Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2024-06-15 - 2024-06-16
Liczba przyjętych koni: 41
Liczba przyjętych zawodników: 39
Komunikaty organizatora
1. Przypominamy wszystkim zawodnikom o konieczności posiadania aktualnych licencji pzj (koń + zawodnicza) w przypadku startu w zawodach rangi regionalnej.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Magdalena Agaś
Klub Sportowy Bór /Folwark Toporzysko Dariusz Waligórski
Zando (45) Przyjete 5b - P1 - P towarzyska TopoCup MiniProfi, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
7b - P-2 wyd. 2016 - P towarzyska TopoCup MiniProfi, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
20a - P-3 wyd. 2016 - P towarzyska TopoCup MiniProfi, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
2 Bogna Apanasewicz
OJK Barcice
Himo (43) Przyjete 8b - P-2 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P, TopoCup MaxiProfi Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
9b - P-3 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
21b - P-4 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
3 Danuta Baczyńska
Bpk
Mesi 3 (33) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
4 Weronika Buczek
Klub Jeździecki Facimiech
Ballinaclough White Rose (16) Przyjete 19a - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-16
19a - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-16
5 Weronika Buła
Kj Łopuszna
Haperna (2) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
6 Antonina Chlebosz
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Bolo-Łącznik (18) Przyjete 10 - P-9 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
12 - D-6 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
7 Hanna Dworecka
Kj Facimiech
Czumiz (41) Przyjete 6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
19c - L-3 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
8 Florentyna Frej
Stajnia Sandro Hero
Karino (19) Przyjete 8b - P-2 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P, TopoCup MaxiProfi Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
18a - D-1 wyd. 2021 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
22b - P-11 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
28a - D-1 wyd. 2021 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
9 Aleksandra Gąsior
Klub Jeździecki "LIDER" Wróblówka
Rose (46) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
21b - P-4 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
10 Julia Gąsior
Klub Jeździecki "lider" Wróblówka
Karwallo (47) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
21b - P-4 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
11 Mila Gomulec
Kj Facimiech
Alarm (39) Przyjete 24c - CCI 2*B, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2024-06-16
12 Zuzanna Gurgul
KJ Perrin Rudawa
Astrild z Moreny (38) Przyjete 10 - P-9 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
12 - D-6 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
21b - P-4 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
23 - D-7 2024, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
13 Aleksandra Gut
BPK
Dejzi (ex Daisy) (37) Przyjete 8b - P-2 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P, TopoCup MaxiProfi Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
9b - P-3 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
21a - P-1 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
21b - P-4 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
14 Justyna Gut
BPK
Lio (36) Przyjete 4a - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
6a - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
19a - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-16
15 Maja Jakubowska
Kj Facimiech
Danny Fox B (29) Przyjete 1a - L-8 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
2 - P-8 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
9a - P-3 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
16 Bartosz Kabaciński
Skj Equiarton
Alians (31) Przyjete 1c - PARAUJEŻDŻENIE POZIOM I Program Drużynowy, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
3c -PARAUJEŻDŻENIE POZIOM I Program Freestyle, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
29 - PARAUJEŻDŻENIE POZIOM I Program Mistrzowski, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
17 Karolina Kadłuczka
KJ Facimiech
Jamiroquai (7) Przyjete 9c - P-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
21d - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
18 Maja Kieć - Wilk
Bpk
Alcado (35) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
19 Martyna Koźmińska
BPK
Elanda (28) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
20 Justyna Krasoń
Klub Jeździecki Facimiech
Orujo (5) Przyjete 14b - C-1 - Zawody Regionalne runda C TopoCup BigMaster, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
16b - C-2 - Zawody Regionalne runda C TopoCup BigMaster, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
25b - C-3 - Zawody Regionalne runda C TopoCup BigMaster, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
21 Justyna Krupa
KJ Wróblówka
Moonlight Shadow (48) Przyjete 21b - P-4 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
22 Zofia Kryniger
Klub Jeździecki Facimiech
Doktor (22) Przyjete 2 - P-8 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
11 - P-10, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
22a - P-11 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-16
23 Agata Kuczaj
Bpk
Frigga Z Moreny (12) Przyjete 6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
24 Katarzyna Łakomik
Stajnia Sandro Hero
Shy Boy (6) Przyjete 17 - N-4 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
26 - N-5 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
25 Nikola Magierecka
Bkp
Bircza (9) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
26 Agnieszka Mucha
Stajnie Młynka
Mango (3) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
27 Dorota Opyd-Chodak
Klub Jeździecki Sentio/ Stajnia Sandro-Hero
Sandro Hero (1) Przyjete 18 - CC-5 wyd. 2020 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
27 - CC-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
28 Laura Pawlik
Klub Jeździecki Facimiech
Nandina (8) Przyjete 2 - P-8 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
11 - P-10, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
22a - P-11 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-16
29 Kinga Pławny
KS "BÓR" Toporzysko
Gaskończyk (40) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
30 Magdalena Rybowicz
Klub Jeździecki Facimiech
Danny Fox B (27) Przyjete 22a - P-11 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-16
31 Magdalena Rybowicz
Klub Jeździecki Facimiech
Maham Al Qusar (26) Przyjete 22a - P-11 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-16
32 Zuzanna Siudak
KJ Facimiech
Rafio (15) Przyjete 9c - P-3 wyd. 2016, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
21a - P-1 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
33 Patrycja Soroczyńska
Bpk
Milton (42) Przyjete 8b - P-2 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P, TopoCup MaxiProfi Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
9b - P-3 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
21a - P-1 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
21b - P-4 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
34 Alicja Stopa
Kj Facimiech
Maham Al Qusar (20) Przyjete 2 - P-8 wer. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
11 - P-10, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2024-06-15
35 Ewa Szewczyk
Bpk
Dior (10) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
36 Wojciech Szyndler
Klub Jeździecki Facimiech
Chivassi V (13) Przyjete 12 - D-6 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
26 - N-5 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
37 Wojciech Szyndler
Klub Jeździecki Facimiech
Furst Fabulous (14) Przyjete 12 - D-6 wyd. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
21a - P-1 wyd. 2016 popr. 2022, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
38 Emilia Ślusarczyk
BPK
E-Baciar (44) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
39 Adela Wilczyńska
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Tosca (34) Przyjete 4b - L-1 wyd. 2016 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
6b - L-2 wyd. 2020 popr. 2022 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
19b - L-4 - L towarzyska TopoCup Amator, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
40 Agata Wójtowicz
KJ Facimiech
Ferchan (17) Przyjete 16b - C-2 - Zawody Regionalne runda C TopoCup BigMaster, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
25b - C-3 - Zawody Regionalne runda C TopoCup BigMaster, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
41 Agnieszka Zając
BPK
Kaszmir (23) Przyjete 8b - P-2 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P, TopoCup MaxiProfi Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
9b - P-3 wyd. 2016 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-15
21b - P-4 - Zawody Regionalne runda P TopoCup MaxiProfi, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
21d - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2024-06-16
1
Klub Sportowy Bór /Folwark Toporzysko Dariusz Waligórski
6
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
9
Klub Jeździecki "LIDER" Wróblówka
10
Klub Jeździecki "lider" Wróblówka
20
Klub Jeździecki Facimiech
22
Klub Jeździecki Facimiech
27
Klub Jeździecki Sentio/ Stajnia Sandro-Hero
28
Klub Jeździecki Facimiech
39
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl