Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
2017-11-11
Wysokość przeszkód:
70 cm
Norma czasu [s]:
64 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Klub Koń (nr startowy) Czas Punkty karne
1-2 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (161) 47.30s 2.0
1-2 Wiktoria Molenda Amigo klub jeździecki Kandika (92) 48.59s 2.0
3-7 Natalia Strzelczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Surinam (163) 45.26s 2.5
3-7 Wiktoria Molenda Amigo klub jeździecki Kandika (92) 47.10s 2.5
3-7 Zofia Standura PLKJ PLESSÓWKA Korsyka (82) 48.44s 2.5
3-7 Marta Grela Bez Przynależności Klubowej S L A Werdi (102) 49.58s 2.5
3-7 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (182) 50.25s 2.5
8-12 Magdalena Lesisz Bez Przynależności Klubowej S L A Roller Coaster Ex Jard (113) 43.68s 3.0
8-12 Katarzyna Jędrysiak BPK SLA Isubr (179) 46.32s 3.0
8-12 Kaja Cot BPK Polo Boy (35) 47.75s 3.0
8-12 Anna Prażuch BPK Labant (108) 49.80s 3.0
8-12 Vanessa Waleryszek BPK Niespodzianka (36) 51.04s 3.0
13-15 Wiktoria Pinkawa SKJ OMEGA Quasi una fantasia (157) 41.32s 3.5
13-15 Zofia Standura PLKJ PLESSÓWKA Korsyka (82) 50.52s 3.5
13-15 Anna Prażuch BPK Labant (108) 63.80s 3.5
16-21 Natalia Strzelczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Surinam (163) 45.45s 4.0
16-21 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60) 49.98s 4.0
16-21 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60) 49.98s 4.0
16-21 Katarzyna Jędrysiak BPK SLA Isubr (179) 50.61s 4.0
16-21 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (182) 51.45s 4.0
16-21 Sylwia Nowak PLKJ PLESSÓWKA Dekada (81) 55.58s 4.0
22-25 Marek Czaja BPK Zargo (59) 52.53s 4.5
22-25 Iwona Ficek PLKJ Plessówka Don Hetman (181) 53.75s 4.5
22-25 Olga Puch BPK Radość (67) 54.81s 4.5
22-25 Barbara Bober PLKJ Plessówka Greta (178) 55.85s 4.5
26-29 Sylwia Nowak PLKJ PLESSÓWKA Dekada (81) 55.91s 5.0
26-29 Aleksandra Adamska BPK Malibu (18) 55.93s 5.0
26-29 Vanessa Waleryszek BPK Niespodzianka (36) 57.49s 5.0
26-29 Dominika Kunicka SKJ OMEGA Polly victory (160) 61.77s 5.0
30-36 Zuzanna Matysiak Stajnia Pasat Heyda (156) 40.94s 5.5
30-36 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60) 49.91s 5.5
30-36 Iwona Ficek PLKJ Plessówka Don Hetman (181) 51.39s 5.5
30-36 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60) 55.35s 5.5
30-36 Olga Puch BPK Radość (67) 55.35s 5.5
30-36 Aleksandra Adamska BPK Malibu (18) 55.60s 5.5
30-36 Aleksandra Panek KJ Amigo Kosmiczny Przypadek (88) 64.53s 5.5
37-40 Zuzanna Matysiak Stajnia Pasat Heyda (156) 40.69s 6.0
37-40 Eliza Sas Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Zefir (8) 49.86s 6.0
37-40 Katarzyna Nagrodzka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Ikra (42) 52.72s 6.0
37-40 Danuta Małasiewicz KJ Rancho Zrębice Bakszysz (146) 59.25s 6.0
41-42 Kaja Cot BPK Polo Boy (35) 51.25s 6.5
41-42 Marek Czaja BPK Zargo (59) 52.91s 6.5
43 Kamila Pilarska brak Ajris (123) 69.81s 8.0
44 Marta Grela Bez Przynależności Klubowej S L A Werdi (102) 73.96s 11.5
Lena Gruca Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Miecio (38) Eliminacja
Katarzyna Nagrodzka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Ikra (42) Eliminacja
Aleksandra Panek KJ Amigo Kosmiczny Przypadek (88) Eliminacja
Małgorzata Wojs KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH Cortina (90) Eliminacja
Julia Hess SKJ OMEGA Myron (158) Eliminacja
1-2. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
Czas: 47.30s Punkty: 2.0
1-2. Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
Czas: 48.59s Punkty: 2.0
3-7. Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
Czas: 45.26s Punkty: 2.5
3-7. Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
Czas: 47.10s Punkty: 2.5
3-7. Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
Czas: 48.44s Punkty: 2.5
3-7. Marta Grela
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werdi (102)
Czas: 49.58s Punkty: 2.5
3-7. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
Czas: 50.25s Punkty: 2.5
8-12. Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (113)
Czas: 43.68s Punkty: 3.0
8-12. Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179)
Czas: 46.32s Punkty: 3.0
8-12. Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
Czas: 47.75s Punkty: 3.0
8-12. Anna Prażuch
BPK
Labant (108)
Czas: 49.80s Punkty: 3.0
8-12. Vanessa Waleryszek
BPK
Niespodzianka (36)
Czas: 51.04s Punkty: 3.0
13-15. Wiktoria Pinkawa
SKJ OMEGA
Quasi una fantasia (157)
Czas: 41.32s Punkty: 3.5
13-15. Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
Czas: 50.52s Punkty: 3.5
13-15. Anna Prażuch
BPK
Labant (108)
Czas: 63.80s Punkty: 3.5
16-21. Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
Czas: 45.45s Punkty: 4.0
16-21. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
Czas: 49.98s Punkty: 4.0
16-21. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
Czas: 49.98s Punkty: 4.0
16-21. Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179)
Czas: 50.61s Punkty: 4.0
16-21. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
Czas: 51.45s Punkty: 4.0
16-21. Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
Czas: 55.58s Punkty: 4.0
22-25. Marek Czaja
BPK
Zargo (59)
Czas: 52.53s Punkty: 4.5
22-25. Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
Czas: 53.75s Punkty: 4.5
22-25. Olga Puch
BPK
Radość (67)
Czas: 54.81s Punkty: 4.5
22-25. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Greta (178)
Czas: 55.85s Punkty: 4.5
26-29. Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
Czas: 55.91s Punkty: 5.0
26-29. Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
Czas: 55.93s Punkty: 5.0
26-29. Vanessa Waleryszek
BPK
Niespodzianka (36)
Czas: 57.49s Punkty: 5.0
26-29. Dominika Kunicka
SKJ OMEGA
Polly victory (160)
Czas: 61.77s Punkty: 5.0
30-36. Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156)
Czas: 40.94s Punkty: 5.5
30-36. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
Czas: 49.91s Punkty: 5.5
30-36. Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
Czas: 51.39s Punkty: 5.5
30-36. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
Czas: 55.35s Punkty: 5.5
30-36. Olga Puch
BPK
Radość (67)
Czas: 55.35s Punkty: 5.5
30-36. Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
Czas: 55.60s Punkty: 5.5
30-36. Aleksandra Panek
KJ Amigo
Kosmiczny Przypadek (88)
Czas: 64.53s Punkty: 5.5
37-40. Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156)
Czas: 40.69s Punkty: 6.0
37-40. Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (8)
Czas: 49.86s Punkty: 6.0
37-40. Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
Czas: 52.72s Punkty: 6.0
37-40. Danuta Małasiewicz
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
Czas: 59.25s Punkty: 6.0
41-42. Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
Czas: 51.25s Punkty: 6.5
41-42. Marek Czaja
BPK
Zargo (59)
Czas: 52.91s Punkty: 6.5
43. Kamila Pilarska
brak
Ajris (123)
Czas: 69.81s Punkty: 8.0
44. Marta Grela
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werdi (102)
Czas: 73.96s Punkty: 11.5
45. Lena Gruca
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (38)
Eliminacja
46. Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
Eliminacja
47. Aleksandra Panek
KJ Amigo
Kosmiczny Przypadek (88)
Eliminacja
48. Małgorzata Wojs
KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH
Cortina (90)
Eliminacja
49. Julia Hess
SKJ OMEGA
Myron (158)
Eliminacja

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2017 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl