Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 30 09 2017
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 16 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 59.15s
2 2 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
0.0 66.29s
3 (T) Przejazd treningowy Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
1.0 57.72s
4 (T) Przejazd treningowy Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
2.0 68.26s
5 4 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (149)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
0.0 64.81s
6 21 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
0.0 57.60s
7 1 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (108)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
0.0 67.07s
8 14 Agnieszka Karaszewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chillout (13)
siwa / - / Wałach / Posejdon / Krym / Carola / Neustrien / Agnieszka Karaszewska /
0.0 59.60s
9 17 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 58.66s
10 33 Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
3.0 67.73s
11 20 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
0.0 57.83s
12 (T) Przejazd treningowy Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
1.0 54.09s
13 37 Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / Biju Be / Balou Du Rouet / Quality / Quidam's Rubin / . / .
7.0 104.90s
14 32 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
2.0 78.30s
15 (T) Przejazd treningowy Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / Biju Be / Balou Du Rouet / Quality / Quidam's Rubin / . / .
0.0 60.76s
16 (T) Przejazd treningowy Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 60.23s
17 36 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
3.0 84.39s
18 (T) Przejazd treningowy Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
2.0 61.99s
19 23 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (141)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
0.0 55.81s
20 10 Anna Jędrusik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Salvador (190)
gn. / - / Wałach / SANVARO / SANDRO BOY / CHAMPS ROUGE / CARDERO / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
0.0 60.96s
21 (T) Przejazd treningowy Anna Jędrusik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Salvador (190)
gn. / - / Wałach / SANVARO / SANDRO BOY / CHAMPS ROUGE / CARDERO / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
0.0 59.77s
22 31 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
2.0 60.81s
23 15 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
0.0 59.45s
24 (T) Przejazd treningowy Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
1.0 62.02s
25 (T) Przejazd treningowy Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
0.0 57.70s
26 5 Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 64.01s
27 3 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
0.0 68.49s
28 12 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 59.91s
29 19 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (152)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
0.0 58.00s
30 27 Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Mitra (204)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet ( Ex Quatuor Charriere) / Megi / Nn / Wanda Lis / Wanda Lis
1.0 62.22s
31 (T) Przejazd treningowy Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Mitra (204)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet ( Ex Quatuor Charriere) / Megi / Nn / Wanda Lis / Wanda Lis
1.0 56.71s
32 13 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
0.0 59.77s
33 11 Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dominacja (93)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 59.94s
34 28 Maja Kluka
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
1.0 74.90s
35 24 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
0.0 53.76s
36 9 Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
0.0 62.72s
37 8 Wioletta Wołek - Sarek
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (185)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
0.0 62.74s
38 6 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (208)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 63.56s
39 29 Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (68)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
2.0 72.12s
40 (T) Przejazd treningowy Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (208)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 64.18s
41 7 Martyna Pawlas
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Palermo (210)
bul. / - / Wałach / AS TREFL / TREFL / PLATYNA / SZUAN / Martyna Pawlas / Misztela Magdalena
0.0 62.78s
42 Eliminacja Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
43 34 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (100)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
3.0 58.83s
44 (T) Przejazd treningowy Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
2.0 59.43s
45 (T) Przejazd treningowy Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (100)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
1.0 55.10s
46 18 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (79)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 58.35s
47 Eliminacja Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
48 30 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (95)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Wiesław Piecha / Bernhard Janetzko
2.0 61.63s
49 25 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
1.0 67.30s
50 35 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
3.0 79.55s
51 (T) Przejazd treningowy Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
5.0 77.92s
52 (T) Przejazd treningowy Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
0.0 64.50s
53 26 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
1.0 65.65s
54 22 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 57.30s
55 (T) Przejazd treningowy Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 60.49s
1
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 59.15s
2
2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
0.0 / 66.29s
3 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
1.0 / 57.72s
4 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
2.0 / 68.26s
5
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (149)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
0.0 / 64.81s
6
21
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
0.0 / 57.60s
7
1
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (108)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
0.0 / 67.07s
8
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chillout (13)
siwa / - / Wałach / Posejdon / Krym / Carola / Neustrien / Agnieszka Karaszewska /
0.0 / 59.60s
9
17
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 / 58.66s
10
33
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
3.0 / 67.73s
11
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
0.0 / 57.83s
12 (T)
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
1.0 / 54.09s
13
37
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / Biju Be / Balou Du Rouet / Quality / Quidam's Rubin / . / .
7.0 / 104.90s
14
32
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
2.0 / 78.30s
15 (T)
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / Biju Be / Balou Du Rouet / Quality / Quidam's Rubin / . / .
0.0 / 60.76s
16 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 / 60.23s
17
36
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
3.0 / 84.39s
18 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
2.0 / 61.99s
19
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (141)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
0.0 / 55.81s
20
10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Salvador (190)
gn. / - / Wałach / SANVARO / SANDRO BOY / CHAMPS ROUGE / CARDERO / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
0.0 / 60.96s
21 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Salvador (190)
gn. / - / Wałach / SANVARO / SANDRO BOY / CHAMPS ROUGE / CARDERO / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
0.0 / 59.77s
22
31
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
2.0 / 60.81s
23
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
0.0 / 59.45s
24 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
1.0 / 62.02s
25 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
0.0 / 57.70s
26
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 / 64.01s
27
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
0.0 / 68.49s
28
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 59.91s
29
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (152)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
0.0 / 58.00s
30
27
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Mitra (204)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet ( Ex Quatuor Charriere) / Megi / Nn / Wanda Lis / Wanda Lis
1.0 / 62.22s
31 (T)
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Mitra (204)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet ( Ex Quatuor Charriere) / Megi / Nn / Wanda Lis / Wanda Lis
1.0 / 56.71s
32
13
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
0.0 / 59.77s
33
11
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dominacja (93)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 59.94s
34
28
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
1.0 / 74.90s
35
24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
0.0 / 53.76s
36
9
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
0.0 / 62.72s
37
8
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (185)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
0.0 / 62.74s
38
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (208)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 / 63.56s
39
29
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (68)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
2.0 / 72.12s
40 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (208)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 / 64.18s
41
7
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Palermo (210)
bul. / - / Wałach / AS TREFL / TREFL / PLATYNA / SZUAN / Martyna Pawlas / Misztela Magdalena
0.0 / 62.78s
42
Elim
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
43
34
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (100)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
3.0 / 58.83s
44 (T)
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
2.0 / 59.43s
45 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (100)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
1.0 / 55.10s
46
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (79)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 58.35s
47
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
48
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (95)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Wiesław Piecha / Bernhard Janetzko
2.0 / 61.63s
49
25
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
1.0 / 67.30s
50
35
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
3.0 / 79.55s
51 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
5.0 / 77.92s
52 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
0.0 / 64.50s
53
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
1.0 / 65.65s
54
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 / 57.30s
55 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 60.49s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl