Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
2017-11-10
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
63 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 14 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 57.06s
2 5 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Silvana (138)
kara / - / Klacz / Sedans / Flagmanis Ii / Galana / Grafits / Karolina Łącka / Łotwa
0.0 53.58s
3 (T) Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 61.66s
4 18 Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (58)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
26.0 86.29s
5 Eliminacja Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
6 10 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (115)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 59.28s
7 (T) Przejazd treningowy Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 60.08s
8 12 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 60.16s
9 1 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
0.0 52.01s
10 11 Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (127)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 59.95s
11 (T) Przejazd treningowy Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
8.0 56.58s
12 16 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
4.0 60.22s
13 8 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
0.0 55.43s
14 (T) Przejazd treningowy Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
0.0 58.80s
15 17 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
26.0 85.66s
16 3 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
0.0 52.74s
17 (T) Przejazd treningowy Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
11.0 73.60s
18 7 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Antares (97)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 55.12s
19 13 Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
4.0 53.79s
20 19 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
26.0 99.36s
21 2 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (177)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 52.24s
22 (T) Przejazd treningowy Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
4.0 53.30s
23 9 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (137)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
0.0 58.32s
24 6 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
0.0 55.03s
25 4 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 53.45s
26 15 Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (3)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
4.0 59.01s
1
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 / 57.06s
2
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Silvana (138)
kara / - / Klacz / Sedans / Flagmanis Ii / Galana / Grafits / Karolina Łącka / Łotwa
0.0 / 53.58s
3 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 61.66s
4
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (58)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
26.0 / 86.29s
5
Elim
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
6
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (115)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 / 59.28s
7 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 / 60.08s
8
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 60.16s
9
1
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
0.0 / 52.01s
10
11
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (127)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 / 59.95s
11 (T)
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
8.0 / 56.58s
12
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
4.0 / 60.22s
13
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
0.0 / 55.43s
14 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
0.0 / 58.80s
15
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
26.0 / 85.66s
16
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
0.0 / 52.74s
17 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
11.0 / 73.60s
18
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
Antares (97)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 / 55.12s
19
13
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
4.0 / 53.79s
20
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
26.0 / 99.36s
21
2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (177)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 / 52.24s
22 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
4.0 / 53.30s
23
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (137)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
0.0 / 58.32s
24
6
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
0.0 / 55.03s
25
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 53.45s
26
15
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (3)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
4.0 / 59.01s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl