Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

LKJ Tynka VIII ZR-B i IX ZT-B Skrzyszów 10-11.09 Pełen ekran
2016-09-10 - 2016-09-11
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Adamska Katowicki KJ Malibu (2) Przyjete T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
2 Matylda Badura Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Wiedźma (28) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
3 Otylia Barcyk KJ Profit Orzesze Łezka (29) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
4 Maja Bromboszcz KJ Desant Madam w (46) Przyjete R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
5 Weronika Bujok Dox (49) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
6 Alicja Czogalla Dar lord (5) Przyjete R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
7 Monika Duda LKJ Ochaby Embassy Bassy (13) Przyjete R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
8 Klara Gierek KJ Desant Princesa (45) Przyjete R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
9 Hanna Gocyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Silver (27) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
10 Maria Grzybek stajnia Dido Supreme Rudiana (21) Przyjete T3n - 80 cm - Szybkości (Art. 239) () - 11 09 2016
R9A - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
11 Julia Hudek BPK Imperia (37) Przyjete T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
12 Dawid Janota PLKJ Plessówka Quindaquando (52) Przyjete R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
13 Natalia Janota Ośrodek Sportów Konnych Stadniny Koni "Ochaby" Sp. Apollo (54) Przyjete R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
14 Natalia Janota Ośrodek Sportów Konnych Stadniny Koni "Ochaby" Sp. Diadem (51) Przyjete R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
15 Klaudia Jasnos Bez Przynależności Klubowej S L A K-nico (35) Przyjete R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
16 Simona Jastrzębska Dar lord (5) Przyjete R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
17 Maria Kanior-schott Billy (40) Przyjete T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
R9A - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
18 Martyna Kasprzak Belveder (6) Przyjete R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
19 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Lordon (43) Przyjete R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R14 - N1 - Dwufazowy (274.5.6) - 11 09 2016
20 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Lukas (42) Przyjete R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
21 Marta Kowalska BPK Laura (10) Przyjete T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
22 Aleksandra Kula BPK Imperia (37) Przyjete R9A - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
R9B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
23 Aleksandra Kula Imperia (55) Przyjete T3n - 80 cm - Szybkości (Art. 239) () - 11 09 2016
24 Dominika Kultys BPK Bursztyn (1) Przyjete T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
25 Aleksandra Kułaga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Lupo (32) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
26 Aleksandra Kułaga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Palinero (31) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
27 Katarzyna Legierska Goffe oan de alde tramdyk (50) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
28 Jennifer Lewandowska BPK Rosa (7) Przyjete R9B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
29 Joanna Maśnica LKJ Tynka Juicy crouzer (25) Przyjete R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
30 Andżelika Michalik KJ Profit Orzesze Kasztan (30) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
31 Michalina Michnik stajnia Dido Supreme Dido (20) Przyjete T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T3n - 80 cm - Szybkości (Art. 239) () - 11 09 2016
32 Marta Mnich Slik (18) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
33 Paulina Musiał KJ Desant Ledanaja w (47) Przyjete R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
34 Justyna Musioł TS Kuźnia Rybnik Armando (9) Przyjete R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
35 Julia Orszulak Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Sumak (16) Przyjete R14 - N1 - Dwufazowy (274.5.6) - 11 09 2016
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
36 Martyna Pawlas Jks equi verso Palermo (36) Przyjete T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
37 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Ledanaja II "W" (48) Przyjete R6 - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
38 Daria Poloczek KJ Plessówka Falada (39) Przyjete T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R9A - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
39 Agnieszka Potysz Brendi s (24) Przyjete R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
40 Karolina Potysz stajnia Dido Supreme Santiago (22) Przyjete T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
41 Julia Pudło Stajnia Dido Supreme Lala (23) Przyjete T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
42 Julia Pudło Stajnia Dido Supreme Sumak (16) Przyjete R6 - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
43 Marlena Rogosz JKS Equi Verso Den lady (41) Przyjete R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
44 Anna Sosińska LKJ Tynka Everest m (3) Przyjete R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
R6 - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
R14 - N1 - Dwufazowy (274.5.6) - 11 09 2016
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
45 Paulina Sowa KJ Amigo Popis (44) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
46 Sylwia Stawarczyk Konti (53) Przyjete R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
47 Marta Szuścik BPK Lexus (11) Przyjete T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
48 Wiktoria Szymańska LKJ Tynka Gira (33) Przyjete R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
49 Michalina Toborek Katowicki KJ Malibu (2) Przyjete T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
50 Natalia Wełna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Don S (14) Przyjete R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
51 Wiktoria Wełna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Selima (15) Przyjete R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
52 Paulina Wija LKJ Tynka Jaskier (8) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
53 Magda Wojda KJ Profit Orzesze Wirus (26) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
54 Nikola Wolny Tacona (34) Przyjete R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
55 Karolina Żorawik Normativ (12) Przyjete T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
1. Aleksandra Adamska
Katowicki KJ
Malibu (2)
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
2. Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Wiedźma (28)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
3. Otylia Barcyk
KJ Profit Orzesze
Łezka (29)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
4. Maja Bromboszcz
KJ Desant
Madam w (46)
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
5. Weronika Bujok
Dox (49)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
6. Alicja Czogalla
Dar lord (5)
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
7. Monika Duda
LKJ Ochaby
Embassy Bassy (13)
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
8. Klara Gierek
KJ Desant
Princesa (45)
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
9. Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Silver (27)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
10. Maria Grzybek
stajnia Dido Supreme
Rudiana (21)
T3n - 80 cm - Szybkości (Art. 239) () - 11 09 2016
R9A - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
11. Julia Hudek
BPK
Imperia (37)
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
12. Dawid Janota
PLKJ Plessówka
Quindaquando (52)
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
13. Natalia Janota
Ośrodek Sportów Konnych Stadniny Koni "Ochaby" Sp.
Apollo (54)
R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
14. Natalia Janota
Ośrodek Sportów Konnych Stadniny Koni "Ochaby" Sp.
Diadem (51)
R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
15. Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
K-nico (35)
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
16. Simona Jastrzębska
Dar lord (5)
R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
17. Maria Kanior-schott
Billy (40)
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
R9A - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
18. Martyna Kasprzak
Belveder (6)
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
19. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (43)
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R14 - N1 - Dwufazowy (274.5.6) - 11 09 2016
20. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lukas (42)
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
21. Marta Kowalska
BPK
Laura (10)
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
22. Aleksandra Kula
BPK
Imperia (37)
R9A - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
R9B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
23. Aleksandra Kula
Imperia (55)
T3n - 80 cm - Szybkości (Art. 239) () - 11 09 2016
24. Dominika Kultys
BPK
Bursztyn (1)
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
25. Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lupo (32)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
26. Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Palinero (31)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
27. Katarzyna Legierska
Goffe oan de alde tramdyk (50)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
28. Jennifer Lewandowska
BPK
Rosa (7)
R9B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
29. Joanna Maśnica
LKJ Tynka
Juicy crouzer (25)
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
30. Andżelika Michalik
KJ Profit Orzesze
Kasztan (30)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
31. Michalina Michnik
stajnia Dido Supreme
Dido (20)
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T3n - 80 cm - Szybkości (Art. 239) () - 11 09 2016
32. Marta Mnich
Slik (18)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
33. Paulina Musiał
KJ Desant
Ledanaja w (47)
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
34. Justyna Musioł
TS Kuźnia Rybnik
Armando (9)
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
35. Julia Orszulak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sumak (16)
R14 - N1 - Dwufazowy (274.5.6) - 11 09 2016
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
36. Martyna Pawlas
Jks equi verso
Palermo (36)
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
37. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (48)
R6 - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
38. Daria Poloczek
KJ Plessówka
Falada (39)
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R9A - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
39. Agnieszka Potysz
Brendi s (24)
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
40. Karolina Potysz
stajnia Dido Supreme
Santiago (22)
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
41. Julia Pudło
Stajnia Dido Supreme
Lala (23)
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
42. Julia Pudło
Stajnia Dido Supreme
Sumak (16)
R6 - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
43. Marlena Rogosz
JKS Equi Verso
Den lady (41)
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
44. Anna Sosińska
LKJ Tynka
Everest m (3)
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
R6 - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
R14 - N1 - Dwufazowy (274.5.6) - 11 09 2016
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
45. Paulina Sowa
KJ Amigo
Popis (44)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
46. Sylwia Stawarczyk
Konti (53)
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
47. Marta Szuścik
BPK
Lexus (11)
T2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
48. Wiktoria Szymańska
LKJ Tynka
Gira (33)
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
R10 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 11 09 2016
49. Michalina Toborek
Katowicki KJ
Malibu (2)
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
T2n - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
50. Natalia Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (14)
R5 - N - Szybkości (Art. 239) () - 10 09 2016
R13 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
51. Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Selima (15)
R12 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
R11 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 09 2016
R4 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 10 09 2016
52. Paulina Wija
LKJ Tynka
Jaskier (8)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
53. Magda Wojda
KJ Profit Orzesze
Wirus (26)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
54. Nikola Wolny
Tacona (34)
R2 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 10 09 2016
R3 - L - Dwufazowy (274.5.6) - 10 09 2016
55. Karolina Żorawik
Normativ (12)
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1 - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 10 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016
T1n - 70 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 11 09 2016

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl