Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
2017-11-11
Wysokość przeszkód:
70 cm
Norma czasu [s]:
64 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Nr Zawodnik Przynależność Przynależność (nr startowy)
1 Kamila Pilarska brak Ajris (123)
2 Marek Czaja BPK Zargo (59)
3 Marek Czaja BPK Zargo (59)
4 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60)
5 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60)
6 Olga Puch BPK Radość (67)
7 Olga Puch BPK Radość (67)
8 Zuzanna Matysiak Stajnia Pasat Heyda (156)
9 Julia Hess SKJ OMEGA Myron (158)
10 Zuzanna Matysiak Stajnia Pasat Heyda (156)
11 Katarzyna Jędrysiak BPK SLA Isubr (179)
12 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (182)
13 Katarzyna Jędrysiak BPK SLA Isubr (179)
14 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (182)
15 Lena Gruca Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Miecio (38)
16 Kaja Cot BPK Polo Boy (35)
17 Dominika Kunicka SKJ OMEGA Polly victory (160)
18 Kaja Cot BPK Polo Boy (35)
19 Anna Prażuch BPK Labant (108)
20 Barbara Bober PLKJ Plessówka Greta (178)
21 Anna Prażuch BPK Labant (108)
22 Sylwia Nowak PLKJ PLESSÓWKA Dekada (81)
23 Zofia Standura PLKJ PLESSÓWKA Korsyka (82)
24 Sylwia Nowak PLKJ PLESSÓWKA Dekada (81)
25 Zofia Standura PLKJ PLESSÓWKA Korsyka (82)
26 Vanessa Waleryszek BPK Niespodzianka (36)
27 Aleksandra Panek KJ Amigo Kosmiczny Przypadek (88)
28 Vanessa Waleryszek BPK Niespodzianka (36)
29 Aleksandra Panek KJ Amigo Kosmiczny Przypadek (88)
30 Wiktoria Molenda Amigo klub jeździecki Kandika (92)
31 Wiktoria Molenda Amigo klub jeździecki Kandika (92)
32 Wiktoria Pinkawa SKJ OMEGA Quasi una fantasia (157)
33 Iwona Ficek PLKJ Plessówka Don Hetman (181)
34 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (161)
35 Iwona Ficek PLKJ Plessówka Don Hetman (181)
36 Marta Grela Bez Przynależności Klubowej S L A Werdi (102)
37 Małgorzata Wojs KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH Cortina (90)
38 Marta Grela Bez Przynależności Klubowej S L A Werdi (102)
39 Katarzyna Nagrodzka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Ikra (42)
40 Natalia Strzelczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Surinam (163)
41 Katarzyna Nagrodzka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Ikra (42)
42 Natalia Strzelczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Surinam (163)
43 Eliza Sas Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Zefir (8)
44 Magdalena Lesisz Bez Przynależności Klubowej S L A Roller Coaster Ex Jard (113)
45 Danuta Małasiewicz KJ Rancho Zrębice Bakszysz (146)
46 Aleksandra Adamska BPK Malibu (18)
47 Aleksandra Adamska BPK Malibu (18)
48 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60)
49 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60)
1. Kamila Pilarska
brak
Ajris (123)
2. Marek Czaja
BPK
Zargo (59)
3. Marek Czaja
BPK
Zargo (59)
4. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
5. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
6. Olga Puch
BPK
Radość (67)
7. Olga Puch
BPK
Radość (67)
8. Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156)
9. Julia Hess
SKJ OMEGA
Myron (158)
10. Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156)
11. Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179)
12. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
13. Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179)
14. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
15. Lena Gruca
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (38)
16. Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
17. Dominika Kunicka
SKJ OMEGA
Polly victory (160)
18. Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
19. Anna Prażuch
BPK
Labant (108)
20. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Greta (178)
21. Anna Prażuch
BPK
Labant (108)
22. Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
23. Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
24. Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
25. Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
26. Vanessa Waleryszek
BPK
Niespodzianka (36)
27. Aleksandra Panek
KJ Amigo
Kosmiczny Przypadek (88)
28. Vanessa Waleryszek
BPK
Niespodzianka (36)
29. Aleksandra Panek
KJ Amigo
Kosmiczny Przypadek (88)
30. Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
31. Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
32. Wiktoria Pinkawa
SKJ OMEGA
Quasi una fantasia (157)
33. Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
34. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
35. Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
36. Marta Grela
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werdi (102)
37. Małgorzata Wojs
KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH
Cortina (90)
38. Marta Grela
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werdi (102)
39. Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
40. Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
41. Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
42. Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
43. Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (8)
44. Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (113)
45. Danuta Małasiewicz
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
46. Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
47. Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
48. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
49. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl