Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZR i T - A i B MKS "Sprząśla" Supraśl - Cieliczanka Pełen ekran
2017-07-01 - 2017-07-02
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Kinga Bagińska CSJ Chraboły Arkadia (18) Przyjete 3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2 Gabriela Czerniewicz UKS Victoria Huk (23) Przyjete 4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3 Emilia Fudali KJ Ostoja Winter (26) Przyjete 4A - kuce - L-1 - Ujeżdżenie kuce () - 01 07 2017
4 Patrycja Gryko Mks Sprząśla Inulina (16) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
5 Ewa Horbacewicz OSK Kucykowo Bajer (7) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
6 Ewa Horbacewicz OSK Kucykowo Orian (6) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
7 Karolina Janczewska CSJ Chraboły Dafne (21) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
8 Zuzanna Jaroszewicz KJ BIK Gieniusze Inwestor w (46) Przyjete 4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
9 Anna Kałużyńska MKS sprzaśla Kardynawa (39) Przyjete 2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
3B - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
8B - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 02 07 2017
8B - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 02 07 2017
10 Agata Klentak KJ Ostoja Caletto r (30) Przyjete 3B - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 01 07 2017
11 Agata Klentak KJ Ostoja Petunia (29) Przyjete 4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
3B - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
8B - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 02 07 2017
8B - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 02 07 2017
12 Sandra Kruk KJ "Białystok" Derwisz (15) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
13 Aleksandra Kuczyńska CSJ Chraboły Aleksandria (20) Przyjete 3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
14 Magdalena Kulik Kiliana (24) Przyjete 4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
15 Karolina Kułak KJ Popławce Marsylia (8) Przyjete 2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
16 Emilia Kurowska KJ "Białystok" Karino (13) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
17 Katarzyna Lewczuk KJ "Białystok" Lady m (14) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
18 Daria Łysenko KJ Kawalkador Rockefeller (1) Przyjete 6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
19 Inga Łysenko KJ Kawalkador Delgado (2) Przyjete 3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
20 Anna Makaruk UKS Victoria Wigor (25) Przyjete 3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
21 Izabela Masłowska CSJ Chraboły Mustang (22) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
3B - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
22 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Caletto r (30) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
23 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Hekate (33) Przyjete 2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
9B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
24 Emil Mościcki KJ Ostoja Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (36) Przyjete 2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
10B - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 02 07 2017
25 Emil Mościcki KJ Ostoja Ramos (34) Przyjete 2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
9B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
26 Alicja Nazarkiewicz KJ Ostoja Caletto r (30) Przyjete 4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
27 Gabriella Niklińska OSK Kucykowo Bajtek (5) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
28 Paulina Nowik BPK Plamka (17) Przyjete 4A Tow - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
29 Martyna Ostapczuk KJ Ostoja Dschamira (32) Przyjete 4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
30 Julia Paszko KJ BIK Gieniusze Aisha (45) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
31 Julia Paszko KJ BIK Gieniusze Sunny boy (44) Przyjete 2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
9B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
32 Edyta Popko MKS Sprząśla Nelia (43) Przyjete 4A Tow - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
33 Urszula Popko MKS Sprząśla Akwarela (42) Przyjete 4A Tow - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
34 Agnieszka Prokop MKS Sprząśla Inwestor w (46) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
35 Agnieszka Prokop MKS Sprząśla Just ice (38) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
36 Oliwia Radkiewicz KJ Popławce Nurt (10) Przyjete 4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
37 Emilia Radziwońska KJ Kawalkada Pireus (4) Przyjete 1A - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
38 Sandra Raszkiewicz KJ BIK Gieniusze Aisha (45) Przyjete 4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
39 Adrianna Serafin OSK „ Stajnia Kucykowo ” Lala (3) Przyjete 2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
40 Agnieszka Sobolewska KJ Ostoja Cerra (27) Przyjete 2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
41 Agnieszka Sobolewska KJ Ostoja Sarannah (31) Przyjete 2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
42 Adrian Stypułkowski Gałkowo Misisipi (37) Przyjete 6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
43 Agnieszka Szafran CSJ Chraboły Fanira (11) Przyjete 1A - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
44 Joanna Szpak MKS Sprząśla Inwestor w (46) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
45 Joanna Szpak MKS Sprząśla Kalif (41) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
46 Sylwia Świrydziuk CSJ Chraboły Majestat (19) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
47 Zuzanna Tadaj KJ "Ostoja" Cedar (28) Przyjete 2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
48 Zuzanna Tadaj KJ "Ostoja" Inwestor w (46) Przyjete 6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
49 Maria Zajczyk KJ Popławce Grom (9) Przyjete 3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
50 Kornelia Zalewska MKS Sprząśla Akwarela (40) Przyjete 1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
51 Aleksandra Zarecka - kondratiuk Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły" Black - boy (12) Przyjete 1A - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
1. Kinga Bagińska
CSJ Chraboły
Arkadia (18)
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2. Gabriela Czerniewicz
UKS Victoria
Huk (23)
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3. Emilia Fudali
KJ Ostoja
Winter (26)
4A - kuce - L-1 - Ujeżdżenie kuce () - 01 07 2017
4. Patrycja Gryko
Mks Sprząśla
Inulina (16)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
5. Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Bajer (7)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
6. Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (6)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
7. Karolina Janczewska
CSJ Chraboły
Dafne (21)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
8. Zuzanna Jaroszewicz
KJ BIK Gieniusze
Inwestor w (46)
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
9. Anna Kałużyńska
MKS sprzaśla
Kardynawa (39)
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
3B - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
8B - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 02 07 2017
8B - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 02 07 2017
10. Agata Klentak
KJ Ostoja
Caletto r (30)
3B - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 01 07 2017
11. Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (29)
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
3B - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
8B - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 02 07 2017
8B - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 02 07 2017
12. Sandra Kruk
KJ "Białystok"
Derwisz (15)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
13. Aleksandra Kuczyńska
CSJ Chraboły
Aleksandria (20)
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
14. Magdalena Kulik
Kiliana (24)
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
15. Karolina Kułak
KJ Popławce
Marsylia (8)
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
16. Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino (13)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
17. Katarzyna Lewczuk
KJ "Białystok"
Lady m (14)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
18. Daria Łysenko
KJ Kawalkador
Rockefeller (1)
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
19. Inga Łysenko
KJ Kawalkador
Delgado (2)
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
20. Anna Makaruk
UKS Victoria
Wigor (25)
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
21. Izabela Masłowska
CSJ Chraboły
Mustang (22)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
3B - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
22. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Caletto r (30)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
23. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Hekate (33)
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
9B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
24. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (36)
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
10B - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 02 07 2017
25. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Ramos (34)
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
9B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
26. Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Caletto r (30)
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
27. Gabriella Niklińska
OSK Kucykowo
Bajtek (5)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
28. Paulina Nowik
BPK
Plamka (17)
4A Tow - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
29. Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Dschamira (32)
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
30. Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Aisha (45)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
31. Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Sunny boy (44)
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
9B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
32. Edyta Popko
MKS Sprząśla
Nelia (43)
4A Tow - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
33. Urszula Popko
MKS Sprząśla
Akwarela (42)
4A Tow - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
34. Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Inwestor w (46)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
35. Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (38)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
36. Oliwia Radkiewicz
KJ Popławce
Nurt (10)
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
37. Emilia Radziwońska
KJ Kawalkada
Pireus (4)
1A - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
38. Sandra Raszkiewicz
KJ BIK Gieniusze
Aisha (45)
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
39. Adrianna Serafin
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
Lala (3)
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
40. Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Cerra (27)
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
41. Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Sarannah (31)
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
42. Adrian Stypułkowski
Gałkowo
Misisipi (37)
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
43. Agnieszka Szafran
CSJ Chraboły
Fanira (11)
1A - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
44. Joanna Szpak
MKS Sprząśla
Inwestor w (46)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
45. Joanna Szpak
MKS Sprząśla
Kalif (41)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
46. Sylwia Świrydziuk
CSJ Chraboły
Majestat (19)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
47. Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (28)
2A - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
2B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 07 2017
48. Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Inwestor w (46)
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
49. Maria Zajczyk
KJ Popławce
Grom (9)
3A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
4A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017
50. Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
1B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
6B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
7B - L - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 02 07 2017
51. Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Black - boy (12)
1A - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 01 07 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl