Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

7 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 30 09 2017
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
120 cm
Dystans:
480 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
83 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 23 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (193)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
4.0 77.67s
2 4 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (169)
gn. / - / Wałach / Adlantus As / Argentinus / Little Lady / Landkoenig / DOMINIK SŁODCZYK / HERBERT MAYER
0.0 62.62s
3 11 Klaudia Rajtar-wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dame de pique (146)
gn. / - / Klacz / CASALL / CARETINO / WILMA XVIII / CRAWFORD / Mirosław Radomski / Niemcy
0.0 75.74s
4 16 Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Olimpic Lady (179)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Odra / Oder / Tomasz Nabiałczyk / Jarosław Skrzyczyński
4.0 64.32s
5 8 Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Golden (135)
c.gn. / - / Wałach / ALVAREZ 17 / ALEXIS Z / GOLDI / WENZ / Anna Łukasik Jacek Mierzwiński / Duszyński Michał
0.0 64.67s
6 6 Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
gn. / - / Wałach / Cottonclub / Cantus / Nawa Iv / Gorset / Zbigniew Korek / Pol
0.0 63.69s
7 17 Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (162)
gn. / - / Klacz / CARENZO / CALIDO / NEWADA / DIDO / Gerard Grutza / Gerard Grutza
4.0 66.29s
8 27 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
gn. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z / Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
8.0 67.70s
9 20 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
gn. / - / Wałach / Check In / Cordalme / Gran Argentina / Grannus / B.V.H. Sp. z o.o. / Niem
4.0 75.29s
10 7 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (25)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 63.87s
11 12 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Checkpoint (192)
gn. / - / Ogier / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 77.95s
12 9 Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (49)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
0.0 70.52s
13 24 Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Pretty boy (92)
gn. / - / Wałach / PRINZENADEL / PEKING / GRANSIA / LANDFRIEDEN / Magdalena Kulej / Antonius Kessing
5.0 84.70s
14 14 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
gn. / - / Wałach / SOKRATES / CORRADO I / SAMARKANDA / LE VOLTAIRE / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
4.0 58.46s
15 13 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (170)
kaszt. / - / Klacz / CZAROWNIK / FREEDOMS CHOICE / DEBATA / HORYŃ / Gerard Grutza / Duda Waldemar
4.0 54.22s
16 26 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (199)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
8.0 67.32s
17 2 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (147)
c.kaszt. / - / Klacz / Donald / Qumball / Aronia / Dixieland / Wiktor Larkowski / SK Widzów
0.0 59.84s
18 Rezygnacja Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (56)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
19 1 Tomasz Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gostera (31)
c.gn. / - / Klacz / QULESTER / QUINAR / GODELLA / LURON / HENRYK BARDA / SK PRUDNIK
0.0 54.01s
20 22 Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
gn. / - / Klacz / LANDLOB / LANCER III / FINDRA / FREDERIKO / Iwona Skrzypiec / Łukasz Wyszkowski
4.0 76.00s
21 18 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
kaszt. / - / Wałach / ANDIAMO / BIENVENUE / CHACCO BLUE / Barbara Kollar / P.Kert khosss
4.0 68.65s
22 3 Klaudia Rajtar-wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Quintus (145)
siwa / - / Wałach / QUIDAM DE REVEL / JALISCO B / JUNG PAMPONA / LANCER III / Krzysztof Ludwiczak / Niemcy
0.0 60.10s
23 Eliminacja Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
gn. / - / Klacz / Qumball / Kimball / Lombardia / Lombard / Tomasz Nabiałczyk /
24 19 Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Never (134)
gn. / - / Wałach / ALVAREZ 17 / ALEXIS Z / NARNIA / QUAMIRO / Jacek Mierzwiński / Barbra Mierzwińska
4.0 69.62s
25 25 Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Zbigniew Korek / Pol
8.0 63.36s
26 21 Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (163)
kaszt. / - / Wałach / Burberry / Balou Du Rouet / Newada / Dido / Gerard Grutza / Gerard Grutza
4.0 75.41s
27 5 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
0.0 63.60s
28 15 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (171)
siwa / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Ambasada / Dolus / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 62.77s
29 10 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (196)
gn. / - / Klacz / UCCELLO / NOW OR NEVER M / SUERTE / STALYPSO / Łukasz Koza / Hannelore Weygand
0.0 71.97s
1
23
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (193)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
4.0 / 77.67s
2
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (169)
gn. / - / Wałach / Adlantus As / Argentinus / Little Lady / Landkoenig / DOMINIK SŁODCZYK / HERBERT MAYER
0.0 / 62.62s
3
11
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dame de pique (146)
gn. / - / Klacz / CASALL / CARETINO / WILMA XVIII / CRAWFORD / Mirosław Radomski / Niemcy
0.0 / 75.74s
4
16
Klub Jeździecki Volta
Olimpic Lady (179)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Odra / Oder / Tomasz Nabiałczyk / Jarosław Skrzyczyński
4.0 / 64.32s
5
8
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Golden (135)
c.gn. / - / Wałach / ALVAREZ 17 / ALEXIS Z / GOLDI / WENZ / Anna Łukasik Jacek Mierzwiński / Duszyński Michał
0.0 / 64.67s
6
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
gn. / - / Wałach / Cottonclub / Cantus / Nawa Iv / Gorset / Zbigniew Korek / Pol
0.0 / 63.69s
7
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (162)
gn. / - / Klacz / CARENZO / CALIDO / NEWADA / DIDO / Gerard Grutza / Gerard Grutza
4.0 / 66.29s
8
27
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
gn. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z / Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
8.0 / 67.70s
9
20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
gn. / - / Wałach / Check In / Cordalme / Gran Argentina / Grannus / B.V.H. Sp. z o.o. / Niem
4.0 / 75.29s
10
7
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (25)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 / 63.87s
11
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Checkpoint (192)
gn. / - / Ogier / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 / 77.95s
12
9
Vanto Jumping Team
Implay (49)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
0.0 / 70.52s
13
24
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Pretty boy (92)
gn. / - / Wałach / PRINZENADEL / PEKING / GRANSIA / LANDFRIEDEN / Magdalena Kulej / Antonius Kessing
5.0 / 84.70s
14
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
gn. / - / Wałach / SOKRATES / CORRADO I / SAMARKANDA / LE VOLTAIRE / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
4.0 / 58.46s
15
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (170)
kaszt. / - / Klacz / CZAROWNIK / FREEDOMS CHOICE / DEBATA / HORYŃ / Gerard Grutza / Duda Waldemar
4.0 / 54.22s
16
26
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (199)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
8.0 / 67.32s
17
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (147)
c.kaszt. / - / Klacz / Donald / Qumball / Aronia / Dixieland / Wiktor Larkowski / SK Widzów
0.0 / 59.84s
18
Rez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (56)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
19
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gostera (31)
c.gn. / - / Klacz / QULESTER / QUINAR / GODELLA / LURON / HENRYK BARDA / SK PRUDNIK
0.0 / 54.01s
20
22
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
gn. / - / Klacz / LANDLOB / LANCER III / FINDRA / FREDERIKO / Iwona Skrzypiec / Łukasz Wyszkowski
4.0 / 76.00s
21
18
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
kaszt. / - / Wałach / ANDIAMO / BIENVENUE / CHACCO BLUE / Barbara Kollar / P.Kert khosss
4.0 / 68.65s
22
3
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Quintus (145)
siwa / - / Wałach / QUIDAM DE REVEL / JALISCO B / JUNG PAMPONA / LANCER III / Krzysztof Ludwiczak / Niemcy
0.0 / 60.10s
23
Elim
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
gn. / - / Klacz / Qumball / Kimball / Lombardia / Lombard / Tomasz Nabiałczyk /
24
19
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Never (134)
gn. / - / Wałach / ALVAREZ 17 / ALEXIS Z / NARNIA / QUAMIRO / Jacek Mierzwiński / Barbra Mierzwińska
4.0 / 69.62s
25
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Zbigniew Korek / Pol
8.0 / 63.36s
26
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (163)
kaszt. / - / Wałach / Burberry / Balou Du Rouet / Newada / Dido / Gerard Grutza / Gerard Grutza
4.0 / 75.41s
27
5
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
0.0 / 63.60s
28
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (171)
siwa / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Ambasada / Dolus / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 / 62.77s
29
10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (196)
gn. / - / Klacz / UCCELLO / NOW OR NEVER M / SUERTE / STALYPSO / Łukasz Koza / Hannelore Weygand
0.0 / 71.97s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl