Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 30 09 2017
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Czas Punkty
1 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (108)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
67.07s 0.0
2 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
66.29s 0.0
3 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
68.49s 0.0
4 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (149)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
64.81s 0.0
5 Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
64.01s 0.0
6 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (208)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
63.56s 0.0
7 Martyna Pawlas
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Palermo (210)
bul. / - / Wałach / AS TREFL / TREFL / PLATYNA / SZUAN / Martyna Pawlas / Misztela Magdalena
62.78s 0.0
8 Wioletta Wołek - Reszka
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (185)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
62.74s 0.0
9 Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
62.72s 0.0
10 Anna Jędrusik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Salvador (190)
gn. / - / Wałach / SANVARO / SANDRO BOY / CHAMPS ROUGE / CARDERO / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
60.96s 0.0
11 Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dominacja (93)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
59.94s 0.0
12 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
59.91s 0.0
13 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Szczepan Prokopowicz / Szczepan Prokopowicz
59.77s 0.0
14 Agnieszka Karaszewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chillout (13)
siwa / - / Wałach / POSEJDON / KRYM / CAROLA / NEUSTRIEN / Agnieszka Karaszewska /
59.60s 0.0
15 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
59.45s 0.0
16 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
59.15s 0.0
17 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
58.66s 0.0
18 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (79)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
58.35s 0.0
19 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (152)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
58.00s 0.0
20 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
57.83s 0.0
21 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
57.60s 0.0
22 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Łukasz Wasilewski / Hans-Heinrich Schmidt
57.30s 0.0
23 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (141)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
55.81s 0.0
24 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
53.76s 0.0
25 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
67.30s 1.0
26 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
65.65s 1.0
27 Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Mitra (204)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet ( Ex Quatuor Charriere) / Megi / Nn / Wanda Lis / Wanda Lis
62.22s 1.0
28 Maja Kluka
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
74.90s 1.0
29 Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (68)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
72.12s 2.0
30 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn contanga e.w.p. (95)
siwa / - / Klacz / LEVISONN / LEVISTO / GITANGA / CONTANGO / Wiesław Piecha / Bernhard Janetzko
61.63s 2.0
31 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
60.81s 2.0
32 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
78.30s 2.0
33 Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
67.73s 3.0
34 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (100)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
58.83s 3.0
35 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
79.55s 3.0
36 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
84.39s 3.0
37 Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / BIJU BE / BALOU DU ROUET / QUALITY / QUIDAM'S RUBIN / . / .
104.90s 7.0
T Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
64.50s 0.0
T Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (208)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
64.18s 0.0
T Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / BIJU BE / BALOU DU ROUET / QUALITY / QUIDAM'S RUBIN / . / .
60.76s 0.0
T Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
60.49s 0.0
T Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
60.23s 0.0
T Anna Jędrusik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Salvador (190)
gn. / - / Wałach / SANVARO / SANDRO BOY / CHAMPS ROUGE / CARDERO / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
59.77s 0.0
T Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
57.70s 0.0
T Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
62.02s 1.0
T Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
57.72s 1.0
T Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Mitra (204)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet ( Ex Quatuor Charriere) / Megi / Nn / Wanda Lis / Wanda Lis
56.71s 1.0
T Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (100)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
55.10s 1.0
T Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
54.09s 1.0
T Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
68.26s 2.0
T Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
61.99s 2.0
T Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
59.43s 2.0
T Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
77.92s 5.0
Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
Eliminacja
Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
Eliminacja
28
Czas: 74.90s Punkty: 1.0

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl