Hr. Brave Knight Az (68) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
45 Gabriela Markowska
Bpk
Kortina (11) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
30A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
30A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
46 Nadia Masłoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Iskra (97) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
47 Malwina Matwin
Stajnia Czarny KRUK
Ludwik (29) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
48 Zuzanna Mazalik
KJ Czerkis Wielowieś
Common Liberty Z (16) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
7A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
18 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
18A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
25 - L, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
49 Marta Mazur
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Greco M (95) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
30A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
50 Sonia Michalik
Klub Jeździecki Trachy
Ledanaja II W (41) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
51 Karolina Mikulska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Toulara (73) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
52 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (21) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
53 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Otello (22) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
54 Oliwia Nogalska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Elf (74) Przyjete 16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
55 Anna Olejarka
SKJ OMEGA
Olivia (6) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
30A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
56 Aleksandra Ordon
Lzj Drama Zbrosławice
Emil (83) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
57 Oliwia Pietrkowska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Stacudo (76) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
58 Emilia Pietrzyk
Klub Jeździecki "Laredo"
Bellissima (12) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
59 Katarzyna Pietrzyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eskobar (20) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
60 Pola Podsiadły
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horest (24) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
7A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
18 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
18A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
25 - L, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
61 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rapsody (57) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
9A - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-22
27 - P, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
62 Zuzanna Prucia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (13) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
63 Wiktoria Puchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Single (27) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
6A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Open Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
26 - L, Zawody Regionalne, Finał Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
64 Jan Puchalski
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vizir Ponysport (26) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
65 Magdalena Sitko
Bpk
Kasafi (15) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
30 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
30 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
66 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Colt - N (101) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
30A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
67 Róża Skowron
BPK
Sangria De Chenu (42) Przyjete 29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
68 Maria Sławińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Iskierka (62) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
69 Maciej Sodel
CBR Fireblade (102) Przyjete 17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-24
70 Zofia Strzelewicz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
El Camp (64) Przyjete 29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
71 Emilia Suchanek
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
Panicz (31) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
72 Kinga Swięty
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Sorento (10) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
73 Wiktoria Szczęsna
LZJ Drama Zbrosławice
Patagonia (98) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
74 Ewa Szopa
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
Etos (32) Przyjete 4A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
4A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
75 Martyna Szyja
brak
Samba (17) Przyjete 14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
76 Julia Szymik
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
Bonita (82) Odrzucone 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
77 Alicja Szyndzielorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Clintessa-PRO (92) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
7A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
18 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
18A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Jun. Mł. Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
25 - L, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
78 Paulina Thomalla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lyudochka (40) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
79 Mateusz Tkacz
BPK
Quberdon Van Het Heidehof (50) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
80 Wiktoria Urbańczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Jemioła (58) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
81 Mia Wacławczyk
Pro Horses
Pasjonata Pogroms (43) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
1A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
12 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
12A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
82 Mia Wacławczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Pik Pok (44) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
1A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
12 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
12A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
22 - 50 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
83 Michalina Wawreczko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (84) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
84 Ewa Werner
Klub Jeździecki Laredo
Bator (7) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
1A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
12 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
12A - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 1 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
22 - 50 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
85 Ewa Werner
Klub Jeździecki Laredo
Carline De Kervalenou (8) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
86 Alicja Wieczorek
SKJ OMEGA
Magic Star (18) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
14 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
29 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
87 Paulina Wilczek
Lzj Drama Zbrosławice
Drava (90) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
88 Zuzanna Winiarska
Ośrodek Jeździecki 'Junior'
Balbina (49) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
3 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
89 Laura Wnętrzak
Stajnia Czarny KRUK
Enixa (28) Przyjete 15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
90 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Albania (71) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
6A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Open Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
17 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
17A - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
26 - L, Zawody Regionalne, Finał Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
91 Karolina Wolańska
Bpk
Valentina (66) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
92 Michalina Zacharz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cyprian (80) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
93 Anna Zakałużna-Żerebecka
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Aramis (35) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2024-03-23
20 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
28 - N, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Seniorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
94 Martyna Zalewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (85) Przyjete 4A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
4A - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-22
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
16 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-23
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2024-03-24
95 Liliana Zenderowska
ASK Świerklaniec
Kiltormer Larry (25) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
96 Liliana Zenderowska
ASK Świerklaniec
La Costa (86) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
97 Natasza Żelichowska
LZJ Drama Zbrosławice
Cetarzo (94) Przyjete 4B - 70, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów z ocena stylu jeźdźca, 2024-03-22
4 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-22
15B - 70 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
15 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów Z oceną stylu jeźdźca (Aneks 2 reg.), 2024-03-23
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
98 Gaja Żydek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mentos (47) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
2A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-22
13 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
13A - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy 2 Zwykły (Art. 238.2.1), 2024-03-23
23 - 80 cm, Zawody Regionalne, Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2 Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2024-03-24
2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
3
Bez Przynależności Klubowej S L A
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
19
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
20
Klub Jeździecki "Laredo"
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
28
Klub Jeździecki Trachy
30
Ośrodek Jeździecki 'junior' Ruda śląska
32
Klub Jeździecki Czerkis Wielowieś
35
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
36
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
38
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
39
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
52
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
53
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
54
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
57
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
59
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
60
Bez Przynależności Klubowej S L A
61
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
62
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
63
Bez Przynależności Klubowej S L A
64
Bez Przynależności Klubowej S L A
66
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
68
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
70
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
71
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
72
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
74
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
76
Stowarzyszenie Klub EKOAURA
77
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
78
Bez Przynależności Klubowej S L A
80
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
82
Klub Jeździecki Pro Horses
83
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
84
Klub Jeździecki Laredo
88
Ośrodek Jeździecki 'Junior'
90
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
92
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
94
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
98
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl