Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
2017-11-10
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
63 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
0.0 52.01s
2 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (177)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 52.24s
3 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
0.0 52.74s
4 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 53.45s
5 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Silvana (138)
kara / - / Klacz / Sedans / Flagmanis Ii / Galana / Grafits / Karolina Łącka / Łotwa
0.0 53.58s
6 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
0.0 55.03s
7 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Antares (97)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 55.12s
8 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
0.0 55.43s
9 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (137)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
0.0 58.32s
10 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (115)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 59.28s
11 Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (127)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 59.95s
12 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 60.16s
13 Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
4.0 53.79s
14 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 57.06s
15 Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (3)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
4.0 59.01s
16 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
4.0 60.22s
17 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
26.0 85.66s
18 Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (58)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
26.0 86.29s
19 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
26.0 99.36s
Przejazd treningowy Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
0.0 58.80s
Przejazd treningowy Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 60.08s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 61.66s
Przejazd treningowy Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
4.0 53.30s
Przejazd treningowy Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
8.0 56.58s
Przejazd treningowy Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
11.0 73.60s
Eliminacja Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
9
1
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
0.0 / 52.01s
21
2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (177)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 / 52.24s
16
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
0.0 / 52.74s
25
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 53.45s
2
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Silvana (138)
kara / - / Klacz / Sedans / Flagmanis Ii / Galana / Grafits / Karolina Łącka / Łotwa
0.0 / 53.58s
24
6
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
0.0 / 55.03s
18
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
Antares (97)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 / 55.12s
13
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
0.0 / 55.43s
23
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (137)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
0.0 / 58.32s
6
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (115)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 / 59.28s
10
11
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (127)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 / 59.95s
8
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 60.16s
19
13
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
4.0 / 53.79s
1
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 / 57.06s
26
15
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (3)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
4.0 / 59.01s
12
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
4.0 / 60.22s
15
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
26.0 / 85.66s
4
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (58)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
26.0 / 86.29s
20
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
26.0 / 99.36s
14 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
0.0 / 58.80s
7 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 / 60.08s
3 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 61.66s
22 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
4.0 / 53.30s
11 (T)
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
8.0 / 56.58s
17 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
11.0 / 73.60s
5
Elim
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl