Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
2017-11-11
Wysokość przeszkód:
70 cm
Norma czasu [s]:
64 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 43 Kamila Pilarska
brak
Ajris (123)
srokata / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Marta Heblik / nn
8.0 69.81s
2 41-42 Marek Czaja
BPK
Zargo (59)
ciemnogniada / - / Wałach / Domel / Ziemba / Marek Czaja / Staniek Diter
6.5 52.91s
3 22-25 Marek Czaja
BPK
Zargo (59)
ciemnogniada / - / Wałach / Domel / Ziemba / Marek Czaja / Staniek Diter
4.5 52.53s
4 16-21 Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
gniada / - / Wałach / Jam Hetman / Junona / Paulina Skalik / SK. Jwno
4.0 49.98s
5 30-36 Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
gniada / - / Wałach / Jam Hetman / Junona / Paulina Skalik / SK. Jwno
5.5 49.91s
6 22-25 Olga Puch
BPK
Radość (67)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
4.5 54.81s
7 30-36 Olga Puch
BPK
Radość (67)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
5.5 55.35s
8 30-36 Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
5.5 40.94s
9 Eliminacja Julia Hess
SKJ OMEGA
Myron (158)
GNIADA / - / Wałach / FS Bengali (De) / MYRNA / HIERONIM KASICA / NN
10 37-40 Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
6.0 40.69s
11 16-21 Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179)
Gniada / - / Wałach / Mond Care / Idylla / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
4.0 50.61s
12 16-21 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
4.0 51.45s
13 8-12 Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179)
Gniada / - / Wałach / Mond Care / Idylla / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
3.0 46.32s
14 3-7 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
2.5 50.25s
15 Eliminacja Lena Gruca
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (38)
kaszt.sr. / - / Wałach / Nn / Nn / KATARZYNA NAGRODZKA / NN
16 41-42 Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
6.5 51.25s
17 26-29 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
5.0 61.77s
18 8-12 Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.0 47.75s
19 8-12 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.0 49.80s
20 22-25 Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Greta (178)
skarogniada / - / Klacz / Sonet / Grappa / Marcin Standura / Ewa Goraus
4.5 55.85s
21 13-15 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 63.80s
22 26-29 Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
kasztanowata / - / Klacz / Czambuł / Deisy / Marcin Stadura / -
5.0 55.91s
23 13-15 Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
gniada / - / Klacz / Galileusz / Kortina / Marcin Standura / -
3.5 50.52s
24 16-21 Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
kasztanowata / - / Klacz / Czambuł / Deisy / Marcin Stadura / -
4.0 55.58s
25 3-7 Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
gniada / - / Klacz / Galileusz / Kortina / Marcin Standura / -
2.5 48.44s
26 26-29 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Andrzej Jońca / Nn
5.0 57.49s
27 30-36 Aleksandra Panek
KJ Amigo
Kosmiczny Przypadek (88)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Panek Roman / ABC
5.5 64.53s
28 8-12 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Andrzej Jońca / Nn
3.0 51.04s
29 Eliminacja Aleksandra Panek
KJ Amigo
Kosmiczny Przypadek (88)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Panek Roman / ABC
30 1-2 Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
c.gn. / - / Klacz / Czambuł / Przedświt Xiii-4,X / Kanda / Kwartet / Beata Witek / Alicja Skrzypczak
2.0 48.59s
31 3-7 Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
c.gn. / - / Klacz / Czambuł / Przedświt Xiii-4,X / Kanda / Kwartet / Beata Witek / Alicja Skrzypczak
2.5 47.10s
32 13-15 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
3.5 41.32s
33 22-25 Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
- / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / -
4.5 53.75s
34 1-2 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
2.0 47.30s
35 30-36 Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
- / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / -
5.5 51.39s
36 44 Marta Grela
KJ Zbroslawice
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
11.5 73.96s
37 Eliminacja Małgorzata Wojs
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Cortina (90)
Siwa / - / Klacz / Maks / Celoma / Nagrodzka Katarzyna / Matoszko Robert
38 3-7 Marta Grela
KJ Zbroslawice
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
2.5 49.58s
39 Eliminacja Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
40 16-21 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
4.0 45.45s
41 37-40 Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
6.0 52.72s
42 3-7 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
2.5 45.26s
43 37-40 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (8)
kaszt. / - / Wałach / NN / NN / NN / NN / Aneta Puchalska / NN
6.0 49.86s
44 8-12 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (113)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
3.0 43.68s
45 37-40 Danuta Małasiewicz
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
gniada / - / Wałach / MAAIK / BOJCZA / Andrzej Dębski / Stadnina Koni Pępowo
6.0 59.25s
46 30-36 Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
5.5 55.60s
47 26-29 Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
5.0 55.93s
48 30-36 Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
gniada / - / Wałach / Jam Hetman / Junona / Paulina Skalik / SK. Jwno
5.5 55.35s
49 16-21 Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
gniada / - / Wałach / Jam Hetman / Junona / Paulina Skalik / SK. Jwno
4.0 49.98s
Ajris (123)
srokata / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Marta Heblik / nn
8.0 / 69.81s
2
41-42
Zargo (59)
ciemnogniada / - / Wałach / Domel / Ziemba / Marek Czaja / Staniek Diter
6.5 / 52.91s
3
22-25
Zargo (59)
ciemnogniada / - / Wałach / Domel / Ziemba / Marek Czaja / Staniek Diter
4.5 / 52.53s
4
16-21
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
gniada / - / Wałach / Jam Hetman / Junona / Paulina Skalik / SK. Jwno
4.0 / 49.98s
5
30-36
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
gniada / - / Wałach / Jam Hetman / Junona / Paulina Skalik / SK. Jwno
5.5 / 49.91s
6
22-25
Radość (67)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
4.5 / 54.81s
7
30-36
Radość (67)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
5.5 / 55.35s
8
30-36
Stajnia Pasat
Heyda (156)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
5.5 / 40.94s
9
Elim
SKJ OMEGA
Myron (158)
GNIADA / - / Wałach / FS Bengali (De) / MYRNA / HIERONIM KASICA / NN
10
37-40
Stajnia Pasat
Heyda (156)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
6.0 / 40.69s
11
16-21
Isubr (179)
Gniada / - / Wałach / Mond Care / Idylla / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
4.0 / 50.61s
12
16-21
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
4.0 / 51.45s
13
8-12
Isubr (179)
Gniada / - / Wałach / Mond Care / Idylla / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
3.0 / 46.32s
14
3-7
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
2.5 / 50.25s
15
Elim
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (38)
kaszt.sr. / - / Wałach / Nn / Nn / KATARZYNA NAGRODZKA / NN
16
41-42
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
6.5 / 51.25s
17
26-29
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
5.0 / 61.77s
18
8-12
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.0 / 47.75s
19
8-12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.0 / 49.80s
20
22-25
PLKJ Plessówka
Greta (178)
skarogniada / - / Klacz / Sonet / Grappa / Marcin Standura / Ewa Goraus
4.5 / 55.85s
21
13-15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 / 63.80s
22
26-29
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
kasztanowata / - / Klacz / Czambuł / Deisy / Marcin Stadura / -
5.0 / 55.91s
23
13-15
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
gniada / - / Klacz / Galileusz / Kortina / Marcin Standura / -
3.5 / 50.52s
24
16-21
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
kasztanowata / - / Klacz / Czambuł / Deisy / Marcin Stadura / -
4.0 / 55.58s
25
3-7
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
gniada / - / Klacz / Galileusz / Kortina / Marcin Standura / -
2.5 / 48.44s
26
26-29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Andrzej Jońca / Nn
5.0 / 57.49s
27
30-36
Kosmiczny Przypadek (88)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Panek Roman / ABC
5.5 / 64.53s
28
8-12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Andrzej Jońca / Nn
3.0 / 51.04s
29
Elim
Kosmiczny Przypadek (88)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Panek Roman / ABC
30
1-2
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
c.gn. / - / Klacz / Czambuł / Przedświt Xiii-4,X / Kanda / Kwartet / Beata Witek / Alicja Skrzypczak
2.0 / 48.59s
31
3-7
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
c.gn. / - / Klacz / Czambuł / Przedświt Xiii-4,X / Kanda / Kwartet / Beata Witek / Alicja Skrzypczak
2.5 / 47.10s
32
13-15
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
3.5 / 41.32s
33
22-25
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
- / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / -
4.5 / 53.75s
34
1-2
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
2.0 / 47.30s
35
30-36
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
- / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / -
5.5 / 51.39s
36
44
KJ Zbroslawice
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
11.5 / 73.96s
37
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Cortina (90)
Siwa / - / Klacz / Maks / Celoma / Nagrodzka Katarzyna / Matoszko Robert
38
3-7
KJ Zbroslawice
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
2.5 / 49.58s
39
Elim
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
40
16-21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
4.0 / 45.45s
41
37-40
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
6.0 / 52.72s
42
3-7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
2.5 / 45.26s
43
37-40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (8)
kaszt. / - / Wałach / NN / NN / NN / NN / Aneta Puchalska / NN
6.0 / 49.86s
44
8-12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (113)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
3.0 / 43.68s
45
37-40
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
gniada / - / Wałach / MAAIK / BOJCZA / Andrzej Dębski / Stadnina Koni Pępowo
6.0 / 59.25s
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
5.5 / 55.60s
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
5.0 / 55.93s
48
30-36
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
gniada / - / Wałach / Jam Hetman / Junona / Paulina Skalik / SK. Jwno
5.5 / 55.35s
49
16-21
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
gniada / - / Wałach / Jam Hetman / Junona / Paulina Skalik / SK. Jwno
4.0 / 49.98s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl